21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Nen »

No to dzisiaj kolejny mecz z dzielnym beniaminkiem, a ja kolejny raz zadaję sobie pytanie jakim cudem Mazzarri obił ich niemiłosiernie po dwakroć.

Spodziewam się ciężkiej przeprawy, ale uważam, że wywieziemy dzisiaj 3 punkty i niepoważną 10 pozycję zostawimy za sobą.

Nasza obrona wygląda jak po wybuchu bomby, ale nie to nas powinno interesować, bo to wzmocniony gwiazdami atak zawodzi najbardziej. Jeśli nasz przód ogarnie się dzisiaj to jesteśmy w domu.

Podobno zadebiutuje od pierwszej minuty Brozo, jestem bardzo ciekaw, co pokaże.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: rumcyk »

Już widze komentarze w razie niepowodzenia ,że Mancio taki, siaki bo Mazzar wygrywał po 7-0:D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Odet »

Macar miał na nich patent :)

nie wiadomo jak poradzi sobie z nimi Mancini.

Forza Inter !!!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

Jak wyżej, jeżeli nasza ofensywna w końcu wypali to jest duże prawdopodobieństwo wygranej.
Jeżeli nie to niechybnie przegramy bo Sansone - Zaza - Berarrdi.

Ciekawe czy w końcu uwolnimy się od środka tabeli.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Sassuolo po tych dwóch kompromitacjach będzie mega zdeterminowane,jeżeli nie wyjdziemy na boisko tak jak miało to miejsce w Empoli,nie będzie co zbierać...z drugiej strony Inter zdecydowanie lepiej radzi sobie z ekipami które grają w piłkę,więc powinno być łatwiej
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Oczywiście, ofensywa musi wreszcie odpalić i zagrać dobre zawody. Martwi mnie jednak blok obronny, bo przeciwnik ma również kim straszyć w ataku. Z drugiej strony może to i dobrze. Jeśli "poczują krew" i pójdą odważniej na naszą bramkę to będzie trochę więcej miejsca dla napastników. Będzie trudno, ale mam nadzieję, że wywieziemy komplet. Forza Inter!
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kubus »

Viola już punkty potraciła i to z Genoą która jest również przed nami (ha, a kto nie jest przed nami :D), coś czuję że nie pozostaniemy dłużni ;)

Lazio gra z Ceseną więc raczej łatwe punkty, Napoli za to gra z Chievo które ma nóż na gardle. Tutaj liczę na jakąś małą niespodziankę. Ciekawe jak poradzi sobie Sampdoria i ich nowe nabytki. Mierzą się z Torino...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: kachol »

Nie ważne jak, muszą to chłopcy wygrać...

Mało tego w lutym zakładam, że minimum zdobędziemy 11ptk a dobrze by było 13ptk bo poza Napoli każdy mecz powinien być do wygrania...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

CHCIAŁBYM ZAKOMUNIKOWAĆ, ŻE TEN KTO W WAKACJE HEJTOWAŁ MNIE ZA WYRZUCANIE HANDY Z INTERU POWINIEN W TYM MOMENCIE USUNĄĆ KONTO I PRZESTAĆ KIBICOWAĆ.

Pozdrawiam, Piotr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Minister »

Dla całej tej strony lepsze byłoby jakbys to Ty usunął konto, a jeszcze lepiej jakbys nigdy go nie założył.bez pozdrowien
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

No i pisałem, że nie mamy szans na 3 punkty myśląc o remisie, ale też się przeliczyłem i to mocno.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: mediolan »

zastanawialem sie z dziewczyna co obejrzec dzis wieczorem moze jakis dramat moze komedie ale widze ze musimy wybrac cos innego bo przed chwila ogladalem jedno i drugie ...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kubus »

Kubuś:) pisze:Viola już punkty potraciła i to z Genoą która jest również przed nami (ha, a kto nie jest przed nami :D), coś czuję że nie pozostaniemy dłużni ;)
Dobra, to już kurwa przechodzi ludzkie pojęcie. Pierdole taką grę, pierdole taki Inter. Mam tego dość, dość czekania cały tydzień aż te gównozjady dostaną po dupsku od prowincjonalnego Sassuolo.
Dziękuje, do widzenia. Miarka się przebrała. Jakbym czasem chciał oglądać mecz z Napoli to weź mnie ktoś pierdalnij w łeb czymś ciężkim.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2015, 15:28 przez Kubus, łącznie zmieniany 1 raz.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Co się do UJA dzieje? Co do jasnej ... musi być z Hernanesem, że w pomocy biega nieudacznik Guarin i kompletnie bez formy Kova? Nasza linia pomocy to jest damat. DO tego wyniszczony Palacio i Podolski, który doskonale pokazuje dlaczego w Arsenalu siedział na ławie. W defensywie również kupa, boków nie mamy ... dramat!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Odet »

trudno coś dobrego napisać po takim meczu...

Nie rozumiem jak Mancio może trzymać na ławce Hernanesa, a na boisku spaceruje bezmyślny Guarin, czy słaniający się na nogach Kovacic.

"Występu" Palacio czy Podolskiego nie ma nawet co komentować.

Wyśmiewany Ranocchia 3 kluczowe interwencje (2 ważne bloki, raz wybił piłkę z linii bramkowej), ale moim zdaniem powinien się lepiej zachować przy bramce Zazy.

Ten karny w doliczonym czasie to jakaś kpina.

Pozdr.

PS. do grona chętnych na sprowadzenie Kovacica dołączyły dziś: Ternana, Latina i Modena. Czy uda nam się go zatrzymać :)
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Borowa »

Brak słów by opisać co się czuje po takim meczu. Ja napiszę tylko tyle, że z nikim nie wygramy jeśli podanie po ziemi do najbliższego zawodnika albo celny wyrzut z autu wykracza poza możliwości naszych piłkarzyn. Tutaj nikt nie zasługuje na wyróżnienie, ani pozytywne, ani negatywne. Wszyscy grają totalny piach. Napiszę zupełnie poważnie - na tą chwilę wypatrujmy utrzymania w Serie A.
gulaszowaamino

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

HAHAHAHAHA :hahaha:

Walter Mazzarri lalalalalala 8-)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Seba »

Wydawało się, że gorzej już nie będzie. Nasi jednak potrafią zaskakiwać. Mancini natomiast jest na dobrej drodze, aby zdobyć jeszcze mniej punktów od Mazzarriego. Empoli, Torino, Sassuolo = 1 pkt :D.

Koniec taryfy ulgowej dla Kovacica, Rzygam już tymi jego kółeczkami w miejscu. Wyjaśnia się także powoli, dlaczego Podolski był głębokim rezerwowym w Arsenalu ;)
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

A więc kolejny rok z rzędu osiągamy etap zupełnej beznadziejności.
Tym razem jest nawet większa bo teoretycznie wzmocniliśmy skład.
Ostatnie perełki:
Empoli - Inter 0-0
Inter - Torino 0-1
Sassuolo - Inter 3-1
Chociaż ciągła obecność Palacio w 1 składzie jest bardzo zastanawiająca to personalia dzisiaj należy sobie odpuścić.
Od przyjścia Manciniego zagraliśmy w lidze 10 meczy - wygraliśmy 2 - zremisowaliśmy 4 - przegraliśmy 4. Koszmar.
Chyba najlepsze podsumowanie dotychczasowej przygody Mancio w Interze to: Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle.
oraz
Useless with the ball.

Wg mnie w tym momencie Mancini powinien zrobić to co kiedyś Mourinho tzn. zrezygnować z ustawienia 4-2-3-1 ponieważ Palacio i Podolski to zupełne nieporozumienie w tej taktyce. Nasza ofensywa w tym momencie nie istnieje.

Na koniec przypomnienie. 21 kolejek i 6 wygranych. Chyba nie wygrzebiemy się ze środka tabeli.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: rumcyk »

i cóż cała obrona łącznie z bramkarzem obnażona, Dodo, Donkor, Vidić, Rano i Medel nie potrafią się ustawiać odbierać piłki ani zagrać jej w pole karne(dotyczy Dodo i Donkora), natomiast Gurin(kolejny koszmarny mecz) Poldi, Kova, Shaqiri i Podolski nie potrafią sklepać jednej porządnej akcji. Jedyne co nam sie udało to wrzutak Bozovicia i strzał Dodo. Icar znów błysnął instynktem strzeleckim. Co do Zazy o którym mówiłem, że byłby dobrym wzmocnieniem po sprzedaniu Icara to się tylko upewniłem. Pierwsza bramka pokazała, że technicznie jest dobry i dość szybki a natomiast przy wywalczonym pokazał to za co nie trawie Icara, wywalczył piłke w walce o górną piłkę z wyższym graczem i oszukał kolejnego. Icar nigdy czegoś takiego nie zrobił i długo nie zrobi, jedyne co pokazał to przy podobnym zagraniu na niego minute wcześniej rozłożył ręce i pretensje że go dotyka obrońca. Dziś i jutro trzeba wzmocnić defensywe i zacząć trenować rozwiązania ofensywne a nie ciągłe pseudo wrzutki jak za Mazzara!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: MiRas. »

3:1 z Siusiulolo... niewyobrażalna klęska. Chociaż jakby nie patrzeć są oni wyżej w tabeli od nas. Nie wiedziałem, że Palacio gra, dopóki nie zszedł z boiska.

Ale co tam, takie rezultaty Interu dla mnie to już nie jest żadna niespodzianka, wskutek czego nie odczuwam teraz nawet odrobiony rozczarowania, zapamiętajmy, że:

Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: kachol »

Mecz rozstrzygnięty praktycznie w pierwszej połowie. Każda akcja sasu groziła nam bramką, wjeżdżali jak chcieli. Do tego dwie bardzo kontrowersyjne sytuacje, gdzie sędzie w jeden mógł, a w drugiej miał obowiązek odgwizdać 11tkę dla rywala (btw. karny na koniec meczu natomiast niekoniecznie).

Druga połowa na pewno na plus, szczególnie ostatnie 20 minut, gdzie widocznie Inter przycisnął. Ale ponownie powiem, to za mało, graliśmy ze słabym zespołem do tego nie zamurowanym, więc miejsca na kreatywne akcje było aż nadto, a właściwie to oni zabili ten mecz po 45 minutach.

Shaquiri bardzo pozytywnie, Icardi wiadomo wyśmienita zmiana i mimo wszystko uważam, że Handa poprawnie. Co do reszty to zagrali miernie (to Ci lepsi), źle, koszmarnie, a niektórzy wręcz momentami pukali w dno od spodu.

Nie wiem czy wciąż walczymy o puchary czy już o utrzymanie, ale koniecznie potrzebujemy punktów, bo ten sezon już nie jest zły, on obecnie jest katastrofą. A narazie za i przed nami najłatwiejsze mecze, schody dopiero się zaczną.

No i dokładność, panowie serio, zróbcie coś z tym bo momentami nie da się na to patrzeć.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: yoda79 »

To chyba pierwszy mecz, gdzie nie ma żadnych pozytywów (poza bramką Icara).
Indor zacznij ogarniać albo jak już apelowałem w temacie Mercato - rozwiązać ten klub.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Imrahil »

Empoli, Torino i dziś Sassuolo pokazało nam, jak się gra zawodowo w futbol. Jak uderzać na bramkę, jak walczyć o każdą piłkę, jak wyprowadzać kontrataki, jaką trzeba mieć mentalność no i co najważniejsze - jak wykonać trzy/cztery celne podania.Kolejny mecz, gdzie przez 80 minut atak oraz pomoc nie istniało. Przegrywamy środek pola -> przegrywamy mecz. Kovacić gra słabo ale dlaczego ? Bo nikt z jego partnerów z pomocy nie jest wstanie wziąć na siebie ciężar gry a sam chorwat jest za młody i za słaby na bycie liderem. Guarin jest po prostu za słaby, Medel ma zupełnie inne zadania taktyczne, Kuzmanović to piłkarz nijaki, Palacio to biega wszędzie tylko nie tam gdzie jest potrzebny, Podolski niby na szpicy, niby na rozegraniu a sam siebie ustawił gdzieś tam na boku. Hernanes bez formy ( od roku ) nawet nie wchodzi z ławki tylko nowy nabytek Brozović co chyba jest sygnałem dla brazylijczyka że jego czas w Interze dobiega końca. Kiedyś mieliśmy Cassano, który truchtał sobie tam na środku pola ale był świetnym łącznikiem miedzy każda formacją.
Na plus tylko Miętus za gola.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Andy »

Heh...no i przegraliśmy z Sassuolo, które na początku rozgromiliśmy aż 7-0! Co się z tą drużyną stało? Większość naszych kopaczy to przechodzi...dosłownie przechodzi obok meczu! Myślałem, że Podolski będzie jednak jakimś impulsem dla naszych piłkarzy, wkońcu lepiej to grywał tylko w słabszych klubach - pytanie się nasuwa jaką my obecnie jesteśmy drużyną, że to nie jest ten sam piłkarz co na MŚ. Shaquiri ciut lepiej, jakiś popłoch siał, ale on chyba potrzebuje zwiększonych minut spędzonych na boisku. Nieco zaskoczyło wejście Puscasa, który znacznie więcej pokazał niż Palacio. W środę gramy mecz 1/4 CI z Napoli i jakoś ciężko mi uwierzyć w jakiekolwiek podniesienie się i strzelenie drużynie Beniteza większej ilości bramek..
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Mancio niestety zaczyna podążać śladami Betona i wypina dupsko już przed meczem...Guarin + Medel w pomocy to samobójstwo,Palacio w ataku to gra w 10(Podolski niestety nie lepszy)w meczu z Sassuolo obronili się tylko Shaqiri,Icardi i mimo wszystko Donkor,biorąc pod uwagę jego wiek i brak doświadczenia,zagrał odważnie i bez kompleksów
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Seba »

https://www.youtube.com/watch?v=tnovhvYo1XE

Szkoda, że na boisku nie mają tyle werwy. Gwiazdy pindolone, na które złego słowa nie można powiedzieć. Przecież należą im się oklaski za grę i wyniki :] Myśleli, że kibice ucieszą się z ich koszulek, a Ci szybko im pokazali co o nich myślą :D
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Imrahil Hitokiri pisze: Kolejny mecz, gdzie przez 80 minut atak oraz pomoc nie istniało[/b]. Przegrywamy środek pola -> przegrywamy mecz. Kovacić gra słabo ale dlaczego ? Bo nikt z jego partnerów z pomocy nie jest wstanie wziąć na siebie ciężar gry a sam chorwat jest za młody i za słaby na bycie liderem.
Najwyższa pora pogodzić się z faktem że Kovacic nie jest i nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem. Ładne prowadzenie piłki i elegancja nie czyni piłkarza wielkim. A usprawiedliwienie że jest za młody na bycie liderem? hahahaha Nie rozsmieszaj mnie... Do piłki trzeba mieć charakter a nie cały czas pierniczyć że ciężko trenujemy żeby wrócić do wygrywania.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

Ponoć po meczu z Sassuolo Cassano nie odbiera telefonów od Ausillo. :-D
Wg mnie wystarczy już usprawiedliwień i owijania w bawełnę.
Mancini musi to w końcu ogarnąć. To nie żaden amator, składu też nie mamy tak złego jak ostatnie wyniki.
Włoskie media ładnie to ujęły: Due vittorie in dieci gare: il ritmo con Mancini e da Serie B...
Wątpię żeby ostatnie godziny mercato coś zmieniły dlatego należy sobie darować taktykę ze skrzydłowymi bo oprócz Shaqa nie mamy żadnego zawodnika na te pozycje. Ostatnie mecze dobitnie pokazały, że Inter ma ogromne problemy z kreowaniem sobie okazji grając Podolskim czy Palacio na skrzydle.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Omen »

Jaszczu91 pisze: Najwyższa pora pogodzić się z faktem że Kovacic nie jest i nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem. Ładne prowadzenie piłki i elegancja nie czyni piłkarza wielkim. A usprawiedliwienie że jest za młody na bycie liderem? hahahaha Nie rozsmieszaj mnie... Do piłki trzeba mieć charakter a nie cały czas pierniczyć że ciężko trenujemy żeby wrócić do wygrywania.
Dokładnie...Popatrzcie co wyprawiał taki Ronaldo w wieku 21 lat...Wiecznie słyszymy,że jest młody i młody ale który to już jego sezon w którym nic wielkiego w zasadzie nie pokazał? Presja go zjada i tyle bo może talent ma ale nie umie tego wykorzystać. Inter to nie klub dla niego

Shaqiri naszego zespołu na razie nie zbawi wszak to tylko były rezerwowy Bayernu , podobnie jak Podolski. Wenger wiedział co robi sadzając go na ławce. Handanović to nasz najsłabszy bramkarz w tym wieku Obrona jest silna ale na Ekstraklasę. Pomoc nie istnieje, Icardi miewa przebłyski ( za co mu chwała ) ale już sam nic nie wypracuje. Słabi piłkarze no i 6 punktów do strefy spadkowej. Czyżby w następnym sezonie nie było już drużyny która nigdy nie spadła z Serie A? Katastrofa. Z każdym rokiem jest coraz gorzej...
ODPOWIEDZ