23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piekarz »

Justyn pisze:
Piekarz pisze:
Justyn pisze:Kibice którzy wierzą w swój team :(
;( ;( ;(

To straszne, kibice nie wierzą w "team", który przez 3 ostatnie miesiące wygrał jeden mecz. :/
Nie kibicuje się drużynie dla tego , że wygrywa mecz za meczem.
Kibicuje się dlatego - bo masz w sercu niebiesko-czarno barwy, jesteś z nimi na dobre i na złe! Wyniki to sprawa drugorzędna nie mająca nic wspólnego z prawdziwym kibicem za jakiego ja się uważam.
To, że nie wygrali od 3 miesięcy (chociaż to nie prawda, ostatni mecz wygraliśmy z milankiem 22. grudnia!) nie wpływa na moją postawę kibica - bo ja zawsze wierze w ten klub - mimo, ze ostatnio nie zgadzam się z polityką trenera/zarządu.

Forza INTER!
Masz problemy zarówno z myśleniem, jak i czytaniem. ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

No ciekawe czy Walter nas zaskoczy składem. Plotki mówią o pomocy Guarin - Hernanes- Taider i przyznam, że bardzo chętnie bym to zobaczył.

Atak to albo Palacio - Milito, albo Kovacic - Palacio. Wołałbym zdecydowanie zestawienie Icardi - Palacio.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Jaszczu91 »

Kolejny beznadziejny mecz w wykonaniu Interu. Jak można w 48 minucie zacząć bronić jednej bramki przewagi w meczu na własnym stadionie z Sassuolo? Mazzarri myśli tylko o swojej dupie i nic go nie obchodzi przyszłość. Nie mogę już na to patrzec. Absolutne zero pomysłu na grę. Hernanes nie okazał się wróżka i nie odmienił oblicza zespołu. Słaby mecz w jego wykonaniu. Guarin pokazał jakim ważnym jest zawodnikiem. Zdecydowanie najlepszy w naszych szeregach. Kolejny fatalny występ Milito i cały mecz na ławce Icardiego... Jedynie może ciszyc dobra postawa Rolando. Wreszcie dorobilismy się solidnego obrońcy. Ogólnie postępu nie widać ale chociaż te punkty są.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piekarz »

ZWYCIENSTWO, hahahahaha.

Paragerontoolimpiada.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piter »

Rywal został rozbity. Teraz czas na fiorentine.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Jonathan, Palacio, Milito i Nagatomo ustanowili dzisiaj nową jakość swojego kalectwa. W pierwszej połowie przeszli wszystko co do tej pory w Interze widziałem.

Nie wyobrażam sobie by Mazzari w dalszym ciągu wychodził jednocześnie na boisko z Jonathanem i Nagatomo czy Palacio i Milito. Szczerze to z tej całej czwórki jeszcze na cień szansy zasługuje tylko Palacio. Pozostali to makabra. O ile za Milito można wystawić Botte(dzisiaj ok) bądź Icardiego(tylko gdy przed meczem Mazzari straci przytomność i skład będzie ustalał Baresi) o tyle za Jonathana i Nagatomo można puścić tylko D'Ambrosio.

Z pewnością nikt się nad tym nie zastanawiał, ale gdyby tak ktoś przed meczem to zrobił to doszedłby do wniosku, że wygrać dzisiaj mogliśmy max 1-0 i to po bramce kogoś innego niż nasi napastnicy. Nie było innego wyjścia.
Dalej. Po wyjściu na prowadzenie było pewne, że nie podwyższymy wyniku. Zbyt długo oglądam Inter by tego nie wiedzieć.

Za tydzień ostre ruchańsko od Fiorentiny. Nie miejcie złudzeń. Oni walczą o LM.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

Swoje zrobiliśmy, Sassuolo praktycznie nam nie zagroziło.

Ja tam nie będę narzekał: co prawda mecz w naszym wykonaniu mega przeciętny, do tego dupsko uratował nam stary wyga Wally, ale swoje wykonaliśmy - 3 pkty zdobyte. Przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia równie dobrze mogło być 3-0 i wtedy komentarze byłyby inne.

Prawdziwy test z Fiorentiną.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Seba »

Kolejny komediodramat w naszym wykonaniu, z tym, że teraz z happy endem. Mam nadzieję, że zwolnienie Mazzarriego jest tylko kwestią czasu. Ponownie udowodnił, że nie jest to osoba, na której można opierać przyszłość drużyny. Następny sezon i tak zaczniemy od zera, bo facet nie zbudował nawet gruntu pod kolejne rozgrywki. Lepiej więc pomyśleć o szkoleniowcu, który w końcu da nadzieje na lepszą przyszłość, bo Mazzarri z każdym kolejnym meczem niestety zabija te nadzieje...

Czym różni się Palacio od Milito? Warkoczykiem ;)
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piekarz »

Orzeu pisze:Swoje zrobiliśmy, Sassuolo praktycznie nam nie zagroziło.

Ja tam nie będę narzekał: co prawda mecz w naszym wykonaniu mega przeciętny, do tego dupsko uratował nam stary wyga Wally, ale swoje wykonaliśmy - 3 pkty zdobyte. Przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia równie dobrze mogło być 3-0 i wtedy komentarze byłyby inne.

Prawdziwy test z Fiorentiną.
Mazzarri też nie będzie narzekał. Piłkarze też pomyślą, że przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia "równie dobrze" (ej, co ten zwrot tak właściwie oznacza? serio nie wiem) mogło być 3-0. A potem wyjdą tak samo przygotowani jak dzisiaj na kogoś minimalnie poważnego i się skompromitują. No ale dobra.
IlCapitano

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: IlCapitano »

Nie ma co komentować, klasyczna paraolimpiada. Inaczej niż ze stałego fragmentu nie mogliśmy strzelić. We Florencji powracamy oczywiście do rzeczywistości i przyjmujemy ostre lanie.

Oczywiście w odrębnym akapicie muszę standardowo wyróżnić postawę naszych wahadłowych. Takich gównozjadów to ciężko znaleźć nawet w polskiej lidze. Po prostu amatorstwo, nędza, żenada i kompromitacja.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: mediolan »

TRAGEDIA BIEDA I NEDZA w obu czesciach Mediolanu... choc postawa tej gorszej czesci Mediolanu akurat mnie cieszy ale znow nasza mnie doluje :/
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Seba »

Dzisiaj przynajmniej wyjaśniła się rola D'Ambrosio w drużynie. Będzie grał dopiero w razie absencji, któregoś z naszych orkanów na flankach. Gdy natomiast wyzdrowieje Alvarez, to powrócimy do gry jednym napastnikiem, albo na ławce wyląduje Guarin. Istny cyrk...

Mazzarri: "Milito, to mistrz".

Mistrzowania czas zacząć ;)
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Minister »

Dawno się nie wypowiadałem, ale dzisiaj mimo, że wygrana nie wytrzymam jak się nie wyżalę...

1.Ustawienie Mazzariego - kompletny, debilizmem jest grać tym ustawieniem mając w składzie "coś" takiego jak nasi mistrzowie rajdów do spożywczaka po paczkę fajek! Jeden z drugim założyli się przed sezonem, który dostanie większego kopa na wylocie.
2.Gra czwórką obrońców to dla mnie marzenie, marzenie ściętej głowy...
3.Samuel ogarnij opaskę, bo Zanetti się na ławce przewraca!
4.Taider za Kuzme
5.Przed meczem w myślach przeklinałem wszystkich co krytykowali Palacio, posypuję głowę popiołem, potrzebuje odpoczynku, 1-2 mecze z ławki.
6.Milito - kocham go, ale...
7.Icardi!!!!!
8.Botta, Icardi, Kovacic,Taider- sezon przejściowy, na co my jeszcze czekamy?
9.D'Ambrosio - dawać mi go na prawą, bo oszaleję!
10.Co ma na celu nasze rozpoczęcie od środka?Co to k*rwa ma być?Jak nie pizdną w aut, to jeden drugiego je*bnie w głowę, o PANIE!
11.Drugi komentator-kompletny idiota, pierwszy od 70 minuty popadł w straszliwą zazdrość i zaczął nadrabiać stracone minuty - idiota.

Oglądałem uważnie od 1-90 minuty, i tak zastanawiam się kto naszym obrońcom karze walić do przodu na Palacio? Jedynie Rolando zachowuje się jak profesor i nie kopie się po czole! Mamy teraz dwóch kozaków w środku pola, ziemia, ziemia i jeszcze raz ziemia! Hernanes słaby mecz? Chyba ktoś upadł na głowę z dużej wysokości.

Hernanes, Guarin, Botta, Rolando- najlepsi na boisku.
Juan- praktycznie w każdym meczu słowa uznania.

Resztę ciężko nawet komentować. W obronę postawię jedynie Palacio, który nieraz ratował nam dupę, każdemu tafia się słabszy okres.

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony, i modlę się żeby Mazzari przejrzał na oczy i zaczął grać innym ustawieniem. Nie lubię bawić się w rozpisywanie składu, ale dla mnie patrząc pod kątem przyszłości, rozwoju i potencjału niektórych zawodników i utożsamiając się z tym co napisałem wyżej:

Handanović

D'Ambrosio Rolando Campagnaro Juan

Guarin Taider

Alvarez Botta
Hernanes

Icardi

Tak szczerze to w dupie już mam ten sezon, i tak szczytem będzie LE, a ja chcę w przyszłym sezonie zobaczyć młody ładnie grający zespół, bez wypalonych starych wyjadaczy.

PS.Dawno tyle nie naskrobałem, myślę, że i tak nie przedstawiłem wszystkiego co mnie boli w grze i działaniach Interu!
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Wymęczone zwycięstwo, po bańce Waltera, hurra!
Meczu nie ma co komentować. Możemy sobie utyskiwać na: Milito, Palacio, wahadłowych, ale i tak Mazzarri wie lepiej.
Przynajmniej wiemy, że to banialuki do jego gadanie o sezonie przejściowym. Gdyby to był taki sezon, to nie graliby piłkarze na wylocie, czyli: Milito i Kuzma (ten akurat zagrał nieźle). Co musi zrobić Johny, by wylecieć ze składu?
Z Fiorentina wygramy, za Milito zagra Zanetti, by był większy spokój w środku pola.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Shady »

Justyn pisze:bo masz w sercu niebiesko-czarno barwy
Jak już nie kumasz ironii i silisz się na moralizatorstwo to chociaż znaj barwy swojego klubu, które są czarno-niebieskie (Nerazzurri), a nie niebiesko-czarne.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piekarz »

Minister pisze: Juan- praktycznie w każdym meczu słowa uznania.
eeeeeeeeeee.

Ale za to z resztą postu się generalnie zgadzam, żeby nie było, że taki niemiły jestem czy coś.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Odet »

do meczu z Sassuolo zawsze stałem po stronie trenera, ale to koniec, przesadził.

No niby okazje były, ale nasz Taktyk jest albo ślepy, albo głupi.

Po co Diego "jeszcze nie nauczyłem się przyjmować piłki" Milito, toż to sezon przejściowy, a jego w następnym nie będzie.

do tego Łamagatomo (po zejściu Samuela znowu Kapitan (sic)) i Dzony.

NIE MAM PYTAŃ

no ale jest zwycięstwo, wreszcie bramka po stałym fragmencie (asysta Hernanesa !!!)

pozdr.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Omen »

Najważniejsze były trzy punkty. Po tej serii fatalnych występów nie chodziło o styl. Co prawda szkoda,że nie umieliśmy strzelić 2-3 bramek ale najważniejsze,że w obronie pewnie. Sassuolo chciało się zrehabilitować za ostatni mecz dlatego nie było łatwo. Widać było tą presję ciążącą na naszych grajkach dlatego dobrze ,że coś drgnęło chociaż powodów do optymizmu wciąż nie ma. Za tydzień gramy z Fiorentiną i ciekawe co będzie...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Nen »

Nie do końca rozumiem krytyki piłkarzy (oglądałem od 45 minuty). Wg mnie zagraliśmy tak samo, jak w pierwszym meczu z Sassaulo, tylko jak nam wtedy wpadało wszystko, tak wczoraj nic nie chciało wpaść. Strzały Hernanesa, Guarina, Botty, Johnego itd. Naprawdę dobrze bili (oprócz mistrza Jonathana) albo brakowało niewiele, albo dobrze bronił bramkarz gości.

Jesteśmy w ciemnej pupie, mamy problem z taktyką i wizją zespołu taktyka, ale wg mnie tragedii wczoraj nie było, bo pierwszy raz od kilku miesięcy zagraliśmy z jajami w obronie i zdominowaliśmy środek pola, czego nie potrafiliśmy nawet w meczu z Catanią.

Na koniec ciągle powtarzanie " i to po golu Samuela" to jego bramki liczą się za pół? Bo obrońca? Bo ma 35 lat?
Zanim ktoś wyskoczy mi z "uwaga nadchodzą mistrzowie" - daleki jestem od zadowolenia, ale szukanie dziury w całym tylko dla tego, że wymyśliłem kilka ciekawych disów przed meczem jest zwyczajnie głupie.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: RoB »

Też myślę, że niektórzy trochę odlecieli i oczekują, że dnia na dzień będziemy grać jak Barcelona.
Całkiem przyzwoity mecz w naszym wykonaniu. Sassuolo praktycznie bez sytuacji, a przy lepszej skuteczności mogło spokojnie skończyć się 3-4 bramkowym zwycięstwem.

Minus dla Waltka za wystawienie Dżonego i Milito.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

Piekarz pisze:
Orzeu pisze:Swoje zrobiliśmy, Sassuolo praktycznie nam nie zagroziło.

Ja tam nie będę narzekał: co prawda mecz w naszym wykonaniu mega przeciętny, do tego dupsko uratował nam stary wyga Wally, ale swoje wykonaliśmy - 3 pkty zdobyte. Przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia równie dobrze mogło być 3-0 i wtedy komentarze byłyby inne.

Prawdziwy test z Fiorentiną.
Mazzarri też nie będzie narzekał. Piłkarze też pomyślą, że przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia "równie dobrze" (ej, co ten zwrot tak właściwie oznacza? serio nie wiem) mogło być 3-0. A potem wyjdą tak samo przygotowani jak dzisiaj na kogoś minimalnie poważnego i się skompromitują. No ale dobra.
ja Cię tam polskiego nie zamierzam uczyć ;).

Wyjdą tak samo przygotowani? Jeśli o mnie chodzi to przynajmniej w środku pola i w defensywie mogą tak samo wychodzić ;).

Porządny mecz w naszym wykonaniu i tyle.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Super, cieszmy się pokonaliśmy wielkie Sassuolo!
O ile widzę krytyka dotyczy głównie idiotycznego składu. To wina Mazzarriego, że stawia na takich kiepów, jak Milito, który gra żenująco. To jego wina, że gramy wahadłowymi, których nie mamy. Tak samo co robi w składzie Kuzma (zagrał dobrze dziś), skoro koleś jest bardziej na wylocie, niż w składzie.
A i bardzo mi się podobała wypowiedź Mazzarriego odnośnie Icardiego. Miał wejść koło 60 minuty, jakbyśmy musieli strzelić bramkę. Czyli nie dość, że koleś ma 21 lat, gra rzadko, to jeszcze wstawiajmy go tylko na jeszcze stawiajmy na niego tylko, w najbardziej stresujących momentach. No, tak się traktuje młodzież.
Kiedy miał Macari postawić na tego Icardiego i D'Ambrosio, jak nie wczoraj?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

Kiedy miał Macari postawić na tego Icardiego i D'Ambrosio, jak nie wczoraj?
zamiast tego wszedł 21-letni Taider i 24-letni Botta.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Imrahil »

Weteran Walter Samuel daje nam trzy punkty, bardzo fajnie bo uwielbiam tego pilkarza. Jeden z najlepszych obroncow.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Piekarz »

Orzeu pisze:
Piekarz pisze:
Orzeu pisze:Swoje zrobiliśmy, Sassuolo praktycznie nam nie zagroziło.

Ja tam nie będę narzekał: co prawda mecz w naszym wykonaniu mega przeciętny, do tego dupsko uratował nam stary wyga Wally, ale swoje wykonaliśmy - 3 pkty zdobyte. Przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia równie dobrze mogło być 3-0 i wtedy komentarze byłyby inne.

Prawdziwy test z Fiorentiną.
Mazzarri też nie będzie narzekał. Piłkarze też pomyślą, że przy odrobinie zimnej krwi i szczęścia "równie dobrze" (ej, co ten zwrot tak właściwie oznacza? serio nie wiem) mogło być 3-0. A potem wyjdą tak samo przygotowani jak dzisiaj na kogoś minimalnie poważnego i się skompromitują. No ale dobra.
ja Cię tam polskiego nie zamierzam uczyć ;).

Wyjdą tak samo przygotowani? Jeśli o mnie chodzi to przynajmniej w środku pola i w defensywie mogą tak samo wychodzić ;).

Porządny mecz w naszym wykonaniu i tyle.
1. I słusznie, bo ja nie zamierzam być przez Ciebie nauczany. Ale siebie byś mógł. " ;) "
2. Ale zdajesz sobie sprawę, że w tej lidze jest prawie 20 zespołów lepszych od Sassuolo? Bierzesz pod uwagę, że paraolimpijskie zagrania z tymi lepszymi zespołami mogłyby już nie pozostać bez konsekwencji?
3. Heh. To, że Inter siedzi w gównie po uszy, przynajmniej w połowie spowodowane jest nazywaniem takich meczów jak ten porządnymi. Byle gówniane zwycięstwo, wymęczone 1-0 z partaczami, którzy piłkarsko jedną nogą są w drugiej lidze = porządny mecz. I jest jak jest.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Orzeu pisze:
Kiedy miał Macari postawić na tego Icardiego i D'Ambrosio, jak nie wczoraj?
zamiast tego wszedł 21-letni Taider i 24-letni Botta.
No, 24 latek to jeszcze gołowąs.
Taider ile minut spędził na boisku? 9?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

a jak inaczej nazwać gościa, który zadebiutował w Serie A 2 czy 3 tygodnie temu?
Ale siebie byś mógł.
daruj sobie takie wycieczki.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Dobrze, że Hernanesa nie wliczyłeś do młodych i utalentowanych. Choć debiut w Serie A miał dawno temu, to nadal młody szczyl dla Mazzarriego pewnie.
No, ale radość jest jak jakiś "dzieciak" pogra pięc minut, to się nazywa wprowadzanie talentów. Co mówił Mourinho o Santonie? O ile sie nie mylę, to coś o tym, że trzeba mu dać szanse od początku, gdy ten miał debiutować. No, ale Mou (nie będący znanym z tego, że daje grać młodym) ma trochę rozumu.
My natomiast, mający być nowym Arsenalem (wynaturzenia Thohira), zatrudniamy kolesia, który nienawidzi młodzieży. Prędzej się obsra, niż da szansę od początku za Milito jakiemuś Icardiemu, czy Bottcie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Orzeu »

hbk pisze:Dobrze, że Hernanesa nie wliczyłeś do młodych i utalentowanych.
24-latek nieograny w Serie - A nie jest "gołowąsem"? a kim? Nie jest młody i utalentowany? To 24 latek nie jest młody, ale 21-latka nazywasz "młodzieżą" tak?

Milito grał słabo i dostał zmianę, a że Mazzari wolał wpuścić ostatnio radzącego sobie dobrze Bottę, aniżeli nie grającego przeszło miesiąc Icardiego. Naprawdę to jest takie dziwne?
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 23. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Czyli gdybyśmy kupili Diego Coste to też byś zaliczył go do młodych talentów? Riquelme przechodzący 12 lat temu też był młodym talentem. No bez przesady, to już są (prawie) w pełni ukształtowani piłkarze.Potrzebują jedynie trochę ogrania w składzie.
Milito grał beznadziejnie już o trzech meczów i nie powinien w ogóle byc blisko murawy. Pozatym jakoś Macari nie miał problemu z wystawianiem go po kontuzji w pierwszym składzie
ODPOWIEDZ