22 Kolejka : Inter-Torino

Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Nen »

Mecz, który trzeba było wygrać remisujemy. Zagraliśmy chaos, a Torino było dzisiaj bardzo marne, w zasadzie 1 pkt dał im Guarin, który zagrał dzisiaj beznadziejnie. Nie wierzę już w LM, musimy dociułać się w miejscach premiowanych LE i wymienić kilku piłkarzy latem, wymienić trenera, wymienić zarząd - coś zmienić, bo w tej chwili jesteśmy solidnym włoskim średniakiem.
Casta
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2011, 12:24

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Casta »

Tracimy dwie bramki z przepotężnym Torino grając ośmioma defensywnymi zawodnikami. Brak słów na naszą grę po prostu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: sampam »

Koszmar trwa i niewiele zapowiada jakikolwiek przelom.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: miniu86 »

Stramaccioni może po sezonie wypier.alać.

Inter - Roma 1-3
Inter - Siena 0-2
Inter - Cagliari 2-2
Inter - Genua 1-1
Inter - Torino 2-2

Jedna, dwie kolejki i będziemy oglądać plecy Milanu. Kadra kadrą, ale Stramaccioni zupełnie nie ma pomysłu na grę. Moratti mógłby zatrudnić mnie i gra nie różniłaby się wiele od tego co mamy teraz.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Seba »

Potwierdza się, że cała nasza gra uzależniona jest od indywidualnych umiejętności kilku zawodników. Szczególnie marnie to wygląda, gdy zawiedzie Guarin. Patrzeć już na to nie można. Jeśli Moratti chce powalczyć o 3 miejsce, to jak najszybciej powinien podziękować Stramaccioniemu i zatrudnić trenera, a nie kolejnego animatora sportu. Chyba, że dokupią mu jeszcze kilku obrońców i zagramy 1-10-0-0, na zero z tyłu :ave: Dośrodkowania Yuto i Pereiry są kosmiczne :lol:

Wypada także poruszyć transfer tysiąclecia, czyli Tommaso Rocchiego. Został pozyskany jako zmiennik Milito. Argentyńczyka nie ma w składzie od kilku spotkań, a nasz dziadek vice-dziadka mimo tego nie gra. To kogo on jest zmiennikiem? Doszli chyba do wniosku, że walnęli flopa sezonu :hahaha:
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Kubus »

miniu86 pisze:Stramaccioni może po sezonie wypier.alać.
A co ma do tego Stramaccioni. 4 miejsce to i tak wyczyn z tym składem.
Z gówna bicza nie ukręcisz i niestety nie zanosi się na poprawę, gorzej... najlepsi zawodnicy opuszczają Inter.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Omen »

Nędza i żenada inaczej się tego określić nie da.Nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez Ligi Mistrzów a wszystko na to wskazuje.Staczamy się po równi pochyłej.Najbardziej martwi jednak totalny chaos w tej drużynę brak pomysłu na lepsze jutro i słabiutka kadra.Tak marnego Interu nie widziałem już dawno.Jestem przygnębiony
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Baszczu »

Widzę, że rozgorzała debata nad posadą managera... Nie jestem przekonany, czy zmiana trenera to rozsądna opcja w naszej sytuacji. Nie ma na rynku trenerskich żadnych alternatyw, na które byłoby Inter stać. A czy rotowanie jakimiś nazwiskami typu Gasperini, Cosmi, Del Neri ma sens? Nie sądzę. Czasami dobrze jest dać sobie na wstrzymanie, zwłaszcza gdy ma to być samo zmienianie dla zmieniania. Nie chcę tutaj rzucać skrajnościami pokroju Fergusona, ale mimo wszystko jestem za tym, żeby Andrei nie ruszać. Na razie.

Co do meczu, to mam mieszane odczucia. Z jednej strony można powiedzieć, że mieliśmy pecha, Torino strzeliło nam bramkę w momencie, w którym graliśmy w dziesiątkę, niepodyktowany został ewidentny karny po faulu na Ranocchi, Guarinowi niewytłumaczalnie odcięło prąd (chociaż 3% winy zrzucam na Handanovica, który zaliczył klasycznego "Przyrosia")... No ale Torino pokazało dzisiaj ząb, a zwłaszcza duet Cerci - Meggiorini. Nadal nie wiem na ile wynikało to z ich faktycznej siły, a ile z impotencji defensywy. Raził Pereira, który jakoś nie może się wpasować w tę drużynę. Cambiasso potwierdził wysoką dyspozycję z ostatnich kilku gier, Cassano umiejętnie dyrygował grą ofensywną.

Jednak dwa najbardziej rzucające się w oczy schematy to:
1) Większość dośrodkowań Torino stwarzała wielki zamęt i popłoch, natomiast centry Interu albo kończyły się na pierwszej przeszkodzie, albo były niegroźnymi balonami rzucanymi na alibi.
2) W środku pola Inter przy zestawie Mudingayi-Gargano przegrywał niemal wszystkie pojedynki główkowe, po których szły bardzo groźne ataki skrzydłami. Oczywiście to nie ich wina, że są wzrostu siedzącego psa, ale zestawienie takiej pary bez należnego wsparcia było trochę nieprzemyślane.

Kolejny aspekt to katastrofalne sędziowanie. Poza wspomnianym błędem, karny należał się również Torino. Odepchnięcie Ranocchi było kluczowe dla rozwoju akcji. Ponadto co jeszcze rzucało się w oczy, to kompletny brak czytania gry. Gwizdanie fauli z kosmosu (Pereira - Cerci) i puszczanie gry po ewidentnych przewinieniach (Pereira - Bianchi). No i zero reakcji na powtarzające się przedłużanie gry Torino. Jasne, że nagle nie będą sprintem podbiegali po każdą piłkę, ale dwa słowa i zdecydowana reakcja skutecznie wyleczy ich z nadmiernej opieszałości. Po prostu arbiter przeszkadzał.

Nie mogę nie wspomnieć o komentarzu panów z enki. Relacja "Kamil Glik vs Świat" przyprawiała mnie o mdłości. Chałaśkiewicz idealnie wpasowuje się w schemat "nie znam się, więc się wypowiem". Może to dla niego szokujące, ale sprawdzenie livesports i zerknięcie na historię starć pomiędzy dwoma drużynami to trochę mało, żeby zainteresować widza przez 90 minut.
IlCapitano

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: IlCapitano »

Ta drużyna jest przerażająco żałosna. Nie ma jakiegokolwiek stylu, koncepcji, oni nie potrafią biegać, podawać, strzelać, oni nie potrafią niczego. Ten Inter kaleczy piłkę nożną, jest zaprzeczeniem jakiejkolwiek filozofii futbolu. Tego się nie da oglądać. Mecze obecnego Interu powinny być stosowane jako tortury dla osadzonych w jakichś ciężkich więzieniach.
Który to już raz w tym sezonie mamy wyłożone wszystko na tacy a i tak dajemy dupy? My nawet w tak gównianej Serie A jesteśmy jeszcze bardziej gówniani i żałośni. To przechodzi ludzkie pojęcie.
Ja mam dosyć, daję sobie spokój na jakiś czas z oglądaniem tych amatorów na boisku i popierdoleńców w zarządzie. Innym polecam to samo, dopóki TO COŚ nie zacznie przypominać klubu piłkarskiego.

PS. Po chuj sprowadzali Rocchiego? Miał być zmiennikiem Milito, tak? Z tego co wiem Milito od kilku kolejek nie gra, bo ma kontuzję, dlaczego więc nie gra Rocchi? Ktoś sobie w końcu uświadomił, że jest 36-letnim drewnem z Lazio, które skutecznością przypomina Gikiewicza? 400 tys za transfer i 800 tys pensji wyrzucone w błoto, a te zjeby biją się ze Sneijderem o 1,5 mln kontraktu. Wnioski nasuwają się same, co za dno.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 00:13 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: pewny »

gra to normalnie jakiś kosmos :| ogląda się czasem inne mecze i tam byle jaki zespół potrafi wymienić chociaż kilka podań i stara się coś rozegrać, u nas to jeden wielki chaos :|

Stramaccioni nawet gdyby teraz został zwolniony, to trzeba mieć alternatywę na nowego wodza, a na tą chwilę na rynku takowych nie widzę... (mylę się??)
sprowadzić następnego trenera bez jaj nie ma sensu, bo dalej zataczamy koło :/
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Piekarz »

Stramaccioni powinien zostać wyrzucony, bo na to po prostu zasługuje. Wiem, to nic nie zmieni itd., nie obchodzi mnie to. Niech Inter trenuje trener, choćby słaby, ale trener. Skład jest gówniany, ale to są piłkarze i powinni grać w piłkę, obecnie tak bym tego nie nazwał.

Jest pozytyw w tym meczu - kontuzje Chivu i Mudingayia. Byłoby fajnie, gdyby ich nie wyleczyli przynajmniej do swoich 50. urodzin, czego z serca życzę.

Pereira - 0/10.

Guarinowi jako jednemu z nielicznych robiących różnicę ostatnio piłkarzy można podarować, chociaż nie od dziś wiadomo, że rozumem nie grzeszy i trzeba się było w końcu tego spodziewać.

W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Seba »

Kubuś:) pisze:
miniu86 pisze:Stramaccioni może po sezonie wypier.alać.
A co ma do tego Stramaccioni. 4 miejsce to i tak wyczyn z tym składem.
Ma i to bardzo dużo. Durna taktyka z 7-8 graczami defensywnymi, idiotyczne zmiany, asekuracyjna gra, zero schematów i stanie ze skwaszoną miną przy linii boiska. Chyba tylko Pescara w grze kombinacyjnej wygląda gorzej od nas. Spójrzmy jak zawodnicy są ustawieni na boisku. Jak atakujemy, to wszyscy się dublują i zmieniają pozycje jak tylko im się podoba. Natomiast gdy bronimy, to nikt nie wie kogo kryć, a w środku pola przeciwnicy robią sobie co chcą. Od tego jest nie kto inny jak trener. Kadrę mamy słabą, ale i tak lepszą od Napoli, Lazio, czy Milanu. No ale jeśli gra się samym obrońcami, to nie oczekujmy cudów.

Jeszcze kawałek wywiadu z konferencji prasowej:

Bolesna będzie sprzedaż Alvareza i Coutinho?

- Tak, ponieważ są to zawodnicy, którzy są ważną częścią naszego projektu, tak samo jak Wesley Sneijder, który już w Interze nie gra.

Że kuźwa czego? Projektem nazywa odsunięcie od kadry Sneijdera i trzymanie na ławce/trybunach pozostałej dwójki? Koniec końcem Holender wylądował w Turcji, Brazylijczyk lada dzień w Anglii, Argentyńczyk zaczyna mecz na ławce, a kto wie, czy też nie opuści szeregów Interu. Stramaccioniego nic nie broni. Jest takim samym błaznem jak Panowie MM.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: interfann »

Co do sytuacji trenera to muszę i będę go bronił. Niestety ale to prawda! On nie ma kogo wstawić do drużyny. Wszędzie gdzie nie spojrzy to same dziadki a Ci młodsi nie wyrabiają tematem na boisku. Co do zawodników podczas meczu to fakt Guarin słabo ale nie można oczekiwać od niego że będzie cały czas drużynę ciągnął za chabety do przodu bo póki co to tak to wygląda.
Handanovic... klasa sama w sobie nie raz nam dzis dupe ratował i nie raz jeszcze będzie znając życie.
Palacio- totalny chaos. Nie wiem czy on to robi bo tak tylko umie czy mu tak każą... Ale po jaką cholere biega na skrzydła i szuka podań jak on ma te gole strzelać bo kto inny jak nie on?
Cambiasso- pokazał dziś, że warto na niego stawiać póki co. Czasami odwali coś ale trzyma poziom.
Zanetti- najbardziej dziś mi się podobał. Walczył. Widać że mu zależało i miał werwę do gry bo czuł, że można to wygrać.

Ogólnie nasz zespół wygląda słabo i strasznie nierówno. Stawiam że to raczej sprowadzi się do tego że będziemy walczyć o 4 miejsce w tym sezonie. Nic więcej. Troche to boli bo raczej 3 miejsce to będzie Milan.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Baszczu »

Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Myślę, że trochę to jest powiedziane pod wpływem emocji. Ja nawet nie porównuję tego co czuję teraz i tego, co czułem po serii:

Napoli 2:0 Inter (Coppa Italia)
Lecce 1:0 Inter (Serie A)
Inter 4:4 Palermo (Serie A)
Roma 4:0 Inter (Serie A)
Inter 0:1 Novara (Serie A)
Inter 0:3 Bologna (Serie A)
Marseille 1:0 Inter (Champions League)
Napoli 1:0 Inter (Serie A)

Mimo wszystko odrobinę większy zjazd.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: interfann »

Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Z tym się jednak mogę zgodzić. Teraz wielu jak pomyśli o nim to pewnie żałuje jego zwolnienia.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: interfann »

Baszczu pisze:
Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Myślę, że trochę to jest powiedziane pod wpływem emocji. Ja nawet nie porównuję tego co czuję teraz i tego, co czułem po serii:

Napoli 2:0 Inter (Coppa Italia)
Lecce 1:0 Inter (Serie A)
Inter 4:4 Palermo (Serie A)
Roma 4:0 Inter (Serie A)
Inter 0:1 Novara (Serie A)
Inter 0:3 Bologna (Serie A)
Marseille 1:0 Inter (Champions League)
Napoli 1:0 Inter (Serie A)

Mimo wszystko odrobinę większy zjazd.

To że takie farfocle wychodziły to się z tym zgodzę ale zauważ że Ranieri miał gorszą kadrę niż teraźniejszy Inter.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: miniu86 »

Najwięcej o Stramie mówi to jak nie radzi sobie z ogórami na Meazza. Jak już trzeba coś rozegrać bo rywal się umiejętnie broni to kaplica. Wychodzi brak schematów, gra na zamieszanie i liczenie na łut szczęścia. To jest właśnie Trener Stramaccioni.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Piekarz »

Baszczu pisze:
Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Myślę, że trochę to jest powiedziane pod wpływem emocji. Ja nawet nie porównuję tego co czuję teraz i tego, co czułem po serii:

Napoli 2:0 Inter (Coppa Italia)
Lecce 1:0 Inter (Serie A)
Inter 4:4 Palermo (Serie A)
Roma 4:0 Inter (Serie A)
Inter 0:1 Novara (Serie A)
Inter 0:3 Bologna (Serie A)
Marseille 1:0 Inter (Champions League)
Napoli 1:0 Inter (Serie A)

Mimo wszystko odrobinę większy zjazd.
Nie o to chodzi. Nie o to, że jest gorzej niż wtedy, tylko że przyszłość widzę gorzej. Wówczas postrzegałem naszą sytuację jako wyjątkową, specyficzną dla sezonu; fatalną, ale do naprawienia. Teraz nie widzę praktycznie żadnych szans na poprawę; musiałoby to być chyba coś absolutnie bezprecedensowego i nadejść z zewnątrz.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Baszczu »

interfann pisze:
Baszczu pisze:
Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Myślę, że trochę to jest powiedziane pod wpływem emocji. Ja nawet nie porównuję tego co czuję teraz i tego, co czułem po serii:

Napoli 2:0 Inter (Coppa Italia)
Lecce 1:0 Inter (Serie A)
Inter 4:4 Palermo (Serie A)
Roma 4:0 Inter (Serie A)
Inter 0:1 Novara (Serie A)
Inter 0:3 Bologna (Serie A)
Marseille 1:0 Inter (Champions League)
Napoli 1:0 Inter (Serie A)

Mimo wszystko odrobinę większy zjazd.

To że takie farfocle wychodziły to się z tym zgodzę ale zauważ że Ranieri miał gorszą kadrę niż teraźniejszy Inter.
Nie jestem przekonany co do tego. Maicon, Sneijder, Pazzini, Forlan to nadal poważniejsi zawodnicy niż Pereira, Gargano, Mudingayi czy Rocchi. Jasne, że teraz są Handanovic, Juan, Cassano, ale pod stwierdzeniem, że tamta kadra była gorsza na pewno się nie podpiszę.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Baszczu »

Piekarz pisze:
Baszczu pisze:
Piekarz pisze:W najgorszym momencie za Ranieriego widziałem przyszłość bardziej optymistycznie niż teraz.
Myślę, że trochę to jest powiedziane pod wpływem emocji. Ja nawet nie porównuję tego co czuję teraz i tego, co czułem po serii:

Napoli 2:0 Inter (Coppa Italia)
Lecce 1:0 Inter (Serie A)
Inter 4:4 Palermo (Serie A)
Roma 4:0 Inter (Serie A)
Inter 0:1 Novara (Serie A)
Inter 0:3 Bologna (Serie A)
Marseille 1:0 Inter (Champions League)
Napoli 1:0 Inter (Serie A)

Mimo wszystko odrobinę większy zjazd.
Nie o to chodzi. Nie o to, że jest gorzej niż wtedy, tylko że przyszłość widzę gorzej. Wówczas postrzegałem naszą sytuację jako wyjątkową, specyficzną dla sezonu; fatalną, ale do naprawienia. Teraz nie widzę praktycznie żadnych szans na poprawę; musiałoby to być chyba coś absolutnie bezprecedensowego i nadejść z zewnątrz.
Fakt, tutaj muszę się zgodzić. Wszyscy liczyliśmy, że przyjdzie nowe, oddzielimy ziarna od plew... A wymieniliśmy jedno i drugie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Nen »

Baszczu pisze:Kolejny aspekt to katastrofalne sędziowanie. .
Wszystko przebija odgwizdanie przerwy, w momencie gdy Torino ma już piłkę na rzucie rożnym.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: sampam »

Nen pisze:
Baszczu pisze:Kolejny aspekt to katastrofalne sędziowanie. .
Wszystko przebija odgwizdanie przerwy, w momencie gdy Torino ma już piłkę na rzucie rożnym.
Nic nowego, w meczu Romy dzisiaj bylo podobnie. Oni tak maja.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Baszczu »

Nen pisze:
Baszczu pisze:Kolejny aspekt to katastrofalne sędziowanie. .
Wszystko przebija odgwizdanie przerwy, w momencie gdy Torino ma już piłkę na rzucie rożnym.
A to akurat mi się podobało. ;) Myślę, że po prostu ukarał ich za te zabawy z wymianą wykonawców. By normalnie kopnął jak człowiek to by im nie gwizdnął.

No ale na pewno sympatii nie zyskał.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: magneto86 »

Mecz nudny jak flaki z olejem, gra Interu kompletnie bez pomysłu, po prostu wielki chaos. Dobrze, że chociaż jeden punkt mamy, bo to Torino było bliżej wygranej :( Szkoda nerwów, a jeszcze chcą się pozbyć Cou i Livaji.......Kto będzie rozgrywał i bramki strzelał ? Z tego co pamiętam to mecze wygrywa ten kto strzela więcej goli, a nie ten kto broni przez 80 minut jednobramkowej przewagi......
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Nen »

Za Ranierego mieliśmy lepsze humory, bo wiedzieliśmy, że winę za padakę ponosi daremny trener i wypalona kadra. Dziś mamy nowego trenera i wymienione pół kadry a sytuacja wiele lepsza nie jest. Za Ranierego mówiło się o konkretnych wzmocnieniach, a wyrzucanie piłkarzy za zbyt duże zarobki nikomu nawet się nie śniło. Dziś wyprzedajemy gwiazdy, nie mamy 2,5 mln jakie Bari oczekuje za Bellomo i targujemy się z Bari...BARI(!) by zeszli do 1,8. Za Ranierego wiązaliśmy nadzieję z Cou i Alvarezem, że eksplodują, że pociągną nowy Inter tak jak Szary i Lamela swoje kluby, dzisiaj Cou praktycznie sprzedany a Alvarez wciąż wchodzi ratować zawalone mecze.

Podpisuje się obiema rękami pod tezą Piekarza, za Ranierego przyszłość malowała się z lepszych barwach, jak zachodu słońca wypatrywaliśmy rewolucji, która nadeszła, ale jakże inna od naszych oczekiwań. Niestety, to prawda, potrzebujemy pomocy z zewnątrz. Nie należę do tych, którzy przesadzają, że grozi nam Serie B. W ponad stuletniej historii Inter w wielu ciemnych dupach bywał, ale do B nie spadł. Nawet jesli ktoś z zewnątrz nam nie pomoże nie spadniemy, ale podzielimy los Liverpoolu - piękna historia, gro tytułów, głośna nazwa i 8 miejsce w tabeli.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Seba »

Jeśli wracamy do tematu Ranieriego, to warto zauważyć, iż siwy przejął drużynę w trakcie sezonu i musiał kleić wszystko na szybko z tego co miał pod ręką. Stramaccioni natomiast miał cały okres przygotowawczy, a to zdecydowanie większy komfort. Co wypracował przez ten czas? ano taktykę, której ani razu nie przetestował w trakcie letniego obozu :hahaha: Prawie rok z drużyną i zero postępów. Śmiem nawet twierdzić, iż jest coraz gorzej. To raczej nie świadczy dobrze o szkoleniowcu. Nie mówiąc już o żenujących wypowiedziach po meczach. Po porażce z Romą był zadowolony, to dzisiaj powinien być wniebowzięty...

Piekarz dobrze napisał. Trzeba patrzeć w przyszłość, a takowa nie zapowiada się zbyt dobrze. Zarząd wiedział co robi zatrudniając Andreę. Szukali takiej marionetki i znaleźli. Oriali także nie został zwolniony bez przyczyny. Zresztą sam powiedział po odejściu, że był przeszkodą dla Morattiego i Branki.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Piekarz »

Nie no, los Liverpoolu to my już podzieliliśmy. Szóste a ósme miejsce w tabeli to nie taka wielka różnica, zwłaszcza szóste w Serie A a ósme w Anglii. Sytuacja w zasadzie taka sama, Liverpool ma o tyle lepiej, że ma jakieś pieniądze - ale wydaje je na razie idiotycznie, więc na jedno wychodzi. Troszeczkę to pocieszające, że nie jesteśmy jedynym wielkim klubem na dnie...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: yoda79 »

Trawestując klasyka, nie mozna zwolnić (zmienić) a nalezy wyp...:
1. Pionka
2. Zarząd
3. Pseudopiłkarzy - Yuto, Mudi, Gargano, Obi, Jonathan, Mariga i jeszcze paru gigantów.
Trzeba coś zrobić, muszą być zmiany.
90% tutejszych Interistów wiedziało,że transfery Japońca, TR, Mudiego to będą niewypały a ludzie biroący konkretna kasę nie wiedzieli? To jak o nich świadczy? Amatorka.
Inter da się ogladać tylko jako komedię, ewentualnie jako eksperyment.;) Mianowicie namówiłem brata, który rzadko ogląda Inter do obejrzenia kilku meczów z rzędu (wiem, było mu ciężko). I jego wnioski są takie jak większości Interistów - mamy kilku dobrych piłkarzy, którym zdarzają się farfolce (Guarin, Jesus, Handa), paru niezłych (Rano, Palacio), reszta jest do wyjebania natychmiast na czele z lekkoatletą z Japonii. Tragicznie gra Pereira, ale jemu dajmy jeszcze czas.
Podsumowując-kabaret.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: Matteo »

Patrząc na to co się działo na boisku wynik dobry:) Rzuciła mi się w oczy sytuacja kiedy Gaby miał otrzymac podanie, oczywiscie stał na środku boiska i czekał na piłkę, zza jego pleców wyskoczył Guaro przejął piłkę( wyglądało to tak jak by mu zabronił dotykac piłki) i kontynuował akcje. Pomyslalem sobie ,,gra jak cały Inter" - NA STOJĄCO, zero przeglądu pola, ruchu bez piłki. Jedyny Freddy walczy i nawet nie jestem zły ze zawalil bramke bo nie jeden mecz nam wygrał i będzie do konca sezonu gryzł trawe. W sumie nie ma co się dziwic ze tak wygląda gra, skoro wszyscy kreatywni gracze( poza Guaro i po częsci Palacio) albo siedzą na ławce albo zostają sprzedawani( Wesley, Cou) a w ich miejsce do składu wskakują gracze o charakterystyce defensywnej. To nie wina Gargano, Cambiasso, Mudingayia czy nawet Capitano który tez pogrywa w pomocy. Tylu defensywnych graczy nie stworzy wielu sytuacji bramkowych i trzeba byc kompletnym beztalenciem zeby tego nie widziec. Poza tym boki obrony są tragiczne. Nagatomo robi kilometry ale to chyba nie ten poziom, lubię go za charakter ale moze byc dobry jako zmiennik zeby zabiegac rywala w koncówce. Perreira jest przewidywalny jak wywiady Stramy po meczach :) Poczekajmy na transfery- o ile będą, jednak zastąpienie klasowych bądz ulatentowanych graczy sredniakami nie wrózy dobrze. Nie wymagajmy od nich wiele, to są dobrzy rzemieślnicy, a my potrzebujemy przynajmniej kilku mistrzów zeby się liczyc w walce o trofea
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 22 Kolejka : Inter-Torino

Post autor: groch »

Ja pytam. Po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze? Guarin od kilku meczy pcha nam grę środka pola a pajac wrzuca go na prawe skrzydło... A na środku Gargano, Mudi, Zanetti którzy mają smycz do 3 metrów za połowę boiska. Gdzie jakiś ofensywny piłkarz? Dynamiczny itd? Jest Alvarez no ale przegrywając 1-2 miszczu wprowadza Cambiasso. Okej strzelił on bramkę ale wymiana przy porażce pomocnika na def pomocnika jest chore!

Przypomina mi się dwumecz z Milanem w LM za Manciniego...
0-2 w pierwszym meczu, w drugim cały czas 1 napastnikiem.

CHORE!!! CHORE!!! 0 JAJ na ławce!
ODPOWIEDZ