37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: MiRas. »

Można popełnić błąd, można nawet odwalić jakiegoś babola... wszystko można, ale to co wyprawia Ranocchia to już nie jest zwyczajny błąd, to nie jest zwykły babol.. to jest seria kompromitujących zagrań, których po prostu ma się dość. Ten patafian nie zasługuje na to, by grać w Interze, już nie mówiąc o opasce kapitana czy o numerze 23. Drzewa na wietrze bardziej panują nad swoimi kilkudziesięcioma gałęziami, niż Ranocchia nad swoimi czterema badylami. Wczorajsza zagrywka na spółkę z Handanoviciem była wisienką na torcie tego niesamowitego gówna, jakie nam ta defensywa z takim, a nie innym "liderem" serwuje.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Yascarr »

Myśle że temat Ranocchi zamknięty. Każdy widzi co prezentuje, wszyscy mają go dosyć. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że w Mediolanie myślą tak samo i pożegnanie nastąpi w to lato. Wydaje mi się, że jeśli podpisali z nim kontrakt to zwyczajnie nie chcą tego ogłosić, bo poleci jedna wielka fala krytyki, a po sezonie i tak go sprzedadzą. Dla mnie mogliby go za darmo puścić, w końcu nie wiemy czy znajdzie się jakiś głupek który da za niego konkretne pieniądze.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ranocchia popełnił w tym sezonie masę blędów po których padły gole z jego winy. Do tego niepewność przy wyprowadzaniu piłki, niepotrzebne dryblingi i podnoszenie mi ciśnienia wywiadami. Ale jest jeszcze druga strona medalu, na którą warto zwrócić uwagę. Stoper, z przeszłością jako napastnik, 41 występów w sezonie 195 cm wzrostu i tylko dwa gole. Wszyscy wiemy ile goli ma np Glik. Od czterech sezonów Ranocchia nie zrobił absolutnie żadnego postępu pod żadnym względem. Do pożegnania latem. Podobnie jak Jesus, Vidić i Felipe. Z środkowych obrońców warto wreszcie dać szanse Andreoliemu.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: ekspert »

Imrahil Hitokiri pisze:
ekspert pisze:Z tego co wiem to kontrakt kapitana jest przedłużony niestety.
Z chęcią bym poznał źródło Twojej wiedzy na temat przedłużonego kontraktu dla Andrea 'Error' Ranocchia, bo szukam i coś znaleźć nie mogę. Możliwe że przespałem ową wiadomość. Na innych portalach jest napisane że umowa wygasa z dniem 30.06.2015.
http://fcinter.pl/news/26133-sportitali ... -z-interem
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Nen »

Z innej beczki - mamy wciąż matematyczne szanse na LE. Warunki są dwa - pokonujemy u siebie Empoli, Parma ogrywa Sampdorię na wyjeździe.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Yascarr »

Warunki są trzy - pokonujemy u siebie Empoli, Parma ogrywa Sampdorię na wyjeździe a Uefa wyklucza z rozgrywek Genoe. Zapewne nie spełni się tylko ten pierwszy :D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Ahahaha Yascarr dokładnie!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 37. kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Nen »

Yascarr pisze:Uefa wyklucza z rozgrywek Genoe.
Ale, jeżeli się dobrze orientuję, UEFA odrzuciła już odwołanie genueńczyków.
ODPOWIEDZ