1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: sampam »

Odnosze wrazenie, ze ogladalem inny mecz. Inter byl po prostu slabszy od gospodarzy, ktorzy notabene "wielkiej" pilki nie graja od... kilku miesiecy, ale mniejsza z tym. Mecz jak mecz, porazka jak porazka, a trener jak trener. No to tyle na dzisiaj glebokiej filozofii.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

Mancio ze zmianą czekał pewnie na karne, Handa za Carrizo.

Szkoda bo niezły mecz graliśmy. Rozumiem wściekłość na Żabę, ale do babola grał dobrze.

Szkoda okazji Icardiego i Puscasa.

Nie mogę ścierpieć Łamagatomo, a pod koniec jeszcze te boki Kitajec - Dodo :/
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Kubus »

Starając opanować swój smutek przechodzący w agresywną złość, napiszę jedno:
W końcu widziałem waleczny Inter, który może grać niezłą piłkę. Tylko że...

Kitajec, Dodo i Ranocchia do wyjebania. Z nimi w składzie nie ma szans na jakikolwiek sukces, czym on by nie był. Dziękuje.


PS: W każdym to następnym meczu mam wrażenie, że mamy tak niewiarygodnego pecha, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem co jest grane. Fatum jakieś.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: NdOrom »

Plusem dzisiejszego meczu z pewnością gra Brozovica i Carrizo. Pierwszy przy takim spokoju powinien zawitać w pierwszej 11 na dłużej. Drugi jak dla mnie MoTM. Tylko dzięki niemu nie przegraliśmy wyżej.
Najgorszy na boisku zdecydowanie Nagatomo. Nie czuje kompletnie rytmu, nie potrafi podawać ani po ziemi ani górą. Nie wnosi niczego sensownego poza wiatrem, który i tak kończy się stratą...
Kolejna postać jak dla mnie negatywna i niczego nie wnosząca to Medel. Totalnie bezproduktywny w przodzie. Do tego nie wygrywa nic górnych piłek z wiadomych przyczyn. W pewnym momencie było widać jak Mancio do niego nawoływał i pokazywał, że piłką gra się do przodu a nie do tyłu. Ten zawodnik nie jest tym czego nam trzeba na DM. Zwalnia akcje lub wycofuje do tyłu. Dobry DM to i obrona będzie pewniejsza.
Co do kapitana, to najgorszy wcale nie był, ale zaserwował to z czego słynie - potykanie się o własne nogi. Niesamowicie zły jestem, bo można było wygrać.
Jak dla mnie byliśmy zespołem, któremu zależało bardziej. Szkoda wysiłku chłopaków, bo nie zasłużyli na porażkę.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: andyvdm »

Póki na prawej stronie grał Santon to nie było tak źle, z przodu bez fajerwerków ale ogarnial na obronie wiec Ranocchia tez dawał rade na środku. Wystarczyło go zdjąć i przesunąć na prawo to japońskie ścierwo i zaczął się cyrk skończony bramką. Gdzie ten japoński gownojad był w 93 minucie przy aucie rywali pod naszą bramka ze Ranocchia musiał zejść na prawo?

Brozovic bardzo dobry mecz, widać u niego inteligencję i swobodę rozgrywania. Puscas jak na pelnoprawny debiut w seniorach i to z mocnym rywalem również fajnie, na pewno lepiej niż Palacio czy Podolski. Oby grał więcej.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Tkrauze »

Mecz szybki, żywiołowy,
-bardzo mądrze gra Brozovic (bedą z niego ludzie),
-skuteczny i solidny Juan Jesus,
-Santon ładnie na flance w I połowie,
-Medel rozważnie, bardzo dobry przegląd pola i dokładne podania,

Zobaczymy co powie Mancini.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Włoskie media o Ranocchi: "Serata da horror". Wszystko na temat.

Może i ten mecz w wykonaniu Interu nie był najgorszy, być może Mancini zauważył, że Podolskim czy Palacio nie ma co grać na skrzydłach, ale co z tego skoro kolejny raz mimo wszystko przegraliśmy.
Ostatnie wyniki Interu to katastrofa. Aż strach pomyśleć co będzie z Palermo w niedzielę...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

chyba przez przypadek bądź w wyniku pomyłki dostałem bana na SB. poproszę o zdjęcie kary.

Pozdrawiam, essa
Mariusz
gulaszowaamino

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Skąd u Was ta frustracja i zdziwienie? Przecież porażka była pewna.

Ktoś prowadzi jakąś ewidencję kompromitacji Ranocchi i Nagatomo? Ile meczów nam przegrali już te dwa śmiecie odkąd są w tym klubie, to jest głowa mała. To już dawno przeszło ludzkie pojęcie i jakiekolwiek granice.

Teraz tylko wyrucha nas Celtic i można w spokoju bronić się przed spadkiem.

PS. Ciekawe czy Shaqiri i Brozović uświadomili już sobie w jakie bagno weszli.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: emika »

maniekfci pisze:chyba przez przypadek bądź w wyniku pomyłki dostałem bana na SB. poproszę o zdjęcie kary.

Pozdrawiam, essa
Mariusz
Nie dość, że dostałeś bana, to jeszcze bezczelnie kłamiesz... Nie jesteś żaden Mariusz tylko maniek.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

emika pisze:
maniekfci pisze:chyba przez przypadek bądź w wyniku pomyłki dostałem bana na SB. poproszę o zdjęcie kary.

Pozdrawiam, essa
Mariusz
Nie dość, że dostałeś bana, to jeszcze bezczelnie kłamiesz... Nie jesteś żaden Mariusz tylko maniek.
zwykłe pomówienia. żądam wyjaśnień od kompetentnej osoby z administracji.

Z fartem
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: emika »

maniekfci pisze:
emika pisze:
maniekfci pisze:chyba przez przypadek bądź w wyniku pomyłki dostałem bana na SB. poproszę o zdjęcie kary.

Pozdrawiam, essa
Mariusz
Nie dość, że dostałeś bana, to jeszcze bezczelnie kłamiesz... Nie jesteś żaden Mariusz tylko maniek.
zwykłe pomówienia. żądam wyjaśnień od kompetentnej osoby z administracji.

Z fartem
Wyjaśnienia nadejdą o świcie, kiedy to strapionych kibiców oprócz Jutrzenki kac zbudzi.
Essa
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

emika pisze:
maniekfci pisze:
emika pisze:
maniekfci pisze:chyba przez przypadek bądź w wyniku pomyłki dostałem bana na SB. poproszę o zdjęcie kary.

Pozdrawiam, essa
Mariusz
Nie dość, że dostałeś bana, to jeszcze bezczelnie kłamiesz... Nie jesteś żaden Mariusz tylko maniek.
zwykłe pomówienia. żądam wyjaśnień od kompetentnej osoby z administracji.

Z fartem
Wyjaśnienia nadejdą o świcie, kiedy to strapionych kibiców oprócz Jutrzenki kac zbudzi.
Essa
Kaca rzycią wypluję, śmiał się będę w twarz systemowi.

Pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Czarson »

Wynik tak jak na chłodno zauważył gulasz nie jest zaskoczeniem, nie byliśmy faworytami jednak sposób w jaki straciliśmy tę bramke a tym bardziej minuta meczu frustruja. Nagatomo i Ranocchia nie wytrzymali tych kilku minut bez popelnienia karygodnego bledu, szkoda.

Na plus:
Puscas - nie przestraszyła go poważna piłka, nie zagral zle mimo, ze fragmentami byl zupelnie niewidoczny, widac, ze lubi szybko kombinacyjnie zagrac, gorszy od Palacio nie jest. Konkurent Podolskiego do wyjsciowej 11 poki kogos nie sciagniemy konkretnego.
Brozovic- elegancja, spokoj, celnosc podan widac, ze nie jest amatorem.
Medel jak zwykle wywiazywal sie ze swoich zadan
Icardi ok
Santon solidnie, bez bledow w defensywie a nie zapominajmy, ze z tego powinien byc rozliczany

Na minus:

klasycznie duet Ranocchia i Nagatomo, Dodo rowniez
ODPOWIEDZ