11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: miniu86 »

Mecz jutro o 15, tak więc temat czas rozpocząć. Campagnaro nadal poza kadrą. Kontuzja Icardiego sprawiła, że do Udine jedziemy z jednym napastnikiem z prawdziwego zdarzenia - oby dobry dzień mieli pomocnicy.

Pierwsze powołanie po 6 miesiącach dostał Javier Zanetti i tak trochę nietypowo zamiast się cieszyć, zawczasu zaapeluję: Walter, na litość boską, nie wystawiaj go w środku pomocy.

Aha, jeszcze jedno, niespodzianką będzie jeśli wbrew wszelkim przewidywaniom wyjedziemy stamtąd z 3 punktami.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Orzeu »

akurat z Udinese ostatnio raczej wygrywaliśmy, tak więc liczę na 3 pkty.
IlCapitano

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: IlCapitano »

Orzeu pisze:akurat z Udinese ostatnio raczej wygrywaliśmy, tak więc liczę na 3 pkty.
No, rzeczywiście - ostatnie pięć meczów:

23-01-2011 Udinese-Inter 3-1 16' Stankovic, 21' Zapata, 25' Di Natale, 69' Domizzi,
03-12-2011 Inter-Udinese 0-1 75' Isla,
25-04-2012 Udinese-Inter 1-3 5' Danilo, 10' Sneijder, 28' Sneijder, 37' Alvarez,
06-01-2013 Udinese-Inter 3-0 64' Di Natale, 76' Muriel, 80' Di Natale,
19-05-2013 Inter-Udinese 2-5 1' Pinzi, 10' Domizzi, 12' Juan , 41' Natale, 55' Silva, 66' Rocchi, 69' Muriel,

Nasza wygrana będzie zaskoczeniem. Takich czasów doczekaliśmy.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Mogę się założyć że jutro gola strzeli Di Natale. I mam jakieś złe przeczucie że dostaniemy w dupe.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: yoda79 »

Biorąc pod uwagę dzisiejsze wyniki, trzeba ten mecz wygrać. Koniec z bezsensownymi stratami.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Piter »

4 miejsce i 0-5 z milanem biore w ciemno, upokorzenie merd będzie lepsze od LM.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Kubus »

Piter9702 pisze:4 miejsce i 0-5 z milanem biore w ciemno, upokorzenie merd będzie lepsze od LM.
Bredzisz synu, nienawiść przepełnia twój umysł. ament.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: FReeFonix »

Jestem przekonany, że nie ugramy 3 punktów, nawet nie zdziwiłbym się jakby po raz kolejny Udinese nas upokorzyło. Inter nic nie gra od kilku spotkań, jedzie do takiego Bergamo aby się bronić i szukać okazji z kontry, podczas gdy inne drużyny w Serie A starają się stłamsić swojego rywala (nawet Milan, który traci punkty, ale atakuje przeciwników). Mazzarri wiedział, że ma trudne zadanie, aby ogarnąć ten burdel w Interze, Moratti mu prawie w ogóle nie pomógł, bo transfery były.. nie ukrywajmy, słabe, a Walter i tak potrafił poprawić poziom gry tej drużyny. Może styczniowe mercato uratuje Inter i zagramy jakimś cudem w LM... Może...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: pewny »

po tym meczu to sam juz nie wiem, czy my tak dobrze zagraliśmy czy Udinese w tym momencie jest takie słabe :D

ale brawo, 3pkt z teoretycznie trudnego terenu w ostatnim czasie, z Livorno to nawet chyba nie ma co dyskutowac, sprężyć tyłki i dopisać 3pkt
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: miniu86 »

Na pewno cieszy wygrana na trudnym terenie. Kolejne trzy strzelone bramki i w końcu czyste konto. Oby Handa je utrzymał przez kilka następnych spotkań. Wygrana nie pozwoliła na ucieczkę czołówce, która solidarnie wygrała. Dzisiaj jeszcze tylko Roma może zgubić punkty.

Teraz kilka uwag. Na początek Guarin grający za Palacio - nie było źle, nie oddawał głupich strzałów, jakby bardziej myślał przy grze. Zobaczymy czy jego przygoda na tej pozycji potrwa dłużej.

Zółta Jesusa. Kontuzji doznają Samuel i Ranocchia, a ten w głupi sposób się wykartkowuje. Well done.

Kontry. Podziw mój wzbudza to, że potrafimy koncertowo spieprzyć praktycznie każdą kontre. Niedokładność przy wydawałoby się prostych podaniach.

Teraz powinienem napisać o 2. napastniku, ale tym razem żaden nie był dostępny, no Waltera broni to, że mamy najwięcej strzelonych bramek. Mimo, że czasami aż się prosi o wsparcie dla Palacio. Ironia losu.

Cambiasso dzisiaj mistrz.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Piekarz »

Wow, nie wiem, czy nie najlepszy mecz w sezonie przypadkiem. Udinese zupełnie stłamszone, ładna zemsta za upokorzenia z zeszłego sezonu. Promykiem nadziei jest pierwszy dobry mecz obrony bez Campagnaro. Poza Samuelem i marnotrawstwem akcji wszystko było pozytywne, a Cambiasso wybitny. Dobrze, że odsadziliśmy Udinese, bo mogli być groźnym konkurentem w walce o LE.

O, Sassuolo ma po 11 kolejkach tylko 3 punkty mniej od Milanu.
IlCapitano

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: IlCapitano »

Czego nie zrobiliśmy z Juventusem, Cagliari i Atalantą, zrobiliśmy dzisiaj. Po objęciu prowadzenia nie oddajemy pola i szybko strzelamy drugą bramkę zamykając mecz. W pierwszej połowie Udinese kompletnie stłamszone, graliśmy niemal perfekcyjnie. Druga połowa to już holowanie wyniku, no i trzeci gol w końcówce.
Nareszcie zero z tyłu, tego mi brakowało najbardziej. Za tydzień Livorno na Meazza, potem wyjazd z Bolonią, znowu w domu z Sampdorią i wyjazd do Parmy. 10 punktów w tych 4 meczach by pasowało, aczkolwiek skoro wygraliśmy w Udine, to z Parmy też można wywieźć komplet punktów.
Jest dobrze. Brawa dla Mazzarriego za przygotowanie skutecznej taktyki, standardowo dla Palacio no i największe oklaski dla Cambiasso - zawodnik meczu, fenomenalny występ.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Oby Campa szbko wrócił, a urazy Samuela i Rano nie okazały się poważne. Tak jak zauważyliście Cambiasso dziś po mistrzowsku, takiego chce go oglądać, świetny mecz. Palacio jak zwykle solidnie i znowu strzela - brawo! Alvarez również bardzo fajnie i do tego bramka - oby tak dalej. Guarin dziś trochę lepiej, stara się i za to już +, oby wrócił do swojej najlepszej dyspozycji. Obrona - całkiem nieźle, chociaż to dziś chyba głównie pomoc neutralizowała ofensywne zapędy Udine już w zarodku (szczególnie w pierwszej połowie). Nasze boki bardzo średnio, poza kilkoma zrywami to nadal jestem bardzo sceptycznie nastawiony i do Nagatomo i do Johnatana (Pereiry nie biorę pod uwagę). Kalendarz na najbliższe mecze wydaje się łatwiejszy, ale mam nadzieje, że to nas nie zmyli i Inter będzie grał z taką samą determinacją jak dziś, wtedy o komplet punktów w kolejnych 3 meczach możemy być spokojni. Forza Inter!
IlCapitano

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: IlCapitano »

W poprzednim moim poście popełniłem błąd - z Parmą gramy w Mediolanie. Zatem do przerwy świątecznej, terminarz mamy następujący:

Inter - Livorno
Bologna - Inter
Inter - Sampdoria
Inter - Parma
Napoli - Inter
Inter - Milan

Do meczu z Napoli należy zdobyć 10-12 punktów, bardziej 12 bo mamy 3 mecze u siebie, a wyjazd do Bolonii do ciężkich raczej nie należy. W Neapolu niech się dzieje co chce, a derby z Milanem wypadałoby wygrać, jak to mamy ostatnio w zwyczaju. :)
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Rewelacyjny mecz za nami i myślę że podobnie jak większość forumowiczow jestem pozytywnie zaskoczony. Okazuje się że bez Campy też da się zachować czyste konto. Mazzarri przez większość,w tym mnie także, jest krytykowany za grę jednym napastnikiem a statystyki mówią że mamy najlepszy atak w całej ludzi i największą liczbę zawodników ze strzelonym golem. Ogólnie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zadziwia mnie Esteban Cambiasso! Gość po prostu zaczął grać w piłkę i jest kapitanem pełną gębą. Znakomity w odbiorze, biegajacy, waleczny i rozgrywający piłkę. Po prostu go nie poznaje. Daje przykład jak powinno się walczyć o przedłużenie kontraktu. Palacio oczywiście klasa...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Piter »

Mazzarri według mnie TOP 3 trenerów świata, to co on zrobił z nami po tamtym sezonie...
Z patałachów zrobił solidnych kopaczy, jak dostanie wzmocnienia w zime to będziemy walczyć o vc-mistrza. Według mnie wzmocnić obrone i lewą stronę to priorytet.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: miniu86 »

Dyspozycja Cambiasso to też zasługa Mazzariego, który Stramę bije na głowę. Ciekawe o ile lepiej byśmy grali gdyby dali Walterowi wzmocnienia na boki...
IlCapitano

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: IlCapitano »

miniu86 pisze:Dyspozycja Cambiasso to też zasługa Mazzariego, który Stramę bije na głowę. Ciekawe o ile lepiej byśmy grali gdyby dali Walterowi wzmocnienia na boki...
Ze zdrowym Milito i dwoma, konkretnymi wahadłowymi na pewno byłoby o kilka punktów więcej. Od Nagatomo i Jonathana bije przeciętnością na odległość. Oni nawet z Mazzarrim nie przeskoczą pewnego poziomu, bo są po prostu średnimi piłkarzami na średnie drużyny, a my mierzymy wyżej. W zimie kupno dwóch wahadłowych to priorytet, przydałby się również solidny środkowy obrońca.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Orzeu »

Il Capitano pisze:W zimie kupno dwóch wahadłowych to priorytet, przydałby się również solidny środkowy obrońca.
tja, jasne.. Poziom wahadłowych, którymi się interesowaliśmy na pewno dałby nam dużą jakość. Przecież zamiast takiego Isli, to ja obecnie po stukroć wolę Jonathana, który rozgrywa obecnie bardzo dobry sezon (jak zauważyłem na początku września że jest w formie to mnie wyśmiałeś ;)). Obrońcy też raczej nie kupimy. Stawiam, że ewentualnie Thohir kupi kogoś "ekstra" dla kibiców, typu Nainggolan, czy też Lavezzi.

Bardzo dobry dzisiaj występ Jonathana, Cambiasso, Handy i Palacio. Nie wiem na jakie ja staty patrzyłem, że widziałem że ostatnio nam szło na Udine :P, ale słusznie przewidziałem 3 pkty. Teraz czas na Livorno, które również w Orange Sport ;)
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Imrahil »

Jest lekki powiew nadzieji, ze te 4 miejsce utrzymamy do konca roku kalendarzowego. Polkniecie Udinese na ich wlasnym podworku doda z pownoscia morali naszym ulubiencom. Mazzari naprawde wyciska z tego szrotu wszystkie soki co daje nam jak narazie tylko jedna porazke w lidze. Wiele osob chcialby jakies konkretne wzocnienia w styczniu - nie liczylbym na to. Niestety ale najpierw to trzeba uporzadkowac burdel jaki znajduje sie w zarzadzie i pozbyc sie wielu zawodnikow ktorzy absolutnie nic nie wnosza do druzyny: Perreira, Mudingayi, Kuzmanovic, Mariga czy Chivu. Rozumumiem ze potrzebujemy uzupenienia skladu,ale 30 osobowa druzyna ktora gra tylko na jednym froncie to stanowczo za duzo. Musimy dograc z tym co mamy do konca sezonu i latem zrobic pozadny remont. Tak bym zrbil na miejscu Thohira.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: Nen »

I dlatego w styczniu powinniśmy przede wszystkim skupić się na sprzedaniu tych, którzy są do sprzedania, aby w lecie móc spokojnie skupić się na szybkim sprowadzeniu potrzebnych zawodników. Oczywiście, jeden transfer się przyda już w zimie i pewnie będzie to Nainggolan.

Zgadzam się z Orzeuem. W styczniu nie kupimy wartościowych wahadłowych, nie kupimy takich, którzy będą lepsi od Jonathana czy Nagatomo w formie. Isla czy Vsrajko to stanie w miejscu. Jeśli chcemy progresu potrzeba nam gracza pokroju Kolarova, a takiego zimą nie kupimy.
jus
Posty: 131
Rejestracja: 30 lip 2013, 19:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: 11. kolejka Serie A: Udinese-Inter

Post autor: jus »

Orzeu pisze:. Teraz czas na Livorno, które również w Orange Sport ;)
Orange Sport coś nas polubiło ostatnio ;-)
ODPOWIEDZ