36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Chuchu »

Przed nami niezwykle ważne spotkanie z Juventusem na Meazza. Stara Dama prawdopodobnie zagra eksperymentalnym składem ze względu na środowy finał Coppa Italia, a że scudetto już zdobyli to niczego nie ryzykują. Sam Allegri z resztą zapowiedział, że Tevez, Pirlo, Buffon, Evra i Vidal jutro nie wystąpią. Dla nas natomiast zwycięstwo byłoby niezwykle cenne ze względu na walkę o miejsce Lidze Europejskiej, ponieważ do szóstej Sampdorii tracimy 2 punkty. Ze względu na zawieszenie nie obejrzymy dobrze spisującego się od kilku spotkań Hernanesa oraz kontuzjowanego Hernanesa. Z jakiegoś powodu na stałe na ławce zasiadł Santon, który od przyjścia pokazywał się z dobrej strony i tym razem prawdopodobnie nie zagra.

Obrazek
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Koziolek »

Trzeba wykorzystać brak kluczowych graczy Juventusu. Ponadto miejmy nadzieję, że punkty stracą Sampdoria w meczu z Lazio i Genoa na wyjeździe do Bergamo. Sprawa Santona budzi pewne wątpliwości czy spowodowane jest to jego formą sportową czy może uniknięciem wypłaty jakiegoś bonusu dla Newcastle? Być może podobna sytuacja jest z Shaqirim, który ostatnio nie dostawał wiele minut. Z powodu braku Hernanesa i Guarina nie ma jednak innego wyjścia niż podstawowy skład dla młodego szwajcara.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Mimo osłabionego Juve o zwycięstwo nie będzie łatwo. Kolejna okazja by nasi kopacze wykazali się zaangażowaniem i charakterem, którego tak mocno w tym sezonie brakowało.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Czarson »

Tylko 3pkt, inny wynik będzie kompromitacją. Juve bez kluczowych graczy, zapewne 60k kibicow na GM, nasi sie zmotywuja na ten zespol...chyba, ze szczescie, ktore nam sprzyjalo z Udine i Lazio sie od nas odwroci.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Jaszczu91 »

Juventus w jakim składzie by nie grał zawsze będzie Juventusem. Dla kibiców to będzie niezwykle ważny mecz. Dla mnie tez. Mamy szansę pokonać naszego odwiecznego rywala w momencie gdy oni są na szczycie a my na dnie. Dla Interu mecz będzie także niezwykle ważny sportowo. Jeśli wygramy to myślę że uda się zakwalifikować do Ligi europejskiej. Inter musi zrobić wszystko żeby mecz wygrać bo ten mecz jest dla nas ważny podwójnie. Mam nadzieje zobaczyć właśnie taki podwójnie zmotywowany Inter i pełne Giuseppe Meazza.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maverik »

Chuchu pisze: Ze względu na zawieszenie nie obejrzymy dobrze spisującego się od kilku spotkań Hernanesa oraz kontuzjowanego Hernanesa.
Chuchu popraw to :P
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: webo123 »

Sprawa Santona budzi pewne wątpliwości czy spowodowane jest to jego formą sportową czy może uniknięciem wypłaty jakiegoś bonusu dla Newcastle? Być może podobna sytuacja jest z Shaqirim, który ostatnio nie dostawał wiele minut. Z powodu braku Hernanesa i Guarina nie ma jednak innego wyjścia niż podstawowy skład dla młodego szwajcara.
Koziołek dobrze kombinujesz :)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: RoB »

Nagroda dla frajerów roku dzisiaj już oficjalnie przyznana. Ta drużyna porażki ma w DNA.
Vidic pendolino i Batman w bramce :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Piekarz »

Rozwiążcie ten klub. BŁAGAM.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: mio85 »

To niewiarygodne, że przegraliśmy to spotkanie. Duże piwo z Turynu wędruje dziś do pana Handanovicia - ode mnie błogosławieństwo na drogę. Dziś obejrzeliśmy całą łajzowatość juventusu w pełnej krasie - takicy zawodnicy jak Matri idealnie oddają markę tego klubu. Mancini za zmianę Shaqiri - Nagatomo nominowany do nagrody Darwina. Icardi jak strzelał, tak strzela, jak jeszcze więcej marnował tak marnuje - jednym słowem cały czas bardziej mnie irytuje niż sprawia radość.
Mimo wszystko sowite brawa dla naszych zawodników za styl gry.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: sampam »

Mysle, ze gdybysmy zachowali spokoj to...aaaarggghhhh!
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: NdOrom »

Juz pal licho tego Vidica, ale na Hande to już patrzeć nie mogę. Choć dzisiaj siermiężny kutas dla Icardiego. Dzisiaj to miał 3 setki a trafił coś, czego nie powinien. Dramat.
Dla Mancio również za te zmiany w końcówce, gdzie rękawami oddychają od 60 min.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: rumcyk »

Nasze gwiazdy zdobyły dziś tytuł śmieci roku!
Handa, JJ, Rano, Vidić, Medel, Nagatomo - za darmo wywalić dziś tak jak Schalke zrobiło
D'Ambrosio, Brozo, Icardi( jedynie ten fartowny gol go uratował przed grupą wyżej, tragiczne przyjęcia piłek, strzały i podania, wartość max 10mln), Palacio na ławe
Kova i Shaq jedyni pokazali jakość
Dodatkowo Handa, Medel i Vidić kary finansowe powinni płacić za niszczenie marki klubu.
Mancio- ja nie wiem co w niego wstąpiło, zdejmuje Shaqa daje kitajca, zmienia taktyke na 352 co zawsze nas kompromituje!Kolejny raz gdy go nie rozumiem.
CO do jufkow to widac roznice klas graczy, Morata wciaga nosem Icara, Marchisio kazdego naszego pomocnika nie wspomnijac o srodku obrony gdzie jest roznica lat swietlnych.
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: zahor »

Typowy Inter. Gra nieźle, stwarza sytuacje ale oczywiście ich nie wykorzystuje. Po przerwie Juventus bronił, więc w wykonaniu Interu był już tylko atak pozycyjny - czyli żenada. Potem frajerski błąd bramkarza + pozorowanie gry w obronie = mecz w ryj. Rzygam nimi, to był ostatni mecz w tym sezonie, na który poświęciłem 2 godziny.
Nagatomo standardowo - jak amator, Kovacić jest anemikiem, bo nie znajduję innego wytłumaczenia dla faktu, że bity przez niego rzut wolny w 94' z 40m nie dolatuje do pola karnego. D'Ambrosio kolejny mecz piach: zero pożytku z przodu, same niedokładnie podania i dośrodkowania, a do obrony nie wraca.
Nie wiem ile jeszcze czasu potrwa, zanim zrozumiem mechanizm robienia zmian przez Manciniego.
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Sylvinho »

Ostatni mecz w tym sezonie jaki obejrzalem,Dziekuje
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: MiRas. »

Byłem święcie przekonany, że bez najmniejszego problemu pokonamy rezerwowy juventus, ba chciałem postawić dużo na wygraną Interu (dobrze, że zasada o niestawianiu na swą drużynę wzięła górę)... jakie jest wielkie me zdziwienie i zaskoczenie w tym momencie. Myślałem, że ta cała gadka o LE ma jakieś podstawy, że oni tak na poważnie... oj głupi ja, głupi.

Wyciśnięty jak cytryna juventus po meczu z Realem ogrywa Inter, który czysto teoretycznie powinien być naładowany, świeży i niesamowicie głodny zwycięstwa. To jest właśnie różnica pomiędzy klasową drużyną, jaką bez dwóch zdań jest juventus, a pomiędzy marną imitacją drużyny, która sama nie wie czego chce, a z klasą ma niewiele wspólnego.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: jackop »

Obrazek

Obrazek

:piwko:
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Omen »

Zaangażowanie było, charakter był... ale co z tego ? Wystarczyło,że juventus trochę przyspieszył i było po zabawie. Była szansą , rywal w rezerwowym składzie, myślami przy finale PW i CL a my nawet tego nie potrafimy wykorzystać. Ale czym się dziwić skoro mamy w bramce łamagę ? Co on wybronił oprócz kilku karnych ? Pokażcie mi te mecze. Podobnie jak większość nie mogę patrzeć już na Słoweńca. Niech odchodzi byle gdzie. Brak Hernanesa dziś widoczny... Nie wiem czy ten karny się im należał nie wiem czy był spalony przy bramce Brozovicia ale na dzień dzisiejszy nawt słaby juventus jest dla nas przeszkodą nie do pokonania. Niech ten sezon się już skończy !
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Seba »

Obrazek
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: kachol »

Drugi garnitur juve grający na pół gwizdka ogrywa pierwszy skład Interu grający na 200%. Do takiej patologii doszło.

Ale i tak jak co roku w lecie "rewolucja", potem wielkie zapowiedzi. obietnice i w okolicach gwiazdki pakujemy się i szykujemy na nowy sezon.

Główny problem Interu jest taki, że rewolucja potrzebna, tylko przewinie się kolejna grupa piłkarzy, a my dalej nie mamy nawet jednego typa na którym możemy zacząć budować ten nowy zespół. Od trenera, przez piłkarzy wszystko takie niebezpiecznie "bylejakie".

Poza Icardim, który ma tą zaletę, że strzela na koniec sezonu o nikim z podstawowego składu nie można powiedzieć, że daje rade. Oni mają okresy jak panienki i trwają one mniej więcej proporcjonalnie długo co w świecie "zwierząt".
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Z taką komedią nie ma co się pchać do europejskich pucharów. To niepoważne.

Juventus przyjechał do Mediolanu na wycieczkę, bez złych zamiarów, to nasi sami włożyli im do plecaków 3 punkty i pożyczyli szerokiej drogi.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kebo »

Inter na dzień dzisiejszy to kpina i kabaret. Juventus bez kilku podstawowych graczy, grający bez zaangażowania, prawie niczym sparingową gierkę wygrywa na San Siro. Obrona to jakiś żart. Szkoda, że plotki transferowe jak na razie dotyczą prawie samych ofensywnych graczy. Mancini niech sprowadzi kilku typa i spada zimą bo jego podejście i zmiany to porażka.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Nen »

Nie jest tak źle, Sampdoria wdupiła z Lazio, jeszcze tylko Genoa musi wdupić z Atalantą, Torino z Chievo i Fiorentina z Parmą i nic się nie stało.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: mio85 »

Ja do Ranocchi i D`ambrosio nie miałbym większych pretensji. Temu drugiemu zabrakło tylko kilku centymetrów, żeby zdobyć bramkę sezonu, a zarazem pozwolic Matteo na asystę sezonu. Mimo wszystko widzę postęp pomiędzy tym co widze dzis, a co widziałem w styczniu/lutym, a już na pewno z czasami Mazzariego. 4 mocne nazwiska i myślę, że będzie to przyzwoicie funkcjonowało.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Komentarz juventiniego z innego forum:

Kod: Zaznacz cały

Inter strzelał.Storari wyczyniał cuda.Lichy dalej beznadziejny....Romulo w pomocy(?)a i tak wygraliśmy.Karny z kapelusza i gol Moraty.Szczególnie to drugie.Cała akcja to były piłkarskie jaja.Morata leżał na murawie z dobrych 30 sekund żeby się podnieść w momencie jak mu piłka leciała.Kopnął od niechcenia...ale Inter nie miał w bramce Storariego.2-1.Bez emocji.Mimo ,że to na stadionie rywala,któremu(podobno)zależało na zwycięstwie.Ale chcieć a móc...ogromna przepaść.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Dzyl »

2 gole Juve z d*py. Karny niesłuszny moim zdaniem, a gol Moraty to po prostu pokaz "umiejętności" Handanovicia. Nie graliśmy źle, po prostu mieliśmy pecha tak jak to ostatnio bywa, albo to po prostu wina braku skuteczności w ataku. Nie ma co narzekać bo widać postępy w grze. Wolę oglądać Inter Manciniego, który stwarza jakieś sytuację bramkowe, niż Inter Mazzariego grający ciągle beznadziejnymi wrzutkami Nagatomo.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Czarson »

zahor pisze:Typowy Inter. Gra nieźle, stwarza sytuacje ale oczywiście ich nie wykorzystuje. Po przerwie Juventus bronił, więc w wykonaniu Interu był już tylko atak pozycyjny - czyli żenada. Potem frajerski błąd bramkarza + pozorowanie gry w obronie = mecz w ryj. Rzygam nimi, to był ostatni mecz w tym sezonie, na który poświęciłem 2 godziny.
Nagatomo standardowo - jak amator, Kovacić jest anemikiem, bo nie znajduję innego wytłumaczenia dla faktu, że bity przez niego rzut wolny w 94' z 40m nie dolatuje do pola karnego. D'Ambrosio kolejny mecz piach: zero pożytku z przodu, same niedokładnie podania i dośrodkowania, a do obrony nie wraca.
Nie wiem ile jeszcze czasu potrwa, zanim zrozumiem mechanizm robienia zmian przez Manciniego.
Jak ten twój post ma się do tego w którym ganisz Mancio, że chce wzmocnień i przez takie komentarze psuje asmosfere w szatnii?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Jaszczu91 »

Dawno nie byłem tak wkurzony po meczu Interu . Przegraliśmy jak ostatni frajerzy na własne życzenie z Juventusem, który nawet za bardzo nie był zainteresowany zwycięstwem. Jak tylko uda się wygrać jakiś mecz z mocnym rywalem i otwiera się jakaś szansa na dobrą passę to Inter zawsze w najbliższym meczu to zawali. I jeszcze okoliczności tego meczu... gramy lepiej prowadzimy i nagle sędzia nie uznaje nam gola potencjał błąd Vidicia i karny i remis. W drugiej połowie to samo tylko ze zawalił Handa.
Plus to gra Kovacicia. Widać że po rozumiał się wreszcie z Mancio i ma pewny plac. Warto podkreślić tez coraz lepsza grę D'Ambrosio. Rozwija się powoli ale cały czas idzie do przodu. A przyznam że na niego akurat nie liczyłem.
ODPOWIEDZ