1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter na dobrą sprawę nie ograł w tym sezonie nikogo konkretnego w Serie A. Patrząc na naszą grę ciężko przypuszczać, że tym razem będzie inaczej.
Cień szansy na awans upatruje w serii rzutów karnych.

Ciekawi mnie czy Mancini zmieni taktykę i nie będziemy przeżywać męczarni oglądając Podolskiego i Palacio na skrzydłach.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

W obecnej kadrze Interu żaden piłkarz nie jest w swojej optymalnej formie. Żeby wygrać na Napoli trzeba zagrać najlepszy mecz sezonu a na to nie ma szans. Dostaniemy baty i zostanie nam już tylko nadzieja na ligę europejską.
gulaszowaamino

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: gulaszowaamino »

Znowu lanie :hahaha:

Przynajmniej skupimy się na realnym celu, czyli walce o utrzymanie.

Pozdr.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: andyvdm »

Nie ma co się oszukiwać, Napoli regularnie dochodzi bardzo wysoko w Pucharze Włoch wiec szanse są iluzoryczne. Ewentualnie może przy kiepskiej grze drużyny z Neapolu uda się wydrzeć remis i powalczyć. O LE to nawet nie ma co marzyć bo grają tam o wiele poważniejsze drużyny takie jak Wolfsburg, które by nas wgniotlo obcasem w podłogę. Tym optymistycznym akcentem końce swój post i udaje się na obiad, bo jeszcze nie jadłem.

PS. Dzisiaj grzybowa. Później ew ziemniaki z zsiadlym mlekiem dla skontrowania żołądka.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

mam wielką nadzieję, że nie będę miał nieprzyjemności oglądania Palacio w akcji.

Na awans nie liczę, obym był zaskoczony.

Pozdr.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Mora »

Nie ma co się czarować, po meczach z Empoli, Torino i Sassuolo ciężko o jakikolwiek optymizm. Napoli jest z pewnością faworytem jutrzejszego starcia, zresztą Mancio i spółka powinni skupić się na Serie A i LE.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Ja dla odmiany napalam się na ten mecz, bo jeśli jakimś cudem awansujemy, to w półfinale czeka Lazio, które da się przejść, a finał nawet przegrany to byłoby wreszcie jakieś wydarzenie sportowe w tym nieszczęsnym klubie, pierwsze od paru lat. Mam nadzieję, że Mancio rzuci wszystkie siły na ten mecz, bo w lidze i tak o nic już nie gramy.

Również idę coś zjeść, bo jama brzuszna na noc musi być szczelnie wypełniona (to jest naukowo potwierdzone).
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Kubus »

Osobiście odpuszczę sobie ten mecz. Mam dość, jestem osłabiony po kuracji antybiotykowej po anginie.

Jakby ktoś pytał, kuracja przechodzi pomyślnie.

Nie je się na noc.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Nen »

Napoli zwietrzyło zniszkę formy Romy i na pewno będą chcieli oszczędzić się w CI być może Benek zaryzykuje grę rezerwami, wtedy przy dobrej grze jesteśmy w półfinale. To szalone po ostatnich wyczynach naszych chłopców, ale jestem optymistą.

Ps : już zjadłem, piję zieloną herbatę z mango z Biedronki, serdecznie polecam.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Trochę statystyk:
Juan could reach his 100th game tonight for Inter. 76 in Serie A, 7 Coppa Italia & 16 European gms, playing 8522 min in total.
Same for Rodrigo Palacio, 82 Serie A games, five Coppa Italia and 12 in Europe. The striker has scored 43 goals.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

teoretycznie szans nie mamy,z drugiej strony Copa Italia to inne rozgrywki w nich nie wisi nad nami topór w postaci mitycznego już 3 miejsca,więc powinno być łatwiej,po za tym nie zobaczę tego meczu,a mecze których nie oglądam Inter nie przegrywa :)

Ps: właśnie pałaszuję krokiety nadziewane mięsem,kapustą i pieczarkami,popijając je gorącym barszczykiem...polecam
Magda Gessler
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Dzyl »

Ostatnie 3 kolejki w Serie A to były mecze z ogórami, które wypadało wygrać a jednak zdobyliśmy jedynie 1 punkt w 3 kolejkach. Zauważyłem że z drużynami z czołówki gra nam się lepiej ( patrz mecz z Juve ) także liczę na urwanie jakiegoś remisu i wygraną po rzutach karnych. Napoli się otworzy także nie będziemy musieli się przedzierać przez autobus tak jak to miało miejsce w Sassuolo.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

po dzisiejszym meczu zostanie nam tylko walka w LE.

Pozdr. essa
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: kachol »

Liczę, że dzisiaj nowe nabytki wypalą i to będzie dobry mecz w naszym wykonaniu, już wynik nieistotny, ale żeby w końcu zobaczyć trochę optymizmu...
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Hanys »

postawiłem dzisiaj Inter więc pewnie wtopią tym bardziej. ale szanujmy się i krzyczmy wszyscy razem Forza Inter Forza Żaba xd
ps. ja pałaszuje lasagne jesłi to obchodzi moich kulinarnych poprzedników
goldstein2000
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: goldstein2000 »

Hi. I'm interista in Warsaw. any place where to see the match??? thanks for your help. simone
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

Tak jak pisałem w wakacje, Carizzo jest lepszy od Srandanovicia i pamiętam jak zostałem zjedzony przez ekspertuf z FCInterku.pl. To samo o Andreollim co Ranokkie zjada dupą, też fachowcy pluli swój jad na mnie.

Pozdrawiam, Piotr.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: luuki »

z takim kapitanem niemożliwe jest wrócić do topu. ten człowiek gubi każde jednorazowe krycie, nieważne czy to Higuan, Callejon czy Koulibaly. Tylko dzięki szczęściu nadal remisujemy. A Higuan popycha Rano jakby ten miał 17 lat i dopiero wchodził do poważnej piłki. Niestety nikt nie powiedział Ranokii o czymś takim jak siłownia, choć sam nie wiem czy to by cokolwiek dało.Kaleka pozostanie kaleką. Przecież ten zawodnik nie ma żadnej dobrej strony, same wady. Zabawne, kapitan Interu. Ciekawe co wyczaruje w drugiej połowie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

no to kogo wywalamy Icardiego?Ranocchię?Nagatomo?
exical12
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2011, 17:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: exical12 »

Dobrze, że odpadliśmy...

Rano to jedna wielka KPINA, samuraj dramat..
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

szkoda ku... mać !!!

pozdr.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: luuki »

Andrea, kochamy cię! Nasz liderze, nasz przywódco, nasz czempionie!

To teraz naprzód na podbój ligi europejskiej.

A Puscas dobry mecz grał.


ed. ostatnio czytałem, że kibice Milanu skandowali do Montolivo, by ten zdjął opaskę kapitańską. Nie wiem dlaczego nasi kibice są pasywni, wzieli by przykład z kibiców Milanu.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2015, 23:47 przez luuki, łącznie zmieniany 1 raz.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: andyvdm »

Ranocchia śmieciu twoje miejsce jest w Bari
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Bart »

Można nawet nawiązać walkę, ale mając takich asów z kapitanem na czele, na koniec i tak przegramy. Zaskoczyło mnie, że nawet puls mi nie podskoczył po tym golu. Zwyczajnie mnie to już nie dziwi.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Nen »

...
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Borowa »

luuki pisze:z takim kapitanem niemożliwe jest wrócić do topu. ten człowiek gubi każde jednorazowe krycie, nieważne czy to Higuan, Callejon czy Koulibaly. Tylko dzięki szczęściu nadal remisujemy. A Higuan popycha Rano jakby ten miał 17 lat i dopiero wchodził do poważnej piłki. Niestety nikt nie powiedział Ranokii o czymś takim jak siłownia, choć sam nie wiem czy to by cokolwiek dało.Kaleka pozostanie kaleką. Przecież ten zawodnik nie ma żadnej dobrej strony, same wady. Zabawne, kapitan Interu. Ciekawe co wyczaruje w drugiej połowie.
Prorok :). A tak serio, to to że Ranocchia jest kapitanem to tylko po prostu jeden z dowodów na nędzę i rozpacz.
Ogólnie mecz z Napoli jak na naszą ostatnią dyspozycję niezły, równie dobrze mogliśmy wygrać.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Trzeci z rzędu mecz w dupę.
Szkoda, że Benek po raz kolejny utarł nam nosa. Szkoda, ze znowu w ostatnich minutach, Szkoda, że wciąż nie pokonaliśmy w tym sezonie nikogo konkretnego.

Mam tylko jedno pytanie. Jakim ustawieniem graliśmy? Wydawało mi się, że 4-3-1-2, ale Shaqiri coś mocno przylepiony do prawej strony był...
Ostatnio zmieniony 4 lut 2015, 23:45 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Żenada. Kapitan który popełnia taki błąd w 93 minucie? Ja pier... On w Mantovie by dziadował... To jest niepojęte. Człowiek czeka na dogrywkę a tu taki babol. w 93 MINUCIE!! Boże kochany Ranocchia... skończ i wstydu oszczędź.

Kolejna kompromitacja Interu w polskiej telewizji. Czy to nsport czy polsat sport extra, jak jest nasz mecz w polskiej tv to wiadome że będzie porażka. Kolejny raz nie mieliśmy prawa wygrać. Zero pomysłu na grę. Do tego zmiany, Guarin za Hernanesa i Dodo za Santona? CO TO KURW JEST? Gdzie Podolski na ostatnie 15 minut meczu?? Albo chodź Bonazolli. Nie wiem kombinować, próbować, starać się. Ale niee, lepiej babol "kapitana" i Puchar Włoch w dupe sobie można wsadzić. Inter nie miał prawa tego wygrać ale Napoli też nie zasłużyło na wygraną. Żenujący mecz i żenujący Inter.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: MiRas. »

Reasumując dzisiejszy mecz: Jaki kapitan, takie wyniki. Kiedyś mieliśmy takich Mistrzów jak Bergomi i Zanetti, a teraz mamy... mamy to, co mamy, czyli niewiele. Człowieka, który ma gorszą zwrotność od Titanica w kałuży.

I myślę, że ten stan rzeczy utrzyma się naprawdę przez długi czas.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/4 Pucharu Włoch: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Na miejscu CN ogłosiłbym puste trybuny dopóki to ścierwo, to gówno, ten śmieć ranokja nie przestanie nosić opaski kapitańskiej. To jest niepojęte, on powinien grać w Serie D, a u nas jest KAPITANEM. Mam tego dość, są pewne granice upokorzenia, można spaść z ligi, można się kompromitować mecz w mecz, ale oglądanie tego śmiecia z opaską to jest za wiele.
ODPOWIEDZ