10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Nen »

NdOrom pisze:
P.s.
Oddam dzisiaj co należna Kuzmanovicowi. Po nim tylko widziałem, że mu zależy....
I w nagrodę Kuzma zszedł, mimo, że w ataku robił więcej ruchu niż Palacio. Mazzarri wie, jak motywować graczy.
Szkoda, że Napoli wygrało, może jakby Benitez poleciał Mazzarri sam uciekłby do ukochanego Napoli.

Ja chyba widziałbym do końca sezonu Spala. I tak nic nie ugramy już raczej, ale kibice otrzymaliby, należne, kilka (naście?) fajnych i miłych dla oka meczów.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Borowa »

NdOrom pisze:Oddam dzisiaj co należna Kuzmanovicowi. Po nim tylko widziałem, że mu zależy....
Widać było, że brakuje mu gry. Kilka razy potknął się o własne nogi, ale był wszędzie i rzeczywiście wczoraj zostawił serce na boisku. Można się z niego śmiać i szydzić, ale za wczorajszy mecz szacunek. Jakby wszyscy prezentowali takie zaangażowanie to dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: kachol »

Wszystko po staremu, 3 wygrane z rzędu to wciąż mission impossible dla Interu Mazzariego. Parma zagrała jak rasowy zespół z dołu tabeli, czyli bronimy, kontrujemy i to wystarczyło całkowicie. 45 minut zajęło naszym grajkom dojście do wniosku, że może uderzenie z drugiej linii da szansę na bramkę, ale 90 minut to za mało, żeby wbić chociaż jedną bramkę. Właściwie pozytywów brak, może Kovacic i wybija się talentem, ale nie potrafi sam pociągnąć gry, a nie ma wsparcia. Kuzmanovic całkiem pozytywnie, ale to chyba tyle z pozytywów. A i jeszcze nieźle robiący wiatr Dodo, który niestety nie potrafi dośrodkować, gra to samo co Nagatomo w najlepszej formie, pobiega, ale sytuacji z tego nie ma.

Icardi i Palacio nadają się do odesłania na miesiąc na trybuny, bo prezentują taką formę. Mazzari był tak w dupie, że doszedł do wniosku, że da pograć młodzikom, to chociaż nikt się o to nie przyczepi. No i nie przyczepi, nasza 17letnia gwiazda miała chyba z 2 kontakty z piłką i 2 straty, ot tyle apropo, że może on odmieni grę w ataku. I nie, nie przekona mnie to, że dostał za mało czasu, to jest gracz, który powinien być wprowadzany, ale powoli. 2 lata przed nim, żeby przyzwyczaić się do footbalu w seria a, narazie to powinien wchodzić w meczach, gdzie wynik jest przyjemny, a nasza gra solidna (co niestety grozi tym, że nie pogra).

W zimie musi przyjść napastnik, ograny, w formie, który będzie w stanie zrobić coś z niczego i liczę, że Podolski już jest wstępnie zaklepany, bo na nikogo lepszego nie widzę szans. W zimie musi odejść Mazzari, bo i tak nie doczołga się do LM (do LE też raczej nie), więc niech przychodzi Spaletti jak się da. Bo nikogo innego chyba nie ma, kto jest realny.
gulaszowaamino

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: gulaszowaamino »

No i szmaciarze musiały się ośmieszyć, ale mówiąc już tak najzupełniej poważnie, bez zbędnego pierdolenia i trollingu, to był ten mecz pewniakiem dnia. Parma musiała wygrać.

Nowy trener niczego tu nie zmieni. Ten klub jest skończony, zatem proponuję wyłączyć światła i iść spać. Ja sobie daję spokój z tym kurwidołem do momentu aż nie zaczniemy choć w połowie przypominać drużyny sprzed 2010 roku. Zatem do zobaczenia za jakieś 10 lat hue hue

Pozdr. mordeczki
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Seba »

Nen pisze: Ja chyba widziałbym do końca sezonu Spala. I tak nic nie ugramy już raczej, ale kibice otrzymaliby, należne, kilka (naście?) fajnych i miłych dla oka meczów.
Popieram. Jeśli sezon ma być stracony, to zawsze lepiej popatrzeć na przyjemny dla oka futbol, niż oglądać obecną kopaninę. Porażka, to porażka, ale mimo wszystko przegrana w dobrym stylu pozostawia zdecydowanie inne odczucia.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach najgorzej prezentowaliśmy się pod wodzą Gasperiniego. Teraz dołączył do niego Mazzarri. Co łączy obu tych Panów? ;)

Na koniec oczywiście kolejna perełka: "To piąty mecz rozgrywany co drugi dzień...".
Wszyscy przecież odpoczywają. Tylko Inter ma tak napięty terminarz. W dodatku narzeka facet, który wiedział, że w obecnym sezonie liczba spotkań się zwiększy, a mimo tego wspólnie z Ausilio uzgodnił, że kolejny napastnik nie jest potrzebny.

Oczywiście, żeby nie było, że pastwię się znowu tylko nad trenerem. Piłkarze (poza kilkoma wyjątkami) także nadają się do wręczania kuferków w "Jaka to melodia?".

Thohir: "Wróciliśmy"
Ausilio: "Jesteśmy drużyną"
Mazzarri: "Zespół posiada moje cechy"
Piter: "Mamy jeszcze 93 pkt do zdobycia"
Ostatnio zmieniony 2 lis 2014, 12:10 przez Seba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
gulaszowaamino

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Seba. pisze: Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach najgorzej prezentowaliśmy się pod wodzą Gasperiniego. Teraz dołączył do niego Mazzarri. Co łączy obu tych Panów? ;)
Powiedz, że żartujesz, albo chociaż daj screena z zaświadczeniem o sklerozie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Otworzyłem dziś stronę główną z nadzieją, że zobaczę wielki news ale po chwili się zorientowałem ,że Macar nie ma za grosz honoru żeby zrezygnować... Kiedy przebierze się miarka? Panie Thohir ja trzecich, bezpłodnych, grających na stojąco derbów Mediolanu pod wodzą impotenta nie zniosę!!
Inter nigdy nie odniesie sukcesu z tym jegomościem na ławce. Im szybciej się go pozbędziemy tym lepiej dla przyszłości klubu. Ile można cierpieć patrząc na grę Interu? Ja rozumien, że mamy słabą kadrę i kontuzję, ale skoro za Stramy było podobnie i wszyscy obwinialiśmy za to trenera to teraz wina nie może leżeć po stronie kogoś innego... Różnica polega tylko na tym, że Strama zarabiał grosze a Impotent jest najlepiej zarabiającym trenerem Serie A!! No i Stramie można było wybaczyć błędy bo on dopiero raczkuje na ławce. A Beton wiadomo...
Roberto Mancini wracaj!!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Mora »

Jeżeli Mazzariego nie zwolnią po wczorajszym meczu, będzie to po prostu skandal.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: pewny »

Kucka dzisiaj strzelił bramkę, także przypomina chłopak o sobie i jest szansa ze wzmocni nas w zimie :D w końcu na tą chwile Genoa to wyżej się plasuje aniżeli MY!!
a tak na serio... to Panowie beton betonem, fakt ze koleś nic tutaj nie ogarnie już więcej poza kolejnymi kompromitacjami, ale trzeba zwrócić uwagę że z tym składem to nawet THE SPECIAL ONE nic by nie osiągnął! no chyba że mówimy o spokojnym utrzymaniu się w lidze... Boli to każdego z nas ale nie oszukujmy się, tym składem nic a nic nie zdziałamy :/
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Wannabe »

z tym składem to nawet THE SPECIAL ONE nic by nie osiągnął! no chyba że mówimy o spokojnym utrzymaniu się w lidze...
Z tym składem powinniśmy walczyć o 3 miejsce, a przynajmniej potrafić nawiązać walkę z każdą drużyną w Serie A. Przepraszam bardzo, ale ja widzę tylko 3 drużyny we włoszech, które są od nas personalnie lepsze: Juve, Roma, Napoli.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Dzyl »

Śmieszą mnie stwierdzenia, że z tym składem niczego nie ugramy. Jak napisał kolega wyżej, jedynie 3 drużyny mają od nas lepszy skład. Taka Sampdoria, która kadrowo się z nami nie równa, zajmuje obecnie 3 miejsce i prezentuje lepszy styl gry. Więc zrzucanie winy na naszą kadrę nie ma sensu. W Serie A wiele drużyn ma znacznie gorszych zawodników, a prezentują się dużo lepiej od nas. Wina leży moim zdaniem po stronie trenera i jego beznadziejnej taktyki.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: BAGGIO1 »

I nie zapominajmy, że WM nie przyszedł tu wczoraj tylko "pracuje" z zespołem 14 miesięcy. Absolutnie nie ma żadnych argumentów na usprawiedliwanie karygodnej postawy drużyny. Trener jest pierwszym, który posadą musi płacić za to co aktualnie prezentuje zespół! Walter WON!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Dzyl pisze:Śmieszą mnie stwierdzenia, że z tym składem niczego nie ugramy. Jak napisał kolega wyżej, jedynie 3 drużyny mają od nas lepszy skład. Taka Sampdoria, która kadrowo się z nami nie równa, zajmuje obecnie 3 miejsce i prezentuje lepszy styl gry. Więc zrzucanie winy na naszą kadrę nie ma sensu. W Serie A wiele drużyn ma znacznie gorszych zawodników, a prezentują się dużo lepiej od nas. Wina leży moim zdaniem po stronie trenera i jego beznadziejnej taktyki.
Dokładnie.
Wystarczy spojrzeć na tabelę Premier League i zobaczyć kto jest drugi w tabeli. Southampton sprzedawał latem kogo się tylko dało i zmienili trenera i grają lepiej niż wcześniej. Nikt nie mówi o roku przejściowym.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: sampam »

Dla jasnosci przekazu dodam tylko, ze wysoka pozycja Southampton wynika z przecietnej gry uznanych firm, jak ManU, Liverpool czy Tottenham, no ale fakt, pozostaje faktem!

Nie ma co dramatyzowac. Inter dziela obecnie 4 punkty od 3 miejsca, wiec o co chodzi??? He-he-he
gulaszowaamino

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Musicie zrozumieć pewną podstawową kwestię. Inter Mediolan, obecnie klub podrzędny i średniak upadłej ligi włoskiej, jest to klub skończony. Nie ma dla nas ratunku. Takowym miał być trener MAZZARRI WALTER, ale nawet on sobie nie poradził.

Pozdr.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Shady »

Jaszczu91 pisze:Southampton sprzedawał latem kogo się tylko dało i zmienili trenera i grają lepiej niż wcześniej. Nikt nie mówi o roku przejściowym.
Jeszcze prześledź ich kalendarz z kim grali do tej pory w PL. Z "czołowych" ekip grali z Tottenhamem (0:1 w plecy) oraz Liverpoolem (1-2 w plecy), a oba te zespoły grają słabiej niż rok temu. Remis z WBA i zwycięstwa z West Hamem, Newcastle, Swansea, QPR, Sunderlandem, Stoke i Hull.
Rok temu do gwiazdki też utrzymywali się w czołówce, a jak przyszły cięższe mecze to skończyli w środku tabeli.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Shady pisze:
Jaszczu91 pisze:Southampton sprzedawał latem kogo się tylko dało i zmienili trenera i grają lepiej niż wcześniej. Nikt nie mówi o roku przejściowym.
Jeszcze prześledź ich kalendarz z kim grali do tej pory w PL. Z "czołowych" ekip grali z Tottenhamem (0:1 w plecy) oraz Liverpoolem (1-2 w plecy), a oba te zespoły grają słabiej niż rok temu. Remis z WBA i zwycięstwa z West Hamem, Newcastle, Swansea, QPR, Sunderlandem, Stoke i Hull.
Rok temu do gwiazdki też utrzymywali się w czołówce, a jak przyszły cięższe mecze to skończyli w środku tabeli.
Chciałem zauważyć, że w trakcie jednego okienka zespół został przewrócony do góry nogami i do tego zmienił trenera i mimo tego gra dobrą piłkę. Nawet lepiej niż w poprzednim sezonie. Nie trzeba czekać dwóch lat na wyniki. Nawet w najtrudniejszej lidze świata da się osiągać dobre rezultaty od ręki.
A porównując terminarz. Wiesz z kim grał Inter i jakie osiągał wyniki. Też mogliśmy minimalnie przegrać z Fiorentiną i Napoli, które teraz grają gorzej niż rok temu, wywieźć remis z Palermo, a resztę spotkań wygrać... Jednak mamy nie 22 lecz 15 punktów w 10 spotkaniach.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: PepeBergomi »

Jaszczu91 pisze:
Shady pisze:
Jaszczu91 pisze:Southampton sprzedawał latem kogo się tylko dało i zmienili trenera i grają lepiej niż wcześniej. Nikt nie mówi o roku przejściowym.
Jeszcze prześledź ich kalendarz z kim grali do tej pory w PL. Z "czołowych" ekip grali z Tottenhamem (0:1 w plecy) oraz Liverpoolem (1-2 w plecy), a oba te zespoły grają słabiej niż rok temu. Remis z WBA i zwycięstwa z West Hamem, Newcastle, Swansea, QPR, Sunderlandem, Stoke i Hull.
Rok temu do gwiazdki też utrzymywali się w czołówce, a jak przyszły cięższe mecze to skończyli w środku tabeli.
Chciałem zauważyć, że w trakcie jednego okienka zespół został przewrócony do góry nogami i do tego zmienił trenera i mimo tego gra dobrą piłkę. Nawet lepiej niż w poprzednim sezonie. Nie trzeba czekać dwóch lat na wyniki. Nawet w najtrudniejszej lidze świata da się osiągać dobre rezultaty od ręki.
A porównując terminarz. Wiesz z kim grał Inter i jakie osiągał wyniki. Też mogliśmy minimalnie przegrać z Fiorentiną i Napoli, które teraz grają gorzej niż rok temu, wywieźć remis z Palermo, a resztę spotkań wygrać... Jednak mamy nie 22 lecz 15 punktów w 10 spotkaniach.
w 100% popieram. Po pierwsze Świeci stracili naprawdę czołowych graczy ze swojego składu (Shaw, Lallana, Lambert, Lovren) a zawodnicy którzy przyszli nazwiska mieli o wiele słabsze (Long, Mane, Foster, Tadic, Alderweireld, Taider :lol: ). Po drugie naprawdę graja, nie wiem czy nie lepsza pilke niz rok temu, po trzecie nie wazne czy to jest Newcastle, Hull, United w PL naprawde z kazdym gra sie cieżko i nie zawsze faworyt wygrywa.
Dla mnie pitolenie o sezonie przejściowym to zwykła paplanina i usprawiedliwianie się. Tak można powiedzieć jedynie odnośnie klubowych finansów ale nie osiąganych wyników. Beton trenuje ten zespół drugi rok, przepracował drugi okres przygotowawczy a progresu w grze nie widać. Graliśmy najbrzydsza piłkę w lidze i dalej gramy. Nie potrafimy sobie stworzyć 1-2 klarownych sytuacji w meczu mając w środku pola Kove, Guaro czy Hernanesa, to zbrodnia. Za to robimy miliony beznadziejnych wrzutek na osamotnionego Icardiego który w polu karnym musi walczyć z cała linia obrony przeciwnika. Naprawdę nie rozumiem jak Thohir moze być tak slepy i tego nie widzieć. Znów zaczyna sie dywagacja zwolnić i płacic odkszkodowanie czy zostawić tego trepa i zanotować kolejny sezon bez LM. Dla mnie rachunek jest prosty. Brak nas w tych rogrywkach to nie tylko utrata kolejny milionów to także utrata prestizu i wartosci medialnej na której podobno Thohirowi tak zależy.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: 10. kolejka Serie A Parma vs Inter

Post autor: Shady »

Jaszczu91 pisze:Wiesz z kim grał Inter i jakie osiągał wyniki. Też mogliśmy minimalnie przegrać z Fiorentiną i Napoli, które teraz grają gorzej niż rok temu, wywieźć remis z Palermo, a resztę spotkań wygrać... Jednak mamy nie 22 lecz 15 punktów w 10 spotkaniach.
Ja wiem, że Inter daje dupy i jest słaby. Chodziło mi tylko o to żeby się wstrzymać póki co z gloryfikowaniem pozycji w tabeli Southampton :)
ODPOWIEDZ