2. kolejka Serie A: Inter - Roma

IlCapitano

2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IlCapitano »

Już w niedzielę pierwszy poważny sprawdzian ligowy - gramy u siebie z Romą. W poprzedniej kolejce gładko poszło na wyjeździe z beniaminkiem z Pescary, natomiast Roma niespodziewanie zremisowała u siebie 2:2 z Catanią.
Patrząc na ofensywną taktykę Zemana boję się trochę o naszą defensywę, chociaż z drugiej strony nasze trio Cassano, Sneijder, Milito/Palacio z pewnością dobrze wykorzysta dziury w obronie Romy :] Zapowiada się świetny mecz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Wiele wskazuje na to, że Stramaccioni chce grać ustawieniem 4-3-2-1, a przynajmniej tak zaczynać mecze. Jak wiadomo Milito ma pewne miejsce w ataku, a za nim może grać tylko dwóch zawodników. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kogo z trójki Cassano, Sneijder i Palacio bym wybrał bo każdy jest kozakiem i każdy zasługuje na pierwszy plac. Do tego jest jeszcze Coutinho, który pokazuje coraz silniej żeby o nim nie zapominać. Jak żyć? Jak najlepiej wykorzystać nasz niewątpliwy potencjał w ataku?
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Sciana »

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Na szpicy będzie grał Milito, ale za nim nie mam pojęcia. Wcześniej nie było problemu kogo wystawić, a odkąd mamy tylu bardzo dobrych zmienników stało się to o wiele trudniejsze. Miejmy nadzieję że Strama podejmie dobra decyzję i 3 pkt zostanie w Mediolanie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: pewny »

Lepiej że mamy w czym wybierać, aniżeli łatać dziury :)
Cassano, Sneijder, Palacio i Coutinho, który by nie grał, to w razie przysłowiowego "w" ma dobrego zmiennika i tak powinno być w klasowym zespole.
Dzięki temu że jest ich więcej, jest w czym wybierać, a i myślę że każdy z nich chce grać, więc będzie dawał z siebie wszystko, a to same plusy dla zespołu...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Seba »

Trzy mecze na San Siro, remis, dwie porażki i 7 bramek straconych. Stramaccioni śmiało może się spakować, czekać spokojnie do kolejnego blamażu i zapewne się pożegnamy. Myśleliśmy, że wpadki z Hajdukiem oraz Vaslui były zwykłym przypadkiem, ale jak widać to jest nasz Inter. Sezon ledwo się zaczął...i chyba się już skończył.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: yoda79 »

Na dodatek z mizerną Romą, ech...
Mało pozytywów, eksperymenty Stramy nie wypalają.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: sampam »

Roma mizerna? Tego to bym o nich na pewno nie powiedzial. To w koncu zespol obecnie pretendujacy do gry w LE, moze nawet w LM. Rzymianie grali z polotem i werwa, a Inter jak gdyby o pol tempa wolniej - nie tylko kondycyjnie .
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2012, 22:52 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: MiRas. »

Nie będę przekreślał tego sezonu, w końcu ledwo co się wrzesień zaczął, ale... szczerze powiedziawszy nie wygląda to zbyt ciekawie. Na SS statystyki po prostu są dramatyczne, podejrzewałem, że ta porażka i remis w LE z drużynami z miast, gdzie psy dupami szczekają to po prostu olewka z naszej strony, ale skoro klepie nas Roma, która bądźmy szczerzy do najsilniejszych nie należy to coś tutaj nie gra. 3:0 z Pascarą to była chwilowa radość, bo jak widać beniaminek to będzie typowy chłopiec do bicia. Jedyne co cieszy to bramka Cassano, szkoda tylko, że ten chłopak nie może grać pełnych 90 minut. Co by nie mówić, to nie pierwszy tego typu mecz w naszym wykonaniu i z całą pewnością nie ostatni.

P.S. Nagatomo na tle Cambiasso wyglądał jak bulterier, jak wściekły byk... jak Tommy Lee Jones w Ściganym!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Imrahil »

W drogiej polowie totalny chaos, nasi biegali niczym w trybie Free For All. Pilkarze Romy nas rozmontowali taktycznie.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2012, 22:56 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Omen »

Szkoda słów...Pierwszy poważniejszy sprawdzian i od razu oblany.Sądziłem nawinie,że porażki z Hajdukiem u siebie czy też remis z Vaslui to zwykłe potknięcia przy pracy.A tu się okazuje,że na wyjazdach wygrywamy wszystko a u siebie gramy poniżej oczekiwań.Mecz ten zweryfikuje raczej nasze mocarskie zapędy.Jeśli będziemy w pierwszej trójce na koniec sezonu będzie dobrze. Nie zwalniajmy tylko Stramaccioniego...dajmy mu jeszcze czasu...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: mio85 »

o co do cholery chodzi z tym Nagatomo w pomocy??? to bylo trenerskie sepuku...mowilem tonujmy nastroje po Pescarze, mowilem tez, ze Silvestre musi zagrac co najmniej 5 solidnych spotkan by mowic, ze to ma byc partner dla Ranocchi, narazie popelnia dziecinne bledy....pierwsza bramka po polowie Silvestre`a i Zanettiego, ktory nie zrobil nic by przszkodzic Tottiemu.....walczylismy ambitnie, do momentu utraty drugiej bramki widac bylo u naszych piane w pysku, a symbolem tego ducha walecznosci byl Pereira...ale nie moze tak byc, ze u siebie Roma wlepia nam trojke, jest oslabiona zejsciem de rossiego i balzaretiego i gra sobie z nami w dziada przy deprymujacym `ole` kibicow gosci.....zle w obronie, ale nie mozemy tak grac w ataku jak w pierwszej polowie, kiedy strzelilismy pol bramki, nie stwarzalismy sobie czystych okazji, a w polu karnym byl jeden Milito na czterech obroncow Romy....Cassano pokazal, ze on juz nie jest i nie bedzie napastnikiem, dochodzilo do sytuacji, ze dublowali sie ze Sneijderem, prezentuja bardzo podobny styl.....zupelnie inaczej wyglada to gdy gra Palacio, ktory czesto przechodzi w linie z Milito.....Strama ma teraz ciezki orzech do zgryzienia, bo zeby moc wystawiac dwojke Cassano- Sneijder musi przejsc na 3-1 z przodu.....
slabiutko dzis Guarin, ktory zagral na fatalnym procencie dokladnych podan, i pysznym przyjeciem pilki zmarnowal setke na przy stanie 1:1, slabo tez Sneijder......ci dwaj zawodnicy musza ciagnac ten zespol, bo jesli oni tego nie zrobia to juz nikt tego nie zrobi.......
na plus dzis Alvaro Pereira, ktory jednym meczem kupil moje serce....
IlCapitano

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: IlCapitano »

Roma nas leje na San Siro, co za czasy... Gole nam dzisiaj strzelały prawdziwe gwiazdy światowego futbolu: Florenzi i Marquinho... Kto to jest, że tak zapytam?
Przegraliśmy z chłopaczkami Zemana, to naprawdę zimny prysznic po meczu z Pescarą. Jeszcze dużo pracy przed nami. Tak czy inaczej, nasze cele się nie zmieniają - nadal walczymy o 3 miejsce.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Blablarzynca »

To nie tak miało wyglądać. Pierwsza połowa niezła, dość wyrównana. Niezła gra w obronie, w ataku brakowało ostatnich podań. W drugiej połowie zaczęły się nasze kłopoty. Po drugiej bramce Romy przestaliśmy już grać w piłkę. Wróciły zeszłoroczne wspomnienia. Długa laga na napastnika, niech sobie radzi. Tak to można grać w B-klasie, nie w Serie A.
Totti dzisiaj nas zniszczył. Dwie fenomenalne asysty. Do tego jeszcze ten irytujący Osvaldo - zagrał bardzo dobry mecz. Ciekawa drużyna, mogą powalczyć o pierwszą trójkę. A co do nas, nie chce, póki co, wyciągać pochopnych wniosków. Trzeba naszym dać czas, mam nadzieję, że nikomu nie przychodzi do głowy zwolnienie Stramy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Seba »

Blablarzynca pisze:Trzeba naszym dać czas
Według mnie czasu mieli sporo. Nie zapominajmy, iż Inter szybciej rozpoczął przygotowania i rozegrał w międzyczasie 4 oficjalne spotkania. Czasami wyjdą fajne akcje z jakimś tam pomysłem, ale większość czasu, to kopanie się po głowach. Gra obronna natomiast kompletnie nie funkcjonuje. Momentami sprawiają wrażenie, jakby pierwszy raz ze sobą grali. Stramaccioni musi liczyć na cierpliwość Morattiego, bo z taką grą, najpóźniej po meczu z Juve przywitamy nowego trenera.

Na Fcinternews Cambiasso otrzymał notę 5,5 , a Sneijder 5 :D Czasami zastanawia mnie wystawianie tych wszystkich not. Esteban wszedł, zaliczył kilka strat, żadnego odbioru, kilka spacerków i jeszcze okazał się lepszy od Holendra. To co trzeba zrobić, żeby dostać np. 1 albo 2? ;)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Blablarzynca »

Seba. pisze: Na Fcinternews Cambiasso otrzymał notę 5,5 , a Sneijder 5 :D Czasami zastanawia mnie wystawianie tych wszystkich not. Esteban wszedł, zaliczył kilka strat, żadnego odbioru, kilka spacerków i jeszcze okazał się lepszy od Holendra. To co trzeba zrobić, żeby dostać np. 1 albo 2? ;)
To naprawdę przesada. Przecież Sneijder dograł świetną piłkę Cassano przy bramce. Zagrał nieźle, nie był to wybitny jego mecz, ale też wyjątkowo słaby też nie. A co do Cambiasso, chyba oszczędzę mu przykrych słów. Może nie wszedł w mecz...
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: and »

Lipa! Ten mecz to ciąg bezsensowych wrzutek na aferę i fartowna bramka Cassano.
Prawe mówiąc Roma też nie pokazała nic wielkiego ale jak widać starczyło to na słaby Inter :-)
Oby w przyszłości było lepiej !
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Tkrauze »

Nie zgodzę sie !

Roma zagrała naprawdę bardzo dobre spotkanie. Totti czyli (jak mawiał klasyk) "wstyd nie kapitan" rozegrał chyba mecz życia.Nagatomo won,Castelazzi WON i Cuchu do domu odpocząć i przyjąć posadkę obok Cordoby.

Sądzę, że od najbliższego spotkania to Palacio będzie grał od początku,a Milito powinien wchodzić na końcówki.To samo z Cassano. Naszym brakuje sił w pod koniec spotkania, w momencie w którym trzeba dobić rywala.

Na +
-Guarin MISTRZ !
-Palacio
-Gargano (szkoda ze nie zdążył włożyć nogi przy podaniu Tottiego)
-Ranocchia
-Cassano

Na -
-Castalazzi- przy lobie mógł inaczej zareagować, a przy rugiej bramce nie pokrył blizszego słupka i to ON JEST WINNY !
-Cambiasso dziecko we mgle,nie wszedł w mecz
-Nagatomo zawsze Go broniłem,usprawiedliwiałem, ale macie racje to sprinter godny Torino albo Bari... nie Interu

Będzie dobrze ! Forza Inter
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: andyvdm »

Tkrauze pisze: Na +
-Guarin MISTRZ !
ty tak powaznie/ guarin zagral fatalnie, jakby go nigdy nikt nie nauczyl podawac, prawie kazde proste krotkie podanie trafialo pod nogi pilkarzy romy. dramat.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Tkrauze »

Tak, poważnie. Dziekuje dobranoc
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: miniu86 »

Meczu nie widziałem, ale stan rzeczy jest taki, że już w drugiej kolejce doznaliśmy wyraźnej porażki z rąk Romy, którą w dodatku podejmowaliśmy. Straciliśmy aż 3 bramki - wracają demony gry obronnej pod wodzą Stramaccioniego. Tego najbardziej sie bałem...
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Don_Balon »

Mecz mógł się podobać. Ładna gra obu drużyn, a przez większość czasu wynik był sprawą otwartą.

Mieliśmy momenty bardzo dobre (początek II połowy), ale traciliśmy bramki jak dzieci.
Guarin dzisiaj bez formy (ale bardzo zaangażowany) co przeniosło się na ilość niecelnych podań i strat. Silvestre widać, że nowy i nie czai gry - bardzo spięty, co prowadzi do zarówno ładnych odbiorów jak i głupich strat.

Największym błędem było wprowadzenie Cuchu, który nie istniał na boisku i chciałbym, aby był to ostatni jego mecz w sezonie! Po zmianie Gargano wszystko się posypało, a przejście na 4-5-1 (z 2 def.), gdzie Cuchu gra/jest w środku pola to istna katastrofa. Ten Człowiek potrzebuje przy sobie 2 zawodników, którzy będą za niego grali - kiedy sam musi pobiegać, powalczyć to bierze od Stanko czapkę niewidkę i "ciężko pracuje" na swoje 4 mln.
Niestety dla mnie Strama troche zawalił.


Imponuje mi Ranocchia. Od początku sezonu gra niezwykle pewnie i zdecydowanie - oby tak dalej!
RedKhmer
Posty: 45
Rejestracja: 28 lip 2009, 13:52

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: RedKhmer »

Jak dla mnie:
Milito- mogl stworzyc kilka sytuacji niestety ale albo byl zbyt wolny albo zbyt drewniany. Nie pamietam zadnej jego akcji w meczu.
Cassano - poza fartowna bramka wiele nie pokazal ale napewno lepiej sie prezentuje niz Diego.
Dlaczego od poczatku nie gral Palacio?
Nagatomo to sredniak, do tego nie ma warunkow jak na obronce, zamiast niego mogl grac Cou a na obronie Pereira.
Guarin- jak na siebie dosc sredni mecz, mial przeblyski ale takze niedokladne podania i podejmowal zle decyzje.Zamiast podawac to strzelal i na odwrot.
Cambiasso - bez komentarza
Na plus:
Pereira
Sneijder
Palacio
Ranochia
Klinsi64

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Klinsi64 »

meczu nie widziałem więc konkretnie nie będe pisał i oceniał, jedno co mogę napisać to to że Strama idzie w ślady Gaspa i Ranieriego którzy sami przez własną głupotę utrudniali sobie życie,wybierając ustawienie i dokonując zmian kompletnie nielogicznych...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: pewny »

Teraz mamy 2 tygodnie przerwy. Trzeba poukładać środek pola, przede wszystkim musi zniknąć Cambiasso!
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Blablarzynca »

Klinsi64 pisze:meczu nie widziałem więc konkretnie nie będe pisał i oceniał, jedno co mogę napisać to to że Strama idzie w ślady Gaspa i Ranieriego którzy sami przez własną głupotę utrudniali sobie życie,wybierając ustawienie i dokonując zmian kompletnie nielogicznych...
Nie zgodziłbym się. Pomysł z Pereirą na lewej pomocy/środku pomocy był nawet niezły. Do tego Nagatomo w pierwszej połowie grał dobrze, w drugiej dwa razy dał się ograć, ale mniejsza z tym. Wiele osób narzeka na to, że Cambiasso wszedł za Pereire. Urugwajczyk musiał zejść, bo już nie miał sił i łapały go skurcze. Przy zmianie był wynik 1-1, wszedł Cambiasso i za chwilę wpadła bramka na 1-2. Gdyby bramka wpadła wcześniej, to nie byłoby tej zmiany. Za Pereire wszedłby Coutinho. Wpuszczenie Estebana za Alvaro wydawało się najrozsądniejszym pomysłem, który jednak nie wypalił, bo dał fatalną zmianę. To nie Strama dał ciała, to piłkarze zawiedli.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Kujon »

Po obejrzeniu całego meczu można stwierdzić:

- wystawienie w jednym meczu Pereiry i Nagatomo to idiotyzm, ponieważ się dublowali na lewej stronie
- Silvestre strasznie nie pewny na obronie
- wpuszczenie Cambiasso przy stanie 1-1 grając u siebie (nie wiem co on sobie myślał? żeby uspokoić grę?)
- czas na Milito na ławce
- Ranocchi nie poznaję, bardzo pewnie chłopak ostatnio gra
- znowu te długie piłki na Diego i milion spalonych
- Alvaro i Gargano bardzo fajnie
dooc
Posty: 9
Rejestracja: 23 cze 2009, 16:55

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: dooc »

Szczerze to oczekiwałem troszeczkę więcej zaangażowania od naszych pupili, a kończy się tak jak zawsze, czyli "dreptaniem w cichobiegach palestyńskich" po boisku. Bolą takie porażki, ponieważ nasz rywal zagrał ot wielkie nic, oddając trzy strzały, które okazały się uderzeniami nie z tej ziemi, które powaliły naszych i zmiotły, aż pod jeziorko Como (Motko Bosko!). Tak poważnie to Strama dał ciała od początku ustawiając ich tak, a nie inaczej. Takie było zarzekanie się, że Inter będzie grał ofensywnie...blablabla. Gramliśmy 7? defensywnymi graczami i z kązdego celnego strzału tracimy bramkę. Zmiany jeszcze gorsze niż samo ustawienie, gdzie niejaki Cuchu, znany jako "trener na boisku" będąc wolnym elektronem latał sobie tam i tu wymachując rączkami i dyrygując. Ten Pan powinien zmienić profesję, fucha dyrygenta nie wymagałaby biegania... Jeszcze jedna sytuacja, która wróżyła coś niepokojącego, to ta gdzie Zanetti po strzelonej bramce przez Cassano rozmawia ze Strama i prawdopodobnie ustala jemu wszelkie wytyczne co do gry i ustawienia. No bez jaj, ja rozumiem, że jest starszy, bardziej doświadczony jako piłkarz ale zadaniem piłkarza jest granie i bieganie po boisku. Przepraszam ale wniosek jest taki, że dopóki nie pożegnamy, Zanettiego, Cambiasso, Stankovica, Chivu to ten klub będzie dalej taki nijaki, bo to nie pierwszy i pewnie nie ostatni przypadek gdzie piłkarze wiedzą więcej od trenera, a jak trenerowi się nie podoba to zagrają tak żeby go usunąć(Ranieri, Gasp, Benek, Leo itd.). Albo Strama ma jaja i wprowadzi swoją myśl szkoleniową bez względu na piłkarzy, albo popłynie jak reszta trenerów. Co do nowych transferów, to jedynie Silvestre zawodzi, reszta gra lepiej niż "starzy wyjadacze" więc narzekać na nich nie można. Liczę na to, że pod koniec października będziemy szli już jak burza.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: BAGGIO1 »

W piłkę graliśmy właściwie od momentu straty gola, wtedy ruszyliśmy odważniej na Rome co przyniosło efekt w doliczonym czasie I połowy. Myślałem, że będzie juz tylko lepiej, a mocno się pomyliłem. Trudno w ogóle kogoś wyróżnić przy takim wyniku, Rano fakt- dosyć pewny, Sneijder aktywny. Gurain? Jak na to co pokazywał wcześniej to wczoraj katastrofa, owszem widoczny, ale miał mase nie celnych podań. Silvestre? Ten Pan nie wędruje na ławke, bardzo słaby mecz, w ogóle mnie nie przekonuje ten piłkarz, gra chaotycznie. Pereira debiutował, wiec nie ma się co czepiać, ani dobrze ani źle, poprostu zagrał. Milito tak czesto był łapany na spalonym, że powinien się wstydzić. Cambiasso jak wszedł to totalna porażka, biegał (truchtał) jakby w ogóle nie wiedział o co w tej grze chodzi, osłabił wręcz drużyne. Zanetti nawet jakoś kiepsko, ogólnie Zdenek Zeman sprowadził nas na ziemie, zimny prysznić, może i dobrze, że teraz niż później. Jest przerwa, trzeba to ogarnąć i wygrywać kolejne mecze- na strate punktów z "ogórkami" pozwolić sobie nie można, bo wtedy pierwsza trójka szybko się oddali.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Blablarzynca »

dooc pisze:Jeszcze jedna sytuacja, która wróżyła coś niepokojącego, to ta gdzie Zanetti po strzelonej bramce przez Cassano rozmawia ze Strama i prawdopodobnie ustala jemu wszelkie wytyczne co do gry i ustawienia. No bez jaj, ja rozumiem, że jest starszy, bardziej doświadczony jako piłkarz ale zadaniem piłkarza jest granie i bieganie po boisku.
Co w tym niepokojącego, że słuchał uwag z boiska, jakie prawdopodobnie miał Zanetti? Ile razy podczas spotkań w podobny sposób Mourinho rozmawiał z Cambiasso i Zanettim?
Klinsi64

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Roma

Post autor: Klinsi64 »

Blablarzynca pisze:
dooc pisze:Jeszcze jedna sytuacja, która wróżyła coś niepokojącego, to ta gdzie Zanetti po strzelonej bramce przez Cassano rozmawia ze Strama i prawdopodobnie ustala jemu wszelkie wytyczne co do gry i ustawienia. No bez jaj, ja rozumiem, że jest starszy, bardziej doświadczony jako piłkarz ale zadaniem piłkarza jest granie i bieganie po boisku.
Co w tym niepokojącego, że słuchał uwag z boiska, jakie prawdopodobnie miał Zanetti? Ile razy podczas spotkań w podobny sposób Mourinho rozmawiał z Cambiasso i Zanettim?
Pewnie mu powiedział "wpuść Cuchu potrzebujemy spokoju" :D
ODPOWIEDZ