34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Chuchu »

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 13 Guarin, 18 Medel, 77 Brozovic; 88 Hernanes; 8 Palacio, 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 10 Kovacic, 11 Podolski, 20 Obi, 21 Santon, 26 Felipe, 27 Gnoukouri, 28 Puscas, 55 Nagatomo, 91 Shaqiri, 93 Dimarco, 97 Bonazzoli.
Trener: Roberto Mancini

CHIEVO VERONA: 1 Bizzarri; 24 Schelotto, 3 Dainelli, 12 Cesar, 21 Frey; 10 Christiansen, 8 Radovanovic, 13 Izco, 56 Hetemaj; 43 Paloschi, 69 Meggiorini.
Ławka rezerwowych: 25 Bardi, 90 Seculin, 5 Gamberini, 9 Pozzi, 11 Vajushi, 14 Cofie, 18 Fetfatzidis, 19 Botta, 20 Sardo, 23 Birsa, 31 Pellissier, 34 Biraghi.
Trener: Andrea Mandorlini

Sędzia: Guida
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Imrahil »

8-)
Kolejne marzenie kibiców o uratowaniu resztek honoru, zniszczone przez tych gównianych amatorów. Jedyny pozytyw, że jak to bywało wcześniej, nie tracimy gola z dupy w końcówce meczu. Z zera puntów wskakujemy na 1. Może za dwa lata będziemy regularnie punktować.

ah, i ta interwencja Ranocchi z końcówki meczu, klasyk na osłode :hahaha:
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: NdOrom »

Cóż, Shaqiri nie bez przyczyny siedzi na ławie. Miał patelnie... Zresztą dzisiaj nie tylko on... Dobre zawody D'Ambrosio. Słaby - przetrzymujący zbyt długo piłkę - Guarin. Walczący Palacio z Juanem. No i MoTM Handanovic. A tak to jeszcze bym zwrócił uwagę na strzał Birarghiego i tyle. Głowy murem nie przebijesz, nie rozumiałem i nadal nie rozumiem tych wrzutek...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Odet »

Męka i to straszna.

O ile w pierwszej połowie mieli jeszcze jakiś pomysł (strzały z dystansu), to w 2 połowie zero pomysłu. A czarę goryczy przelało wejście sobowtóra Shaqiriego (bo nie wierzę żeby to był ten sam piłkarz, który radził sobie w Bayernie, u nas piłka mu przeszkadza), toż więcej od niego ma aktualnie do zaoferowania Joel Obi.

Bardzo dobry występ Biraghiego, świetne podanie kończące (szczęśliwe wybite przez Vidica) i ten cudowny strzał w poprzeczkę (kilka lat temu strzelił coś takiego u nas, na obozie przygotowawczym, wtedy trafił).

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2015, 17:07 przez Odet, łącznie zmieniany 1 raz.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Omen »

Ja już na nic w tym sezonie nie liczę więc ten wynik przyjmuję ze spokojem.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Yascarr »

Szkoda gadać. Klasyczny mecz na San Siro, jak zawsze. Po kolejnej kompromitacji, Mancini i piłkarze stwierdzą że zabrakło im szczęścia pod bramką rywala, Chievo tylko się broniło i to dobrze, no i że powinni przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. W następnym meczu od początku zagrają Guarin z Brozovićem oraz Il Capitano.

Andrea Ranocchia świetna interwencja na koniec. Ktoś jeszcze twierdzi że nie przedłużanie z nim kontraktu po sezonie to zły pomysł?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Jaszczu91 »

Wiedziałem ze tak będzie. W tym roku Inter jest mistrzem w zabijaniu odradzajacych sie nadziei. Jak można tak się skompromitowac z gówniakami z Chievo? Tak potrafi tylko Inter! Shakiri tak pierdoli tą grę ze juz rozumiem dlaczego grzeje ławę. Był po prostu żałosny. Z resztą jak wszyscy dziś. No może po za Ambrosio i Vidiciem.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Chuchu »

W zasadzie to ciężko pochwalić kogokolwiek za ten mecz. No może D'Ambrosio nieźle się pokazywał. Klasyczne bicie głową w mur na Meazza, a przy odrobinie większym pechu to Chievo by to wygrało. Przed nami wyjazd z Lazio i Juventus u siebie, więc ciężko jak mieliśmy gonić europejskie puchary, to właśnie tym meczem.
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Tomo »

Słaba gra, brakowało Kuzmanovicia ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34. kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: miniu86 »

Włączyłem mecz około 55 minuty i widząc 0-0 od razu wyłączyłem. Od razu przypomniałem sobie remisy z Ceseną i Parmą u siebie.

Co prawda utrzymaliśmy do strefy pucharowej dwupunktową stratę, ale widząc terminarz, tych punktów może na koniec zabraknąć.

Ogólnie rzecz biorąc za nami kolejny pokaz frajerstwa i braku charakteru tej drużyny. Kolejny bo ten sezon jest pasmem takich właśnie wpadek. Wszyscy w drużynie wiedzieli, że ten mecz trzeba za wszelką cenę wygrać, a mimo to zawiedli. To pokazuje jak niepoważna jest to drużyna.

W sumie nie chciałem wchodzić w personalia, ale na prawdę nie rozumiem dlaczego ciągle wychodzimy w pomocy z Brozovicem i Guarinem, którzy od kilku tygodni są beznadziejni. Skąd ta konsekwencja u Mancio. Już ten czarnoskóry młodzik wnosił do gry więcej.
ODPOWIEDZ