32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: tomiko85 »

Więc który trener poprzedni utrzymałby się przy takich marnych statach?
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: marco24 »

Strama powinien wylecieć za wyniki Interu. Zastanówcie się jednak czy byłoby to aktualnie dobre posunięcie? Wyleci, jego miejsce zajmie inny pionek, wygra dwa - trzy spotkania i zostanie na kolejny sezon, gdzie po pół roku każdy będzie miał go dość. Rewolucje w trakcie sezonu są głupim ruchem, powtarzanym przez Inter od jakiegoś czasu. Czasami sezon bez europejskich pucharów może być dobrym bodźcem do prawdziwych zmian i tego Interowi potrzeba.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: Matteo »

Coś na razie nie można się doczytać wypowiedzi Morattiego, czyżby cisza przed burzą tzn ewentualnym zwolnieniem, albo po prostu skończyły mu się argumenty ? :P
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: Piter »

Śmiech, wstyd i kompromitacja !!!
Jak przewalimy z Romą to Strama powinien wsiąść do autokaru Romy i wrócić do domu a w świecie Interu się już nie pokazywać !!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: miniu86 »

Wydaje mi się, że jeżeli Moratti zwolni Stramę jeszcze w trakcie sezonu to będzie to po ewentualnym odpadnięciu w środę. Później już nie byłby sensu. Myślę też, że wtedy sezon powinniśmy dokończyć pod wodzą Baresiego.

Ogólnie jednak mam nadzieję, że Moratti już teraz szuka nowego trenera. To ważne żeby Nowy mógł szybko zająć się przygotowaniami do kolejnego sezonu.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: kulasiak »

Brak umiejętności można wybaczyć. Jednak brak jakiegokolwiek zaangażowania i braku wstydu za takie porażki nie można. Dla mniej obecny Inter i prawie wszyscy piłkarze to ludzie bez jaj i są już skończeni. Puchar Włoch nic nie zmieni choć i tak wątpię by Roma dała się sfrajerzyć i przegrać z tak słabymi piłkarzami, bez ambicji i bez niczego za co można by ich było chwalić.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 32 kolejka SerieA Cagliari - Inter

Post autor: kachol »

Mecz jak mecz, ja czekam na zmiany.

MM na honorowego prezesa bez decyzyjności, zasłużeni piłkarze do pracy z młodzieżą kilku może być jako zmiennicy, żeby nowi się zaaklimatyzowali. Zarząd i cały sztab rozliczyć i ocenić kto się nadaje do pracy. Klub niech kupi ktokolwiek, byle spoza tego bagna i niech buduje 3-5 lat klub, ale od zera buduje, bez żadnych układów. Bo jak usłyszę, że znowu kupimy "gwiazdy" i będzie lepiej, trenerem zostanie następny wynalazek Morattiego, a w sztabie dalej będą Ci sami ludzie, to czeka nas kolejny rok frustracji.
ODPOWIEDZ