9. kolejka Serie A: Inter - Verona

ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: pewny »

20.45 START

jak na beniaminka to Verona nieźle zaczeła, zobaczymy co z tego wyjdzie...

FORZA INTER
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: miniu86 »

Ważne punkty, ale styl pozostawia wiele do życzenia. Przy bramkach mieliśmy sporo farta.

W dalszym ciągu nie przekonuje mnie taktyka 3-5-1-1. Jak można było przypuszczać Kovacic podwieszony za Palacio okazał się totalną klapą. Ciekawe czy Mazzari przekona się do gry 2 napastnikami. 5 mecz z rzędu z puszczoną bramką. Tym razem wbili nam 2.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: hbk »

Cieszy zwycięstwo, martwi beznadziejna gra.
Serio ktoś wierzy, że wróci zbawca świata (Campa) i nagle nasza gra zacznie wyglądać? Jak dla mnie bramy padają, bo gramy debilną taktyką. Jeśli ma to wyglądać tak, że zawsze bez Campy będziemy tracić po dwie lub trzy bramki z byle ogórkami, to naprawdę nie widzę przyszłości dla tej drużyny.
Palacio bardzo dobrze, można na niego liczyć. Szkoda, że Zbychu nie chce grać dwójką w ataku (ofensywa Ricky-Icardi-Palacio), a zamiast tego woli robić z Kovy playmakera. Chłopak się na to nie nadaje i pokazał to dziś swą beznadziejną grą.
Mamy trzy punkty i byle do następnego meczu:)
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: miniu86 »

Wydaje się, że Mazzari cały czas szuka odpowiedniego zestawienia. No cóż, na pewno nie jest nim Kovacic za jedynym napastnikiem. Mateo to bardziej Pirlo niż Hamsik. Lubi wyprowadzać ataki ze swojej połowy. Tam jego walory mają największe znaczenie.

Chciałbym by Walter spróbował ustawienia 3-5-2 z Kovaciciem obok Estebana i Guarina, ewentualnie 3-4-1-2 z Alvarezem za dwójką napastników. Zestawienie z 4 obrońcami pewnie w ogóle nie wchodzi w grę.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: Seba »

Pogubił nam się trochę Zbyszek. Eksperymentuje, szuka i nadal wszystko jest zagadką. Na tym etapie rozgrywek przydałaby się jednak już stabilizacja.
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: yoda79 »

I solidna obrona.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: hbk »

Jak dla mnie to sa smieszne eksperymenty, bo co mialo dac przesuniecie kovacicia do przodu? Wszyscy wiedza, ze slabo tam mu idzie. Poza tym widac, ze obrona kuleje i co? Na 4 obroncow nie przejdzie, bo nie. I czekac na zbawce Campe i moze Cannavaro (zima), dwoch starszych panow co moze wytrzyma sezon w serie a, ale obciazen z europejskimi pucharami by nie zniesli.
Niech choc sprobuje z ofensywa: Ricky-Icardi-Palacio. Juz ta trojke obroncow przezyje.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: Chuchu »

Beznadziejna, fatalna gra? Ja pragnę zauważyć, że pierwszy raz od 2 lat Inter jest w stanie siedzieć na rywalu pomimo prowadzenia, w końcu widać jakiś pomysł na tę drużynę i w końcu strzelamy dużo goli. Problemem jest oczywiście obrona, a konkretnie duet Ranocchia-Juan. Jak jeszcze Brazylijczyka można usprawiedliwić bardzo młodym jak na tę pozycję wiekiem, tak Włocha już nie bardzo, bo ma już 25 lat, więc powinien być już poważnym zawodnikiem, a nie cały czas "perspektywicznym, potrzebującym doświadczenia". Pomimo mojej sympatii do niego, zaczyna mnie już mocno irytować. Kolejny raz pozytywnie zaskakuje Rolando. Mam nadzieję, że po powrocie do zdrowia Campagnaro, Portugalczyk nie wróci na ławę, tylko zastąpi w podstawowej jedenastce jednego ze wcześniej wymienionego duetu babolarzy.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: pewny »

OBRONA! OBRONA! OBRONA! juz wiadomo po tych kilku meczach co w styczniu bedzie priorytetem, ale do tego czasu trzeba korzystac z tego co jest.

ogólnie to wszystkie nasze 4 zdobyte bramki to istny bilard :D odbijały sie te piłki jak chciały :D
no i 3 zdobyte bramki z stałego fragmentu gry, wazny element gry
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: webo123 »

a co takiego zrobił Belfodil, że został ukarany czerwoną kartką w 93 minucie??? jakiś skrót z tą sytuacją możecie podesłać?
jus
Posty: 131
Rejestracja: 30 lip 2013, 19:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Verona

Post autor: jus »

nie znalazłem nic innego : http://www.youtube.com/watch?v=M3itREUlros
ODPOWIEDZ