24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Piter »

Nen powiedz mi, ale co ma pierwsza połowa do tego, jak byliśmy gwałceni w drugiej przez Cagliari? PRZECZYTAJ, że po objęciu prowadzenia oddaliśmy pole przeciwnikom dlatego wstyd frajerstwo i hańba, bo gdyby nie Icardi to nie byłoby tych szczęśliwych 3 punktów. Znów naraziliśmy się na stratę gola w doliczonym czasie tak jak to z napletoli torino czy celtikiem. Dla mnie Mansini powinien podjąć NATYCHMIASTOWĄ reakcję, a ze zmianami trochę sobie poczekał. Szczęśliwe 3 punkty na łatwym terenie, elo
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Nen »

Piter9702 pisze:Nen powiedz mi, ale co ma pierwsza połowa do tego, jak byliśmy gwałceni w drugiej przez Cagliari?
Pierwszą połowę wskazałem tym, którzy utrzymują, że 3 pkt ugrane na farcie - mecz trwa 90 minut.
Piter9702 pisze: gdyby nie Icardi to nie byłoby tych szczęśliwych 3 punktów.
A gdyby nie Longo, nie dyskutowalibyśmy pewnie. Icardi jest częścią naszej drużyny, a jego akcja była częścią naszej gry. To nie była przypadkowa bramka. Wykazaliśmy więcej skuteczności niż Cagliari, za to mamy 3 pkt. Dlaczego mamy się wstydzić i mówić o hańbie?

Nie głaskam naszych po jajkach i zgadzam się, że Mancio powinien nimi wstrząsnąć za te spadki koncentracji i zadyszki, ale nawet z takimi problemami byliśmy lepsi od Cagliari i z tego bądźmy zadowoleni.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Yascarr »

Nie dyskutowalibyście? Cagliari przez BARDZO DŁUGI okres czasu nas gwałciło jak chciało, obrona wyglądała jak dzieci we mgle. Mamy niesamowitego farta, bo w tych trzech ostatnich spotkaniach ligowych przeciwnicy na własne życzenie przerżnęli. Cieszy to że najpierw potrafiliśmy wygrać bez Icardiego, a wczoraj bez Szwajcara. Ofensywni zawodnicy ciągną ten wózek z Mediolanu, ale z taką defensywą to sie ciężko o utrzymanie bić w ten żałosnej lidze.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Chciałbym przypomnieć wszystkim, przeciwnikom Zaby że Jesus zawala bramkę w kolejnym meczu
Bramka Moraleza z Atalantą,Celtic na 3-3 i Cagliari
Ranokia byłby za to zlinczowany
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

A co tu przypominać, większa część "kibiców" ma po prostu uprzedzenia do kilku nazwisk i nie ważne jakby grali to i tak jest ch***o ... ważne żeby marudzić.

Icardi nie dość , że drewniany to jeszcze "gwiazdorzy" ... a co tam, że wczoraj strzelił przepiękną i bardzo ważną bramkę!
Carrizo super bramkarz (to nic, że wczoraj dwa czy trzy razy nie potrafił złapać piłki) a Handa to "ręcznik" nie bramkarz
Kova wieczny talent, ale i tak w piłkę grać nie potrafi
Guarin to kmiot, wyszły mu dwa mecze, ale to przypadek
Ranocchia to już w ogóle dramat, jakby wczoraj grał to byśmy przegrali 3-2

aaa zresztą Mancini to słaby trener jest, szkoda, że WM nie uskutecznia dalej swojej żelaznej taktyki ...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Orzeu »

tak przy okazji drugiej bramki to oprócz świetnego wykończenia ICardiego zwróćcie też uwagę na bardzo fajne podanie od Medela, bo też już się tu nasłuchałem jakoby ten piłkarz "nie potrafił rozgrywać".

Tak przy okazji w 1 połowie miał on też 96% celnych podań
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 3ebc55267a
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Jedna jaskółka wiosny nie czyni,Medel nie jest zawodnikiem który dobrze rozgrywa piłkę
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Piter »

Kolego BAGGIO!, lepiej nie złapać piłki i zaliczyć masę świetnych interwencji niż wypluć futbolówkę do przeciwnika na pustą bramkę lub przepuścić ją pomiędzy nogami. A, zapomniałbym, Handa broni karniaki, należy mu się 1-wsze miejsce w składzie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Orzeu »

Nasri pisze:Jedna jaskółka wiosny nie czyni,Medel nie jest zawodnikiem który dobrze rozgrywa piłkę
Przede wszystkim to nie jego główne zadanie, ale faktem (co niektórzy tutaj się z tym nie zgadzają) jest to, że Medel potrafi rozegrać. Nie często gra prostopadłe, odważne piłki (taki Kovacić zresztą też :P), ale fajnie operuje piłką do boku, krótko, czy też potrafi dać dobrego krosa. No i ma zawsze wysoką skuteczność tych podań.

W porównaniu do jego niektórych poprzedników jak Gargano, Mundigay, czy Muntari to niebo a ziemia.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Śmieszą mnie komenty typu gdyby nie Icardi to nie było by 3 pkt. cardi to nie Eto który sam mecze wygrywał icar miał znakomitą okazję i ją wykorzystał to tyle,bramkę się chwali ale nie przesadzajmy
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Czy to była świetna okazja? Cóż marnował już dużo lepsze, a tym razem mu się udało.
Piter, ja nie napisałem, że Handzie należy się wyjściowa 11-nastka od tak, ale potrafił zaliczyć również spektakularne obrony. Z tym, że pamięć kibica bywa krótka. Pozdro!
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Borowa »

Nasri pisze:Śmieszą mnie komenty typu gdyby nie Icardi to nie było by 3 pkt. cardi to nie Eto który sam mecze wygrywał icar miał znakomitą okazję i ją wykorzystał to tyle,bramkę się chwali ale nie przesadzajmy
Raczej nie przepadam za naszą gwiazdką tabloidów, ale nie masz racji. Pozycja była trudna, najpierw trzeba było nawinąć obrońcę, a potem jeszcze pokonać bramkarza co tym razem Mauro zrobił w mistrzowskim stylu. W ostatnim czasie ma bardzo dobre statystyki i wykorzystuje niekoniecznie oczywiste okazje. Inna sprawa, że wciąż nie uważam, aby był wart tak ciężkich pieniędzy o jakich się mówi. Na razie jest typem napastnika, który lepiej trafia z trudniejszych pozycji niż wykorzystuje patelnie.
Orzeu pisze:że Medel potrafi rozegrać
Oczywiście. Medel jest bardzo solidny. Mam wrażenie, że w odbiorze jest lepszy od naszego koślawego duetu Rano-Jesus. Problem jaki u nas się uwidacznia jest taki, że robi się duża luka między formacją obrony i pomocy. Przeciwnik nawet słaby, zbyt często odbiera nam piłkę jeszcze na naszej połowie. W meczu z Cagliari to aż kłuło w oczy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Włosi chwalą Medela,zbiera dobre noty,tylko tutaj ktoś próbuje gównoburzę wywołać ;) bramka Icardiego rzeczywiście taka sobie,Pazzini też takie strzelał ;)
AngeloJacopucci
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2006, 15:05

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: AngeloJacopucci »

klinsi pisze:Włosi chwalą Medela,zbiera dobre noty,tylko tutaj ktoś próbuje gównoburzę wywołać ;) bramka Icardiego rzeczywiście taka sobie,Pazzini też takie strzelał ;)


https://www.youtube.com/watch?v=WNzR1ubqKkA
Wyobraź sobie, ze strzelał nawet ładniejsze:),ale czy to coś zmienia?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 24. kolejka Serie A: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Gdy Podolski marnował pierwszą okazję to ludzie pisali,że zmarnował setkę a sytuacja była bliźniaczo podobna i w mojej subiektywnej opinii Podolski był w nieco trudniejszej sytuacji niż Mauro
ODPOWIEDZ