7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Wielki Inter Mazzarriego wraca na zwycięski tor. Czy jakoś tak.

Chivu wiecznie żywy, ale że akurat w postaci Vidicia? Tego to nawet ja się nie spodziewałem. Nie, ale serio, rumuński horror pierwszych lat po Mourinho to jedyny piłkarz, do którego mogę porównać tego gówniaka z MU. Parafrazując słynne zdanie o Giuseppe Meazzy: zaczynać mecz z Vidiciem w składzie, to tak jakby zaczynać z wynikiem 0-1. Poważnie. Osoba najbardziej bezpośrednio odpowiedzialna za decyzję o niewykupieniu Rolando powinna zostać natychmiastowo zwolniona.

Mbaye jest tak cienki, że aż się rzygać chce, kolejny wielki talent z naszej "szkułki".

Elegancko ciułamy punkciki. A ja myślałem przed sezonem, że na trzecie miejsce nie mamy szans, co ja wtedy w głowie miałem?
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Piekarz pisze:Wielki Inter Mazzarriego wraca na zwycięski tor. Czy jakoś tak.
Może wracają polskimi drogami ;)

Co do Mazzarriego, podsumowanie komentatorów jak najbardziej trafne: "Trener mało elastyczny, uparty, bojący się zmian".
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Dość rozczarowujące jest, że grające beznadziejnie Napoli było o włos od wygranej, mimo że Inter jak na siebie wykazał spore zaangażowanie i chęci.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: kachol »

Randama pisze: Moim zdaniem Mazzarri powinien rozważyć posadzenie Palacio, który caly ten rok jest bez formy i ustawienie do czasu powrotu Osvaldo Hernanesa i Guarina szeroko za Icardim i Kovaciciem i Medelem w srodku, ktorzy by ich napędzali.
.
Mazzari nie zmienia ustawienia pod skład jaki ma, to piłkarze mają się dostosować do ustawienia;)

Co do meczu to pierwsza połowa wyraźnie pod nasze dyktando. Druga ze wskazaniem na Napoli, frajerska bramka i szczęśliwe dwukrotne gonienie wyniku. Nie był to nasz zły mecz, nie był też wybitny. Nie wiem czy się cieszyć czy rozpaczać, ale chyba i to i to. JAk na dwa zespoły, które przed sezonem miały się bić o 3 miejsce to raczej wyglądało to bardzo biednie. Nie daje żadnych szans Interowi na 3 miejsce, a Napoli pomimo mocnego składu też nie wygląda na zespół, który zawalczy o podium. Teraz LE, wyjazd na teren gdzie musimy wygrać (bo jak nie z cesseną to z kim?), a potem zobaczymy.

Vidic nie może grać w 1 składzie, nie grał źle do momentu fatalnego błędu, ale co z tego, że nie grał źle, jak w każdym meczu tracimy przez niego bramkę. A jak wróci Nagatomo to mamy dwa konie trojańskie w składzie i nie ważne jak zagra reszta, to i tak zaczynamy mecz na straconej pozycji.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miko »

Udało się, zdobyliśmy punkt!! Hurrra!!

A tak trochę poważniej, ciekawe co byłoby korzystniejsze, zwolnienie Mazzarra i zatrudnienie kogoś kto będzie w stanie tchnąć w tą drużynę ducha czy płacenie temu ch***wi 7 baniek za kolejne dwa lata nic nie robienia? Pracuje tu ponad rok a zamiast hossy mamy bessę...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Nasir »

Najlepiej oplacany fachowiec w lidze przez 1,5 roku nie potrafi nauczyc naszych kopaczy nic wiecej niz wrzutka? znowu beton ma fart ze jakims cudem nasi to zremisowali. tego Interu nie da sie ogladac. prosze waldek zwolnij sie sam bo przeciez thorir skapiec cie nie zwolni. dlaczego moratti sprzedal mu ten klub, nie mogl to byc jakis szejk? cytujac klasyka - "porke?"

same pytania, zero odpowiedzi, macar uratowany w doliczonym czasie, a moglo byc tak pieknie...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Mega słabe Napoli było o włos od pokonania Interu na jego boisku. Pocieszające jest to że chociaż nasi nie pozorowali biegania tylko starali się grać ambitnie. Sam nie wiem czy ten wynik jest dobry czy zły... Ale może gol w ostatniej minucie będzie jakimś impulsem. Ale jak się patrzy na naszą kadrę to trzeba jasno sobie powiedzieć, że z tym potencjałem ludzkim będzie ciężko. Nie potrafie sobie wyobrazić, że Icardi i Palacio będą grać co trzy dni. Wczoraj miałem wrażenie, że gdybym wyskoczył z Icardim 1 na 1 na 60 metrów to zostawił bym go w tyle. Aż ciężko było patrzeć na te jego leniwe podrygi do pressingu na obrońcach. Chciałbym zobaczyć statystyki przebiegniętych kilometrów. Pewnie był by na szarym końcu...
Podobał mi się wczoraj Hernanes. Dawał więcej niż Kova w ofensywie. Szkoda, że nasi dwaj rozgrywający nie porafią przyspieszyć gry wymieniając podania, tylko non stop dryblują i kręcą kółka. Jeśli oni zaczną grać razem dla zespołu to Inter lepiej na tym wyjdzie.
Dwa słowa o Mazzarrim. To co zrobił wczoraj z M'Baye nie da się opisać. Gość jest idealnym przykładem trenera, który nie potrafi wprowadzać młodych do składu. Nie ma Jonego,Yuto i Amdrosio. Na prawe skrzydło zostaje jedynie Ibra. Jednak Macar przed meczem wymierza mu policzek i stawia na lewonorznego nie grającego wcale (NAWET W PARMIE) Obiego. Obi broni się grą i przede wszystkim walecznością i gra dobrze. I co robi Macar? Zmienia go wstawiając M'Baye kompletnie pogubionego. I jak ten chłopak miał się wczoraj odnaleźć na boisku? Już nie wspomne o tym że w EL M'Baye w ogóle nie gra... No nie ma chłop ręki do młodych...
Dla porównania Mihajlović publicznie skrytykował Conte, że ten nie powołał żadnego z jego piłkarzy do kadry. Jasno dał piłkarzom do zrozumienia, że w nich wierzy i widz ich potencjał. Gabbiadini strzelił kolejnego kola i gdyby nie czerwona kartka to Sampa znowu wygrała by kolejny mecz...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze: Podobał mi się wczoraj Hernanes. Dawał więcej niż Kova w ofensywie. Szkoda, że nasi dwaj rozgrywający nie porafią przyspieszyć gry wymieniając podania, tylko non stop dryblują i kręcą kółka. Jeśli oni zaczną grać razem dla zespołu to Inter lepiej na tym wyjdzie.
Dwa słowa o Mazzarrim. To co zrobił wczoraj z M'Baye nie da się opisać. Gość jest idealnym przykładem trenera, który nie potrafi wprowadzać młodych do składu. Nie ma Jonego,Yuto i Amdrosio. Na prawe skrzydło zostaje jedynie Ibra. Jednak Macar przed meczem wymierza mu policzek i stawia na lewonorznego nie grającego wcale (NAWET W PARMIE) Obiego. Obi broni się grą i przede wszystkim walecznością i gra dobrze. I co robi Macar? Zmienia go wstawiając M'Baye kompletnie pogubionego. I jak ten chłopak miał się wczoraj odnaleźć na boisku? Już nie wspomne o tym że w EL M'Baye w ogóle nie gra... No nie ma chłop ręki do młodych...
Dla porównania Mihajlović publicznie skrytykował Conte, że ten nie powołał żadnego z jego piłkarzy do kadry. Jasno dał piłkarzom do zrozumienia, że w nich wierzy i widz ich potencjał. Gabbiadini strzelił kolejnego kola i gdyby nie czerwona kartka to Sampa znowu wygrała by kolejny mecz...

dobrze napisane.

A co do słabości Napoli:
Napoli nie było beznadziejne słabe, było takie jak zawsze, takie jak rok temu, takie jak Cagliari czy Viola, było normalne.
Tylko nasi walczyli, stąd niektórym się wydaje że Napoli było słabe...

Pozdr/
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Chuchu »

2-2 u siebie z przesłabo grającym Napoli to nie jest żaden dobry wynik. Pewnie trener i piłkarze będą wmawiać kibicom, że wszystko jest cacy, że remis z tak mocnym rywalem jest spoko itp. ale nie ma co się oszukiwać. 7 kolejek za nami, w 5 graliśmy z ligowymi cieniasami, a w 2 z teoretycznie mocnymi rywalami ale totalnie bez formy, w rezultacie mamy na koncie 9 punktów. Wynik tragiczny.

Nie rozumiem też uporu trenera w stawianiu na Vidicia. Dopiero 20 października, a Serb już zdążył nawalić baboli na pół sezonu. Niechże Mazzarri podejmie odważną decyzję i posadzi Serba na ławie, a w podstawowym składzie niech gra Andreolli. No bo co z tego, że Nemanja jest dużo bardziej medialny, skoro Włoch, kiedy tylko dostaje szansę to gra od niego 10 razy solidniej. Dodatkowo jest naszym wychowankiem a Vidić to jak chce grać za zasługi, to trzeba było mu zostać w Manchesterze, bo w Interze żadnych nie ma. A co do obrońców jeszcze to pozytywnie zaskakuje w tym sezonie Ranocchia. Mam nadzieję, że opaska tak na niego podziała, że w końcu rozegra cały sezon na wysokim poziomie, a nie tylko klasycznie 2-3 miesiące.

W pomocy dużo robił Kovacić, czasem aż za dużo, bo momentami sprawiał wrażenie, jakby chciał wszystkich okiwać na boisku, potem rezerwowych i na końcu wbiec z piłką do bramki, aczkolwiek po części jest to usprawiedliwione, bo jak ograł dwóch rywali, biegł szybko do przodu, a tam nikt mu się nie wystawia, wszyscy stoją i patrzą co zrobi, jakby grali ze sobą pierwszy raz. W końcu pokazał coś Hernanes, i nie mam na myśli tylko gola, bo nareszcie dobrze zagrał większość spotkania.

Tak dla podsumowania, to Sampdoria Mihajlovicia 6 pkt przed nami, Udinese Stramy 4 pkt przed nami, Milan za 0 €, z którego wszyscy przed sezonem mieli bekę 5 pkt przed nami, grające beznadziejnie Napoli Beniteza 2 pkt przed nami. Do pełni szczęścia brakuje tylko dzisiaj wygranej Genoi i wtedy Gasp również będzie przed nami. Jak się nie potrafi punktować z ligowymi słabiakami, z beniaminkiem, z mocniejszymi rywalami totalnie bez formy to ja się pytam - jak oni chcą punktować?
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: sempre_fci »

miniu86 pisze:Dość rozczarowujące jest, że grające beznadziejnie Napoli było o włos od wygranej, mimo że Inter jak na siebie wykazał spore zaangażowanie i chęci.
Dokladnie, trafilismy na Napoli w takim okresie ze trzeba bylo ich ograc i podbudowac morale... A tu ledwo remis :|
gulaszowaamino

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: gulaszowaamino »

I co niedowiarki? Trener MAZZARRI WALTER nadal nie powiedział ostatniego słowa i będzie prowadził Inter do końca, aż na sam szczyt światowego futbolu. Zademonstrowaliśmy niezwykle dojrzały futbol, a plan taktyczny trenera MAZZARRIEGO WALTERA był dopracowany w najmniejszych szczegółach, toteż Napoli nie mogło zrobić nic w tym meczu, a jeśli już strzelili jakąś bramkę, to padła ona po kompromitujących błędach naszej żałosnej obrony. Podziwiam trenera MAZZARRIEGO WALTERA, że nadal chce mu się rzeźbić w tym gównie, ale skoro tak jest, to musi być on pewny tego, że doprowadzi nas do wielkich zwycięstw.

Hernanes najlepszy na boisku. Najgorszy oczywiscie wielki talent Mbaje, który po kompromitacji z Sassuolo, wczoraj osiągnął absolutne dno i na jego miejscu rozważyłbym zakończenie przygody z piłką i powrót w rodzime strony handlować bananami.

POZDR.
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: r-nadir »

Ech, tak mocno zagęszczony środek pola i jak gramy? W poprzek, a potem z braku pomysłu piłka do Dodo albo Obiego/M'baye i wrzutka. Fajnie, że Icardi i Osvaldo potrafią się zastawić, wygrać pojedynki powietrzne, ale nie tak ma grać zespół z aspiracjami. Gdyby w grze było choć trochę pomysłu [czyt. coś innego niż akcję Kovacica i Hernanesa na hurra], to do przerwy byłoby po meczu. Jedyne fajne podanie, jakie sobie przypominam, to zagranie w uliczkę Hernanesa. To jego można pochwalić za wczorajszy mecz, mimo kilku głupich strat, wynikające z tego, że chyba chciał aż za bardzo. Podoba mi się też Medel, obstawiam, że M'vila już nie przebije się do pierwszego składu.
Nie wiem, chyba jedynym wyjściem na grę w ataku jest gra Icardi-Osvaldo, lub z Kovą/Hernanesem zawieszonym za napastnikiem, bo Palacio na tę chwilę jest kompletnie bez formy.
Nie wierzę w to, co robi Vidic. Lata lecą, więc ubytki w szybkości można zrozumieć, ale wczoraj kolejny szkolny błąd, w dodatku po zagraniu głową, z którego kiedyś Serb słynął - to chyba jakiś sabotaż.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Ausilio: "Jesteśmy na dobrej drodze, bo po dwóch porażkach zaprezentowaliśmy odpowiedzialny zespół."

Czymcie mie, bo mie nosi :lol3:
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

Seba. pisze:Ausilio: "Jesteśmy na dobrej drodze, bo po dwóch porażkach zaprezentowaliśmy odpowiedzialny zespół."

Czymcie mie, bo mie nosi :lol3:
To niech Cie poniesie jak najdalej, żebym nie musiał już więcej czytać Twoich głupot.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: andyvdm »

Najzabawniejsze jest to, że zagraliśmy w miarę ambitnie, u siebie, przeciwko druzynie bedacej wczoraj w dramatycznej dyspozycji a i tak ledwo udało się wyszarpać ten remis. :oops:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Seba »

Piter9702 pisze:
Seba. pisze:Ausilio: "Jesteśmy na dobrej drodze, bo po dwóch porażkach zaprezentowaliśmy odpowiedzialny zespół."

Czymcie mie, bo mie nosi :lol3:
To niech Cie poniesie jak najdalej, żebym nie musiał już więcej czytać Twoich głupot.
Czyżby zabolała Cię prawda? W końcu jesteś jednym z nielicznych, którzy widzieli wielkiego Mazzarriego budującego potężny Inter. Jak tam progres w drużynie? Wiem wiem, to nie wina Zbycha ;)
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

Seba. pisze: Czyżby zabolała Cię prawda? W końcu jesteś jednym z nielicznych, którzy widzieli wielkiego Mazzarriego budującego potężny Inter. Jak tam progres w drużynie? Wiem wiem, to nie wina Zbycha ;)
https://www.youtube.com/watch?v=w6DF0olKxvA
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Piter9702 pisze:
Seba. pisze: Czyżby zabolała Cię prawda? W końcu jesteś jednym z nielicznych, którzy widzieli wielkiego Mazzarriego budującego potężny Inter. Jak tam progres w drużynie? Wiem wiem, to nie wina Zbycha ;)
https://www.youtube.com/watch?v=w6DF0olKxvA
O cholera, to prawda? Mazzarri naprawdę ograł u siebie wielki Inter Stramaccioniego mający pół kadry w szpitalu? Przedłużyć kontrakt na 10 lat. :-D
gulaszowaamino

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: gulaszowaamino »

Musicie zrozumieć pewne podstawowe kwestie. Trener MAZZARRI WALTER jest to najlepszy trener w Serie A, za którym przemawia kariera. Jeśli on nie radzi sobie w Interze, to jest to znak, iż należy ten klub rozwiązać. Dla nas nie ma przyszłości, zrozumcie.

Piekarzu mój najdroższy. Możesz sobie wypierdalać MAZZARRIEGO WALTERA z Interu, tylko pamiętaj, że maksymalne na co nas stać to Sinisa Mihajlović, ewentualnie człowiek Kurwa Nord Zenga Walter, pozdr.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: webo123 »

Jeśli on nie radzi sobie w Interze, to jest to znak, iż należy ten klub rozwiązać
bredzisz !!!
TomikoPTB
Posty: 126
Rejestracja: 25 sty 2014, 19:52

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: TomikoPTB »

Bielsa po sezonie :)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Nen »

TomikoPTB pisze:Bielsa po sezonie :)
Olympique Marsylia raczej go nie puści po tym, jak wymiata jego ekipa w tym sezonie.
7 pkt przewagi nad Arabia Saint Germain po 10 kolejkach robi wrażenie.
ODPOWIEDZ