1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Chuchu »

Oficjalne jedenastki:

Inter: 1 Handanovic; 55 Nagatomo, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 31 Pereira; 19 Cambiasso, 29 Kovacic, 21 Gargano; 14 Guarin; 22 Milito, 99 Cassano.

Rezerwowi: 27 Belec, 4 Zanetti, 8 Palacio, 11 Alvarez, 24 Benassi, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan.

Trener: Andrea Stramaccioni



Cluj: 1 Felgueiras; 3 Ivo Pinto; 13 Piccolo, 20 Cadu, 45 Camora; 6 Muresan, 23 Godemeche, 24 Rada, 8 Sepsi; 14 Maah, 30 Rui Pedro.

Rezerwowi: 44 Stancioiu, 10 Valente, 12 Maftei, 19 Bjelanovic, 22 Hora, 26 Celestino, 62 Paun-Alexandru.

Trener: Paulo Sergio



Sędzia główny: Michael Koukoulakis
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Omen »

No to straciliśmy Milito na dłużej...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: mio85 »

kiedy kupowalismy Kovacicia nie wierzylem, ze robimy dobry interes, nie bylem tez przekonany, ze moze on wskoczyc do pierwszego skladu juz w tym wieku.....przekonal mnie jednym meczem - to talent czystej wody......podoba mi sie w nim niemal wszystko - sposob wyprowadzania pilki, drybling, podania, spokoj....on wygladal dzis jak zawodnik 26 letni ktory na liczniku ma juz co najmniej 200 wystepow w tym zespole.....Panowie mamy diament w Mediolanie....smiem twierdzic,ze dzis bylismy swiadkami narodzin gwiazdy.......tylko od nas zalezy jak sie teraz rozwinie.......
to juz drugi mecz w ktorym ogladanie Interu nie bylo masochizmem, stworzylismy mase okazji szkoda ze braklo skutecznosci......jesli to wiezadla to dla Milito jest to koniec kariery.......brawo dla zarzadu za zakontraktowanie napastnika......wyglada na to, ze czeka nas cala runda gry z dwoma polnapastnikami, z ktorych jeden ma sily tylko na 70 min,zero zmian i alternatyw z przodu - nie wyglada to za wesolo....
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: andyvdm »

Kovacic :oops: Piekna asysta w stylu Pirlo, najwiecej kontaktow z pilka z calej druzyny i 90 procent celnych podan. Mimo tego jak bardzo lubie Coutinho wymiana za chorwacki talent byla jak najbardziej korzystna
Siorski
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:29

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Siorski »

Omen pisze:No to straciliśmy Milito na dłużej...
Oby nie już na dobre...

Mec pod kontrolą. Drugi wygrany mecz z rzędu. Ostatnią taką serię mieliśmy chyba w grudniu.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Hanys »

nie ma to jak cieszyć się drugim meczem z rzędu, jednak jest się czym cieszyć bo rzeczywiście jak na tą formę jest to sukces! jednak mam nadzieje że już pójdzie tak dalej tylko strata Milito jest tragiczna bo niestety nie mamy już żadnego środkowego napastnika, mam nadzieje że Strama coś wykombinuje i skrzydła będą strzelać oraz ofensywni pomocnicy. Palacio nie wiem czy utrzyma taki poziom w strzelaniu bramek... a Cassano narazie nie pokazuje wszystkich swoich umiejętności tak mi sie wydaje!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Nen »

Cluj w pierwszej połowie wyszedł z nastawieniem, aby nie przegrać, a w drugiej, aby nie przegrać więcej. Strasznie defensywnie zagrali Rumuni, dobrze, że Rodrigo strzelił drugą bramkę, bo widać, Cluj chciało wszystko rozstrzygnąć u siebie. Mecz podobny do tego z Chievo - pewnie w obronie, aktywnie w ataku i nieskutecznie, zabrakło znów kilka razy kopki nad i.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Imrahil »

Zabrakło skuteczności, Cassano momentami za dużo się bawił, Guarin to odstrzeliwał gołębie na dachu. Nagatomo jak nie potrafił wrzucać tak dalej nie potrafi a najgorsze w tym jest kontuzja Milito..
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: YoozeQ »

Kovacic zagrał spoko, ale czemu nie grał na pozycji Cambiasso? Gdyby zamienić tych 2 piłkarzy pozycjami to mogę się założyć, że gra byłaby jeszcze lepsza. Widać, że ciężko odebrać mu piłkę i nie popełnia głupich strat. Potencjał jest ale nie na tej pozycji!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Chuchu »

YoozeQ pisze:Kovacic zagrał spoko, ale czemu nie grał na pozycji Cambiasso? Gdyby zamienić tych 2 piłkarzy pozycjami to mogę się założyć, że gra byłaby jeszcze lepsza. Widać, że ciężko odebrać mu piłkę i nie popełnia głupich strat. Potencjał jest ale nie na tej pozycji!
Moim zdaniem na tę pozycję Strama szykuje Kuzmanovica, ale że ten grać w Lidze Europejskiej nie może, to musiał kimś go zastąpić, najlepszy wydaje się Kovacić do tego. Cambiasso przy piłce się trzymać nie umie, rozegrać też. Przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Omen »

Wszyscy zachwycają się po jednym przyzwoitym meczu Kovacicia. Zobaczymy na co go stać w najbliższym czasie.Mieliśmy już takie perełki w Interze.Szkoda mi Milito...teraz ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądało w lidze...LM się oddala.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Minister »

Cluj wyszedł defensywnie?Widocznie inny mecz oglądaliśmy.W sumie ja oglądałem na Rumuńskim serwerze więc może tam manipulują telewizją, ale z mojej perspektywy to my staliśmy dupą w bramce o czym świadczy odległość przy wznawianiu gry z "5" przez Cluj.Trzech naszych teoretycznie nie pozwala grać na krótko a następny najbliższy pomocnik był na naszej połowie.My w tym meczu chyba ani razu nie zagraliśmy na krótko, bo nam nie pozwalali rozgrywać, gdyby nie Kovacic przy piłce bylibyśmy z 40%.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Mora »

Cieszy dość pewne zwycięstwo po przyzwoitej grze. Inter w zasadzie w pełni kontrolował przebieg tego meczu, nie pozwolił na wiele piłkarzom Cluj. Rewanż powinien być tylko formalnością.

Do talentu Kovacića podchodzę z dystansem. Niech pokaże na co go stać w meczach z mocniejszymi rywalami. Już niebawem ligowe starcia z Fiorentiną i Milanem, więc młody Chorwat będzie mieć doskonałą okazję do spróbowania swoich sił z czołowymi drużynami Serie A.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Raffal »

zna ktos strone gdzie mozna cały mecz ogladnac ?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: andyvdm »

Raffal pisze:zna ktos strone gdzie mozna cały mecz ogladnac ?
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... s-cfr-cluj
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: mio85 »

ja jestem zachwycony bo w odroznieniu od malolatow typu Coutinho, Livaja, Alvarez (ten to juz nawet nie malolat), wogole nie widac po nim strachu......Coutinho dostal kilka szans ale zadnej nie wykorzystal, Kovacic w drugim meczu oddal 3 grozne strzaly i zanotowal asyste, Coutinho jak wchodzil gubil sie w dryblingu, a w jego strzalach nie bylo ani sily ani precyzji.....roznica jakosciowa widoczna golym okiem.......nie podchodze z dystansem do jego talentu bo wystarczy 5 min by sie o tym przekonac, z dystansem mozna podchodzic co do rozwoju tego zawodnika w naszych barwach, bo historia pokazuje ze moze sie u nas uwstecznic....
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1/16 finału LE: Inter Mediolan - CFR Cluj

Post autor: Raffal »

w obronie Cou można powiedzieć że Kovacic grał 2 lata już w piłkę na dorosłym poziomie, Cou nigdy nie dostał tak naprawdę szansy....szkoda że nie zobaczymy ich obu razem 4 lata starszych
ODPOWIEDZ