30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Chuchu »

HELLAS VERONA: 1 Rafael; 26 Sala, 2 Rodriguez, 18 Moras, 3 Pisano; 8 Obbadi, 77 Tachtsidis, 10 Hallfredsson; 21 Gomez, 9 Toni, 11 Jankovic.

Ławka rezerwowych: 22 Benussi, 4 Marquez, 7 Saviola, 17 Nico Lopez, 19 Greco, 20 Christodoulopoulos, 25 Marques, 27 Valoti, 30 Campanharo, 33 Agostini, 70 Pereira, 71 Matric.
Trener: Andrea Mandorlini

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 13 Guarin, 18 Medel, 77 Brozovic, 88 Hernanes; 8 Palacio, 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 46 Berni, 6 Andreolli, 10 Kovacic, 11 Podolski, 20 Obi, 26 Felipe, 27 Gnoukouri, 28 Puscas, 55 Nagatomo, 91 Shaqiri, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini

Sędzia: Tagliavento
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Handa dzisiaj mega mecz zagrał. Karny to tylko kwintesencja tego. Chodź co prawda to Toni za swoich mega czasów lepiej karne wykonywał ;)

Obawiam się, że z Hellasem zagraliśmy ok i teraz będzie kolejna klapa w derbach. Obym się mylił...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Nen »

Łabędzi śpiew.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: rumcyk »

Wreszcie przyzwoity mecz ale szkoda że Medel jeszcze kartki nie złapał, wtedy można by wreszcie zobaczyć całą rezerwową pomoc a tak to pewnie Kova i tak na ławce usiądzie:(
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Borowa »

Liczyłem, że po wysoko wygranym meczu wejdę tutaj i przeczytam jakieś opinie, analizy, podsumowanie, tym bardziej że akurat tego meczu nie mogłem zobaczyć.

Głupi byłem. Tutaj po porażce wylewają się tony gorzkich żali, temat dzieli się na 6-7 stron.

Po czym poznać, że Inter wygrał? Na naszym forum w temacie meczowym są 4 posty...
Mam wrażenie, że Wy chyba lubicie jak Inter dostaje wpierdol...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Odet »

Mogłem zobaczyć tylko 2 połowę.

Wysokie zwycięstwo cieszy, choć wynik wprowadza nas w błąd, bo wcale nie było łatwo.

Cieszy występ gracza, który na boisku myśli, czyli Hernanesa. Shaqiri jest dla mnie póki co bezmózgiem, zupełnie nie rozumie się z kolegami z boiska.
Dobra współpraca na linii Palacio - Icardi.
Dobre zawody D'Ambrosio (świetna współpraca z Hernanesem), choć brakowało mi strzałów, zawsze dogrywał, choć mógł pokusić się o strzał.

Karny z kapelusza (jak wyczytałem, że sędzią jest tagiavento postawiłem na sts.pl kasę na karnego, niestety postawiłem też na zwycięstwo Mafii z Turynu).

Guarin dalej mnie nie przekonuje i dobrze że nie zagra w derbach. Ciągle chaotyczny. Najczęściej z jego winy Hellas rozpoczynał groźne akcie (piszę o 2 połowie).

Dobre zmiany Mancio.

i Tyle.

Pozdr.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: rumcyk »

Borówa więc tak:

Napastnicy zagrali na bardzo dobrym poziomie, obaj bramke i asyste mieli. Dodatkowo bardzo duzy plus dla Hernanesa który dryblował, podawał i szukał gry. Bardzo widoczny był także D'Ambrosio, asysta przy 3 golu oraz udział przy 1 golu. Pomoc standardowo dziadostwo, no może troszeczke przyzwoicie Medel ale Guarin to kompromitacja a Brozovic co miał to psuł. Obrona zagrała na swoim poziomie, czyli JJ błedy, i Vidić to samo, za co został podyktowany karny. Rano w miare przyzwoicie, choć Toni potrafił go ośmieszyć. No i Handa który wybronił wszystko a troche tych strzałów było. P.S Inter oddał 2 celne strzały w bramke a wygrał 3-0(nie licząc słupka Palacio).
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie zagraliśmy aż tak dobrze jak na to wskazuje wynik. Trochę szczęścia, a i ta Verona nam ostatnio po prostu leży. Może też chłopaki nie chcieli dostać kolejnej kary czyli dodatkowego treningu codziennie :)

Co zostało mi w pamięci to:
- dobra współpraca Palacio i Icardiego
- bardzo dobry mecz Hernanesa

Są 3 punkty, ale czy to dobry prognostyk na końcówkę sezonu? Nie śmiem wróżyć. Jedno wiem na pewno. To jest czas, w którym każdy zawodnik powinien dawać z siebie wszystko bo w lecie będzie czas rozliczeń.

Guarin i Brozovic pauzują z Milanem. Ciekawe jaką pomoc desygnuje Mancio. Może Kovacic, Medel, Hernanes? Jest też Kuzmanovic. Trochę szkoda Guarina bo on na takie mecze motywuje się podwójnie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Piekarz »

Borówa pisze:Liczyłem, że po wysoko wygranym meczu wejdę tutaj i przeczytam jakieś opinie, analizy, podsumowanie, tym bardziej że akurat tego meczu nie mogłem zobaczyć.

Głupi byłem. Tutaj po porażce wylewają się tony gorzkich żali, temat dzieli się na 6-7 stron.

Po czym poznać, że Inter wygrał? Na naszym forum w temacie meczowym są 4 posty...
Mam wrażenie, że Wy chyba lubicie jak Inter dostaje wpierdol...
Zdecydowanie byłeś głupi. Komu by się chciało analizować gówniane zwycięstwo z Hellasem, które nie ma najmniejszego znaczenia, bo od zimy wszystko jest pozamiatane i chyba już tylko skończeni debile nie zdają sobie sprawy z tego, że wygrane mecze to w przypadku Interu wypadki przy pracy i jeśli nie w następnym, to po dwóch następnych meczach wszystko wróci do normy? Ludzie mają skakać z radości, bo te gównozjady odniosły pierwsze zwycięstwo od miesiąca z drużyną z piętnastego miejsca? Ogarnij się. Nawet superkompromitacja z Parmą tydzień temu doczekała się niecałych dwóch stron tematu, bo po prostu mecze w tym sezonie nie mają już żadnej wagi.

Ponadto masz problemy z liczeniem, specjalnie dla Ciebie wyliczyłem średnią długość tematów o porażkach w tym sezonie, wynosi 3,25 strony, a pojedynczy temat ani razu nie był dłuższy niż na 4 strony.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: Klinsi64 »

przecież Hellas zaczął zagrażać przy stanie 0-2,więc nie rozumiem czemu wynik miałby mylić...
KORBAS
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2010, 11:30

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: KORBAS »

Witajcie...jesli ktos podobnie jak i ja nie mial okazji obejrzec wczorajszego meczu , to znalazlem strone gdzie mozna obejrzec go online ...tylko po kuzwa rusku ale smiga ;)
Jak cos to bede online za jakies 1-2h , to zagladne tu na strone , czy jest ktos , kto chce tego linka -piszcie na PW to latwiej mi beddzie heh

FORZA INTER !!!
KORBAS
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2010, 11:30

Re: 30. kolejka Serie A: Hellas - Inter

Post autor: KORBAS »

...no jestem juz u siebie na kompie , to wstawiam tu linka jakby ktos chcial zobaczyc

http://www.matchhighlight.com/forums/vi ... 1504120004

jest napisane , ze skroty ale to tylko zmylka...ruskie tryki/myki , na dole strony sa dwa odnosniki do 1 i 2 polowy

a i jak juz nacisniecie na ktoras z polow , to na poczatku pojawi sie reklama ..pare sekund i w gornym prawym rogu pojawi sie ,,SKIP THIS AD'' ...pozniej juz tylko ogladac

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ