20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Jaszczu91 pisze: Ja jednak jestem też zdania że przy obecnym składzie Inter powinien realnie liczyć się w walce o ligę mistrzów.
A wedlug mnie swiat absolutnie stanalby na glowie gdyby to wlasnie Inter, z przecietnym skladem, w ogole nawiazal walke o 3 miejsce w lidze wloskiej. Pomijam potencjal Juve, bo kazdy go zna i chcac, nie chcac - ceni. Ale taka Roma z naprawde silnym srodkiem pola, czy Napoli grajace blyskotliwymi Callejonem, Mertensem, tudziez Insigne - to na pewno druzyny lepsze od Interu.
No i wypada powtorzyc po raz n-ty - wspomniane kluby maja przyzwoita sytuacje finansowa!

W ramach pilkarskiej fikcji prosze sobie wyobrazic Inter w LM. Mnie juz tylek boli!!!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: Chuchu »

Inter nie jest w stanie obecnym składem wyrzucić kogoś z pierwszej trójki, bo Juve, Roma i Napoli po prostu są kadrowo poziom wyżej. Nie zmienia to faktu, że takie mecze jak ten i kilka innych frajersko zremisowanych/przegranych spokojnie powinny się zakończyć naszym zwycięstwem. Nie ma sensu zwalać wszystkiego na trenera, choć swoje błędy też popełnia i powinien być za nie krytykowany.

Każdy widzi jaki mamy burdel w składzie, 2/3 zimowego mercato za nami a my ani się nikogo nie pozbyliśmy, ani nie pozyskaliśmy (nie licząc Botty, który był już zaklepany pół roku temu). A może po prostu Branca z Ausilio wzięli sobie urlop? Mieliśmy pozbywać się szrotu i pozyskiwać solidnych zawodników, a latem rozpocząć większe przemeblowanie. Póki co, jak co roku, nie zanosi się na to i przestaję już mieć nadzieję na jakiś szybki powrót chociaż do czołówki ligowej, o Lidze Mistrzów nie wspominając.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: hbk »

Z obecnym składem oczywiście, że nie mamy co walczyć o LM, ale mozemy wykorzystac fakt, że nasi rywale grają co 3 dni i sukcesywnie zdobywać punkty, gdy oni je gubia. Ja nie jestem w ogóle zły na Mazzarriego za porażki z Neapolem i Romą. Jednak dostawanie z Genoa i remisy z frajerami to jest coś o co juz można się wściekać.
Wy liczyliście, że zimowe mercato coś zmieni? Przecież branca nie umie niektorych zawodników od dwoch lat się pozbyc i nagle w zimie miałoby się udać?
Srama jakoś ze słabszą kadrą z większą ilościa meczów lepiej sobie radził. Podobno Mazzarri to fachowiec.
Krytykowania naszego trenera i mowienie, że jest żałosny nie znaczy, że chce go od razu zwolnić. To bym zrobił dopiero, jakby znalazł się jakiś następca.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: yoda79 »

Zgadzam się z Hbk - Mazzarri jest żałosny do kwadratu, ale trzeba dać mu szansę. Skoro taki Strama miał tyle czasu to i ten beton niech ma. Może sie obudzi.
Szrot nie tylko jest w kadrze, ale i w pierwszej 11 czasami gra. Obiektywnie - Branca nie robi kompletnie nic, żeby to zmienić. Oprócz wymiany połowy kadry, ten pan jest pierwszy do odstrzału.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: Nen »

Najgorsze jest to, że mamy 20 stycznia już. Nie chodzi mi tu nawet o kupowanie, bo w styczniu to raczej zapchamy się szrotem niż realnie wzmocnimy. Przeraża mnie to, że nie odszedł od nas żaden nieprzydatny piłkarz a tych w kadrze jest dziesięciu. Jeżeli mamy w lecie budować drużynę od zera nie możemy pół mercato stracić na sprzedawanie. Sprzedać nieużytecznych rezerwowych, w razie czego jest młodzież, która gorzej od Mundigayia, Pereiry czy Chivu nie zagra. Wiem, że to nie FM - "klik" i szrot spieniężony, ale litości, ani jeden nieudacznik nie wyleciał jeszcze mimo, że jesteśmy w ciemnej dupie.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: 20 kolejka Serie A : Genoa - Inter

Post autor: Shady »

Żeby kogoś sprzedać to musi ktoś chcieć go kupić i do tego być wstanie zaproponować odpowiedni kontrakt zawodnikowi.
ODPOWIEDZ