26 kolejka Serie A Inter - Milan

Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Kebo »

Parodia cała nasza gra remis nie odzwierciedla co się działo na boisku, Milan powinien wygrać, a Stramaccioni wylecieć
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: sampam »

Jacob3 pisze:Parodia cała nasza gra remis nie odzwierciedla co się działo na boisku, Milan powinien wygrać, a Stramaccioni wylecieć
Mnie razila swoboda z jaka rozgrywali pilke Milanisci.
fudalik1995
Posty: 196
Rejestracja: 30 lis 2010, 10:13

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: fudalik1995 »

Guarin znów na boku.. Wydaje mi się gdyby Guarin grał w środku szybciej wychodzilibyśmy spod naszego pola karnego i moze Guarin by coś sam pociągnął pare metrów .
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Żenujący spektakl. Milan zadowolony z remisu, bo jest wyżej w tabeli. Inter zadowolony z remisu, bo wyciągnął go na ogromnym farcie i jest znacznie gorszy. To derby były w ogóle?

Milan tak naprawdę nie wygrał wyłącznie przez dwóch piłkarzy, z których żaden nie nazywa się Schelotto: najlepszego na boisku Handanovica i najgorszego Balotellego.

Jeśli porażka zwolniłaby Stramaccioniego, to jest to najgorszy wynik z możliwych. W zasadzie zresztą nie czuję się, jakby padł remis, a jakbyśmy my przegrali, tylko Milan przy tym nie wygrał. To trochę lepiej niż porażka, ale nie aż tak dużo.

Nasze konstruowanie akcji to koszmarne, monstrualne gówno... pomysł z Guarinem i Alvarezem na skrzydłach to gówno nie mniejsze... Stramaccioni rośnie mi na najgorszego trenera Interu moich czasów.

Najlepsze w tym meczu było chyba to, że przygłup zagrał na poziomie Rocchiego. Teraz czekam na spusty Stramy nad jego wspaniałym Interem, który mimo katastrofalnie męczącej wygranej z rumuńskimi handlarzami ekskrementów i dwóch nieodgwizdanych autów wyszarpał drużynie która pokonała barsę arcycenny punkt na trudnym terenie.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 23:58 przez Piekarz, łącznie zmieniany 2 razy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Seba »

Co mu przyszło do głowy, aby na taki mecz ponownie kombinować z ustawieniem? Ten facet na prawdę lubi uprzykrzać sobie życie. Jak można wystawić Guarina na prawej stronie, a Cambiasso powierzyć środek pola? Dobrze, że Gargano walczył za dwóch, bo wyglądałoby to zdecydowanie gorzej. Od porażki w dużej mierze uratował nas Handanovic. Dzięki jego świetnym interwencjom nie schodziliśmy do szatni z trzema bramkami. Później wejście smoka Schelotto i Stramie się upiekło. Jakaś opatrzność nad nim czuwa w meczach derbowych. Kuzmanovic faktycznie jest drugim Mottą. Podreptał, pospacerował, podał dwa razy do tyłu i tyle go widzieli. Koniec końcem, cieszy wynik, martwi gra i nie widać nadziei na Ligę Mistrzów.
Obrazek
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: mio85 »

za ten wynik powinnismy dziekowac niebiosom, a wszyscy, ktorzy liczyli na zwyciestwo powinni przyklepac piatke Morattiemu i Brance, bo tylko osoby nie znajace sie sie na pilce moga byc tak naiwne, by myslec ze da sie wygrywac bez playmakera i srodkowego napastnika......wszystkich majacych jeszcze jakiekolwiek zludzenia ze cos moze sie poprawic w naszej grze do konca sezonu odzieram ze zludzen - nie nic sie nie zmieni, i tak jak dzis sie toczylismy po boisku bedziemy sie toczyc za tydzien, za dwa, w swiateczna niedziele, czy w upalny maj.....termin nie ma tutaj znaczenia......Stramacionni po czesci ze swojej winy po czesci z glupoty szefostwa zrodzil niesamowity twor - mozemy nie grac playmakerem, ale wtedy trzeba miec silne boki, tymczasem my gramy wogole bez skrzydel (sic!), a akcji nie ma kto wykanaczac z przodu......fatalny mecz Palacio, slabiutko srodek obrony, co pokazuje ze nie ma znaczenia tutaj ustawienie - nawet przy trojce z tylu nie poelnialismy takich wielbladow.......zawsze wstrzymywalem sie z krytyka Nagatomo, jednak ten mecz przelal czare - nie chce widziec w naszym zespole takiego amatora w defensywie, nie wiem niech jest bocznym pomocnikiem, gra na szpicy ale na Boga nie w defensywie! kolejna perla to Alvarez, niech mi jeszcze raz ktos przypomni ile zesmy wtopili na tym transferze? nie rozumiem jak mozna go bylo nie oddac w styczniu, kiedy jeszcze ktokolwiek chcial go brac.......aha i tak jak myslalem Kovacic swoja dobra gra zasluzyl na lawke, znow brakuje komus jaj by najbardziej kreatywnemu zawodnikowi w druzynie dawac szanse.....Mateo jak chcesz sie rozwijac to gorzej trafic nie mogles..........bohaterem meczu Handanovic......
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

Pierwsza połowa to praktycznie powtórka starcia z Violą. Mogło i powinno się skończyć 0-3 i koniec marzeń o lidze mistrzów w następnym sezonie, a tak dalej zarząd, trener, piłkarze oraz kibice będą żyć w iluzji nadziei o najniższym stopniu na podium.
Mecz ogólnie słaby, przeciętne derby. W pierwszej połowie Samir naprawdę ratował nam dupsko, dobrze środek obrony i koniec plusów. Reszta pasywnie przyglądała się jak rozgrywa piłkę przeciwnik. Szczytem absurdu było bronienie wyniku u siebie przed własna publicznością w meczu derbowym po strzale tego El-Shaarawy.. dobrze ze to nie był murzyn no.45
W drugie połowie zobaczyłem coś co mnie nie zdziwiło i zarazem przekonało jak bardzo mamy niedoświadczonego trenera na ławie - który notabene notuje jak narazie dobre staty w derbach. Baresi tłumaczy Stramaccioniemu jak odmienić losy meczu - wchodzi Schelotto za Cambiasso ( który był dziś najsłabszy w Interze) i po kilku minutach strzela bramkę.. przypadek ? nie sadze tym bardziej że nagle poprawiła się gra całego zespołu.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 00:09 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piter »

Wszedł Schelotto Chivu i Kuzma, wszyscy defensywni, widać, że Strama liczył na cud wpuszczając Schelotto, myślał, że może strzelimy gola na farcie a gdy to się stało to szybciutko Kuzma i Chivu żeby bronić wyniku, zamiast wpuścić Kovacića i atakować bo milan oddychał rękawami.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Wygrana dałaby nam awans w tabeli. Porażka dałaby nam prawdopodobnie nowego trenera. Mamy remis, czyli nie ma ani jednego, ani drugiego. Jutro Lazio raczej na spokoju zdobędzie 3 punkty ze słabiutką Pescarą i wskakują na podium. Ligi Mistrzów absolutnie nie widać na horyzoncie.

Nagatomo dalej jest przesłaby, to że zaliczył asystę tego nie zmienia. Co dalej w pierwszym składzie robi Cambiasso to dalej nie rozumiem. Nieźle grał Alvarez, no ale znowu nie dograł meczu do końca. Ciekawe, czy będzie mi dane obejrzeć go jeszcze w pełnym wymiarze czasowym.

Generalnie 1 pkt. uratowany przede wszystkim dzięki świetnej postawie Handanovica i fatalnej Balotelliego.
IlCapitano

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Całe szczęście, że Batman to po prostu genialny bramkarz, bo już do szatni schodzilibyśmy z trójką w plecy. Po przerwie troszkę lepiej, ale to pewnie konsekwencja odpuszczenia meczu przez Milan - zwyczajnie nas zleceważyli po przerwie. Bramka dla nas? :) Wrzutka życia Nagatomo i gol Schelotto, po którym spodziewałbym się najmniej, że to właśie on strzeli bramkę. Milan po stracie bramki padł, można było atakować i go dobić, no ale kim... Cholernie brakowało Milito, na pewno by coś dzisiaj strzelił.
Za tydzień pewnie standardowe, sycylijskie lanie.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: forzaragazzi »

Czy tylko mnie drażni Nagatomo? :mad: Koleś jak dla mnie w defensywie jest nieobliczalny. Nie wiadomo czy nie akurat nie trafi w piłkę, czy się poślizgnie czy odbije się od napastnika :oops:

Co do meczu to strasznie mi przerywało ale ogólnie było kiepsko. Brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, skrzydlowego i porządnego środkowego pomocnika do pomocy Gargano.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:Jeśli porażka zwolniłaby Stramaccioniego, to jest to najgorszy wynik z możliwych.
Ktoś już to wcześniej pisał w tym temacie, ale powtórzę: poronione jest życzenie drużynie porażki, byleby tylko wyleciał trener.

Nudne te derby, niewiele się działo, pierwsza połowa zdecydowanie dla Milanu, choć sama bramka padła w zasadzie z niczego: głupia strata w środku pola, dwa podania i gol. Poza tym kilka świetnych interwencji Handanovicia. W drugiej połowie Inter zaczął śmielej atakować, zastosowany pressing przynosił efekty, Inter mógł wyrównać wcześniej, ale szansę zmarnował Guarin (świetny Abiatti), w końcu precyzyjne co do centymetra dośrodkowanie Nagatomo (to mnie zszokowało) i mieliśmy remis. Ostatni nudny kwadrans to efekt albo zmęczenia obu ekip albo podświadomego pogodzenia się z remisem (wszak 1 punkt jest lepszy niż strata bramki po kontrze w samej końcówce).
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: MiRas. »

Oczywiście, gdyby nie Handanović, to w okolicach 25 minuty mamy już soczysty 3:0 w dupę. Dwie sytuacje, w których nie wiem jakim cudem, ale jednak wyłuskał piłkę.

Pierwsza akcja Interu, która zasłużyła na miano naprawdę groźnej akcji nastąpiła w 53 minucie (nie za późno?). Co prawda gol po niej nie padł, ale Abbiati w końcu się ubrudził.

W końcu 69 minuta meczu, schodzi Cambiasso, wchodzi Schelotto. Efekt? Gol dla Interu 2 minuty później.

Najbardziej co boli to fakt, że Milanowi tak naprawdę nie chciało się za bardzo grać, (przynajmniej takie odniosłem wrażenie). Generalnie więcej jakiejkolwiek strategii można zaobserwować u zawodnika, który rzucam oszczepem na festynie kościelnym, aniżeli w drużynie, którą prowadzi miłościwie nam panujący Stramccioni (61 minuta, Baresi tłumaczy Stramaccionemu co się dzieje na murawie OMG, gdzie ja jestem, co ja oglądam?!).

Kupiliśmy TRZECH piłkarzy w zimie (nie liczę Rocchego, bo on został pozyskany podobno po to by straszyć robale ale na murawie w Appiano, a i tak wychodzi mu to mizernie, bo nawet lepiej spisują się miejscowe wróble) i w pierwszej jedenastce nie wybiegł żaden.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Tkrauze »

Mi się derby bardzo podobały,mimo że faktycznie graliśmy gorzej w pierszej połowie. Ogólnie walić to! Do czego zmierzam:
Panowie mamy 2 najlepszych obrońców we Włoszech!!!! JUAN I RANOCCHIA. Żaden Barzagli,Chiellini,Mexesy czy inne łachudry. Mamy obrońców na lata i to sie liczy.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Kermitt »

Nie wiem od czego zacząć bo sporo wniosków mi się w sumie nasuwa po tym meczu. Zacznę może od tego że druga połówka wyglądała jako tak, ale i tak gramy dramat. Cuchu i Nagatomo to są zawodnicy ewentualnie na ławkę w tym momencie, a oni mają stanowić o naszej sile. Na plus Guarin, dużo spokoju. Dobrze też Alvarez, coś rwał tam z przodu i Palacio, fajnie grał na ścianę i na prawdę walecznie. Juan Jesus najlepszy chyba w obronie, również dobry mecz. No i oczywiście Handanovic, który już po raz enty ratuje nam dupę, żadna niespodzianka. Kuzmanovic to w ogóle wszedł na to boisko ? W moim mniemaniu nie wniósł kompletnie nic. Mam nadzieję że ze Stramaccionim pożegnamy się po sezonie, bo z nim na ławce to my przez wieki nie wrócimy do CL.

Mimo wszystko cieszy ten remis, ale bardziej od tego cieszy to że Ballo nie pograł dziś zupełnie nic i oprócz tych dwóch zmarnowanych sytuacji nie było go widać. Mecz jakiś taki bezpłciowy ogólnie. Może odniosłem też takie wrażenie przez komentatorów, bo to była tragedia. Jeżeli ktoś oglądał mecz na N to chyba wie o czym mówię. Na prawdę nie ma tam kogoś rzetelnego żeby go posadzić w tym studio komentatorskim ? Na dzisiejszym kazaniu nie usypiałem tak bardzo jak przy ich komentarzach. Myślę że na porannym megakacu potrafię wykrzesać z siebie więcej emocji niż tych dwóch panów, którzy zwą się komentatorami, porażka.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Jeśli porażka zwolniłaby Stramaccioniego, to jest to najgorszy wynik z możliwych.
Ktoś już to wcześniej pisał w tym temacie, ale powtórzę: poronione jest życzenie drużynie porażki, byleby tylko wyleciał trener.
Bla bla bla. Niby dlaczego? Jeśli uważam, że zmiana trenera przyniesie w bliskiej przyszłości profity znacznie większe niż jeden punkt, a pozostawienie go zakończy się katastrofą, to czemu nie miałbym woleć teraz przegrać zamiast zremisować?
IlCapitano

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Stramaccioni musi zrozumieć, że wystawiając Cambiasso sam siebie pogrąża. Cuchu to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Za Mourinho to on trzymał całą pomoc, ustawiał partnerów i był genialny w odbiorze piłki, a teraz? Lata do przodu, zostawia dziury w środku a potem nie ma siły wrócić, więc sobie truchta. Odbierać też już nie potrafi. Krótko mówiąc: jest bezproduktywny. Całe szczęście, że Gargano biega za dwóch, więc JAKOŚ to wygląda, ale i tak serce zaczyna mi mocniej bić kiedy rywal przebija się środkiem. Cambiasso nie ma prawa grać, obok Gargano powinien grać Kuzmanović który bardzo dobrze uspokaja środek i wyprowadza piłkę, no i Kovacić, który zwyczajnie nie może siedzieć na ławce tylko się rozwijać. Przed nimi lekko wysunięty Guarin i mamy niezłą pomoc.
Trzeba przyznać, że irytuje mnie ten brak jakiejkolwiek koncepcji na grę i ciągłe zmiany taktyki. Na to był przecież czas latem. Mamy koniec lutego, a nie widać filozofii gry, zgrania, mechanizmu w grze. Fizycznie też wyglądamy przeciętnie. Ja nie wiem, ale mi się nie podoba, że w takim klubie jak Inter żółtodziób uczy się fachu.
Darkos
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2009, 01:38

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Darkos »

Remis kompletnie nic nam nie dał. Mecz kiepski w naszym wykonaniu. Milan powinien to spokojnie wygrać, jakby się przyłożył w drugiej połowie. Teraz do końca sezonu męczymy się z tą kukiełką w roli trenera, a za tydzień Catania nas jedzie jak się jej podoba. Debilne wystawianie piłkarzy na dziwnych pozycjach to już znak firmowy Stramy. Guarin na skrzydle masakra. W drugiej połowie jak zszedł do środka to zaczął grać. Cambiasso to pomyłka losu, a wystawienie go od pierwsej minuty to po prostu skandal. Dobrze że Handa jest genialny, bo tak to w pierwszej połowie Balo mógł wsadzić hattricka. Podsumowując - jest beznadziejnie, ale przynajmniej stabilnie :D
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Seba »

Zobaczymy co miszcz strategii i taktyki wymyśli na Catanie. Jeśli Cambiasso wyjdzie w pierwszym składzie, a Kovacic usiądzie na ławce, to niech Chorwat jak najszybciej prosi o umieszczenie na liście transferowej. Schelotto także zasługuje na szanse od pierwszej minuty, tym bardziej że Nagatomo chyba znowu jakiś uraz. Nastawiam się jednak na opcje pesymistyczną, czyli Cuchu-Chivulla ;)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 00:50 przez Seba, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

Tkrauze pisze:Panowie mamy 2 najlepszych obrońców we Włoszech!!!! JUAN I RANOCCHIA. Żaden Barzagli,Chiellini,Mexesy czy inne łachudry. Mamy obrońców na lata i to sie liczy.
Problemem zarówno Juana jak i Rano są duże wahania formy. Dziś zagrali dobre zawody i chwała im za to, jednak chociażby w meczu z Fiorentiną robili babola za babolem. Zresztą straciliśmy 34 bramki w 26 meczach mając świetnego bramkarza, a to o czymś świadczy.
Piekarz pisze:
Mora pisze:
Piekarz pisze:Jeśli porażka zwolniłaby Stramaccioniego, to jest to najgorszy wynik z możliwych.
Ktoś już to wcześniej pisał w tym temacie, ale powtórzę: poronione jest życzenie drużynie porażki, byleby tylko wyleciał trener.
Bla bla bla. Niby dlaczego? Jeśli uważam, że zmiana trenera przyniesie w bliskiej przyszłości profity znacznie większe niż jeden punkt, a pozostawienie go zakończy się katastrofą, to czemu nie miałbym woleć teraz przegrać zamiast zremisować?
Po pierwsze dlatego, że przy porażce mielibyśmy 4 punkty straty do Milanu, a przy remisie jeden. Po drugie kto miałby teraz zastąpić Stramę? Mazzari ma podpisany kontrakt, Simeone rownież, Klopp czy inny Ferguson tak samo. Blanc jest wolny, ale wcale nie jest powiedziane, że chciałby przejść do zespołu bez rozgrywającego i bez napastnika, za to z grupą przeciętnych piłkarzy, fatalnym dyrektorem sportowym oraz prezesem lubiącym zwalniać trenerów w trakcie sezonu i zakochanym w FFP. Po trzecie nawet gdyby Blanc przyszedł nie ma żadnej gwarancji, że Inter grałby lepiej i zajął to 3 miejsce w lidze.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Ani Milan, ani Inter nie zyskali wiele na tym remisie. Jednak ktoś zyskał. Stramaccioni. W przypadku porażki mógłby być już w drodze do Rzymu. Tak więc milaniści ten pan jest Wam z pewnością wdzięczny.

Co do meczu. Milan miał Inter w tym sezonie po raz drugi na patelni, a mimo to, z tego dwumeczu wychodzi z gorszym bilansem(co może mieć później znaczenie). Inter grał nieźle do 15 minuty. Reszta pierwszej części gry należała do Milanu i tylko dzięki niesamowitemu Handanovicovi w drugiej połówce było jeszcze o co grać. Potem gra była momentami wyrównana. Remis traktuje jako miłą niespodziankę, szczególnie, że załatwiła nam go dwójka Nagatomo-Schelotto.

Co widzę w grze Interu, to dobre indywidualne występy poszczególnych graczy(z małymi wyjątkami). Guarin, Palacio, Cassano, Gargano, Alvarez, Ranocchia, nawet Cambiasso prezentowali się całkiem dobrze. Problem w tym, że to nie przekłada się na grę drużynową. Ten zbiór zawodników nie funkcjonuje dobrze jako całość i tu rzecz jasna docieramy do przyczyny tego - Stramaccioni.

Obawiam się, że skończy się to tak, że wylejemy Stramę, wtedy gdy nie będzie już szans na zajęcie miejsca na pudle. Drugi rok bez LM, ciekawe czy Moratti zdaje sobie z tego sprawę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Mora pisze: Po pierwsze dlatego, że przy porażce mielibyśmy 4 punkty straty do Milanu, a przy remisie jeden.
"Jeśli uważam, że zmiana trenera przyniesie w bliskiej przyszłości profity znacznie większe niż jeden punkt"

Co do reszty - cóż, uważam że nawet z Baresim szanse na LM byłyby większe niż ze Stramaccionim, ale nie o to chodzi - bronisz swojej tezy tylko dla tego konkretnego przypadku - ja się pytam, na jakiej podstawie twierdzisz, że chęć porażki dla zwolnienia trenera jest ogólnie, zawsze poroniona. Prościej, idąc Twoją drogą - gdyby na rynku czekał chętnie van Gaal, Capello czy Mourinho i jedynym warunkiem zatrudnienia któregoś z nich byłaby jeszcze jedna porażka Stramy, to dlaczego życzenie jej też byłoby poronione?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: sampam »

Tkrauze pisze: Panowie mamy 2 najlepszych obrońców we Włoszech!!!! JUAN I RANOCCHIA. Żaden Barzagli,Chiellini,Mexesy czy inne łachudry. Mamy obrońców na lata i to sie liczy.
Mysle, ze zagalopowales sie na fali pomeczowego...entuzjazmu (?). Akurat Barzagli to scisla czolowka obroncow w Europie, 2 sezon gra rewelacyjnie. Obroncy Interu graja dobrze, ale bardzo nierowno. Ponadto na pewno nasz srodek obrony jest wysoko notowany w Italii, bo nie maja realnej konkurencji oprocz Juventusu i moze Napoli, gdzie dobrze gra Cannavaro,pewnie i Campagnaro. Trudno mi ocenic gre Ogbonny, Astoriego czy defensywy Lazio, bo rzadko ich ogladam.
Z kolei kontuzjowany Chiellini dotychczasowa kariera zaswiadczyl, ze do frajerow nie nalezy.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Bart »

Ważne też, że ugraliśmy pozytywny bilans w dwumeczu z Milanem, co ma znaczenie w przypadku zakończenia sezonu z taką samą ilością punktów.

Pierwsza połowa wyglądała naprawdę słabo, szczególnie porażała ilość strat w pomocy. W drugiej połowie już o niebo lepiej, tylko który Inter będziemy oglądać częściej tej wiosny? Chaos w naszych szeregach wciąż nie zniknął, czekamy. Za tydzień ważny mecz w walce o 3 miejsce z... Catanią.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:Prościej, idąc Twoją drogą - gdyby na rynku czekał chętnie van Gaal, Capello czy Mourinho i jedynym warunkiem zatrudnienia któregoś z nich byłaby jeszcze jedna porażka Stramy, to dlaczego życzenie jej też byłoby poronione?
Nie interesuje mnie science-fiction, twardo stąpam po ziemi, uznani trenerzy nie są obecnie do wzięcia i tyle. Zresztą nie jest powiedziane, że taki Mourinho grałby o wiele lepiej z tymi piłkarzami, skoro mając do dyspozycji Ronaldo, Ozila, Pepe, Benzemę i innych świetnych piłkarzy jego Real zawodzi. Musisz zrozumieć, że sam Strama nie jest jedynym złem obecnego Interu, to również wielu przeciętnych, starych lub wypalonych piłkarzy i zarząd klubu z prezesem na czele. Poza tym istotą kibicowanie jest wspieranie swojej drużyny, a nie kalkulowanie i liczenie na porażkę, bo wtedy MOŻE odejdzie Strama, MOŻE łaskawie przyjdzie Blanc, który MOŻE ugra z drużyną 3 miejsce.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Za tydzień sycylijski wyjazd czyli kolejna ciężka próba przed Stramaccionim. Jeżeli chcemy walczyć o LM to wypadałoby zacząć wygrywać właśnie tam. Liczę, że zdecyduje się na jakąś jedną taktykę i przestanie żonglować zawodnikami po wszystkich pozycjach na boisku. No i Kovacic - chłopak musi grać inaczej jego transfer będzie kolejną nielogiczną zagrywką zarządu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:Nie interesuje mnie science-fiction...
Jprdl, to niech Cię zainteresuje czy coś. Zostaw wreszcie ten przypadek Interu. Pytam po raz ostatni: dlaczego uważasz, że w każdej sytuacji chęć porażki dla zmiany trenera jest poroniona? Bo "istotą kibicowania jest wspieranie drużyny, a nie kalkulowanie"? Innymi słowy, jesteś zwolennikiem tezy, podług której kibic jest od krzyczenia, a nie myślenia? Cóż, masz do niej zupełne prawo, tak jak ja mam prawo się z nią całkowicie nie zgadzać.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:Jprdl
A co to? Jakaś nowomowa pokemonów?
Piekarz pisze:to niech Cię zainteresuje czy coś. .
Nie jesteś od decydowania co ma nie zainteresować a co nie.
Piekarz pisze:Zostaw wreszcie ten przypadek Interu.
Przypominam, że sam napisałeś o zwolnieniu Stramy w konkretnym przypadku Interu, ja na ten konkretny przypadek Interu odpowiedziałem, a potem Ty nagle wyjechałeś z Mourinho i jakimś van Gaalem. Chcesz rozkminiać science-fiction to sobie rozkminiaj, ja na to nie mam ochoty.
Piekarz pisze:Bo "istotą kibicowania jest wspieranie drużyny, a nie kalkulowanie"? Innymi słowy, jesteś zwolennikiem tezy, podług której kibic jest od krzyczenia, a nie myślenia?
Kibic jest od jednego i od drugiego. Tylko, że z naszej dwójki to Ty krzyczysz: "Wywalmy Stramę!! To nic, że nie ma go kto zastąpić!! To nic, że w całym klubie jest burdel, ważne że jest kozioł ofiarny!! Wywalmy Stramę!! To nic, że Blanc może przyjdzie, a może nie!! To nic, że po odejściu z klubu Mourinho było już kilku trenerów z nazwiskiem (Benitez), młodych (Leonardo), starych (Ranieri i Gasperini) i żaden nic wielkiego nie osiągnął, wypieprzmy kolejnego na pewno będzie wszystko cacy!! Wywalmy Stramę!!"

A ja zachowuję spokój, bo zdaję sobie sprawę, że
Mora pisze: sam Strama nie jest jedynym złem obecnego Interu, to również wielu przeciętnych, starych lub wypalonych piłkarzy i zarząd klubu z prezesem na czele.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Pedryllox
Posty: 9
Rejestracja: 6 lip 2009, 14:48

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Pedryllox »

Mecz meczem i wynik wynikiem, ale ja jestem wzruszony postawą Schelotto. Rodzi nam się panowie prawdziwy Interista. Te łzy po golu mówią same za siebie, to tylko pokazuje jak zawodnik emocjonalnie podchodzi do sprawy. Takich ludzi nam potrzeba, którzy kiedy zajdzie taka konieczność to będą mordować za Inter na murawie. Świetny ruch transferowy Morattiego, aż dziw bierze, że są jeszcze na świecie tacy piłkarze. Forza Ezequiel Matias!

Trochę martwi mnie nasza linia obrony na Catanie. Zawodnicy z Sycylii jak wiadomo są naszym bezpośrednim rywalem do 3. miejsca w tabeli ( :O ), pojedziemy tam bez Ranocchi i prawdopodobnie Nagatomo, który chyba naciągnął mięsień. Jest Silvestre (ex-Catania to pewnie piana w ustach) no i wrócił Chivu, powinniśmy skleić jakąś obronę.

GRAZIE RAGAZZI!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Mora pisze:
Piekarz pisze:Jprdl
A co to? Jakaś nowomowa pokemonów?
Tak. Na nasze tłumaczy się ten zwrot jako "zacznij czytać ze zrozumieniem, człowieku".
Mora pisze:
Piekarz pisze:to niech Cię zainteresuje czy coś. .
Nie jesteś od decydowania co ma nie zainteresować a co nie.
Bez komentarza.
Mora pisze:
Piekarz pisze:Zostaw wreszcie ten przypadek Interu.
Przypominam, że sam napisałeś o zwolnieniu Stramy w konkretnym przypadku Interu, ja na ten konkretny przypadek Interu odpowiedziałem, a potem Ty nagle wyjechałeś z Mourinho i jakimś van Gaalem. Chcesz rozkminiać science-fiction to sobie rozkminiaj, ja na to nie mam ochoty.
To Ty wyjechałeś ze Stramą i Blankiem w odpowiedzi na moją prośbę o uzasadnienie ogólnej tezy o poronieniu (w której nic o Stramie nie pisałem), więc chcąc się z Tobą dogadać poszerzyłem jedynie rzeczywistą sytuację o elementy abstrakcyjne - jak widać, nawet to nic nie dało.

Po raz trzeci na pytanie o uzasadnienie wspomnianej tezy otrzymuję gadki o tym, że zwolnienie Stramy nic nie da, co kompletnie nie jest przedmiotem dyskusji. Nie mam czasu na zadawanie go w nieskończoność, więc z mojej strony to koniec, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ