26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

W Neapolu nie wygraliśmy bodaj od 1997 roku. Dopiero rok później zacząłem interesować się Interem.
Ciężko oprzeć się wrażeniu, że tym razem nie będzie inaczej. To byłaby na prawdę spora niespodzianka. Całkiem przydatna ze względu na sytuację w tabeli.

Tymczasem. Inter w prestiżowych spotkaniach w tym sezonie:

Fiorentina - Inter 3-0
Inter - Napoli 2-2
Milan - Inter 1-1
Roma - Inter 4-2
Inter - Lazio 2-2
Juventus - Inter 1-1
Napoli - Inter 1-0 puchar Włoch
Inter - Fiorentina 0-1

ykhm ykhm
4 remisy i 4 porażki 8-15 w bramkach.

W tym momencie należy zakończyć ten wpis.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Yascarr »

Jak patrze na ten przewidywalny skład to mam wrażenie że Mancini odpuszcza już lige. Santon to nasz najlepszy obrońca, Vidić z Juanem grali ostatnio razem. Medel też ławka. Jak się sprawdzi to nawet dobrze, o 3 miejsce już nie walczymy a Napoli to i tak zespół o klasę lepszy. Z Wolfsburgiem jakaś minimalna szansa jest, ale trzeba liczyć bardziej na cud.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Omen »

Nie wygraliśmy w Neapolu od 1997 roku ale trzeba pamiętać ,że kilka lat spędzili w niższych ligach. Faktem jest jednak to,że ich stadion w wybitnie nam nie sprzyja. Nie mam wielkich oczekiwań co do tego meczu. Remis biorę w ciemno w zasadzie sezon dla nas się już i tak zakończył. Przynajmniej w Serie A.
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: ★Intero★ »

Na San Paolo wygraliśmy w karnych w 2011 w Coppa Italia roku, pamiętam jak dziś... helooooł!
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Yascarr »

No ale tutaj chodzi o regulaminowe 90 minut.
BarszczCzerwony
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: BarszczCzerwony »

Yascarr pisze:No ale tutaj chodzi o regulaminowe 90 minut.
Tutaj kretynie chodzi o spotkania w lidze.

https://www.youtube.com/watch?v=X-FjNQfvnGc

Mamy wjebane, to prawie pewne. Zaczynam się obawiać o awans do LE.

Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Yascarr »

Morda tam franco jebana. Wiedziałem że Cie tu znowu przywieje ty noł lajfie. Tak to jest jak nie ma się życia oprócz internetu, sierota obrzygana i tyle... Po co ja Ci w ogóle odpisuje głowonogu? :oops:

Nie wiem czy o 90 minut chodzi czy o lige. Co to za różnica? Nie wygramy tam - to jest pewne.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Nen »

Sampdoria wygrsła swój mecz, Torino i Genoa raczej uczynią podobnie. Jeśli my wtedy przegramy LE bardzo się oddali.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Yascarr pisze:Morda tam franco jebana. Wiedziałem że Cie tu znowu przywieje ty noł lajfie. Tak to jest jak nie ma się życia oprócz internetu, sierota obrzygana i tyle... Po co ja Ci w ogóle odpisuje głowonogu? :oops:

Nie wiem czy o 90 minut chodzi czy o lige. Co to za różnica? Nie wygramy tam - to jest pewne.
za jednego kretyna tyle epitetów ;) Napoli to żaden przeciwnik,za czasów Macara to była poważna drużyna,teraz tylko nasza ułomność może spowodować że stracimy punkty,mecz w CI pokazał że możemy dyktować warunki nawet na wyjeździe
BarszczCzerwony
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: BarszczCzerwony »

On jest chory psychicznie. Prowokacja udana. Mam nadzieję, że dostał bana, tylko po to tu napisałem :)

Mecz z Wolfsburgiem na TVN Turbo przypominam. Obyśmy się nie ośmieszyli, jednak Inter zawsze potrafi zaskoczyć. Negatywnie oczywiście.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Yascarr »

Lecz sie, jeszcze nie jest za późno... Kolegów se znajdź albo coś, nie wiem...
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: NdOrom »

Cóż... Porażka Torino i remis Genoa'y jawią się jak dar od losu. A co my robimy z darami losu wszyscy wiemy. Biorąc jednak pod, że wszelakie serie in + i - w naszej historii zostały przełamane w tym sezonie to może i teraz zaskoczymy. Jednak przynajmniej w moim przypadku nadzieja umiera ostatnia;)

Forza Inter!
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: sampam »

Jak dobrze, ze Napoli prowadzi frajerski pingwin, inaczej nie zdobylibysmy...1 punktu. Arghhh....
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

znowu nie wyszliśmy na 2 połowę :/

gra zaczęła się od wejścia Hernanesa :)

Beznadziejny Juan Jesus, słaby (mam nadzieję że to przez niedawną kontuzję) D'Ambrosio
Słabszy dziś Guarin, Brozovic i Medel.

Za to świetnie Kapitan, Bramkarz i w 2 połowie Santon.

Warto zapamiętać pięknego karnego Miętusa !!!

Pozdr.

ps. kiedy ta gnida Higuain dostanie kartkę za komentowanie decyzji sędziowskich...
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: VVujek »

Juan po raz kolejny udowadnia że jest słabszy od Ranoki,ale to i tak Żaba zbierał hejty :) Jesus decydowanie najsłabszy na boisku
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Kolejny piękny powrót po Lazio i Juventusie, jest to jakaś osłoda na ten koszmarny sezon. Zagrać na nosie Benitezowi i Napoli zawsze fajnie. No i Higuainowi, co za irytująca wesz - jego mina wściekłego, rozpieszczonego bachora z ADHD po KAŻDEJ niekorzystnej dla niego decyzji sędziego (nawet jeśli był na dziesięciometrowym spalonym) to wyjątkowo denerwujący widok.

Co prawda w dalszym ciągu najchętniej nie oglądałbym Palacio na boisku już do końca sezonu, ale jak ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy jest gorszy od Podolskiego, to niech się walnie w głowę czymś twardym.

Generalnie to Jesus zawalił dobry jak na ten stadion, tego przeciwnika i nasz skład mecz, który można było przy odrobinie szczęścia nawet wygrać. Straszny gówniak, muszę przyznać, że gra w tym sezonie co najmniej równie słabo jak Ranocchia (nawiasem mówiąc świetny mecz dzisiaj, chyba MVP).

Dajcie mi drugiego Santona... pokazał dzisiaj, co znaczą poważne boki obrony.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Hanys »

Inler powinien wylecieć dzisiaj z boiska za swoje chamskie zagrywki! raz wbił w Medela, wiadomo że trochę przesadził z reakcją przewracając się itd, ale to już jedna akcja, druga akcja jak niby sie przewrócił o Guarina a tak naprawde specjalnie na niego wpadł, a kolejna akcja to liczne faule z jego strony bez reakcji sędziego...
ogólnie straszna padaka
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Imrahil »

Wynik całkiem przyzwoity. Z 2-0 dobiliśmy na remis, to dobrze świadczy o zespole. Nabierają charakteru, powoli jakaś wola zwycięstwa i określony cel kiełkuje w tych niedouczonych łbach. Jeśli nie mają umiejętności to niech chociaż nadrabiają ambicją. Co ciekawe, od czasu przybycia Polaka do składu Palacio zaczął lepiej grać. Na tyle lepiej że już nie kaleczy a gra w piłkę, o czym nie można powiedzieć o zawodniku z Arsenalu.
Coraz częściej zawodzi nasz podstawowy duet w obronie. Dziś wyjątkowo solidnie zagrał Ranocchia (raz na kilka meczy mu się zdarza) jednak swoją drewnianą amatorszczyzną zdąrzył już, niczym wirus, zarazić Jesusa. Facet z meczu na mecz gra coraz słabiej. Niech dla własnego dobra odejdzie do innego klubu np. niemieckiego, inaczej nieuleczalnie popadnie w przeciętność, bo z Andrea w parze dobry nie będzie.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Omen »

Kiedyś już to pisałem,że jeden mecz zawali Handanović,drugi Ranocchia trzeci Jesus itd. Obrona to podstawa aby osiągać sukcesy a my tego nie mamy dlatego znajdujemy się na tym podłym"8"miejscu. Naprawdę dobry dziś kapitan ale jestem pewien,że wywinie jakiegoś babola za 2-3 mecze. Cieszy,że potrafiliśmy odrobić straty ale niestety wciąż nie potrafimy wygrać w Neapolu. Szkoda,że zabrakło czasu bo graliśmy z przewagą zawodnika. Z taką deterinacją mogliśmy pokusić się o 3 oczka. Słabszy dziś Guarin. Cudownie strzelony karny przez Icardiego - szacun. Remis brałem w ciemno. Teraz czas na Wolfsburg . Nie jesteśmy na straconej pozycji.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: NdOrom »

Myślami już byli przy Wilkach, bo za grosz nie było widać chęci zagryzienia przeciwnika po czerwieni. Jedyny Hadanovic spieszył się ze wznowieniami gry (to powinno rozwiązać wątpliwości czy mu zależy). Wymienić JJ na Vidica/Andreollego i będzie lepiej. JJ niestety od powrotu gra chamsko, niedokładnie, ryzykownie, i do tego gubi krycie na potęgę.
Boki obrony zaliczyły dzisiaj dobre zawody.... po jednej stornie boiska;) Tak jak DD dobrze zagrał w 1 połowie po czym zgasł (od 60 nie miał siły i jak dla mnie powinien zejść) tak Santon pozamiatał druga połowę. Dobry prognostyk na przyszłość.
Dzisiaj kaleczył strasznie środek - bez wyjątku. Bardzo dużo niedokładnych podań i to przez to meczu nie wygraliśmy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Raffal »

z oczywistości....

Handa bardzo dobrze
Rano chyba jego najelpszy mecz w Interze....
Jesus faktycznie słabo (zawalił dwie bramki)
Santon w pierwszej nie radził sobie z Mertensem a w drugiej swietnie...(widać że prawonożnemu Santonowi bardziej lewa strona służy)

z ciekawostek....
Medel odpuścił biegnącego Hamsika przy bramce ( Jesus ustawił sie przed zawodnikiem co niebyłoby złe gdyby Medel nie odpuścił)
Icardi bardzo dużo biegał jak na siebie ....zdażył mu sie nawet sprint do obrony przy kontrze Napoli
Shaqu znacznie bardziej mi sie podoba gdy gra bliżej środka....
Dobra zmiana Hernanesa ( kilka ciekawych podań w środku - brakowało mi tego cały mecz)
Dziwna roszada w ataku gdzie Icardi gra kolejny mecz głębiej od Palacio - fajnie że Icardi biega ale uważam że powinien grać wyżej.

słabo
Brozovic kolejny niewidoczny/słaby mecz
brakowało kogoś do rozgrywania piłki w środku pola //Hernanes/Kovacic
Jesus widać że czuje sie nie pewnie (Medel uważam że sprawy mu nie ułatwia)
Mancini wg mnie za długo czeka ze zmianami ale widać że ten typ tak ma , nie wiem czy oszczedzał zawodników na LE ale widać u nich było brak agresji w odbiorze - brak presingu.

Ogólnie dziwny mecz, niby emocje były ale uważam ze zagraliśmy mecz jakby to był hmm ważny sparing
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Szkoda, że znowu nie udało się wygrać w tym przeklętym Neapolu, ale strzelenie tutaj dwóch bramek i powrót to już coś. Nadal nie wygraliśmy żadnego prestiżowego spotkania w lidze, ale to było raczej wiadome już przed meczem.

Rozwiejcie mi wątpliwości. Na Palacio był karny? Widziałem tylko jedną powtórkę i nie jestem przekonany.

Wg mnie dość szczęśliwy dla nas remi ponieważ Napoli miało w pierwszej połowie kilka groźnych kontr.

Zawodzi ostatnio Brozovic. Wg mnie Hernanes albo Kova za niego w najbliższych meczach.
Palacio nadal nie gra niczego wielkiego, ale w końcu daje jakieś korzyści.
Guarin słabiej, ale czy na pewno? Świetna asysta i przytomność przy golu Rodrigo. Tak na prawdę to ostatnio nasz najlepszy zawodnik.

Za tydzień obowiązkowo pokonać Cesenę bo rywale grają między sobą.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Nen »

1 pkt na trudnym terenie zawdzięczamy:

"drewniakowi" Ranocchii
"ręcznikowi" Handanovicowi
'wypalonemu" Palacio

Dlatego z oceną i krytyką piłkarzy czeka się na koniec sezonu.
Oprócz tego plus dla Santona i Hernanesa, który odmienił nasz środek pola. Mam nadzieję, że zagra od początku z VFL.
Trochę nie wiem, co sądzić natomiast o Icardim, niby mega ważny karny, ale też zmarnowanie patelni, kiedy to piłkę na 12-13 metr wyłożył mu Santon. Mimo wszystko, za Panenkę plus.

Sezon nie zwalnia tempa - po wyeliminowaniu Celticu, meczach z Violą i Napoli teraz dwumecz z Wolfsburgiem, w międzyczasie mecz z Cesena, który obowiązkowo trzeba wygrać (pewnie grając mocno rezerwowym składem), a na koniec arcyważny mecz z Sampdorią.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Mauro wczoraj strzelił swoją 20. bramkę w tym sezonie. 15 liga, 1 PW, 4 europejskie puchary. Ciekawe czy dobije do 30.

Guarin zaś wczoraj zaliczył swoją 6 asystę w lidze. Nasz najlepszy asystent.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: MiRas. »

Z 2:0 na 2:2, na takim terenie jakim jest Neapol to wynik wręcz cudowny. Tym bardziej biorąc fakt, że graliśmy do samego końca i walczyliśmy, co w Interze w ostatnich latach zdarzało się rzadko. Nie oglądałem meczu, ale widzę, że Ranocchia jest chwalony, że Handanović spisał się na miarę swoich możliwości... Cuda i cudeńka jak widać się zdarzają ;)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 26. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Na forum optymizm i wszyscy chwalą ze wyciagnelismy wynik ale nie można zapominać jak ten mecz wyglądał do 70 minuty. Mnie zęby bolały... Bardzo dużo nie dokładności i proste błędy w wprowadzeniu piłki. Sami napedzalismy ataki Napoli. Trzeba przyznać ze Gospodarze byli przynajmniej o klasę lepsi. Mertens kręcił Santona jak tylko chciał. Inler opanował środek pola i nasi nie potrafili na połowie rywala wymienić trzech podań. Na szczęście sytuacje ratował znakomicie dysponowany Ranocchia. Mieliśmy szczęście bo do przerwy mogło być juz po zawodach. Do Jesusa można mieć pretensje za 1 gola ale drugi to już klasa Higuaina. No i potem Napoli stanęło i sami prosili się o gole i Inter z tego skorzystał. Jednak jestem zdania że to jednak Napoli nie wygrało tego meczu na własne życzenie niż Inter wyciągnął wynik.
Personalnie to można podkreślić tylko nadzwyczaj słaba postawę Brozovicia. W jego miejsce widzę Hernanesa który ostatnio jak gra to coś drużynie daje. Ale na Wolfsburg optymistą nie jestem.
ODPOWIEDZ