26 kolejka Serie A Inter - Milan

magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: magneto86 »

Handa po raz kolejny ratuje nam dupę, reszty nawet nie ma co komentować......
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: BAGGIO1 »

Bardzo słaba pierwsza połowa, przeciętna druga. Moim zdaniem kolejny słaby mecz Interu i z remisu możemy się cieszyć tylko dlatego, że Milan nie wiedząc czemu odpuścił w drugiej połowie oraz dlatego, że Handa kolejny raz rozegrał świetne zawody. Patrząc jednak na gre, całą sytuację w klubie i naszego trenera to naprawdę wątpie, że jesteśmy w stanie skończyć sezon na 3 miejscu. Obym się pomylił
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: tomiko85 »

Popieram remis cieszy , Milan był lepszy. Zastanawiam się nawet jak zajmiemy 3 miejsce to co później ? w LM nie powalczymy za długo z taką grą
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: BAGGIO1 »

Awans do LM dałby nadzieje na wzmocnienie składu. Przede wszystkim prestiż tych rozgrywek jest istotny, klub zyska (nie tylko finansowo) wygrac Lm w 2010, a teraz przez dwa sezonu w niej w ogóle nie grać? Słabe. W takim wypadku Strama by pewnie został, ale byłby bogatszy o rok doświadczenia. Nie jestem jego zwolennikiem, zespół gra beznadziejnie, nie ma stylu, trener wyraźnie nie ma pomysłu, ale tak jak pisałem niestety obawiam się, że 3miejsce nie dla nas.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

Piekarz pisze:To Ty wyjechałeś ze Stramą i Blankiem w odpowiedzi na moją prośbę o uzasadnienie ogólnej tezy o poronieniu (w której nic o Stramie nie pisałem), więc chcąc się z Tobą dogadać poszerzyłem jedynie rzeczywistą sytuację o elementy abstrakcyjne - jak widać, nawet to nic nie dało.

Po raz trzeci na pytanie o uzasadnienie wspomnianej tezy otrzymuję gadki o tym, że zwolnienie Stramy nic nie da, co kompletnie nie jest przedmiotem dyskusji. Nie mam czasu na zadawanie go w nieskończoność, więc z mojej strony to koniec, pozdrawiam.
Uzasadniając ogólną tezę o poronieniu pisałem, że istotą kibicowania jest wspieranie drużyny, a nie chłodna kalkulacja i czekanie aż danemu trenerowi powinie się noga. Jak ktoś jest naprawdę słaby to prędzej czy później i tak wyleci. Niechęć/nienawiść/uprzedzenie/braka wiary w trenera nie może kibicowi zasłonić miłości do klubu. Zresztą taki kibic nie ma absolutnie żadnej pewności, że następca okaże się lepszy, bo z tym różnie bywa. Ja sobie nie wyobrażam, żebym miał być przeciwko swojej drużynie, żeby tylko wyleciał jakiś trener. W moim mniemaniu zdradziłbym wtedy swój klub, dla mnie to oczywiste, dziwne że trzeba to komuś tłumaczyć, ale to każdego indywidualna sprawa jak podchodzi do wspierania drużyny. Z mojej strony również koniec tematu. Również pozdrawiam.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Najsłabszy mecz derbowy od paru lat. Inter nie pokazał nic w tym spotkaniu. Najgorsze jest to że nawet derby nie wyzwoliły w naszej starej gwardii motywacji. Cambiasso potruchtał sobie przez 65 minut i nie było z niego żadnego pożytku. Zanetti nie istniał w ofensywie a młody De Scilio robił co chciał. Strama jest trenerem na dorobku i niby wolno mu popełniać błędy. Ale na boga, na błędach trzeba się uczyć a nie za każdym razem je powtarzać! Kovacić który jest uważany a największy talent jaki trafił w ostatnich latach do Włoch nawet nie powąchał murawy. Gdzie tu logika? Po co wydaje się 11 baniek na piłkarza który nie dostaje szans na grę? Kiedy on ma nabrać doświadczenia i pewności siebie jak nie w takim meczu? Takie pytania można mnożyć. Strama konsekwentny jest tylko w popełnianiu błędów...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Kebo »

Up@

Zgadzam się. Przecież Kovacic ruszyłby tą grą, nie wiem jak można wystawiać Guarina na skrzydle, fakt popełnia błędy, ale potem grając w środku radził sobie dużo lepiej. Niech Stramaccioni latem o ile zostanie zaplanuje, jaką formacją chce grać i zrobił odpowiednie ruchy w kadrze, bo jeśli przyjdą znowu same ogórki, albo nie będzie dawał szansy gry młodym i zdolnym będzie coraz gorzej
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Omen »

Jaszczu91 pisze:Najsłabszy mecz derbowy od paru lat. Inter nie pokazał nic w tym spotkaniu.
Dokładnie.Cieszmy się zatem tym remisem zwłaszcza,że wciąż zachowujemy szansę na 3 miejsce. Z drugiej strony nie spodziewałem się fajerwerków...Zabrakło Milito czy Samuela...a to nasze swoiste talizmany na mecze derbowe.Teraz ciężki mecz w Catanii...Nie wiem czy się łudzić czy już odpuścić te marzenia o LM.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Bart »

Naprawde nie wiecie, dlaczego Kovacic nie zagral? Bo spalil sie w pierwszym wazniejszym meczu, z Fiorentina. Gdyby znow zagral i znow sie nie wyroznil, juz byloby gadanie ze Strama nie uczy sie na bledach. Bez przesady, chlopak ma 18 lat, naprawde uwazacie ze powinnismy w 4 czy 5 meczu wystawiac go jako lidera pomocy na Milan?
Kiedy on ma nabrać doświadczenia i pewności siebie jak nie w takim meczu?
Derby w srodku sezonu nie sa od nabierania doswiadczenia. Taki Santon, zanim zagral z MU, zagral kilka solidnych meczow z rzedu, w tym z Roma. Na Kovacica przyjdzie jeszcze czas, ale jego talent nalezy rozsadnie wykorzystywac.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: webo123 »

pany tak dla zaspokojenia mojej ciekawości - co znaczył napis wykorzystany w oprawie na trybunie?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Mora »

webo123 pisze:pany tak dla zaspokojenia mojej ciekawości - co znaczył napis wykorzystany w oprawie na trybunie?
Obrazek

"Sprawiasz, że moje serce bije, że wstrzymuję oddech..."

Mniej więcej o to chodzi, ktoś obyty z językiem włoskim niech mnie poprawi w razie potrzeby :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: rafi27 »

,,Mi fai tremare il cuore...Mi fai smettere di respirare" - ,,Sprawiasz, że drży moje serce i przestaję oddychać"....

Ja bym tak to przetłumaczył, choć tłumaczenie Mory nie jest złe.
:D
:szal:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 26 kolejka Serie A Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Swoją drogą zapomniałem: znów genialna oprawa na derby; szkoda, że na zdjęciu, w bezruchu sporo traci.
ODPOWIEDZ