16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Nen »

Piekarz pisze:Strama +6. Przestało już być nieporównywalnie lepiej niż rok temu, czy jeszcze nie, no jak tam panowie?
Punktowo, niestety, Mazzarri za Stramą. Jeśli chodzi o styl mimo wszystko będę się upierał, że Inter Mazzarriego gra lepiej. +6 punktów Stramy na tym etapie było ujechane głównie na farcie, w obecnym sezonie nie mamy ani fartu, ani nawet krzty szczęścia. Mimo wszystko, gdybym miał postawić kasę, czyj Inter będzie miał więcej punktów na koniec sezonu postawiłbym na Inter Mazzarriego, i myślę, że Ty też.

Mazzarri gra ryzykownym ustawieniem, do którego potrzeba trzech kozackich obrońców. My mamy jednego, który do tego nie może dojść do siebie po kontuzji z zamieszaniu z reprezentacją.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Omen »

To nie sędzia nam zawalił mecz ale nasza obrona widmo. Spodziewałem się dokładnie takiego obrazu tego meczu...Jeśli ktoś wierzył nawet w remis gratuluję optymizmu. Cóż,szykuje się kolejny rok bez Ligi Mistrzów...ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Może będą jakieś transfery zimą? dobra żartowałem
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Seba »

Nen pisze:
Piekarz pisze:Strama +6. Przestało już być nieporównywalnie lepiej niż rok temu, czy jeszcze nie, no jak tam panowie?
Punktowo, niestety, Mazzarri za Stramą. Jeśli chodzi o styl mimo wszystko będę się upierał, że Inter Mazzarriego gra lepiej. +6 punktów Stramy na tym etapie było ujechane głównie na farcie, w obecnym sezonie nie mamy ani fartu, ani nawet krzty szczęścia. Mimo wszystko, gdybym miał postawić kasę, czyj Inter będzie miał więcej punktów na koniec sezonu postawiłbym na Inter Mazzarriego, i myślę, że Ty też.

Mazzarri gra ryzykownym ustawieniem, do którego potrzeba trzech kozackich obrońców. My mamy jednego, który do tego nie może dojść do siebie po kontuzji z zamieszaniu z reprezentacją.
Warto także wziąć pod uwagę, że Mazzarri ma zdecydowanie lepsze warunki od Stramy, który musiał się dodatkowo męczyć w LE. Drużyna grająca raz w tygodniu powinna być przygotowana wręcz idealnie. Jeśli stracimy pkt z Milanem oraz Lazio, to niestety pojawią się nad Zbyszkiem czarne chmury, czy tego chcemy, czy nie.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Dla mnie porównania Mazzarriego i Stramy nie mają najmniejszego sensu. Na Inter w poprzednim sezonie nie dało się patrzec. Jeden wielki haos w drużynie. Teraz organizacja gry wygląda już lepiej i jestem pewien że jeśli da się Mazzarriemu popracowac to będą efekty. W Neapolu Zbyszek też nie zrobił drużyny od razu. Interowi potrzebna jest stabilizacja. Ciągła zmiana trenerów nic dobrego nie da. Trzeba zapomnieć już definitywnie o wielkim Interze Mou i powoli zacząć odbudowę drużyny.
We wczorajszym meczu nie graliśmy źle ale jak zwykle indywidualne błędy w obronie sprawiły że dostaliśmy cztery gole, swoje dołożył sędzia i skończyło się jak widzieliśmy. Ja jednak widzę potencjał w tej drużynie. W mercato pozyskać stopera i napastnika na dziewiąte i od stycznia gonimy.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: andyvdm »

Jaszczu91 pisze:Dla mnie porównania Mazzarriego i Stramy nie mają najmniejszego sensu. Na Inter w poprzednim sezonie nie dało się patrzec. Jeden wielki haos w drużynie. Teraz organizacja gry wygląda już lepiej i jestem pewien że jeśli da się Mazzarriemu popracowac to będą efekty
Ja tam jakiejś lepszej organizacji gry nie widzę. Dalej obrona jest kompletnie podziurawiona, dalej głowną taktyką są długie lagi na osamotnionego Palacio. Ale zdaje sobie sprawę że wina nie leży w Mazzarrim, tylko w naszej żałosnej kadrze.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: hbk »

Żałosna kadra i jeszcze bardziej żałosna taktyka, granie trzema środkowymi obrońćami, gdy nie mamy ani jednego dobrego, to kpina. O zdolnościach naszych wahadłowych nie muszę przypominać. Dziury między formacjami i wrzuta na Palacio, ja to widziałem a Stramy. Nie widzę natomiast żadnego taktycznego ogarnięcia.
A i sorry, ale mówienie, że mamy słabą kadrę może i ma sens, ale po meczach z Napoli. Mecze z Parmami i Bolognami, to z naszym składem powinniśmy wygrać. Zauważymy, że nie gramy na trzech frontach.
Nie mamy taktyki, nie mamy stylu, nie mamy nic. Możemy mówić, że Strama jechał na farcie, ale po co?
Możemy zwalać teraz winę za straty punktów na Rano, na Guarina, na Bóg wie kogo. Dla mnie największym winnym jest formacja jaką gramy i kunszt Mazzariego. O Brance i zarządzie nie wspomne, bo rozwodziłem się nad tym długo w poprzednim sezonie. Wszystko co tam napisałem podtrzymuje.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

według mnie graliśmy ładnie, nawet zbyt ofensywnie. musimy dokupić kogoś na lewą obrońce i ŚPD, a potem napastnika, najlepiej wysokiego.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 16. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: webo123 »

wydaje mi się,że Handa wybronił pierwszego karnego w Interze :)miał być takim specjalistą od karnych a dopiero po pótora sezonu wyjął karnego
ODPOWIEDZ