25 kolejka Serie A Fiorentina - Inter

Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Re: 25 kolejka Serie A Fiorentina - Inter

Post autor: Matios »

No w każdym stwierdzeniu jest troche racji, mecz wyglądał fatalnie. Nie mieliśmy żadnego pomysłu na grę a indywidualnie tez nikt nie błysnął.. Nigdy nie byłem za częstymi zmianami trenerów, ale w tym momencie zaczałbym się nad tym juz zastanawiać.. Wygląda na to, ze Strama nie ma zadnego pomysłu na gręi nasza gra wyglada jak wyglada;/
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: 25 kolejka Serie A Fiorentina - Inter

Post autor: groch »

Co mnie na prawdę rozbraja?

Włączcie sobie mecze Mou, Conte... ONI żyją przy linii bocznej. Nasz "demon taktyczny" jest w stanie kiwać tylko, aby wszyscy piłkarze wrócili w swoje pole karne. Apropo pola karnego... Hmmm w kilku momentach myślałem, że oglądam mecz piłki ręcznej. Nasi obrońcy ustawieni spokojnie na 16 metrze a Viola sobie klepie piłke na 20-25 metrze bez żadnego rywala.
Co więcej. Każdy trener, chyba nawet ja bym zauważył, że jeżeli przegrywam 0-1 czy 0-2 i Viola ciśnie jak Niemcy w 39' to warto zmienić jakoś taktykę. Coś podpowiedzieć, jakoś zagrać inaczej, szybciej. Ale po co? Można przecież patrzeć z miną jak zbity pudelek i w 75minucie przy stanie 0-4 zdjąć ostatniego napastnika w miejsce którego wpuścić kolejnego obrońco/pomocnika Schelotto. Szkoda, że to nie liga angielska bo tam zespoły nie odpuszczają i gdyby tak postąpiła Viola skończyłoby się 6-7 a STRAMA może wtedy by poleciał. Wszyscy chieliśmy zwolnienia Ranieriego i narzekaliśmy, że zarząd odkłada to z meczu na mecz. Teraz będzie to samo. Zwolnią go... A następny trener dostanie na starcie 6-7 pkt straty do 3 miejsca i buba...
Wypowiedzi pomeczowych komentował nie będę bo to dopiero tragedia :D.
ODPOWIEDZ