31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Kogel »

31 kolejka Serie A
Obrazek

Stadio Giuseppe Meazza
Niedziela - 07.04.2013, godzina 20:45



Prognozowane 11-tki (wg SKY):

Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Walka o TOP3 w 31 kolejce Serie A:


Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: FReeFonix »

Niech Garritano/ Colombi zagra zamiast Rokkiego. Może któryś z nich pokaże swój potencjał ; )
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: miniu86 »

Napoli gra u siebie z Genoą tak więc wszelkie kalkulacje można odłożyć na bok. Potrzeba zwycięstw, a teraz będzie o nie jeszcze trudniej.

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że w niedziele wieczorem wybiegniemy z atakiem Cassano - Rocchi. Teraz zaczynam się cieszyć, że Guarin gra tak wysoko bo ktoś musi strzelać gole, a on sieknął w tym sezonie już 10. Dobrze również, że wraca Cambiasso.

Wg różnych informacji, Palacio ma wrócić za 20-40 dni. Ciekawe czy będzie miał po co.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: pewny »

a może Rocchi zostanie naszym bohaterem po tym spotkaniu, kto to wie :D

Szkoda Palacio, nabrał ostatnio wiatru w żagle i był naszą siłą z przodu :/
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Chuchu »

Ciężko wygrywać mecze nawet ze słabiakami nie mając żadnego nawet przeciętnego napastnika. Cassano na szpicę się nie nadaje, bardziej jest rozgrywającym, Rocchi to totalnie wypalony dziadyga, który formę miał ostatnio jakieś 4-5 lat temu, a i tak wtedy jakiś wybitny nie był, Garritano i Colombi to chłopaki, którzy nie rozegrali ani jednego, oficjalnego meczu w dorosłej piłce. Ile drużyn w Serie A ma słabszy atak od nas? Ze 2? Wraz z kontuzją Palacio sezon dla nas się zakończył, Lazio i Roma na pewno nas prześcigną, a do finału Coppa Italia na pewno nie awansujemy. Przynajmniej nie będziemy musieli w przyszłym sezonie znowu oglądać meczów z mistrzem Serbii czy Azerbejdżanu, bo poza pierwszą 6 raczej bankowo wypadniemy.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: miniu86 »

Forte i Colombi powołani. Robię się coraz bardziej ciekawy tego co jutro zaserwuje nam Sramala. Może jakieś nowe ustawienie z napastnikiem z primavery? Kto wie. Bardziej prawdopodobne jednak jest, że wyjdzie Rocchi i Cassano.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Imrahil »

Dla mlodych zawodnikow bedzie to jak niezapomiana przygoda, jesli zagraja bedzie to ich najprawdopodobniej pierwszy i ostatni mecz w podstawowej jedenestce.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Jaszczu91 »

Ja na sto procent jestem pewien że zagramy atakiem Rocchi- Cassano. Forte i Colombi zaczną z ławki. U nas młodzi nawet jak dostaną szansę i zagrają dobry mecz to na następne spotkania w nagrodę przykleją się do ławki rezerwowych. Benassi najlepszym przykładem.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Omen »

Jakoś nie wierzę,że Rocchi nagle się przebudzi. Dałbym w tej sytuacji pograć młodym...sezon i tak jest stracony dlatego nie rozumiem niektórych ruchów naszego młodego wystraszonego trenera. Jednak dzisiejszy wynik z Florencji sprawia iż nasz trener nie zaryzykuje łudząc się wciąż na 3 miejsce. Nie mamy napastników więc to nie eralne. Boże jakich czasów my dożyliśmy,że Inter który słynął z gwiazd w ataku wystawiać musi teraz paralityka niczym Wisła Sikorskiego.
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: and »

Liczę, że paradoksalnie plaga kontuzji wyjdzie nam na dobre, bo wymusi konieczność sprawdzenia młodzieży w ataku. Może objawi się jakiś talent, który wykorzysta szansę i stanie się objawieniem Serie A ...
Miło pomarzyć co nie ... ?
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: marcinek91081 »

koniec sezonu....FRAJERZY ROKU!!!!!!.tyle w temacie
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: jackop »

Wy to macie pecha. Rocchi się przebudził, Alvarez zrobił coś pożytecznego pierwszy raz w życiu, a i tak Denis karci waszą (najlepszą?) formację hattrickiem :D

Nie podejrzewałem, że ktoś może bardziej 'sfrajerzyć' w tej kolejce niż Milan... a jednak.
Obrazek
IlCapitano

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: IlCapitano »

To było coś absolutnie wyjątkowego, niespotykanego. Prowadząc 3:1 przegrać 3:4 to jest wyczyn godny odnotowania. Czy mieliśmy kiedykolwiek taki mecz u siebie?
Prawdą jest, że karny dla Atalanty przy stanie 3:1 był kompletnie z dupy, ale to nas nie usprawiedliwia. Daliśmy dupy, że głowa mała, po czwartym golu Atalanty wyłączyłem mecz, to nie na moje nerwy. Brak mi słów.

Oficjalnie kończymy ligowy sezon. Koniec marzeń o LM, teraz mam nadzieję, że wypadniemy poza strefę LE.
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2013, 22:37 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: AlwaysRemember »

Dziwi mnie, dlaczego się tak rzucili na Schelotto. Przecież ex- kumpel z drużyny. Btw. WSTYD! Ostatnia akcja Ranocchi to po prostu krew mnie zalała, zarobiłem bana na sb.xD Wygrywać 3:1 i przegrać 4:3
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: MiRas. »

Dobrze, że zapewniliśmy sobie pewny byt w Serie A już jakiś czas temu, bo gdybyśmy teraz mieli o to walczyć to (piszę tutaj całkiem serio) byłbym pełen obaw o to.

16 w tabeli Atalanta robi z nas frajerów na San Siro...

Drużyna naszpikowania nie piłkarzami... ba, nie kopaczami.. nawet nie amatorami, tylko darmozjadami i frajerami, zlepek przypadkowych chłopów bez ambicji. Ostatni raz u siebie w lidze wygraliśmy 10 lutego, czyli prawie 2 miesiące temu. W całym 2013 roku, w Serie A wygraliśmy aż 4 razy... a dzięki Bogu mamy niebawem połowę kwietnia.

Niech jeszcze jakiś pionek w wywiadzie wyskoczy, że walczymy o LE, albo o LM ( :lol: ), albo, że ciężko pracują to już będę miał czarno na białym, że oni tam jadą na psychotropach, albo Combi każdemu aplikuje "głupiego Jasia".

Wiem, ze zwolnienie trenera nic nie da, tutaj nawet duet Ferguson - Mourinho miałby spory problem z ogarnięciem tego "burdello bum-bum", ale jeśli Stramaccioni nadal będzie prowadził Inter po tej dzisiejszej manianie to niesamowicie się zdziwię, bo nie jeden trener w Interze wyleciał dużo szybciej i to za czyny, które można byłoby wybaczyć.
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: and »

Żegnaj LM - oby tylko na rok.
Zresztą z taką obroną to tylko byłby wstyd. Jak jakaś Atalanta wrzuca nam 4 u siebie w jednej tylko połowie, to strach pomyśleć co byłoby z NIECO lepszymi grajkami. Nasza obrona = drewniane drewno !!
Żal !! Dziś sezon się skończył !!
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: hbk »

Plusem tego meczu jest fakt, ze Alvarez strzelil dwie bramki i moze uda nam sie tego jednonogiego cudaka sprzedac w lecie.
Trzech obroncow to jest to, zawsze pozniej tracimy frajerskie bramki.
Ciekawe czemu Branca jeszcze nie dostal wymowienia. W zimie sprzedalismy 3 ofensywnych graczy, a kupilismy jednego defensywnego pomocnika, ktroy jest strasznie slaby (Kuzma), pomocnika Pirata co nic nie umie (Skelotto), slabego defensywnego pomocnika (skoro Kova tam gra) i lyse glywno. Transfery pelna geba.
Combi nasz doktor rozumiem, ze dostanie zwolnienie z pracy po sezonie.
Interem rzadzi szatnia. Nikt mi nie wmowi, ze Strama kaze byc Kambiazzo wolnym elektronem. Oni tam robia co chca, bo wiedza ze Moraś zawsze ich strone wezmie. W koncu jak Gruby Benek fikal, to go wyrzucili. Gruby Benek widzial jednak juz wtedy to, co kibice Interu widza dzisiaj. Weterani sa ciency juz, bo im nic sie nie chce i im mozna skoczyc.
Chyba nikt nie wierzyl w 3 miejsce. Ja od lutego nie.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: AlwaysRemember »

A ja po tym meczu niestety przestaję wierzyć.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: rumcyk »

To jest zenada i robienie posmiewiska z kibiców!!!!Szkoda ze to nie Polska bo kibice by wpadli do szatni i by co niektorzy dostali w jape to by sie za gre wzieli....Cambiasso nie wie w ktora strone pilke wypic , Rano i Guarin to koszulki pomylili chyba, Samuel i Juanem nie wiedza o co chodzi i jak sie gra razem z Rano, Zanetti i Pereira sa wszedzie i nigdzie, Kovacic nie ma komu pilki wprowadzic, Alvarez sam cos próbuje, a Rokki to ledwo zyje na boisku...nie wspomne o Handanoviciu ktory sam najchetniej by strzelil bramke bo bronic to nie ma co....Nosz kur...icy mozna dostac....Zarzad tez to wyje... Baranka, Combi no i nas trenejro...poprostu najlepszy przyklad jak rozpier.... najlepszy klub na swiecie w 3 lata.....
!!!!!!
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: AlwaysRemember »

Ktoś wie, o co poszło z tą ostatnią bójką?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: mio85 »

Ten mecz to kwintesencja calej dotychczasowej kadencji Stramy:
1) kontuzje
2) tasowanie ustawieniami,
3) dysproporcje miedzy obrona, a atakiem w stosunku 10:1,
4) totalny chaos w obronie,
5) kompletna nieprzywidywalnosc (niestety w negatywnym sensie)
5) Cambiasso jako podwieszony napastnik.

Wiecej grzechow pamietam, za wszystkie zaluje, czas zakonczyc ta zabawe po sezonie. Amen
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: yoda79 »

Wahałem się na MVP między Guarinem a Rano. Po namyśle stawiam na Rano, co o n i reszta tych anemików dzisiaj odstawial to sie w glowie nie mieści. Quo vadis Interze nasz?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Piekarz »

Mistrz ustalony, pierwsze trzy miejsca ustalone. Dajcie już ten rewanż w Coppa Italia i kończmy ten skurwiony sezon. Wszyscy - wypierdalać.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: miniu86 »

Dzisiaj na Meazza działy się cuda.

Inter wypuścił z rąk wygrany mecz. Pierwszy gol Atalanty po niezrozumiałym zachowaniu Cambiasso. Drugi to karny z dooouuuuupy. Inter miał 3-1 i powinien to dowieźć niestety od tego stanu coś złego zaczęło się dziać z grą w defensywie. Potem nieodgwizdany karny na Ranocchi.

Dzisiejsze cuda to gol Roccho, karny dla Atalanty i nieprawdopodobne(sic!) pudło Ranocchi w 94 minucie. Pudło Alvareza też niczego sobie.

Podsumowując. Można było spokojnie dojść Milan na 5 punktów. W zamian mamy już chyba koniec sezonu.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Blablarzynca »

Jeden z najdziwniejszych spotkań Interu, jaki miałem okazje(?) oglądać. Co to w ogóle, do cholery, było?! Mieć Atalante na tacy i odwalić taką maniane? To się w pale nie mieści! Karny dla Atalanty, to ja nie mam pojęcia gdzie go sędzia widział, starałem się coś dostrzec, ale tam nic, kurwa, nie widzę. Cambiasso kolejny raz jako trequarista. Gargano zabrakło dzisiaj na rozgrywającym i Ranocchia za krótko grał w ataku. Przynajmniej Alvarez pokazał nam, na co go naprawdę stać. Ja chce koniec już tego sezonu. Dzisiaj widziałem cyrk, nie mecz.

PS Guarin, najbardziej wkurwiająca postać w Interze. Od paru spotkań, pajac - nie piłkarz.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Czarson »

Wszystko pieknie sie ukladalo do czasu feralnego rzutu karnego, ktory wymyslili sobie sedziowie, nawet gracze Atalanty nie wiedzieli z czego on sie wzial. To w zasadzie zupelnie odmienilo przebieg spotkania, przestalismy grac, psycha siadla, szkoda. Dawno juz nas tak sedzia nie wyjebal na karnego, zal tym bardziej, ze on kompletnie zmienil oblicze dotychczasowego spotkania. Defensywa zaczela sie gubic, wszystko siadlo.

Dziwi mnie zachowanie pilkarzy Atalanty wzgledem Schelotto. Do niedawna ich kolega klubowy zostal przez nich niezle poturbowany i chyba zwyzywany bo musieli mu cos powiedziec skoro tak solidnie go to wyprowadzilo z ronowagi. Do tego ten cios w twarz...brawo

Ten mecz skonczylby sie prawdopodobnie nasza wygrana gdyby nie ten wymyslony karny nie wiadomo z czego.


Pudło ALVY i jeszcze wieksze Rano z 94minuty podsumowalo jego niesamowicie slabe zawody dziesiejszego dnia. Kurwa, co za mecz...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Jaszczu91 »

Koniec marzeń o lidze mistrzów? Proszę Was. To było już pewne od dwóch miesięcy. Dzisiaj gadalem sobie z kolegą o bukmacherce i jak weszliśmy na temat ligi włoskiej to on mówił o Interze jako o sredniaku ligowym. My jako kibice tego klubu nie jesteśmy za bardzo obiektywni i nie chcemy dostrzegać pewnych spraw. W tej chwili Inter nie nadaje się do LM. Pozostaje mieć nadzieję że skompromitujemy się w końcówce ligi na tyle że Strama zostanie zwolniony i nie złapiemy się do pucharu pasztetowej.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: mediolan »

to ja was jeszcze pociesze jutro poniedzialek... -.- meczu komentowal nie bede bo mozna tylko westchnac i sie poplakac juz nie mowie jak mozna stoczyc sie w kilkanascie minut i przegrac mecz ale jak taki klub w tak krotkim czasie stoczyl sie naprawde nisko tego pojac nie moge .... po sezonie a nastepny przy tym zarzadzie wygladal bd podobnie o ile nie gorzej ... dobranoc.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: Piter »

Rzut karny i wymówka, dobre sobie, niech nauczą się grać a trenerek amatorek niech spali się ze wstydu bo on nawet taktykiem nie jest tylko formacje ustawia i to jest cała jego praca, on nawet zmobilizować nie potrafi, co za żenada. Niech on poda się do dymisji bo MM jest w nim zakochany i nigdy go nie zwolni. Wstyd, żenada, hańba i jeszcze więcej, trzeba trenera z jajami a nie jakiegoś strame który posrał się po porażce z sieną, sugeruję iż nie jeden z nas by lepiej sobie poradził w Interze bez żadnego doświadczenia niż ten trenejro który triumfował nad wszystkimi w next gen series.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 31kolejka Serie A Inter - Atalanta

Post autor: sampam »

Blablarzynca pisze: PS Guarin, najbardziej wkurwiająca postać w Interze. Od paru spotkań, pajac - nie piłkarz.
W ogole pilkarze z Porto sprowadzeni w tym sezonie na stale do Interu sa raczej dywersantami. Guarinowi wychodzi co 2 mecz,Pereirze zaden.
Co do Ranocchi, pare miesiecy temu ktos z redakcji popelnil artykul nt. tego defensora, tytulujac go "To juz nie kijanka" (jakos tak). W swietle tego co dzis ujrzelismy, mozna miec powazne watpliwosci, czy Wloch nie popadl w smuge cienia...
ODPOWIEDZ