23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

IlCapitano

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: IlCapitano »

Jakbym miał dokonać wyboru pomiędzy Milito a drewnianym przygłupem z Sampdorii to też bym postawił na Diego. Nie byłoby problemu jakby w zimie trafił do nas jakiś poważny napastnik typu Osvaldo.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: andyvdm »

Dokładnie. To nie ejst przypadek że mimo problemów w ataku Icardi nie wącha murawy, kto oglądał jego występy w zeszłym sezonie nie powinien się dziwić, też wolałbym Milito. Latem konieczny jest jakiś porządny napastnik, liczę po cichu że postaramy się o Ciro Immobile
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Ten drewniany przygłup* spędził na boiskach serie a 218 minut i strzelił dwie bramki tylko wchodząc z ławki. Milito spędził 318 i strzelił również dwie, amatorom z Sassuolo.
Milito jest po prostu skończony i daremny. Icardiego zawsze będzie szansa sprzedać.
Ciro Immobile poprzedni sezon miał daremny. Każdy zawodnik młody potrzebuje czasu. Immobile jest poza tym w połowie piłkarzem Juve.
Oczywiście to nie jest przypadek, że Icardi nie gra. Tak samo było z COu. Tak samo przypadkiem nie były great deale z oddawaniem Cannavarów, Seedorfów, Pirolków. Pamiętam jeszcze te czasy, dlatego nie podniecam się tak zwolnieniem Branci. Genialne transfery to symbol Interu (wyjątkiem był chyba tylko rok w którym zdobyliśmy scudetto).
A i oczywiście to nie jest przypadek, w końcu Mazzarri nie jest fanem piłkarzy poniżej 21 roku życia.
* Głupota Icardiego jest dla mnie porównywalna z innymi piłkarzami. Tyle, że ci inni mają lepszych agentów.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

Tak samo przypadkiem nie były great deale z oddawaniem Cannavarów, Seedorfów, Pirolków. Pamiętam jeszcze te czasy, dlatego nie podniecam się tak zwolnieniem Branci. Genialne transfery to symbol Interu (wyjątkiem był chyba tylko rok w którym zdobyliśmy scudetto).
pamiętasz te czasy? Bo ja mam wrażenie, że chyba nie wiesz co piszesz.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

A co zrobiliśmy dobry deal na Fabio? Carini był nam wtedy potrzebny.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

Skoro pamiętasz "te czasy" to powinieneś pamiętać w jakich okolicznościach Cannavaro przechodził do Juve.

Pomijam fakt, że w Interze prawie nie grał i pomijam fakt, że po stukroć bardziej mnie wtedy przekonywał duet Cordoba - Materazzi.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Seba »

Mazzarri łże i taka jest niestety prawda. Nie jest zwolennikiem młodych piłkarzy i zawsze znajdzie jakąś wymówkę. Jeden nie jest jeszcze gotowy, drugi wrócił po kontuzji, trzeci ma braki taktycznie, a czwarty nie ma jeszcze włosów łonowych. Dla staruchów natomiast zawsze znajdzie miejsce bez względu na okoliczności. W dodatku non stop mówi o roku przejściowym, więc zamiast ogrywać młodych, aby budować grunt pod następny sezon, to on opiera drużynę na piłkarzach, którzy po sezonie odejdą.
Obrazek
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miko »

Seba. pisze:Mazzarri łże i taka jest niestety prawda. Nie jest zwolennikiem młodych piłkarzy i zawsze znajdzie jakąś wymówkę. Jeden nie jest jeszcze gotowy, drugi wrócił po kontuzji, trzeci ma braki taktycznie, a czwarty nie ma jeszcze włosów łonowych. Dla staruchów natomiast zawsze znajdzie miejsce bez względu na okoliczności. W dodatku non stop mówi o roku przejściowym, więc zamiast ogrywać młodych, aby budować grunt pod następny sezon, to on opiera drużynę na piłkarzach, którzy po sezonie odejdą.
Dobrze pisze, polać mu !!! :)
O jego braku sympatii do młodych piłkarzy wiedzą wszyscy w Europie i zasłania się Hamsikiem, Cavanim i teraz Insigne (chyba, że jakiegoś juniora pominałem...), na przestrzeni 4 sezonów...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Trochę to groteskowe gdy Mazzari obwinia za wszystko klątwę. Mam nadzieje, że to gadka pod publiczkę inaczej wezmę go za człowieka niemądrego.

Podobała mi się wczoraj gra Samuela. Pokazał jakość której nie widziałem w tym klubie od pamiętnego roku 2010.

Za tydzień Fiorentina. Porażka pokaże, że tak na prawdę nie poczyniliśmy żadnych postępów. Bardzo ważny mec dla Mazzariego.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Czarson »

Zanosi się na to, że połowa kluczowych graczy Violi nie zagra w meczu z nami a to sugeruje, że tego meczu nie powinniśmy przegrać a pozycja WM umocni się w stosunku do tego co było jeszcze przed meczem z Sassuolo.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: pewny »

Czarson pisze:Zanosi się na to, że połowa kluczowych graczy Violi nie zagra w meczu z nami a to sugeruje, że tego meczu nie powinniśmy przegrać a pozycja WM umocni się w stosunku do tego co było jeszcze przed meczem z Sassuolo.
mecz w środku tygodnia z Udinese tez powinien mieć jakiś wpływ na zmęczenie Violi, w końcu to MY mieliśmy cały tydzień na podejście do meczu a nie oni... miejmy nadzieje że to też będzie miało jakiś wpływ :]
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: kulasiak »

Znowu będziemy murować i znowu nam strzelą pod koniec meczu. 1-0 dla Fiorentiny bardzo prawdopodobne choć chciałbym się mylić, ale nie ma niczego po stronie Interu co by mogło dać nadzieję.
ODPOWIEDZ