1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

ODPOWIEDZ
Benicho
Posty: 40
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:00
Lokalizacja: Zelów

1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Benicho »

Już jutro rewanż z Wolfsburgiem. Dlatego też szukam gdzie obejrzeć mecz w TV. Patrzyłem na Nsport+, CanalPlus Sport, TVN Turbo i nigdzie go nie ma... Czyżby stacje telewizyjne nie wierzyły w ciekawy ofensywny mecz? Gdzie bedziecie go ogladać?
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Omen »

Mamy taka popularność,że wolą pokazać np Ajax - Dnipro :D W necie obejrzysz jedynie
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Serpente »

Benicho pisze:Czyżby stacje telewizyjne nie wierzyły w ciekawy ofensywny mecz?
:-D
Dla posiadaczy sopcasta polecam tę stronę http://livefootball.ws/

Co do meczu to nasza ofensywa jest w stanie odrobić wynik, problem leży w tym że obrońcy pewnie podarują w prezencie gola Niemcom i będzie pozamiatane....i pomyśleć że gdyby Palacio przyłożył się w pierwszym meczu to mogło być po sprawie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Jaszczu91 »

Panowie chyba trzeba trzeźwo spojrzeć na naszą sytuacje. Obiektywnie patrząc losy dwumeczu są już rozstrzygnięte ( tak chciałbym to odszczekać ;) ). Więc telewizja woli pokazać mecz Milika, który będzie miał o wiele większą oglądalność. Mi nawet odechciało się patrzeć na nasze spotkania a co dopiero mają powiedzieć neutralni kibice.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: rumcyk »

Akurat co do obrony to swojego poziomu nie przeskoczy ale ofensywa jest w tej chwili naszym najwiekszym problemem. W ostatnim czasie jedyne bramki strzela nam Palacio który jest daleko od optymalnej formy, Icar ma asysty ale nie wnosi do gry za dużo, natomiast Guarin, Herni, Kova, Brozo, Shaq nie dają nic skutecznego w ofensywie. Wszystko wygląda ładnie ale nie ma z tego goli a co za tym idzie zwycięstw. Jutro najważniejsza będzie ofensywa, ale szybciej uwierzę że zagramy z tyłu na zero niż, że np strzelimy 3 gole.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: miniu86 »

Jeszcze przy 1-2 byłbym w stanie uwierzyć, że Inter doprowadzi do dogrywki i może wygra w karnych. W obecnej sytuacji nie mam żadnych złudzeń. Na 99% awansuje Wolfsburg. Ten Inter nie ma wystarczająco charakteru by "tego" dokonać.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Odet »

oczywiście zobaczę mecz, ale nic wielkiego nie liczę.

Liczyłem na dobry wynik w Wolfsburgu i lekkie zwycięstwo z Ceseną, tak więc teraz...

Pozdr.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Borowa »

Co by nie mówić to w ostatnich, chudych latach nie dajemy dupy w meczach, które rozpoczynamy na straconej pozycji. Miejmy nadzieję, że po meczu znów przypomnimy sobie słowa słynnej piosenki Pazza Inter. Nie mamy nic do stracenia.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Omen »

Roma pokazała co znaczy stawiać na drugiego bramkarza...koszmarne błędy niestety naszego rodaka. A Mancini nie wyciąga wniosków i też stawia na Carizzo ech..
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Serpente »

Kto zgasi światło?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Klinsi64 »

Wolfsburg,ekipa z niewielkim pucharowym doświadczeniem,grając na 60% ma awans w garści...po raz kolejny oklaski dla JJ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: miniu86 »

Trzeba oddać, że w ataku Inter spisuje się równie udanie jak w obronie.
Jakiś czas temu pisałem, że Inter mógłby awansować tylko jeśli wykorzysta wszystkie błędy rywala w rewanżu, tymczasem w samej pierwszej połowie zmarnowano 3 świetne okazje na bramkę. Do tego doszła przeraźliwa kompromitacja Juana(jakiż on jest beznadziejny).

Porównajmy też organizację gry, przechodzenie z obrony do ataku i z powrotem. Przepaść.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Omen »

Kibicować Interowi to tak jak by przejść taką drogę krzyżową...Najsłabiej ze wszystkich Włoskich zespołów się zaprezentowaliśmy...szkoda wielka szkoa bo zawaliliśmy pierwszy mecz. Z tą obroną to i Mouringo cudów by nie zdziałał...
"WALCZYMY O LIGĘ MISTRZÓW WCIĄŻ"....ech
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: andyvdm »

Wolfsburg wielkiej piłki nie grał ale to spokojnie wystarczyło do pogrążenia nas wynikiem 5-2 w dwumeczu.
Dzisiaj sążnisty chuj w dupę wędruje przede wszystkim do Guarina, który był fatalny pod każdym względem, Juana któremu brakuje tylko kasku do zobrazowania jego gry w ostatnich meczach oraz Carizzo za ogólną postawę w dwumeczu. Tyle nawpuszczanych szmat to ja dawno nie widziałem. Icardiego trudno dziś ocenić, bo nie ejstem pewny czy w ogóle był na boisku :lol:
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Odet »

ta ogromna porcja gwizdów, jaką można było usłyszeć po meczu należy się Manciniemu !!

Jak on przygotował zespół na ten mecz? co my mieliśmy grać? skrzydłami? pressingiem? dośrodkowaniami? krótkimi podaniami? a może stałymi fragmentami (rogami)? - nic takiego dziś nie widziałem, tylko miotanie się zawodników, którzy nie wiedzą jak i co mają zagrać.
Dlaczego w przerwie nasz trener nie wstrząsnął zawodnikami, skoro sędzia pozwalał na dużo, dlaczego nasz trener nie zwrócił na to uwagi piłkarzom, żeby grali ostrzej? skoro ja to widziałem, to chyba zawodowy piłkarz i trener jak Mancio też !!!

Można Guarina krytykować, ale jemu się przynajmniej chciało. Zresztą nie tylko jemu.

Nawet w gównie są też pozytywy: b.dobry dziś (kolejny raz) Ranocchia, dobry Palacio, dobry Hernanes.

No ale w gównie jest głównie gówno: a tak można określić "grę" Juana Jesusa

Pozdr.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Nen »

Jeszcze ta pokraka z Danii nas dobiła [*]
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Piter »

Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: Jaszczu91 »

Przypomniały się stare czasy jak za Mancio nie mogliśmy przejść 1/8 w europejskich pucharach. Wolfsburg w 100% lepszy i zasłużenie awansował. Juan gra jak junior i juz nie mogę na niego patrzeć. A miał być liderem obrony...
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: VVujek »

Witam to znowu ja
Ranokia>Juan dobranoc
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: luuki »

jak było 0-1 już miałem wysyłać post, ale gol i znów dałem się nabrać naszym piłkarzom, że tu mogłoby się jeszcze coś wydarzyć. Jedna wypracowana bramka w calutkich 180 minutach to trochę w cholerę mało.

Defensywa, jak to defensywa, znów słabiutko. Za to ofensywa jeszcze słabiej. Nic z tego nie rozumiem, Mancio siedzi u nas już od listopada, a tu brak pomysłu na grę jak za Mazzarriego. Zero. W dodatku żadnych perspektyw na lepszą grę, przyszłość.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 1/8 Ligi Europejskiej: Inter - Wolfsburg

Post autor: rumcyk »

I tak zakończył się kolejny sezon....tylko jeszcze w niedziele nas Sampdoria dobije....

Największa zasługa naszego odpadnięcia należy się trenerowi. Fatalna zmiana systemu w pierwszym meczu, podparta fatalnymi zmianami przyczyniła sie to zniszczenia ostatniego pomysłu na gre. Nastepnie wystawianie podstawowych graczy do meczu z Ceseną, z której nic nie wynikło i do tego przydarzyła się kontuzja najlepszego gracza. NO i mecz dzisiejszy gdzie, wystawieniem Campy dał dodatkową opcje rywala na rozmontowanie nas i do tego osłabił siłę ofensywną.

Drugą zaszczytną role dostali Icardi i Guarin, wielcy piłkarze wychwalani przez większość użytkowników którzy są największym problemem tego klubu. Obaj rozumieją tylko siebie, gra drużynowa to dla nich coś dziwnego i w żadnym ważnym meczu nie dali zespołowi nic. Dziś było to aż za bardzo widoczne. Guarin pobił rekord strat i niedokładnych zagrań a Icardiego po prostu nie było.
Ktoś sugerował że po zejściu Kovy wreszcie gramy w 11, to chyba zacząć czas się leczyć, bo Icara nikt nigdy nie przebije. A co do jego wartości to każda kwota powyżej 20 mln powinna nas satysfakcjonować(więcej wart nie jest). Puscas czy Bona gorzej nie byliby w stanie zagrać.

Reszta winy spada na naszą defensywe. Campa nie był gdzie trzeba ani z przodu ani z tyłu, Rano nie zdąrzył nadrobić błedów partnerów a niestety przewidywanie jest bardzo ważne w grze obrońcy a na temat JJ to szkoda słów.

Podsumowując, na następny sezon powinni zostać tylko Santon, D'Ambrosio, Kovacić, Brozović, Hernandes, Palacio, Shaqiri oraz Puscas. Pomyśleć można nad Medelem i Andreollim. Pozostałych się pozbyć a co niektórych sprzedać za dobre pieniądze.
ODPOWIEDZ