28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

ODPOWIEDZ
Justyn
Posty: 284
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:55
Lokalizacja: SJZ

28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Justyn »

Witam dziś o 20:45 zagramy z Hellasem w Veronie.
Jakie wynik typujecie?

Dla mnie optymalny skład na dzień dzisiejszy to:

--------------------------------------Handa------------------------------------
----------Hugo---------------------Żaba-------------------Rolando-------
-----------------------------------------------------------------------------------
Capitano---------------------------------------------------Kitajec:-(------
--------------------Guarin----------------Cambiasso---------------------
--------------------------------Hernanes-------------------------------------
------------------Palacio------------------------Icardi----------------------

Wynik 1:3!
Żaba za występ przeciwko Torino powinien dostać szansę od początku, to samo tyczy się Kovacica ale wiadomo, że dostanie tylko 20-30 minut gry.

FORZA INTER!
Adrian_fcinterakcja
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2014, 14:02
Kontakt:

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Adrian_fcinterakcja »

Mimo że Liga Mistrzów w SerieA jest rozdana, to walka o miejsca 4-5 nabiera rumieńców. Główni Faworyci to Fiorentina i Inter, lecz oba kluby są zdolne zgubić ważne punkty. Oby dzisiaj ich nie zgubił! Za plecami Interu "grasuje" Parma która coraz bardziej myśli o pucharach.

Inter ma problemy z ciągłościom zwycięstw, i po dwóch wygranych może dzisiaj stracić punkty. Oczywiście jeżeli zagra nie poradnie jak w na początku roku. Z drugiej strony ostatni raz zgubiliśmy punkty z tym zespołem w 2000 roku, więc porażka lub remis, były by nie na miejscu.
Inter widziany inaczej:
http://www.fcinterakcja.blogspot.com
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Piter »

hellas 1-4 Inter
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Odet »

odważne typy :)

ja bardzo chcę chociaż 1-2

niestety zagra antyfutbolista Dzony

Najciekawiej zapowiada się ustawienie obrony:
Kto przeciwko Toniemu ?
Czy trener postawi na wysokiego Rano (nagroda za Torino)?
Czy bardziej doświadczonego i sprytniejszego Wallego?
Czy zagra Campaniaro ?

obrona taka:
Rano - Samuel - Rolando
taka:
Campaniaro - Samuel - Rolando
taka:
Campaniar0 - Rano - Rolando

pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Odet »

aaa no i czy Icardi coś ukłuje?

i jak zagra Palacio po przedłużaniu kontaktu? (wszyscy mówią że daje to dużego powera)

pozdr.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Nen »

Hellas to nasz bezpośredni rywal w walce o miejsce w tabeli, dlatego zwycięstwo jest konieczne. Mimo wszystko powinniśmy ich ograć. Wciąż czekam na 3 zwycięstwa z rzędu, mecz z Hellasem trzeba wygrać jeśli za tydz z Atalantą mamy myśleć o rekordzie zwycięstw Interu Mazzarriego.

Zapewne zobaczymy na boisku D'Ambrosio bowiem obaj nasi skrzydłowi zagrożeni zawieszeniem. Oczywiście, Włoch pewnie nie zagra od 1 minuty, ale przy korzystnym wyniku na pewno wcześnie zagości na murawie to doskonała okazja aby zostać tam dłużej.

Mam nadzieję, że po żenującej pseudogrze Guarina z Torino zacznie on mecz na ławce, a w pierwszym składzie wyjdzie (na co zasługuje za ostatnie 30 minut z Toro) Kovacic lub Taider.

Icardi - prawdopodobni będzie 3 szansa z rzedu od 1 minuty aby pokazać się nie jak kołek ale napastnik na europejskim poziomie. Jeśli będzie nas raczył dynamiką i szybkością z poprzedniego spotkania to na boisko czym prędzej trzeba zaprosić Bottę.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Inter Mazzarriego i Thohira coraz bardziej zaczyna do mnie przemawiać. Klub podejmuje coraz więcej działań które rozumiem i które wydają się być logiczne. Chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku i oby zostało to potwierdzone na boisku. Hellas to dobra drużyna ale ostatnio jest w słabej dyspozycji i liczę na zwycięstwo. Inter z Hernanesem zyskał na jakości i ma większą pewność siebie.
Co do składu to ja widzę to tak: Handa- Hugo,Żaba,Rolando- Ambrosio, Guaro, Chuchu, Hernanes, Yuto- Palacio, Icardi.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Piter »

Co do składu, chętnie widziałbym coś takiego:

Handa
Campa-Samuel-Rolando
Zanetti-Kovacic-Cambiasso-Hernanes-Ambrosio
Palacio-Icardi
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: magneto86 »

Muszę powiedzieć, że zagraliśmy dobry mecz, nasza gra była składna, byliśmy skuteczni i popełnialiśmy mało błędów w obronie. Nareszcie oglądałem mecz nie martwiąc się o wynik :) Handa w dobrej formie, Jonathan mega zaskoczenie na plus, D'Ambrosio też nieźle, Rano i Guaro widać w wysokiej formie, tylko Icardi troszkę słabiej, ale też miał swoje okazje. Oby tak dalej !
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Tak jak się spodziewałem Inter wygrał i od początku do końca to zwycięstwo nie było zagrożone. Jonathan w dzisiejszym spotkaniu wzniósł się na taki poziom o który go nie podejrzewałem :-) Ten Inter może jeszcze namieszac w tym sezonie. Oby tak dalej. Jeden stracony gol w meczach z Roma Fiorentina Torino i Hellas!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Chuchu »

Całkiem dobry mecz, nasza gra obronna po meczu z Juventusem zdecydowanie się poprawiła, jak widać nasi pracowali nad popełnianymi wcześniej błędami i teraz niezależnie od składu, przeciwnicy już nie wjeżdżają w nas jak w masło. Cieszy bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe, w końcu do zera i to z przeciwnikiem, który bezpośrednio nam zagrażał w tabeli. Jutro trzymać kciuki za Chievo i Torino, może jeszcze uda nam się nawiązać walkę o to upragnione 3 miejsce, bo Napoli ostatnio lubi często gubić punkty, a przed nami teraz mecze z Atalantą, Udinese, Livorno, Bologną i Sampdorią. Jeśli więc nasi nie zaczną znowu chodzić z głową w chmurach po kilku niezłych meczach, to jest cień szansy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Odet »

jeju ta pokraka nie piłkarz Dzony bohaterem meczu :)

b. dobra gra z tyłu

D'Ambrosio przyzwoicie, Guarin w sumie też (dobrze że szybko zdjęty po brzydkim faulu)
Hernanes i Icardi pechowo :(

Palacio poza bramką wszystko partaczył, szkoda, że "trener" nie wprowadził za niego Botty.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Piter »

będziemy sobie pluć w brodę za stratę punktów w meczach typu chievo czy parma u siebie. No cóż, trzeba grać dalej bo szansa jest na LM i to nie mała, bo napoli ma ciężki terminarz, a my po serii łatwych meczów przystąpimy do boju z drużyną grubego benka na Meazza.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Omen »

Kilka zwycięstw i już myślą o lidze mistrzów...Panowie ogarnijcie się. To jest 11 punktów ! Jak będzie 4 miejsce uznam to za sukces. Dzisiaj przyzwoicie nie powiem,że nie ale Inter jest tak nieprzewidywalną drużyną,że w następnej kolejce możemy przegrać u siebie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: miniu86 »

Cieszy wygrana i czyste konto. Oby tak dalej już do końca sezonu.

Bardzo podoba mi się nasza pomoc gdy jednocześnie grają Hernanes i Kovacic. Widać wtedy po prostu jakość.

Jonathan asysta i gol czyli bardzo dobrze. Gdybym chciał się przyczepić to w akcji po której strzelił, powinien podawać. Ten gol był w jego stylu czyli o włos od kompromitacji.

Męczy już trochę klasyka Guarina czyli, Freddy dostaje piłę przed polem karnym i z zawiązanymi oczami można śmiało stawiać, że będzie poza bramkę. Mniej siły, więcej precyzji chciałoby się rzec.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Orzeu »

Piekarz ciekawe czy pamiętasz nasz zakład, że Inter nie zakwalifikuje się do europejskich pucharów ;)?

Bardzo dobry rezultat, kilka ciekawych akcji, oby tak dalej. Jutro trzymamy kciuki za Torino ;)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Nen »

Mamy okazję zbliżyć się do Napoli, to prawda, ale nie przegonimy ich za duża strata. Zabraknie nam tych punktów, głupio straconych na początku roku. Gdyby kolejkę temu to Roma wygrała, a tak - Napoli zainkasowało 3 arcyważne punkty i są już półtorej nogi w LM.

Podobał mi się dzisiejszy mecz, przede wszystkim to, że formacje grały składnie i skrzydła i środek szły w jednym tempie, wciąż brakuje nam wykończenia z prawdziwego zdarzenia. Ciężko ocenić D'Ambrosio - mało miał pracy, dosyć szybko zmienił go Zanetti. Hellas i my wykorzystywaliśmy wczoraj prawą stronę, gdzie Johny rządził i dzielił w tym meczu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Orzeu »

Nen pisze:Mamy okazję zbliżyć się do Napoli, to prawda, ale nie przegonimy ich za duża strata. Zabraknie nam tych punktów, głupio straconych na początku roku. Gdyby kolejkę temu to Roma wygrała, a tak - Napoli zainkasowało 3 arcyważne punkty i są już półtorej nogi w LM.
nie no przede wszystkim trzeba Parmę przegonić i Violę i się umocnić na 4 miejscu. Ale po cichu zerkam też w stronę Napoli - jak będzie gubić punkty to kto wie może będziemy mieli fajną końcówkę sezonu.

swoją drogą: ciekawe gdzie są orędownicy Stramy teraz ;), zostało nam 10 meczów, a Inter już ma 47 punktów (Inter Stramaccioniego na koniec uzbierał 54)
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Wannabe »

Trzeci raz w tym sezonie nie oglądałem meczu bo byłem u kuzyna i trzeci raz uzyskujemy dobry wynik (wcześniej 0-0 z Romą oraz 2-1 z Violą) - można śmiało stwierdzić, że to ja wygrałem ten mecz :D

PS Ma ktoś może linka do obszernego skrótu wczorajszego meczu w dobrej jakości?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Piekarz »

Orzeu pisze:Piekarz ciekawe czy pamiętasz nasz zakład, że Inter nie zakwalifikuje się do europejskich pucharów ;)?
To, że ja nie mam w zwyczaju go przypominać, jak tylko Inter traci punkty, to nie znaczy, że zapomniałem. ;p
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: sempre_fci »

Na przegonienie Napoli juz nie licze. Za duzo razy frajersko stracilismy punkty. Spokojnie dogonic Parme i Viole. Czwarte miejsce nie bedzie az takim slabym wynikiem.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Patrząc na terminarz to walka o trzecie miejsce wcale nie jest taka nie realna. Napoli gra z Fiorentiną i Juventusem u siebie i na wyjeździe z Parmą i Udinese do tego mecz z nie obliczalnym Lazio. A na koniec wizyta na Meazza i mecz z nami. Warunek jest jeden Inter musi zacząć seryjnie wygrywać. Ja widzę na to szanse. Może nie uda się Napoli przeskoczyć ale czuje że Inter podejmie jeszcze walkę.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Nen »

Jaszczu91 pisze:Patrząc na terminarz to walka o trzecie miejsce wcale nie jest taka nie realna. Napoli gra z Fiorentiną i Juventusem u siebie i na wyjeździe z Parmą i Udinese do tego mecz z nie obliczalnym Lazio. A na koniec wizyta na Meazza i mecz z nami. Warunek jest jeden Inter musi zacząć seryjnie wygrywać. Ja widzę na to szanse. Może nie uda się Napoli przeskoczyć ale czuje że Inter podejmie jeszcze walkę.
Pytanie też co z LE? Czy Napoli będzie cisnąć w tych rozgrywkach? Czy zepnie poślady na Porto?
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: Hanys »

no i właśnie Napoli odpada z LE i spina poślady by utrzymać 3 miejsce
miejmy nadzieje że będą mieli gorszą forme i troche mniej szczęścia, a my więcej i może któryś z sędziów w końcu odgwiżdże karnego sprawiedliwie (niesprawiedliwie też może być :D ) i awansujemy do kwalifikacji LM!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28. Kolejka Serie A: Hellas Verona-Inter

Post autor: miniu86 »

Tradycyjnie już Napoli przed pierwszym lepszym rywalem rozłożyło nogi.
ODPOWIEDZ