22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze:22 kolejki i 8 wygranych - kompromitacja.
Lol. Co więcej - połowa z nich odniesiona została w pierwszych pięciu kolejkach. Za parę dni będziemy mogli powiedzieć, że przez ostatnie 3 miesiące odnieśliśmy jedno zwycięstwo ligowe. Nie chce mi się sprawdzać, ale jestem pewien na 99,9%, że za Ranieriego ani Stramaccioniego nie było okresu 3, a nawet 2,5 miesięcy z tylko jednym jedynym zwycięstwem. :o Czysto piłkarsko to jest najgorszy moment tego klubu naszych czasów, amen.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Wszystko co napisaliście już chyba dokładnie obrazuje naszą beznadziejną sytuację. Ciekawi mnie tylko czy Walter ogarnie ten burdel, wpadnie mu ta myśl do tego zakutego łba, że jednak coś należy zmienić. Ciekawe czy przestaną robić szopki z Guaro (chociaż jego zachowania nie pochwalam) żeby nie skończyło się jak ze Sneijderem. Można przecież z tych piłkarzy, których obecnie mamy złożyć całkiem niezłą, kreatywną pomoc. Może trzeba posadzić Rodrigo, bo zaciął się kompletnie i marnuje setkę za setką jakby to nie był Palacio. Obrona, no cóż tu jedynie musimy liczyć, że D'Ambrosio coś jednak wnieśie, bo tak to możliwości specjalnych Walter nie ma. Jeśli jednak Zbyszek uparcie będzie stawiał na Kuzme, Taidera, Cambiasso to stwierdzę, że ten gość się jednak kompletnie nie nadaje. Tak naprawdę ma czas do końca sezonu żeby było widać poprawę, bo oprócz kilku dobrych pierwszych kolejek, gdzie nadrabiali walecznością, pressingiem i skutecznością Palacio to w ogóle nie widać żeby w tym zespole nastąpił jakikolwiek progres.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2014, 09:50 przez BAGGIO1, łącznie zmieniany 1 raz.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Omen »

Piekarz pisze:
Co mnie smuci, to że w czasach wielkiego kryzysu Juve i naszej dominacji Juventus jednak nigdy nie kładł bezwiednie głowy pod gilotynę. A to Grygera w ostatniej chwili wyrównał, a to Ferrara wpierdolił Mourinho, a to w momencie naszego szczytu w okresie meczów z Barceloną, na San Siro z grającym w dziesiątkę Juve musieliśmy czekać na prowadzenie do ok. 75 minuty.

Nic mnie tak nie wkurwia jak Nagatomo..
Też o tym wczoraj pomyślałem ale mimo wszystko Juventus dysponował chyba silniejszym składem niż my teraz. Problemem tego zespołu są wypalające się gwiazdy ( do ostatnich chwil liczyłem na Milito ) a także zbyt duża dysproporcja pomiędzy tymi młodymi wchodzącymi do zespołu jak np Kovacić którzy nie mają po prostu doświadczenia. Inter nigdy nie będzie Borussią Dortmund która umie takie talenty oszlifować. Nasz zespół jest specyficzny od zawsze nastawiony był na wygrywanie i nie było tam miejsca dla niedoświadczonych. Kto przychodził do zespołu to od razu miał być gwarantem sukcesu. Nie usprawiedliwia to jednak graczy Interu ,którzy oddawali spotkanie to bez walki. To już w Neapolu wyglądało to lepiej.Takie derby powinny rządzić się swoimi prawami a dla nich był to mecz każdy inny. Przykre

Przelała się czara goryczy widząc Nagatomo w opasce kapitańskiej...Przecież to jakiś cyrk niestety pokazujący dokładnie miejsce w jakim teraz jesteśmy. Pomyśleć,że cztery lata temu byliśmy najlepsi w Europie.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: groch »

Pragnę przypomnieć, że wynik 3-1 to najmniejszy wymiar kary... W pierwszej polowie dobrze bronil Handa. A my gramy jak idioci... Nie mogę skumać fenomenu tych długich piłek na Palacio jak jest tam CHiellini i Barzagli ...
Cóż różnica między 1. JUventusem a 6. Interem to 26 pkt...

To 2 pkt więcej niż od początku sezonu zgromadziło Cagliari które jest na 13 MIEJSCU!!!! CHORE
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Omen »

Mi tam nawet szkoda Mazzariego bo podjął się rzeczy niesłychanie ciężkiej. Każdy znał jego wizję gry trójką z tyłu dlatego problemem jest to,że nikt mu nie zagwarantował piłkarzy o odpowiednim poziomie. Teraz jego wybór - albo zmieni ustawienie albo wyleci sam prędzej czy później. Taktykę dostosowuje się do posiadanych piłkarzy nie na odwrót. Przecież to każdy widzi. Problem w tym,że kto w miejsce Mazzariego? O takim Simeone możemy pomarzyć...Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Musimy być cierpliwi...chociaż i tak jesteśmy.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: eKubaL »

Omen pisze:Mi tam nawet szkoda Mazzariego bo podjął się rzeczy niesłychanie ciężkiej. Każdy znał jego wizję gry trójką z tyłu dlatego problemem jest to,że nikt mu nie zagwarantował piłkarzy o odpowiednim poziomie. Teraz jego wybór - albo zmieni ustawienie albo wyleci sam prędzej czy później. Taktykę dostosowuje się do posiadanych piłkarzy nie na odwrót. Przecież to każdy widzi. Problem w tym,że kto w miejsce Mazzariego? O takim Simeone możemy pomarzyć...Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Musimy być cierpliwi...chociaż i tak jesteśmy.
Rok temu Mazzari też był kimś o kim marzyliśmy. Kto by nie przyszedł w jego miejsce, jeśli zarząd nadal będzie podejmował idiotyczne decyzje, nic się nie zmieni. W tym momencie i naszej drużynie wyróżniają się Palacio, Alvarez, Guarin, a momenty ma Handanovic. Ten klub funkcjonuje jednak w taki sposób, że dwójkę z tych zawodników staramy się komukolwiek wcisnąć za kilkanaście milionów, gdy byle ogórek kosztuje >20. Zmiany w Interze powinny być przeprowadzane na każdym szczeblu, tutaj problemem nie są wyłącznie piłkarze, nie jest nim też wyłącznie taktyka trenera. Klub od paru lat jest beznadziejnie prowadzony i to się musi w końcu zmienić.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Seba »

Mazzarri powiedzial, ze zabraklo miedzy innymi Guarina...Guarina, ktorego sam przeciez nie powolal. Jak najszybciej wyslac tego czlowieka do psychiatryka...
Obrazek
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: PepeBergomi »

Pomijając wszystkie inniejsze problemy z którymi od dawien dawna się borykamy uważam ze po raz kolejny trener dokłada swoja cegiełkę do kolejnej porażki.
Po pierwsze ci zawodnicy wychodzą na boisko jak za kare. Nie widać totalnie głodu gry, agresywności, chęci wygranej. Wyjdą, odklepią swoje i do widzenia. Kompletne dno motywacyjne jeśli chodzi o trenera.
Pomijając fakt ze nasz trener zna chyba tylko jedną taktykę to i tak ma problemy z wytłumaczeniem graczom czego od się od nich wymaga. Jesteśmy mega przewidywalni zarówno co do składu jak i poczynań na boisku. Nasza gra to albo wrzuty obronców na Palacio...........albo akcje skrzydłem i wrzuty na Palacio :D. No przecież to mistrz gry głową a w powietrzu z takimi turami jak Chellini radzi sobie z palcem w du..... . Totalnie nie wykorzystujemy potencjału Kovacicia a może on dać nam wiele i byc problemem na nasza grę...no ale właśnie. Chorwat podaje albo do Jonathana czy Nagatomo albo wycofuje piłkę do tyłu. Kompletnie przed niem niema zawodnika który wyszedł by na grę z klepki, wyciągnął obrońce umożliwiając młodziakowi wjazd w pole karne i strzał badz precyzyjne podanie do kolegi. Mielismy jedna taka akcje z kontry ktora Palacio zrypał. Zauwazcie jak poruszają sie nasi zawodnicy w pomocy. Stoja w jednej linii, z przodu biega jak szalony Palacio, Alvarez podaje do Kovy i albo zostaje w tej samej lini albo cofa sie, niema ruchy do przodu, wyjścia na pozycje. Totalna padaka. No i wreszcie ile słabych meczów musi zagrać Palacio by mógł od pierwszej minuty wejść Icardii. Na Milito niestety niema co liczyć, osobiscie boje się o niego ze dostanie zawału jak wychodzi na boisko.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Co by nie mówić o transferach, decyzjach, piłkarzach to jednak trener MUSI ponosić odpowiedzialność za wyniki drużyny, a te w 2014 roku są tragiczne ...

mam nadzieję, że Mazzarri się obudzi. Jednak wolę żeby zaczęło mu wychodzić i w przyszłym sezonie faktycznie żebyśmy się liczyli w walce o 3 miejsce aniżeli ma przyjść znowu nowy trener i później tłumaczyć się "rokiem przejściowym"
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Kujon »

PepeBergomi pisze: Po pierwsze ci zawodnicy wychodzą na boisko jak za kare. Nie widać totalnie głodu gry, agresywności, chęci wygranej.
Było to widać to szczególnie przy straconych bramkach, stoją patrzą i....to by było na tyle, zamiast przepychać się, zapier***
PepeBergomi pisze:. Nasza gra to albo wrzuty obronców na Palacio...........albo akcje skrzydłem i wrzuty na Palacio :D. No przecież to mistrz gry głową a w powietrzu z takimi turami jak Chellini radzi sobie z palcem w du..... .
Taktyka jak na Mario Jardela albo innego Bierhoffa, a nie na Palacio, który głową gra mówiąc krótko - kiepsko, a my tak od paru miesięcy/lat.

Podobał mi się Botta i Rolando, reszta tragicznie,ale wyjątkowo tragicznie Kuzmanović (trzy kroki do przodu, kółeczko i podanie do tyłu), Nagatomo z milionem dośrodkowań :hahaha: i Palacio, który powinien w końcu zasiąść na ciepłym fotelu i patrzeć jak inni grają. Taider to też nie wiadomo co w tej pomocy robi - niby coś tam z tyłu, niby coś tam z przodu, niby biega, ale gówno z tego jest - jak dla mnie kolejne pare milionów wyrzucone w błoto.

No i nasz trenejro Walter 3-5-1, który za nic w świecie nie da się rozwinąć Icardiemu, tylko cały czas wpuszcza Diego, który już powinien zawiesić korki na haku w swojej wypasionej willi.

Coś tam było nie dawno o podwyżkach dla Palacio i Alvareza - :hahaha:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Nen »

O dziwo, uważam, że dla Thohira sytuacja jest komfortowa. Mazzarri od teraz zaczyna grę o stołek i musi stanąć na rzęsach, aby zostać, bo wiadomo już, że Thohir nie będzie trzymał go tylko dlatego, że zatrudnił go Moratti i Moratti w niego uwierzył. Mazzarri musi dostosować się (wreszcie) do sytuacji. O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera). W każdym razie Mazzarri ma teraz sposobność i mus, by pokazać, że ma pomysł na przyszły sezon (jak wiemy 3-5-1-1 pomysłem nie jest). Musi pokazać, że w przyszłości pod jego wodza może być lepiej - musi postawić na młodszy skład, (najlepiej w obiecanym 4-3-3 ale 3-4-3 też przełkniemy) z wyłączeniem tych, którzy po sezonie na pewno odejdą.

D'Ambrosio-Campagnraro-Rolando-JuanJesus
Guarin-Hernanes-Kovacic
Alvarez-Icardi-Botta

Skład, który otrzymawszy bęcki pozwala mieć nadzieję, że będzie lepiej.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Nen - nie wierzę, że taką wyjściową 11-nastkę zobaczymy choć raz za kadencji Mazzarriego. Nie widzę takiej możliwości. Nie raz gadał, że potrzebuje "równowagi" co w jego rozumieniu oznacza minimum dwóch piłkarzy w pomocy, którzy zajmą się destrukcją. W tym ustawieniu kto niby miałby to robić? Myślę, że jedynie Guarin by się nadał
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Nen »

BAGGIO! pisze:Nen - nie wierzę, że taką wyjściową 11-nastkę zobaczymy choć raz za kadencji Mazzarriego. Nie widzę takiej możliwości. Nie raz gadał, że potrzebuje "równowagi" co w jego rozumieniu oznacza minimum dwóch piłkarzy w pomocy, którzy zajmą się destrukcją. W tym ustawieniu kto niby miałby to robić? Myślę, że jedynie Guarin by się nadał
Też nie wierzę, dlatego możemy spodziewać się nowego trenera w wakacje.Thohir, tak mi się wydaje, chce produktu, który jeśli nie będzie wygrywał będzie się podobał kibicom. Tak, jak Arsenal w Anglii czy Atletico w Hiszpanii. Powalczmy o trofea, ale jeśli nam się to nie uda, dajmy dobre mecze. Niestety, nie dość, że aktualnie nie mamy szans na żadne trofeum to jeszcze oglądanie naszych meczów nie przynosi przyjemności. Już od drugiego sezonu jesteśmy najbrzydziej grającą drużyną w czołówce SerieA. Taka Roma szanse na Scudetto raczej marne, a na trybunach atmosfera i frekwencja przednia, bo mają młody wybiegany skład grający szybką fajną piłkę.

Mając taki produkt wystarczy zrobić kilka dobrych transferów by zawalczyć o najwyższe cele.

Tożsamość > Stadion >Trofea myślę, że taki plan ma Thohir.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Bart »

Na pewno w pomocy bedzie gral ktos taki, jak Cambiasso czy Taider, Mazzarri to przeciez wloski trener :) Grunt zeby nie musiec ogladac np. Kuzmanovicia i Taidera razem na boisku. Mamy teraz nieco wiecej mozliwosci wraz z przyjsciem D'Ambrosio i Hernanesa, sam jestem ciekaw jak Mazzarri to poustawia, przy takiej liczbie ofensywnych atutow w pomocy (Hernanes, Guarin, Kovacic czy Alvarez) nie chce wierzyc, ze dalej bedzie sie upieral przy "atutach" na skrzydlach :)
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Borowa »

PepeBergomi pisze: Po pierwsze ci zawodnicy wychodzą na boisko jak za kare. Nie widać totalnie głodu gry, agresywności, chęci wygranej. Wyjdą, odklepią swoje i do widzenia. Kompletne dno motywacyjne jeśli chodzi o trenera.
Racja, ale czy to na pewno wina trenera? Sześciu kolejnych szkoleniowców nie potrafi motywować swoich zawodników? No ok, mógłbym zrozumieć gdyby wszyscy byli noname bez autorytetu pokroju Stramaccioniego...

Z resztą... motywacja to tylko jedna ze składowych sukcesu.

A teraz przyjrzyjmy się krótko naszej kadrze: Kuzmanovic, który ostatnio wychodzi notorycznie w pierwszym składzie został pozyskany ze średniaka ligi niemieckiej..., Rolando niechciany w Porto, niechciany w Napoli (w poprzednim sezonie wystąpił UWAGA w 4 spotkaniach) stanowi u nas trzon defensywy i jest najlepszym zawodnikiem w Interze w meczu z Juventusem. Nagotomo... może ambicji nie da mu się odmówić, ale to jeździec bez głowy, a przede wszystkim bez UMIEJĘTNOŚCI. Alvarez to chyba jeszcze nie rozegrał dobrego spotkania przeciwko TRUDNEMU przeciwnikowi, Kovacić i Taider? Jasne, młode, perspektywiczne talenty ale czy 19-latek na spółkę z 21-latkiem może stanowić o sile drugiej linii w meczu z Juventusem?

Może i Mazzari jest zatwardziały w formacji, ale jakie on ma alternatywy? Czterech obrońców i Nagatomo z Jonathanem na bokach? Zmniejszenie liczby zawodników w drugiej linii? Czyli z rozgrywaniem będzie tylko gorzej... Zwiększenie liczby napastników? I kim grać? Będą dalsze wzmocnienia - będzie lepsza gra. Wyjdzie Hernanes i Guarin to pewnie też będzie nieco lepiej.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: hbk »

No name pokroju Stramy dysponujący nielepszym składem, wygrał tam 3 do 1. Ba, nawet w przekroju całego spotkania Inter był zespołem lepszym. Póki miał jeszcze skład, to udawało mu się wygrywać z Tottenhamem, Milanem, Napoli. Grał na 3 frontach mając krótszą ławkę i doszedł na każdym dalej. No jak Mazzarri zajmie niższe od niego miejsce w lidze, to chyba znak, że jest żenującym trenerem.
Pytanie?
Co się stało z naszym składem, że jak zaczynał Strama, to wszyscy chcieli awansować do LM, dojść jak najdalej w LE (nawet niektóry chcieli wygrać), no i miał dojść daleko w pucharze włoch.
Przyszedł Mazzarri, wywalił Cassano, doszedł jeszcze Campa i paru napastników (Rokkiego napastnikiem nazwać nie można) i nagle niektórzy na forum odkryli, że nie mamy składu na wygranie LE, awans do LM? Strame wywalamy bo miał słabe wyniki, a teraz nagle okazuje się, że mamy skład na Serie B? To chyba powinniśmy na kolanach stramie dziękować, że nie spadł z ligi.
Mazzarri ma kim grać i ma kim wygrywać z przeciętniakami, to że on woli postawić na skrzydła (nie mamy zawodników do takiej gry) i na Kuzmanovicia, to jego decyzja. To, że woli beznadziejnego Milito, od Icardiego to jego decyzja. To, że nie wziął Guarina to jego decyzja.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Nen pisze:O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera).
Panie, zobacz sobie nasz terminarz.

Uwaga, stawiam: nie zakwalifikujemy się do LE w tym sezonie (jeśli Mazzarri zostanie do końca). Zakłada się ktoś?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Piter »

Piekarz pisze:
Nen pisze:O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera).
Panie, zobacz sobie nasz terminarz.

Uwaga, stawiam: nie zakwalifikujemy się do LE w tym sezonie (jeśli Mazzarri zostanie do końca). Zakłada się ktoś?

Ja
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Piekarz pisze:
Nen pisze:O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera).
Panie, zobacz sobie nasz terminarz.

Uwaga, stawiam: nie zakwalifikujemy się do LE w tym sezonie (jeśli Mazzarri zostanie do końca). Zakłada się ktoś?
Popieram
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: groch »

http://www.footballuser.com/925645/FC_Internazionale

Czym ten skład, byłby gorszy w meczu z Sassuolo? Myślę, że Guarin - Kova z pomoca Hernanesa ogarna środek pola grając z beniaminkiem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

Piekarz pisze:
Nen pisze:O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera).
Panie, zobacz sobie nasz terminarz.

Uwaga, stawiam: nie zakwalifikujemy się do LE w tym sezonie (jeśli Mazzarri zostanie do końca). Zakłada się ktoś?
Florencja, Rzym, Werona wyjazdy, ale poza tym np. Napoli, Atalanta, Lazio, Torino, czy Udinese u nas. Nie jest aż taki zły ten terminarz.

Mogę się założyć, że do LE się zakwalifikujemy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Zakłady przyjęte.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

to jest tzw. zakład pewny :P
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

Z obecna forma to bedzie walka o utrzymanie. Wpadna jakies dlugie kontuzje i sie skoncza zarty o pucharach. Piekarz, jak narazie, ma racje co do Mazzariego. Gramy wiekszy syf niz w zeszlym sezonie, a to naprawde wyczyn.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: MiRas. »

Jak długo będziemy grali ustawieniem, z którego generalnie nic nie wynika, nikt nie wie co ma robić tak długo nie będziemy nic wygrywać. Ułomne 3-5-1-1, w którym nie istnieje obrona poza Rolando i nie istnieje atak (to gdzie do cholery podziali się zawodnicy) i ułomny trener, który nie wyciąga żadnych wniosków gwarantują nam emocje, których wolelibyśmy sobie oszczędzić. Skład mamy, jaki mamy, nie jest najwyższych lotów, ale nie oznacza to, że mamy stać się chłopcem do bicia dla wszystkich w Serie A.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: kulasiak »

Porażka łatwa do przewidzenia i gol padł tylko dlatego, że Juventus sobie już odpuścił na końcu. Jak nie wygramy z Sassuolo to jakiekolwiek puchary można sobie wybić z głowy. Najgorsze jest to, że nawet przy tak fatalnej grze Walter "dinozaur" Mazzari nadal trzyma się swojego durnego ustawienia i nie stara się nic zmienić co jeszcze bardziej świadczy o jego arogancji i głupocie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Nen »

Piekarz pisze:
Nen pisze:O LM zapominamy już w tym sezonie, mimo wszystko, nie wydaje mi się, aby LE miała nam uciec, raczej w miejscach 4-6 skończymy sezon (inaczej nie ma tutaj miejsca dla Waltera).
Panie, zobacz sobie nasz terminarz.

Uwaga, stawiam: nie zakwalifikujemy się do LE w tym sezonie (jeśli Mazzarri zostanie do końca). Zakłada się ktoś?
No to żeby nie być gołosłownym również się zakładam.
Terminarz terminarzem, ale mam dziwne przeczucie, że na przekór Inter Mazzarriego zaliczy lepszą wiosnę niż jesień.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: sampam »

hbk pisze:Co się stało z naszym składem, że jak zaczynał Strama, to wszyscy chcieli awansować do LM, dojść jak najdalej w LE (nawet niektóry chcieli wygrać), no i miał dojść daleko w pucharze włoch.
"Wszyscy" na pewno nie mogli, no chyba ze zapanowala na stronie zbiorowa schiza, w co watpie. Samo zalozenie, ze wloski klub ugra cos w LE jest absurdalne, zwazywszy na dotychczasowe "doswiadczenia".
Ambitne plany mozna tlumaczyc mlodziencza fantazja :P
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 kolejka Serie A : Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Omen pisze:
Piekarz pisze:
Co mnie smuci, to że w czasach wielkiego kryzysu Juve i naszej dominacji Juventus jednak nigdy nie kładł bezwiednie głowy pod gilotynę. A to Grygera w ostatniej chwili wyrównał, a to Ferrara wpierdolił Mourinho, a to w momencie naszego szczytu w okresie meczów z Barceloną, na San Siro z grającym w dziesiątkę Juve musieliśmy czekać na prowadzenie do ok. 75 minuty.

Nic mnie tak nie wkurwia jak Nagatomo..
Też o tym wczoraj pomyślałem ale mimo wszystko Juventus dysponował chyba silniejszym składem niż my teraz.
Dopiero zauważyłem. No owszem, Juventus ówczesny chyba dysponował lepszym składem, ale z kolei Juventus obecny nie ma prawa się równać z Interem Mourinho. I to nie chyba, a na pewno.
ODPOWIEDZ