2. kolejka Serie A: Inter - Roma

miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Zastanawia mnie tylko dlaczego Stramaccioni uparł się na 4-3-2-1? Przy takim potencjale w ofensywie to powinno być 4-2-3-1, a tak tylko marnujemy czas. W dodatku Milito jest bez formy, Wes gra na nie swojej pozycji, a Cassano nie ma sił na 90 minut - czy tylko ja uważam, że trochę to nierozsądne?

Sezonu przekreślać nie zamierzam, ale Stramaccioni musi szybko oprzytomnieć i, do cholery(!), poprawić grę obronną!

Aha, czekam jeszcze na powrót Handanovica bo na Castelazziego od dłuższego czasu nie mogę patrzeć. Nie mam dokładnych statystyk, ale on grając u nas chyba nigdy nie zachował czystego konta.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: mio85 »

panowie nie popadajcie ze skrajnosci w skrajnosc, pisanie po dwoch kolejkach ze sezon jest dla nas skonczony, jest niepowazne....sadzanie Milito po jednym meczu tez juz przyjalem tu za regule......naprawde nie jest az tak zle: 1.ja w tamtym sezonie nie widzialem, takiego zaangazowania jak we wczorajszym meczu, widac bylo golym okiem ze temu zespolowi przetoczono hektolitry nowej krwi, wiekszosc zawodnikow jest glodnych sukcesow, Pereira jak by mogl to by rozszarpal rywali, zreszta de rossiego odeslal do szpitala, startowal i doganial pilki, na ktore Cambiasso czy Stankovic nawet by nie spojrzeli, zreszta reakcja trybun po zejsciu mowi wszystko.... 2. to jest praktycznie nowy zespol i nalezy pamietac, ze nie wszystko zatrybi od razu, a prawda jest taka, ze to my gnietlismy Rome przez cala pierwsza i poczatek drugiej polowy, brakowalo tylko klarownych sytuacji, roma zrobila dwie akcje i strzelila dwie bramki...
p.s szacunek dla Osvaldo - w tydzien strzela dwie fenomenalne bramki, wczoraj pokazal jeszcze wiekszy spokoj nie ramirez na camp nou, a i jak ktos pisze ze Guarin zagral wczoraj swietnie to znaczy, ze oglada mecze Interu na biezaco...
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Don_Balon »

tydzień temu zachował.

Problemem w ustawieniu jest środek. Przy naszym 4-3-3 są kosmiczne dziury w środku pola. Możliwe, że w przyszłości Gargano i Guarin potrafiliby to jakoś ogarnąć. Obecnie nie ma nawet rezerwowych w ataku - pozostałby tylko Coutinho (ale zaraz wróci Ricky).
Narazie sie musimy się lepiej zgrać, bo widać, że zawodnicy czasem nie mają pojęcia co robić/gdzie grać.

Przerwa na reprezentacje przychodzi (o dziwo!) w dobrym momencie. Będziemy mogli za "sucho" przemyśleś ostatnie błędy i poprawić gre. Dodatkowo wrócą kontuzjowani m.in Obi, który ma duze szanse na gre (Strama go lubi) i Ricki.

będzie miło :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Piter »

:hold: INTER :hold:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Seba »

Najbardziej martwi fakt, iż nasi kompletnie nie wykorzystują atutu własnego boiska. W większości przypadków, to właśnie własny teren dodaje "mocy" zawodnikom. Pozwala to drużynom zbierać cenne oczka, które później okazują się ważne z perspektywy obrony przed spadkiem, walki o Scudetto, czy awansu do pucharów. Jeśli drużyna nie jest groźna nawet przed własną publicznością, to czy jest w stanie osiągać sukcesy? Zdecydowanie nie. Zresztą wystarczy przypomnieć zeszły sezon. LM nie przegraliśmy meczami w Neapolu, Turynie, Parmie itp. Przegraliśmy ją meczami na San Siro, przeciwko Novarze, Bologni itp. Nie wspominając już o Interze Mourinho, który nie doznał smaku porażki na własnym terenie.
orgelspieler
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2014, 21:16

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: orgelspieler »

Należy Ci się złota łopata za odkopanie tematu :brawo:
ODPOWIEDZ