27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Chuchu »

O 20:45 mecz z Ceseną, która niechybnie zmierza ku Serie B. 20 punktów w 26 meczach, przedostatni miejsce w lidze tuż przed Parmą, która wiemy jw jakiej jest sytuacji. Gramy u siebie, więc można by rzec, że nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo, ale wiele razy tak pisałem, a potem nasi pupile udowadniali, że jednak jest inna możliwość.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: rumcyk »

Dzisiaj pewne 3 punkty. Obstawiam 2-0 po bramkach Kovy i Poldiego, który się wreszcie przełamie. Standardowo najgorszy będzie Guarin, no i Carrizo się zrehabilituje za Lige Europy.Forza!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: miniu86 »

Żadne pewne 3 pkt. Ile jeszcze razy Inter musi Wam udowadniać, że "hola hola my to możemy wdupić"?

Po czwartkowym koszmarze powinni zrobić wszystko by się dzisiaj zrehabilitować. Jak będzie, zobaczymy niebawem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Odet »

przed meczem myślałem, że będzie tak jak pisał kolega @rumcyk

na razie jest tak jak napisał kolega @miniu86

Kupa straszna, Cesena zasłużyła na tą bardzo ładną bramkę.

Pozdr.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: emika »

Ciężki mecz na ciężkim terenie. Graliśmy to co pozwolił przeciwnik.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: ZnawcaCalcio »

Ugraliśmy jeden punkt. Mamy szczęście, że na tyle pozwoliła nam Cesena.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: mediolan »

3 pkt mowili spadkowicz mowili a ja mowie INTER i dobranoc
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: rumcyk »

Jedyne co trafiłem to to z Guarinem...ostatnia trójka tabeli zawsze nas goli z punktów...szkoda
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Odet »

Po zejściu Zdravko i Dodo jakoś to zaczęło wyglądać.

Obrony w ogóle nie winię za bramkę, akcja Ceseny była świetna i pewnie żadna obrona Serie A by tego nie zatrzymała.

Przeraziło mnie to co zrobili nasi obrońcy w 51min (na szczęście był Handa) i to co odwalił Andrzej w 87min.

"ciężko wywalczony 1 pkt na trudnym terenie"

pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: miniu86 »

Mamy już więcej remisów niż zwycięstw. Widać rękę Mancio.

Dzisiaj znacznie większa kompromitacja niż w czwartek z Wolfsburgiem. Pierwsza połowa beznadziejna od deski do deski. W drugiej mieliśmy może 2/3 momenty lepszej gry. Defensywa może dodać do albumu kolejną perełkę po której rywal trafił bramkę. Ogólnie nasza gra wyglądała tak jakby Mancini przyszedł do klubu wczoraj. Żadnego usprawiedliwienia za ten mecz.

Bym był zapomniał. Inter ma serię już 3 spotkań w lidze bez wygranej. Za tydzień wyjazd z Sampdorią :brawo:
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: sampam »

To wina Waltera, ale dostrzegam tez wplywy Gasperiniego...Kabaret!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Imrahil »

Macie swoje pewne trzy punkty 8)
Pisanie co tydzień przed i po meczu że czeka nas totalna kompromitacja już mi się znudziło. Pisanie i wyjaśnianie że ten sezon już na starcie był stracony też mi zbrzydło. Co grę komentować fatalny występ naszej obrony z kłodą w roli kapitana i miętusem dowodzącym nasz atak staję się zbyt monotonne. Hejterzy, znawcy czy inni wyznawcy betona i tak będą pisać że mamy skład na top3, że takie Empoli czy Cesena to ogóry, że ogólnie zabrakło szczęścia, spokoju i w następnym meczu zaczniemy marsz ku scudetto.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: MiRas. »

Przed meczem na forum już miałem pisać (ale nie wiedząc czemu nie zrobiłem tego):

" - dzisiejszy mecz należy wygrać i to z wyraźną przewagą bramkową, po prostu nie wyobrażam sobie byśmy nie wygrali."

... do tego meczu myślałem, że moja wyobraźnia jest nieograniczona, jak widać.. jest mocno ograniczona, ponieważ nie wyobraziłem sobie tak oczywistego z punktu widzenia tego meczu rezultatu jakim jest REMIS z mocarną Ceseną.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: NdOrom »

Cóż, przeciwnicy dają ciała to i my damy. Już dawno te pieprzone 3 miejsce by było, gdyby tylko (aż) wykorzystać te potknięcia. Jeden błąd i gol dla Ceseny. Skąd my to znamy...
Handanovic - zrobił co miał do zrobienia. Raz pięknie sam na sam wyjał. Przy bramce nie miał szans
D'Ambrosio - średni występ. Dużo fauli i nie nadąża z powrotami. Bramka na jego konto.
Ranocchia - jak dla mnie dobry mecz (choć karny po jego wejściu powinien paść) Przy bramce za wiele też nie mógł zdziałać. Wyszedł do przeciwnika. To Daniele nie nadążył z asekuracją.
Dodo - wystarczy podać, że wszedł Santon o te 60 min za późno. Niestety Davide musi odpoczywać a alterantywy nie ma. Z początku sezonu gra Brazylijczyka mi się podobała. Obecnie w przodzie robi wiatr, z którego nic nie wynika (choć i w tym wypadku karny na nim jak najbardziej podyktowany powinen być), za to w defensywie jest cienki jak sik komara. Szkoda choć jest młody to może się jeszcze rozwinie...
Medel - eh czyści aż miło. Wreszcie się do niego przekonałem
Guarin - średni mecz Kolumbijczyka. Za bardzo spowolniał akcje. Zbyt silnie podawał. Ale walki odmówić mu nie można
Kuzmanović - szkoda tych dwóch sytuacji jakie miał. O główce to lepiej zapomnieć, ale raz tak ładnie piłka mu naszła. Niestety zablokował obrońca. Z pomocników najsłabszy i słusznie zszedł.
Kovacic - słaba pierwsza połowa. Po przerwie trochę lepiej. Kika rajdów, starał się choć jak dla mnie to stracił pewnośćsiebie, którą w pewnym momencie sezonu wydawało się łapał.
Palacio - jak dla mnie MOTM. Gol i bardzo fajne akcje. Nie spowolniał tym razem akcji, nie grał samolubnie. Bardzo dobre zawody Rodrgio
Icardi - dobry mecz okraszony asystą no przepiękną bramką, która została zdobyta prawidłowo. Icardi zaczął się cofać, potrafi przetrzymać piłkę, zagrać nieszablonowo
-----
Shaqiri - b/o
Podolski - najleszpy mecz Niemca. Zasłużył dzisiaj na gola. Biegał, walczył, strzelał. No tylko paru cm zabrakło. Zaraz po Palacio najlepszy na boisku.
Santon - wszedł i pokazał jak grać powinien boczny obrońca. Bardzo się cieszę, że wróciłeś Davide.

Cóż. Walczymy o tę LE na przyszły sezon. Mam tylko nadzieję, że Mancini nie podkuli ogona i nie zwieje z okrętu. Co by nie pisać, wreszcie chce się mecze Intetu oglądać. Obiektywnie byliśmy drużyną lepszą, zdobyliśmy dwie bramki. Dużo akcji. Fajnie, że od baaaardzo dawna mogliśmy zobaczyć w Interze włosi blok defensywny. Nie powiem, mógłbym taki oglądać częściej....
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: NdOrom »

A no i jeszcze Andreolli. Jak dla mnie może zagościć w pierwszej jedenastce na dłużej. Choć błędu się nie ustrzegł (jakoś w 87 przeciwnik nie trafił czysto w piłkę a to była 100% bramka z winy Marco). Zwalić to można trochę na brak czucia meczowego. Im więcej miałby szans tym było by lepiej. Być może w czwartek za Ranocchie...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Piter »

Dobra to zaczynamy.

Mój Andreolli jak zwykle najlepszy w obronie, nie dziwi mnie to. A meczu nawet nie włączałem bo przeczuwałem kompromitacje po 3-1 ze słabym wolfsburgiem. A że kompromitacja nastąpiła z ceseną to beki jest co nie miara.
WM WRACAJ
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Yascarr »

Jak można zaliczyć bramke na konto Dambrosio? Obrzućmy go błotem za to że próbował asekurować naszych żałosnych (bez wyjątku) środkowych obrońców...

Teraz odpadamy z Wolfsburgiem i Sampdoria... Bedzie sie działo xD
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: VVujek »

Oczywiście,że bramka na konto Ambrosio który od początku wracał za strzelcem bramki,a nie jak to napisał Yascarr asekurował obrońców.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: kachol »

Marzec zapowiada się na miesiąc w którym przegrywamy wszystko. Wczorajszy mecz nie był tragiczny w naszym wykonaniu co nie zmienia faktu, że jest to kompromitacja bo my potrzebujemy pieprzonych punktów. Jak nie wygramy z Sampą to można spokojnie powiedzieć, że przyszły rok będzie bez pucharów.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Nen »

kachol pisze:Marzec zapowiada się na miesiąc w którym przegrywamy wszystko. Wczorajszy mecz nie był tragiczny w naszym wykonaniu co nie zmienia faktu, że jest to kompromitacja bo my potrzebujemy pieprzonych punktów. Jak nie wygramy z Sampą to można spokojnie powiedzieć, że przyszły rok będzie bez pucharów.
Co więcej, dzisiaj wszystek jeden z tych, co byli wczoraj na murawie powinni z różańcami w ręku klęczeć przez cały dzień w mediolańskiej Katedrze i klepać modły za Romę, aby ta ogoliła dzisiaj wieczorem Dorię z 3 pkt, bo w przeciwnym razie puchary odjadą niemiłosiernie daleko.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Omen »

W czwartek i niedzielę pożegnaliśmy się z ligą europy. Teraz czas na przemyślenia,wzmocnienia pozbycie się szrotu i w nastepnym sezonie chce widzieć drużynę z prawdziwego zdarzenia. Bo na razie czwarty rok z rzędu jesteśmy średniakiem.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 27. kolejka Serie A: Inter - Cesena

Post autor: Yascarr »

Nasri pisze:Oczywiście,że bramka na konto Ambrosio który od początku wracał za strzelcem bramki,a nie jak to napisał Yascarr asekurował obrońców.
Oczywiście... Co z tego że Ranocchia niczym niezainteresowany stoi obok, tak samo Andreolli. W końcu to są środkowi obrońcy, więc krycie jedynego piłkarza w środkowym sektorze który atakuje na naszą bramkę ich nie obowiązuje... D'Ambrosio powinien dogonić Defrela i zabrać mu piłke, bo Ranocchia to wóz z węglem, nie obróci się i nie pobiegnie, ani nawet na spalonego nie będzie próbował go złapać. Świetna robota chłopaki.

Nie mówie że to wina ewidentnie Ranocchi, tu powinna być jakaś pułapka ofsajdowa czy coś. Dambrosio ma na głowie jeszcze boczny sektor boiska, więc zwalanie winy na niego że bramka padła w taki sposób...

aha i niech kupią jakiegoś obrońce bo Il Capitano nie ma z kim grać :-P
ODPOWIEDZ