27 kolejka Serie A Catania - Inter

Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Kogel »

27 kolejka Serie A

Obrazek



Stadio Angelo Massimino
Niedziela - 03.03.2013, godz. 15:00


Obrazek


Ostatnie pięć sezonów w Serie A w konfrontacji z Catanią:

Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: miniu86 »

Mecz, który trzeba wygrać jeżeli nadal chcemy być w walce o podium.

Ciekawe jak tym razem Strama ustawi zespół? Oby było w tym więcej logiki niż ostatnio. Osobiście dałbym szanse Alvarezowi i Kovacicowi. Atak mamy przetrzebiony więc z pomocy należy wyciągnąć najlepsze co mamy.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: andyvdm »

Bardzo trudny teren, Catania radzi sobie swietnie w tym sezonie i jest w wysokiej formie. Remis bedzie moim zdaniem dobrym wynikiem, o wygranej nawet nie mysle w obecnej formie. Tym bardziej jak widze sklad z Tomasso 'Il Geriatrico' Rocchim
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: magneto86 »

Takie czasy nadeszły, że remis brałbym w ciemno.....
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Don_Balon »

Catania trochę wycięta (kartki, kontuzje), tak samo jak i Inter. Będzie ciekawy mecz, który może dużo namieszać w lidze.

Ostatnio pisaliście, że Strama nie ma jaj - chyba udowodnił, że je ma niepowołując "najlepszego" gracza. Z drugiej strony ciekawe, o co poszło - może Strama chciał w pierwszym Rocchiego, a Antek go wyśmiał? Tak czy siak jeśli się nie pogodzą Strama poleci.

Wracając do meczu, to remis będzie dobrym wynikiem. Kluczem będzie niestracić bramki - bo dla nas nie ma kto strzelać.
Na fcin. w jednym newsie było takie ustawienie:
Handa - Pupi, Juan, Chivu, Pereira - Kuzma, Kovacic, Gurina/Gargano - Ricky,Palacio,Scheloto

Na tę chwile najlepsze zestawienie do 4-3-3. Choć wolałbym coś bezpieczniejszego (np. 4-3-2-1).
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: interfann »

4-3-3 to najlepsze ustawienie pod tych piłkarzy. Widać to było w meczu z Milanem jak przeszliśmy na tą taktykę w 2 połowie to i gra zaczęła się jakaś w końcu. Mam nadzieję, że nie przegramy. Remis biorę w ciemno.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Seba »

Oby po ewentualnej porażce Strama nie wyskoczył, że zabrakło Cassano...
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: pewny »

Catania ma 42 pkt, my 44 pkt, aż dziwnie się na to patrzy, wierzę w zwycięstwo, ale porażka też mnie nie zaskoczy :/

:cry:
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Matios »

Jest to niewątpliwie bardzo ważny mecz z punktu widzenia tabeli. Jak przegramy to sytuacja może być nieciekawa, natomiast w przypadku zwycięstwa wciąż będziemy w grze o LM :)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Chuchu »

Porażka będzie oznaczać prawdopodobnie spadek na 7 miejsce, bo myślę, że Fiorentina poradzi sobie u siebie z Chievo. O Lidze Mistrzów w zasadzie będzie można zapomnieć. W takim wypadku może lepiej, żeby Strama dokończył sezon? Przynajmniej do Ligi Europejskiej się nie załapiemy.
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: adilbn »

Patrząc na ostatnie wyniki Interu w Catani widać że źle naszym się tam gra.. no i jeszcze przy naszych problemach kadrowych.. na prawdę czeka nas ciężkie spotkanie.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: kachol »

Bądźmy poważni, gramy z Catanią, jak ktoś myśli realnie o LM to ich rozjeżdżamy. Jak nie to Strama leci, moje nastawienie jest teraz bardzo proste, ten klub musi mierzyć wysoko, obecnie po remisie z Milanem nie wyobrażam sobie, że tracimy szansę na LM w meczu z Catanią!!!

Piłkarze cały rok grają z ogórami i słabo, nie było LM, teraz jakimś szczęśliwym zbiegiem okoliczności mamy wciąż szansę na LM, więc czas zacząć grać i wygrywać. A jak Zanetti będzie pieprzył po przegranym meczu (odpukać), że zabrakło szczęścia, graliśmy dobrze, ale zabrakło detali, musimy pracować, to będę trzymał kciuki, żeby jego też odesłać na zasłużoną emeryturę w tempie błyskawicznym.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Omen »

Czego tu się można było spodziewać wystawiając chyba najsłabszy skład od dziesięciu lat , grając na ciężkim terenie i z tak fatalnym trenerem.Stramaccioni proszę odejdź ! W pizdu co za sezon !
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: tomiko85 »

Potwierdzam, proszę odejdz Strama !
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Matteo »

Pierwszej połowy nie oglądałem- moze to i dobrze :) Załapałem się na drugą i dosyc fajnie to wyglądało. Jak widac potencjał jest tylko zawodzi taktyka- lub jej brak oraz odpowiednia motywacja. Schelotto ze swoim przyjęciem nadaje się do polskiej ligi a tak nawiasem mówiąc to stylem gry bardzo mi przypomina Kosowskiego:)
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: mediolan »

to... to bylo dziwne o.O nie wiem czy smiac sie czy plakac ... ta druzyna jest poprostu nieobliczalna ... dlaczego oni nie zbiora sie do kupy i nie skleja druzyny i zarzadu z ktorego bysmy mogli sie cieszyc jak z Interu w drugiej polowie?
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: miniu86 »

Pierwszy taki powrót od dawna. One man show Rodrigo Palacio - 2 gole i asysta. Uratował spod topora Stramaccioniego.

Dawać więcej minut Alvarezowi to może jeszcze coś z niego będzie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: sampam »

Jesli druzyna jest nieobliczalna, to wiedz, ze cos sie dzieje! Brakuje Interowi prawdziwego zarzadcy, a moze on dopiero takim sie staje...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Seba »

Kolejny raz piłkarze ratują dupę trenerowi. Facet rzuca kłody pod nogi drużynie, ale na szczęście jest kilku zawodników, którzy potrafią w pojedynkę wygrywać mecze. Przegrywamy 2:0, pali się grunt pod nogami, a tu wchodzi dziadek Stankovic, który ostatni raz na wysokim poziomie grał 2 lata temu. Zajebisty występ Kovacica. Oby więcej takich :] Odmładzanie składu idzie pełną parą...

Po pierwszej połowie nawet bramka pękła ze śmiechu.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Chuchu »

11 kolejek do końca, 1 punkt straty do 3 miejsca. Liczbowo wygląda to dość nieźle. W praktyce jednak ciężko myśleć pozytywnie. Dobrze by było, żeby ta dobra druga połowa dała naszym kopa i się ogarnęli pod koniec sezonu. No ale też nie da się ukryć, że spory udział miała tu również słaba postawa Catanii w drugiej części. Brawo dla Palacio, zdecydowanie ożywił grę z przodu. Nie wiem skąd ten poroniony pomysł wystawiania Rocchiego od początku.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: miniu86 »

Powiem tak, niech Strama daruje sobie tą LE. Palacio musi grać od początku w każdym meczu ligowym bo jest naszym najlepszym i jedynym snajperem. Liga to priorytet. Niech postawi na 4-3-3 już do końca sezonu no i minuty dla Kovacica i Alvareza.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: magneto86 »

Palacio uratował tyłek Stramie, nieobliczalna jest ta ekipa. Pierwsza połowa tragiczna, druga dobra. Jedno jest pewne brakuje myśli taktycznej i zgrania na boisku.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: pewny »

nie wiem właśnie czy to my zagraliśmy tak dobrze w drugiej połowie, czy Catania zagrała tak źle :)
zwycięstwo cieszy, podnieść się przy 2-0 to jednak sztuka, tym bardziej że ostatnio gramy piach

FORZA INTER
IlCapitano

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: IlCapitano »

Jak można zagrać tak beznadziejnie w pierwszej połowie i tak dobrze w drugiej? Ta drużyna jest szalona, może wygrać i jednocześnie przegrać z każdym, w każdej chwili.
Rocchi w pierwszej połowie uświadomił już chyba wszystkim, że nie powinien znaleźć się w tym klubie. Dobrze, że w przerwie wszedł Palacio i wygrał nam mecz. Jakość gry w przodzie po wejściu Rodrigo poprawiła się dość wyraźnie...
Ten wynik utrzymuje nas przy życiu. Nadal mamy szanse na 3 miejsce, ale Milan wygląda o wiele bardziej solidnie od nas.
W następnej kolejce merdy jadą do walczącej o życie Genui, natomiast Lazio podejmuje u siebie Fiorentinę. Nie muszę chyba pisać co Inter musi zrobić u siebie z Bologną...
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Matteo »

Il Capitano pisze:W następnej kolejce merdy jadą do walczącej o życie Genui, natomiast Lazio podejmuje u siebie Fiorentinę. Nie muszę chyba pisać co Inter musi zrobić u siebie z Bologną...
Będą wspierani 50 Naszych więc nie mają wyjścia za tydzień :)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: MiRas. »

Chwała za wyjście z 2:0 na 2:3. Takie coś nie zdarza się często. W pierwszej połowie wyszliśmy praktycznie bez napastnika, bo chyba nikt na poważnie nie bierze Rocchego (swoją drogą ciekawi mnie czym się kierował bałwan, który wpadł na pomysł sprowadzenia go tutaj?).

Ważne są 3 punkty i ważne jest to, że taki klub, jak Inter ma na dzień dzisiejszy jednego napastnika za co powinien ktoś beknąć.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Imrahil »

Ciezko stwierdzic co tak podzialalo mobilizujaco na zawodnikow w szatni, ze druga polowe zaczeli grac tak, jak powinni. Trener ? watpie, ale na szczescie dokonal zmian ktore uratowaly nie tylko jego, ale i caly niebiesko-czarny mediolan. Teraz nie jest to dobry moment, ale po zakonczeniu rozgrywek trzeba zadac pytanie kto jest winny za sprowadzenie Rocchiego bo z tego transferu to cala Italia wali beke i dzis dobitnie Tommaso pokazal, ze jest z czego sie posmiac.
lays
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2008, 18:53
Lokalizacja: Rumia

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: lays »

Niech Rocchi przestanie robic z siebie pośmiewisko i skończy karierę choćby i jutro. Przecież on nie wygral ani jednego pojedynku! Tracił literalnie każdą piłkę. Ja już bym chyba wolał żeby Colombi bo jestem pewien że byłby z tego większy pożytek. JJ musi jeszcze nabrać doświadczenia bo jak dla mnie zawalił nam obie bramki. No ale Rodrigo klasa sama w sobie! On musi grac jak najwięcej bo jest w gazie. Poza tym mam nadzieję że Schelotto będzie gral częściej na skrzydle bo mi podobała się jego gra. Tak samo Alvarez. Poza tym kolejny słaby mecz mecz Guarina. Zaciął się, dużo słabym decyzji, gubił piłkę.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Piekarz »

Niby fajnie, bo wyszliśmy z 0-2 na 3-2 i ugraliśmy bardzo ważne 3 punkty, ale boję się, że to zwycięstwo będzie robić za alibi dla Stramaccioniego i zawodników przez najbliższy miesiąc. Chciałbym się łudzić, że doda im to skrzydeł i wygrają kilka następnych meczów, ale cholera nie umiem.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 27 kolejka Serie A Catania - Inter

Post autor: Omen »

Ja już nie wiem co o tej drużynie myśleć.Gdyby w każdym meczu było takie zaangażowanie jak w drugiej połowie bylibyśmy dziś liderem Serie A.Po pierwszej części skreśliłem już naszych grajków.Rocchi udowodnił ,że to nasz taki Włoski Daniel Sikorski.Czemu takiego zaangażowania nie było w meczach ze Siena czy Fiorentiną? Graliśmy na ciężkim terenie , rezerwowym składem a jednak się udało.Ale Inter jak to Inter za tydzień może stracić punkty u siebie z Bolonią...Pazza Inter.
ODPOWIEDZ