30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: pewny »

Podejmujemy Udinese na San Siro.
Po wczorajszych spotkaniach jest szansa doskoczyć do Fiorentiny na 1 pkt, warunek? wygrać z Udinese, ale jak zwykle można wnioskować będzie ciężko :oops:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Raffal »

jest mecz na n'ce?
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: marcinek91081 »

Niestety mecz nie leci na tv, pozostaje internet polecam sopcast :smile: mamy okazję zbliżyć sie na 1 pkt do 4 miejsca, ale jak mamy w zwyczaju damy dupy....obym się mylił
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Jakoś jestem dziwnie spokojny o dzisiejszy mecz. Przewiduje spokojną wygraną. Jeśli nie dzisiaj, to kiedy?
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: yoda79 »

Zgadzam się, wydaje się, że ich spokojnie ogramy. Liczę na pierwszą bramkę Hernanesa i Guarina, niech się odwdzięcza za nowy kontrakt.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

Jestem ciekaw czy w końcu zagramy jak drużyna grająca na własnym stadionie czy znowu będziemy świadkami męki i rozczarowania.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Jaszczu91 »

miniu86 pisze:Jestem ciekaw czy w końcu zagramy jak drużyna grająca na własnym stadionie czy znowu będziemy świadkami męki i rozczarowania.
Też czekam na przekonujące zwyciestwo na własnym boisku. Udawało nam się wygrywać a nawet gromic na wyjeździe a u siebie więcej punktów tracimy. Wystarczy popatrzeć jak na własnym boisku grają Roma Juventus i Napoli a jak my i już mamy odpowiedź dlaczego nie zagramy w LM. Dzisiaj też pewnie efektownego zwycięstwa nie obejrzymy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Seba. pisze:Jakoś jestem dziwnie spokojny o dzisiejszy mecz. Przewiduje spokojną wygraną. Jeśli nie dzisiaj, to kiedy?
Jednak miałem złego czuja;)

Coś szybko zanikł ten nasz progres, który po meczu z Atalantą tak śmiało został obwieszczony.

Myślę, że niedługo nawet obrońcy Mazzarriego dostrzegą, że to nie jest odpowiedni człowiek do odbudowy Interu.
Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: mediolan »

ja juz nie mowie ze karny byl bo to widzial kazdy nawet sedzia... ale patrzmy trzezwo mysle ze nawet gdbysmy mieli tego karnego w tym meczu to bysmy go nie strzelili nie siadalo nic KOMPLETNIE NIC
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: kachol »

Oglądałem tylko ostatnie 20 minut, ale styknie. Alvarez ze swoją dokładnością może grać w rugby, ale z Interu out. Powinien być w końcówce karny dla Interu, ale w tym sezonie karnych dla Interu nie ma. Remisujemy 0-0 z Udine u siebie i widzę wchodzi Milito w 85 minucie. Rozumiem, że bez formy i nie mamy napastników, ale ten mecz trzeba było wygrać i zmiana ofensywna powinna być z 20 minut wcześniej.

2 mecze u siebie 1 ptk 1 bramka... Gra nie była najgorsza zdaniem części, ale nie zmienia to faktu, że nasi rywale nie mają formy, a my w ramach równouprawnienia gramy jeszcze gorzej niż oni, żeby przypadkiem nie wybić się z szeregu...
Justyn
Posty: 284
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:55
Lokalizacja: SJZ

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Justyn »

rozpierdoli mnie.
Czy ktoś na Nas jakiś urok rzucił czy co? Już mnie szlak trafia.
czn
Posty: 45
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: czn »

Po prostu tragedia, tego inaczej nie da się opisać. O wiele wiele ciekawsze są mecze naszej polskiej ekstraklasy. Jestem ciekaw jak Mazzari zaopatruje się na fakt, że pierwszy celny strzał oddaliśmy grubo po 70 minucie. Jestem też ciekaw jak zaopatruje się zarząd na takiego zawodnika jak Alvarez, koleś jest tak słaby, że David Abwo go wciąga nosem. Jednonogi bandyta musi odejść, nazwa tego klubu go przerasta. Następna sprawa, atak pozycyjny, oglądając ten mecz zadawałem sobie pytanie. CO TO KUR<>WA JEST?! Guarin z Jonathanem, grają sobie w jakieś małe gierki, Nagatomo udaje, że potrafi dryblować, a Hernanes, czyli środkowy pomocnik o ofensywnych nominałach rozgrywa piłke... UWAGA... na 45 metrze od bramki przeciwnika. WHAT A FUCK?! Następnie napastnicy. Ja rozumiem, że Icardi to napastnik, który potrafi się odnaleźć, i czasami mu coś wyjdzie, ale to jeszcze nie ten czas. Jest on dla mnie do wypożyczenia i niech się ogrywa, nie możemy opierać swojej gry ofensywnej na gościu, który ma 3 razy piłke w meczu. Dla mnie sprawa jest prosta, drogi trenerze Mazzari, albo rewolucja na prawdziwy futbol, albo W<>YPIERDALAJ!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Piter »

Justyn pisze:rozpierdoli mnie.
Czy ktoś na Nas jakiś urok rzucił czy co? Już mnie szlak trafia.

*szlag
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Andy »

Jak my mamy wygrać, skoro nikt nie potrafi porządnie wrzucić piłki w pole karne....dzisiejsze dośrodkowania były adresowane do...no właśnie do kogo? Nie wiem co oni ćwiczą na treningach, bo na pewno nie są to dośrodkowania, o wymianie podań nie wspomne....Zaczynamy grać dopiero mając nóż na gardle i 10 minut na strzelenie gola - to zdecydowanie za mało. Co innego że karny nam się dzisiaj należał, ale cóż my karnego w tym sezonie nie otrzymamy. Równie dobrze mogliśmy przegrywać do przerwy przez głupi błąd Handanovica :|...nie mamy kim grać i musimy się do takiej gry przyzwyczaić...dopóki, dopóty nie pozyskamy kogoś konkretnego kto mógłby nam akcje rozgrywać...sam Hernanes nic nam nie da.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Matteo »

To jest po prostu tragikomedia. Śmieszne decyzje Mazzariego jak np wpuszczenie Rickiego na prawą stronę, kiedy on tą nogę ma tylko do podpierania-zamiast dośrodkowac przerzuca piłkę na drugą stronę( taka sama sytuacja z D Ambrossio w meczu z Atalanta kiedy go wystawil na lewej obronie). Nagatomo jest tak przewidywalny że juz mogę powiedziec jak będzie wyglądała jego gra w przyszłym meczu- przyjęcie, wysunięcie, wrzutka. Wisienka na torcie brak karnego. Obronca musi chyba złapac piłkę w ręce i uniesc do góry jak Puchar Świata żeby w końcu sędzia dał nam 11-stkę:) Wszystkie te czynniki łączą się w jedną całość i to jest po prostu smutne: jestesmy dalej w czarnej dupie...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Odet »

Justyn pisze:rozpierdoli mnie.
Czy ktoś na Nas jakiś urok rzucił czy co? Już mnie szlak trafia.

też mam takie wrażenie :(

Alvarez nie zasługuje nawet na ten 1 mln który dostaje

pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Nie ma się co martwić. Już nie stwarzamy sobie po dwie okazje, lecz po 3-4, co przez niektórych nazywane jest nawet dominacją;)
Obrazek
Justyn
Posty: 284
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:55
Lokalizacja: SJZ

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Justyn »

@Piter9702 mnie szlak trafia w górach! ;-)

Brakuje Nam napadziora z prawdziwego zdarzenia coś a'la Dżeko lub w podobnym stylu..
Nie zgodzę się, że nie było dzisiaj wrzutek bo kilka było i to nawet niezłych ale nasze grajki biją głową w mur (dosłownie)
D'ambrosio z 6-7 m nie potrafi uderzyć - strzelić bramki kiedy praktycznie jest ona pusta, do tego dochodzi bezproduktywne boki..... po prostu masakra. Mazzari u Nas ze siwieje a potem straci włosy.|
A ten pierd.... sędziowie nie podyktują nam karnego za ch....

aha na domiar złego był to ostatni mecz na kuponie - także Panie Thohir proszę przelać 160 zł na moje konto!

dobrej nocy....
Ostatnio zmieniony 28 mar 2014, 00:05 przez Justyn, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

30 kolejek i 12 wygranych.
Mecze u siebie w tym sezonie to komedia.
Bilans 7-7-2.
W ostatnich 8 spotkaniach u siebie(w większości z ogórami) strzeliliśmy 6 bramek.
W tym sezonie było już kilka takich meczy gdy czas dobiegał końca, my musimy strzelić i oczywiście tego nie robimy.
Odnoszę też wrażenie, że w tym sezonie Inter nie ma w ogóle szczęścia. Słupki, poprzeczki, zablokowane w ostatniej chwili strzały, rywale grający w swoim polu karnym w ręczną przy całkowitej aprobacie sędziów, niewykorzystane okazje.
Być może jest to również brak umiejętności.

Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.

Po prostu padaczka, niech ten sezon już się kończy bo wywołuje tylko frustracje.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Odet »

Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
wg mnie to wynik (chorej) konsekwencji:
pochwalił wiele razy Alvareza i Dzonego to teraz na siłę musi na nich stawiać :(

Pozdr.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Don_Balon »

Kompletny brak argumentów w ataku. Wrzutki, wrzutki, wrzutki..... wrzucają beznadziejni Yuto i Johny, a w polu statycznie stoi Icardi. Niektórzy mówią o dominacji Interu, a ja widzie bezproduktywne parodiowanie podań, które kończą się tą samą słabą wrzutką. Gra bez piłki zespołu płacze! - ruszają się tylko gracze wymieniający piłkę, a reszta stoi i czeka na "coś". Agresywność w 90 minucie to czysta kpina z trykotu! "Atakujemy wynik" a gracz udine stoi (!) na 40 metrze kompletnie nie atakowany - pelna wyjebka. Totalnie beznadziejne Udine, było ekipą lepszą i zdobyła swój cel - nie przegrać, a osobiście uważam, że gdyby chcieli wygrać udałoby im się. Na początku meczu wystawiono agresywnego pomocnika przy Cuchu, co praktycznie wyłączyło naszą "klepe". W drugiej wystarczy postawili niewielki mur w 16 i wiadomo, że Inter bramki nie strzeli .

Gracze, to większość bardzo negatywnie, a przede wszystkim:
Handa - kim jest ten człowiek na bramce i co zrobił z Samirem?!;
Ranocchia - jego wyprowadzenie piłki płacze, a kreatywność zapewnia ... auty dla przeciwników.;
Johny i Yuto - stabilna forma;
Guarin - jak dziecko we mgle kiwa się sam ze sobąl
Alvarez - wykorzystywany w całkowicie niezrozumiały sposób (przy lini wtf?), a każdy błąd tylko go podpalał i na sile chciał to naprawić.

Na plus:
Samuel - świetnie zabezpieczał, asekurował. Świetny!
Palacio - waleczny, kombinujący, ale chyba coraz bardziej sfrustrowany. Nie dziwie się, bo wygląda na to, że tylko on ma ambicje, żeby wygrywać takie mecze;
Icardi - świetna gra ciałem, fajna "ściana". Problem ze statycznością (ale to wynika z "stylu" gry zespołu)


O ile broniłem Mazzariego w ostatnim kryzysie, to obecnie nie ma kompletnie żadnego wytłumaczenia padaki jaką oglądamy. Wszyscy zdrowi, kadra najlepsza od 2 lat, a sytuacja tak jak przed rokiem - zapowiadamy walkę o CL, a kończy się na walce o LE - Strama poległ, a Mazzar jak naradzie idzie w podobną stronę (traci okazje na zabezpieczenie miejsca). Na plecach jest Atalanta w wielkim gazie, i powoli ciułające Lazio. Gdy rywale tracą punkty, my z automatu poddajemy mecze. Dwa ostatnie mecze skutecznie zabiły poczucie bezpieczeństwa.
Co gorsza, nie widzę, tu perspektyw na lepszą funkcjonalność zespołu - Mazzari może dać nam dużo, ale potrzebuje graczy - na to nie ma kasy. W kadrze są perspektywni gracze, a planuje się jeszcze powroty z wypożyczeń i odejście seniorów - kadra na przyszły rok szykuje się wręcz młodzieżowa, a to kompletnie nie pasuje do Mazzariego. Po minie Thohir'a i jego ostatnich wywiadach wydaje się, że Prezydent już nie popiera Waltera jak na początku.
Z przyczyn kadrowych popierać będe zmianę trenera. Mazzari jest świetnym trenerem, ale potrzebuje ludzi pod siebie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: pewny »

pewny pisze:Podejmujemy Udinese na San Siro.
Po wczorajszych spotkaniach jest szansa doskoczyć do Fiorentiny na 1 pkt, warunek? wygrać z Udinese, ale jak zwykle można wnioskować będzie ciężko :oops:
jeszcze nie usłyszeliśmy pierwszego gwizdka, a już wiadomo co nas czeka :)

miniu86 komedia to mało powiedziane, to jest komediodramat :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: RoB »

miniu86 pisze: Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
Pewnie tak to robi ponieważ Kovacic jest równie beznadziejny, a nawet - biorąc pod uwagę cały sezon - bardziej.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

RoB pisze:
miniu86 pisze: Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
Pewnie tak to robi ponieważ Kovacic jest równie beznadziejny, a nawet - biorąc pod uwagę cały sezon - bardziej.
RoB pisze:
miniu86 pisze: Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
Pewnie tak to robi ponieważ Kovacic jest równie beznadziejny, a nawet - biorąc pod uwagę cały sezon - bardziej.
Roznica miedzy nimi jest taka, ze Alvarez gra regularnie i ma ogromne wsparcie trenera bez wzgledu na forme. Kovacic natomiast od samego poczatku jest gnojony przez Mazzariego. Wchodzi na 15-20 minut i oczekuje sie od niego cudow. W ostatnich dwoch meczach widzielismy na przykladzie Argentynczyka jak fajnie sie gra pod presja wyniku, gdy trener oczekuje wejscia i wygrania meczu. Robi sie wtedy wszystko na sile, bez zadnego pomyslunku. To samo zreszta bylo z Botta. Szanowny pan Mazzarri wpuscil go kilka razy na ostatnie 5 minut i liczyl na spektakularna gre oraz 10 bramek. Ruben sie nie pokazal i w nagrode laweczka juz chyba do konca sezonu. Walter ma swoich zawodników, a reszta jest tylko po to, aby byli.
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Orzeu »

Obrazek
Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
Kovacić też w pewnym momencie grywał dużo i grywał słabo, niekiedy beznadziejnie słabo. Alvareza przynajmniej bronią statystyki (kilka asyst i goli), Kovacicia broni... no właśnie, co? To, że jest młody? Też bym go chętniej widział częściej na boisku, ale nie róbcie z gościa który nawet 1 (JEDNEJ) asysty w sezonie nie zaliczył zbawienia naszego Interu. Już chętniej bym Bottę w takim meczu zobaczył na boisku :P
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Orzeu pisze:Obrazek
Mazzariego chciałbym się zapytać, jak on to robi, że wychodzi mu, że Kovacic nie gra, a zupełnie beznadziejny Alvarez gra.
Kovacić też w pewnym momencie grywał dużo i grywał słabo, niekiedy beznadziejnie słabo. Alvareza przynajmniej bronią statystyki (kilka asyst i goli), Kovacicia broni... no właśnie, co? To, że jest młody? Też bym go chętniej widział częściej na boisku, ale nie róbcie z gościa który nawet 1 (JEDNEJ) asysty w sezonie nie zaliczył zbawienia naszego Interu. Już chętniej bym Bottę w takim meczu zobaczył na boisku :P
Kovacic zaliczył asystę przeciwko Livorno;) Póki co ma tyle samo co Hernanes...
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Orzeu »

no, tylko że trochę więcej meczów :D
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Orzeu pisze:no, tylko że trochę więcej meczów :D
Alvarez też więcej gra od Kovacica :P
Uważam, ze jednak ciężko robić porownania, bo kazdy jest inaczej traktowany przez trenera. Jedni maja wielki komfort, inni natomiast graja pod wielka presja.
Obrazek
IlCapitano

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: IlCapitano »

To takie smutne, Kovacić nie gra, ponad 1000 minut w Serie A z jedną asystą i oczywiście bez żadnego gola. Za Stramaccioniego grał za to w każdym meczu od 1 do 90 minuty i statystyki miał takie same - gówniane.

Ale rozumiem, należy teraz skupić sie na "nie graniu" Kovacicia. Nie wychodził Icardi - źle bo beton, bo Milito itp itd. To teraz Icardi gra i nie widać go na boisku. Potem D'Ambrosio, jak to możliwe, że nie gra. No to wyszedł w dwóch meczach od pierwszej i co nadzwyczajnego pokazał?

Nie gra to Andreolli. Kovacić i Taider grają, i to bardzo często.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: hbk »

Genialny, najcudowniejszy na świecie Hernanes ma już prawie 600 minut i jedną asyste. Wow, wow Hernanes taki dobry, Kovacic taki zły.

Mamy gównianego trenera z jeszcze bardziej gównianą taktyką, to co się dziwić, że wszyscy grają słabo.

Serio Il capitano, ocenianie Ambrosio po 3 meczach?
I tak Icardi zrobił więcej w sezonie, niż żałosny Milito.
ODPOWIEDZ