21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: zahor »

Icardiego winiłbym najmniej. Nie przepadam za nim, uważam że ma siano w głowie, ale strzela gole - za to powinniśmy go rozliczać. Pisze się, że często w meczach jest niewidoczny, że tylko dostawia nogę, że nie wypracowuje nic - zgoda, ale to jest taki typ napastnika. Taki, który żyje z podań, operuje na linii spalonego i kończy akcje. Rozwiązania są dwa: albo zostawić go i liczyć na to, że gra pomocników ulegnie poprawie, co spowoduje że i Mauro będzie więcej strzelał, albo sprzedać go i kupić napastnika, który więcej gra z tyłu, cofa się i pracuje. Problemem w tym drugim przypadku może być to, że nas na takiego zawodnika najzwyczajniej w świecie nie stać.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Imrahil »

Jaszczu91 pisze:
Imrahil Hitokiri pisze: Kolejny mecz, gdzie przez 80 minut atak oraz pomoc nie istniało[/b]. Przegrywamy środek pola -> przegrywamy mecz. Kovacić gra słabo ale dlaczego ? Bo nikt z jego partnerów z pomocy nie jest wstanie wziąć na siebie ciężar gry a sam chorwat jest za młody i za słaby na bycie liderem.
Najwyższa pora pogodzić się z faktem że Kovacic nie jest i nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem. Ładne prowadzenie piłki i elegancja nie czyni piłkarza wielkim. A usprawiedliwienie że jest za młody na bycie liderem? hahahaha Nie rozsmieszaj mnie... Do piłki trzeba mieć charakter a nie cały czas pierniczyć że ciężko trenujemy żeby wrócić do wygrywania.
Przeczytaj uważnie, jeszcze raz, to co napisałem. Gdzie jest słowo że Kovacić jest czy będzie wybitnym piłkarzem. Hym ? Nawet w ostatnim zdaniu wyraźnie napisałem, że jest za młody i ZA SŁABY na bycie liderem.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Nen »

Zastanawiam się co bardziej mnie irytowało, nasi grający jak cioty czy Sassuolo grający jak lamusy, symulujący bileści przy każdym kontakcie.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Czarson »

Omen pisze:
Jaszczu91 pisze: Najwyższa pora pogodzić się z faktem że Kovacic nie jest i nigdy nie będzie wybitnym piłkarzem. Ładne prowadzenie piłki i elegancja nie czyni piłkarza wielkim. A usprawiedliwienie że jest za młody na bycie liderem? hahahaha Nie rozsmieszaj mnie... Do piłki trzeba mieć charakter a nie cały czas pierniczyć że ciężko trenujemy żeby wrócić do wygrywania.
Dokładnie...Popatrzcie co wyprawiał taki Ronaldo w wieku 21 lat...Wiecznie słyszymy,że jest młody i młody ale który to już jego sezon w którym nic wielkiego w zasadzie nie pokazał? Presja go zjada i tyle bo może talent ma ale nie umie tego wykorzystać. Inter to nie klub dla niego
Co za bzdury, rozumiem wasze rozgoryczenie ale zachowajmy zdrowy rozsądek. Kovacic mimo bardzo mlodego wieku jako jeden z nielicznych pokazywał w ostanich 3 sezonach, ze mocna go nazwac pilkarzem. Jest praktycznie ostani w kolejce do krytyki. Ostatnio jego słabe spotkania spowodowane są nie tylko spadkiem formy ale i dobra praca jaka wykonuja nasi przeciwnicy. Torino wylaczylo go z gry, dzis tez 2-3 rywali przy nim zawsze gdy mial pilke, a chujowe przesuwanie sie bloku pomocy i w sumie calej druzyny nie ulatwia mu zadania. Zawsze gdy mial troche wiecej miejsca posylal dobra pilke do przodu. Przyklad z Rolando jest abstrakcyjny. Mozliwe, ze to najlepszy pilkarz na swiecie a ktos pisze, ze Kova zly bo nie gra na jego poziomie w tym samym wieku. Gdyby Mateo mial takie statystyki jak Cristiano to nigdy nie trafilby do Interu.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Omen »

Ja myślałem o Brazylijczyku Ronaldo jak do nas przychodził ; ) Faktycznie to może zły przykład , ja sam do Kovacicia nic nie mam ale od takiego piłkarza wymagam znacznie więcej. Z drugiej strony popatrzeć my mamy talenty w tej drużynie , mamy dobrego trenera , nawet właściciela. Nie wiem gdzie leży problem... Niedługo będziemy na dnie jak Dortmund...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Yascarr »

Gra skrzydłami nie ma większego sensu, dopóki nie będziemy mieć ich więcej niż jednego (Shaqiri). Trzeba się pomodlić o Cassano, bo nikt inny już nie przyjdzie w tym okienku i próbować ulepić coś nowego. Może 4-3-1-2 z Icardim i Cassano, a za plecami Shaqiri jako 10? Szwajcar mówił że to jego ulubiona pozycja i myśle że obecnie będzie z niego tam najwięcej pożytku. Za ich plecami na pewno Kovacić, Medel i może Brozović jako pół prawy ;p Może by tak spróbować cofniętego Hernanesa? Mancini, kombinuj...

Sezon jest stracony i oby jakimś cudem dostali motywacji na zajęcie przyzwoitego miejsca w okolicach 6-8. Czekam na jakieś lepsze perspektywy po letnim mercato.
gulaszowaamino

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Ten Thohir to by mógł już w końcu zwolnić tego betona Macara. Czy on nie widzi, że potrzeba nowego trenera bo z tym już nic nie ugramy?! Ja nie wiem ileż można czekać...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Mora »

Właśnie zobaczyłem wynik, to przykre jak nisko upadł taki klub jak Inter...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

gulaszowaamino pisze:Ten Thohir to by mógł już w końcu zwolnić tego betona Macara. Czy on nie widzi, że potrzeba nowego trenera bo z tym już nic nie ugramy?! Ja nie wiem ileż można czekać...
wiadomo że gówniana gra i wyniki to nie tylko wina Betona,ale przede wszystkim tych amatorów zwanych piłkarzami,jednak z Mazzarrim nasza sytuacja byłaby jeszcze gorsza ze względu na to że on żadnego poważnego piłkarza nie byłby w stanie zachęcić do przyjścia,Mancini to jedyny włoski trener mający kontakty w Europie :) z fartem
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Chuchu »

Z tej bandy w kadrze, którą nazywamy piłkarzami Interu nic już nie będzie. Jeden dobry transfer Shaqiriego i opieranie całej gry w środku pomocy na 20-latku z wahaniami formy do niczego lepszego niż obecny stan nas nie zaprowadzi. Guarin od dawna jest już tutaj wypalony, więc dla dobra własnego i przede wszystkim dla dobra klubu powinien latem odejść. Jedynie prawdziwa rewolucja kadrowa w lato może uratować sezon 2015/16, bo ten już jest stracony. Albo możemy tradycyjnie zwalić całą winę na trenera i tak się bujać w nieskończoność, aż w końcu przywita nas Serie B.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: sampam »

Podziwiam Was! Nie szkoda zdrowia na taki Inter?
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Raffal »

to samo co o Kovacicu teraz słyszałem o Cou pare sezonów temu.... za słaby na Inter....dobry w PL.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Seba »

Przede wszystkim piłkarze Interu biegają jakby mieli 100 kilowe obciążenia na plecach. Kovacic od meczu z Empoli wygląda jakby zaraz miał wyzionąć ducha. Rywale zawsze są o dwa tempa szybsi. Każdy kto ma styczność z futbolem doskonale wie jak trudno się gra, gdy brakuje sił. Według mnie jest to jedna z głównych przyczyn obecnego stanu rzeczy.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Minister »

Raffał
Duże brawa, ze jako pierwszy dales do zrozumienia tym blaznom, ze źle czynią krytykując Kove.

Płacz, lament to juz główne wyznaczniki tej strony, która staje się coraz bardziej śmieszna.Mam wrazenie , ze niektórzy cały tydzień czekają aż Inter przegra mecz byle tylko moc wylewac gorzkie żale, a często jest tak, ze po wygranym meczu wątek nawiazujacy do wydarzenia zawiera kilka wpisów.Zwolnić trenera, wyrzucić piłkarzy zaorac stadion...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piekarz »

Minister pisze: Płacz, lament to juz główne wyznaczniki tej strony, która staje się coraz bardziej śmieszna.Mam wrazenie , ze niektórzy cały tydzień czekają aż Inter przegra mecz byle tylko moc wylewac gorzkie żale, a często jest tak, ze po wygranym meczu wątek nawiazujacy do wydarzenia zawiera kilka wpisów.Zwolnić trenera, wyrzucić piłkarzy zaorac stadion...
A to normalne akurat. Zwycięstwo z jakimś byle gówniakiem ligowym (z lepszymi drużynami niż gówniaki nie wygrywamy) nie jest dla Interu (a raczej nie powinno być, bo jak jest to wiadomo) wielkim wydarzeniem, a normą, więc nikt nie będzie pisał elaboratów o tym, jacy jesteśmy cudowni, bo wygraliśmy 1-0 z Ceseną. Nie mówiąc już o tym, że każdy minimalnie rozgarnięty człowiek zauważył już, że nasze zwycięstwa to przypadki, które nic dobrego nie wróżą i nawet jak wygramy, to za tydzień, góra dwa obejrzymy kolejne gówno. Takie kompromitacje jak dzisiejsza czy ta tydzień temu to natomiast skandal i nic dziwnego, że forum grzmi - i powinno, nie ma nic gorszego dla klubu niż kibice, którzy udają, że deszcz pada, kiedy piłkarze opluwają ich swoją żałosną grą, zwłaszcza jak dzieje się to już czwarty sezon z rzędu. Jesteśmy na TRZYNASTYM miejscu w tabeli po 21 kolejkach, to jest najgorszy moment w powojennej historii tego klubu, mamy się spuszczać z radości?
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: kachol »

Myślę, że Minister ma sporo racji, sam się na tym momentami łapie, że np. dzisiaj życzyłem Interowi tej klęski, a nie wklepania na 2-2 i mówienia, że wszystko wygląda nieźle, bo sorry, ale wygląda źle. I nie, nie życzyłem na początku meczu, tylko po tym jak grali koszmarnie i udało im się strzelić na 2-1, po prostu nie zasłużyli na ten punkt.

Męczy mnie ciągłe okłamywanie kibiców, że wszystko wygląda dobrze i lada dzień po prostu wypalimy jak nigdy. Bo słyszymy to od kilku lat, kilku trenerów i w czerwcu zaczyna się karuzela od nowa. I naprawdę nie oczekuje cudów i walki o mistrza, ale jak oglądam 5 mecz z rzędu gdzie "topowi" gracze ligi nie potrafią wymienić 3 celnych podań i chodzą zamiast biegać, a pierwszy celny strzał jest ok 70 minuty to ciężko nie wylewać swoich frustracji. I co śmieszniejsze, przeważnie działa efekt miotły i początek jest nieźle, a potem już równia pochyła. Mogą przegrywać, mogą być w środku tabeli, ale niech chociaż widzę, że oni bardzo chcą i powoli zmierzają w dobrym kierunku.

Kovacic ma przebłyski, ale on nie jest w stanie poprowadzić Interu, bo moja obserwacja jest taka, że jak Inter gra dobrze z miernotami to on wygląda jak lider, bo nie gra pod presją, a nam wszystko wychodzi. Im lepiej gra rywal i im gorzej gra Inter tym słabiej też wygląda Kova, nie jest jeszcze typem piłkarza do którego gra się w momencie jak nic nie wychodzi, aby czymś błysnął. Może takim nigdy nie być, a może po prostu jeszcze nikt z trenerów nie wykrzesał z niego to co najlepsze, albo po prostu liga włoska nie jest dla niego i potrzebuje ligi gdzie gra jest nieco inna i mniej taktyczna.
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Sylvinho »

Grasz w Interze to masz zostawiac serce i pot na boisku,kibice oczekuja zwyciestw a nie obrony przed spadkiem,nie poto zarabiaja miliony zeby grac jak graja,a kibice nie po to wydaja ciezko zarobiony pieniadz niekiedy zeby ogladac porazki z jakimis sredniakami,jak nie potrafia lepiej to wypad z Interu...pierwszy raz w tym sezonie szacunek zdobyl nasz kapitan,skulil glowe i tyle w temacie a nie sapal do tifosich jak te wydziarane gwiazdorki...bez kibicow ten klub by nie istnial,bez patalachow na boisku owszem,FORZA INTER!
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maniekfci »

kwestia czasu i ciężka praca przyniesie efekty, nie jest to możliwe bez wsparcia fanów. trzeba wykorzystywać stworzone sytuacje.

Pozdr. z fartem Pyski, na sztywno
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Raffal »

Minister pisze:Raffał
Duże brawa, ze jako pierwszy dales do zrozumienia tym blaznom, ze źle czynią krytykując Kove.

Płacz, lament to juz główne wyznaczniki tej strony, która staje się coraz bardziej śmieszna.Mam wrazenie , ze niektórzy cały tydzień czekają aż Inter przegra mecz byle tylko moc wylewac gorzkie żale, a często jest tak, ze po wygranym meczu wątek nawiazujacy do wydarzenia zawiera kilka wpisów.Zwolnić trenera, wyrzucić piłkarzy zaorac stadion...
Krytykować wolno ale krytyka ma być konstruktywna....Kova nie jest gotowy na bycie liderem ale to nie znaczy że ma nie grać w pierwszym składzie albo że tym liderem kiedyś nie będzie.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: mikruzzo »

Z tego sezonu już chyba nic nie będzie, no może LE ale i tego nie byłbym taki pewien.
Niech Mancini dokończy ten sezon i spróbuje wykrzesać z naszych graczy tyle ile się da, może przyszły sezon będzie tym na który wszyscy czekamy...
Długo broniłem Guarina, ale ile można czekać na ustabilizowanie formy gracza który bądź co bądź gra w Serie a, a nie w lidze Szkockiej. Może już faktycznie pora aby się z nim rozstać.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: davidoffzmc »

Przed spadkiem chroni nas tylko beznadziejna Parma, która nas z resztą pojechała na luzie. Pierwszy raz boje się spadku do Serie B. Bo gramy zdecydowanie najgorszą piłkę w lidze. Ja rozumiem brak zgrania, zmiana trenera...potrzebny czas. Ale żeby nie grać nic? To chyba lekka przesada.
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Koziolek »

Przegrywamy sobie sezon takimi gównomeczami. Zapowiadanie walki o 3 miejsce kilka kolejek temu już wtedy było bardzo wątpliwe, teraz jest niewykonalne. Ba, wyrównanie wyniku z poprzedniego, przeciętnego sezonu też jest nierealne. (34 pkt w 17 meczach? Pfff). Zamiast podnosić się z kryzysu, upadamy jeszcze niżej.

Mecz fatalny. Jesteśmy wolni, przewidywalni, od kilku meczów rywal celowo daje nam piłkę, z którą my nie wiemy co zrobić. Sassuolo dobrze przeanalizowało nasz mecz z Torino, nie zmieniliśmy w sposobie gry nic, przez co byliśmy łatwym przeciwnikiem. Ugrywamy rekordy w bezsensownym posiadaniu piłki, gramy mnóstwo bezpiecznych podań między obrońcami, Medelem, Kovaciciem, od którego wymaga się zbyt wiele. Wolałbym żeby Mancini dał mu odpocząć, próbował pomoc składać z Hernanesa, Kuzmanovicia, czy dać szanse Brozoviciowi, na którego może jeszcze działać dodatkowa chęć związana z debiutem. Podolskiemu już tej chęci brakło, każdy kolejny występ jest słabszy, należy mu się ławka rezerwowych.

Poza tym, jakim trzeba być debilem żeby po kompromitującym meczu zwyzywać kibiców? Icardi z Guarinem przegrali nie tylko mecz, ale również szacunek.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 21 kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Borowa »

Naszą gwiazdeczkę podsumowali nawet krótko na Weszło, gdzie rzadko piszą o calcio:
http://www.weszlo.com/2015/02/02/mauro- ... ioty-roku/
ODPOWIEDZ