34. kolejka Serie A: Parma - Inter

ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: pewny »

Wygrywamy ważny mecz i przybliżamy się do LE.
Parma przed tym meczem miała u siebie bilans 7-7-2 i remis uważałem za sukces, a tu masz zwycięstwo :)

No i w końcu wpadło uderzenie z dystansu Guarinowi :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Omen »

Mecz podobny do tego z Sampdorią...Obroniony karny, gra z przewagą jednego zawodnika. Przed tym spotkaniem remis brałem w ciemno a tu miła niespodzianka. Ten mecz przybliża nas do Ligi Europy bo choć mamy teraz ciężki terminarz to myślę,że jakieś 6 punktów wystarczy nam aby zająć minimum to 5 miejsce.Z przebiegu całego sezonu brakowało nam stabilności...gdybyśmy grali równo teraz walczylibyśmy o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Przy pewnych wzmocnieniach tą drużynę będzie stać na wiele.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: webo123 »

pewny pisze:Wygrywamy ważny mecz i przybliżamy się do LE.
Parma przed tym meczem miała u siebie bilans 7-7-2 i remis uważałem za sukces, a tu masz zwycięstwo :)

No i w końcu wpadło uderzenie z dystansu Guarinowi :D

Guarin posiedział na ławie kilka meczy to i celniej trafia :) On pewnie zawsze mierzy w okno i pod poprzekę a tu proszę mądry strzał i brama; więcej głowy Guaro, mniej siły :P
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Kto by się spodziewał że po takiej kaszanie w meczach że slabiakami przyjdzie podwójne wyjazdowe zwycięstwo z drużynami o wiele lepszymi... Bilans 0-6. Inter Mazzarriego nie wygrał trzy razy z rzędu. W następnej kolejce Neapol i to u siebie więc wszystko wskazuje że nie wygramy więc się nie zdziwie jak trzy punkty zostaną na Meazza :)
I jak tu nie rozpamietywac tych remisów z ogorkami...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Na podsumowania i wytknięcie palcami wszystkich tych niedorzecznych wpadek jeszcze przyjdzie czas.

Dzisiaj z jednej strony znowu na sporym farcie, no bo, do cholery, Samir broni karnego drugą kolejkę z rzędu i znowu gramy sporo czasu w przewadze, a z drugiej strony to był wyjazd z grającą dobrą piłkę Parmą. Ciężko obiektywnie ocenić, ale tak to właśnie wygląda.

Ważne, że to Inter może dopisać sobie 3 oczka,

Za tydzień u siebie z Napoli i Walter musi coś na ten mecz wykombinować bo nasza obrona została zmasakrowana. Prywatnie dodam tylko, że już abstrahując od kwalifikacji do LE, nie chciałbym przegrać obu meczy z Napetami tak więc mam nadzieję przynajmniej na remis. Sądzę, że mogliśmy zająć ich miejsce na końcu sezonu tak więc mam nadzieję, że chłopaki się postarają.

Na koniec uwaga na Milan bo chłopaki Seedorfa na koniec sezonu wpadli w amok wygrywania. Nie napiszę czego się boję. Powiem tylko, że to byłoby nie do przebaczenia.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 34. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: pewny »

no i Walter wyprzedził wyczyn Stramy o 2pkt z poprzedniego sezonu, ma już 56 oczek :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ