33 kolejka Serie A Inter - Parma

Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 33 kolejka Serie A Inter - Parma

Post autor: Piekarz »

Nen pisze:
Piekarz pisze:
Po drugo secundo - priorytetem jest odzyskanie miejsca w LM, a myślę że znacznie bardziej pomocny będzie brak LE niż infinitezymalnie lepsze transfery (bo czy naprawdę znaczącą różnicę robi nam nawet tak znacznie wyższe miejsce w tabeli, skoro wizerunek upadłego klubu i tak już nas otacza?).
Ale naszym problemem nie był fakt gry w LE, tylko fakt, że Strama grał tam pierwszym składem. LE choć przynosi grosze zawsze z jakaś kasą się wiąże no i reklama. NIe widzę problemu, aby w LE grala Prima, nawet jeśli ma to być 6 meczów.
Ale przecież nie ma najmniejszych szans, żeby grała. Znowu to, o czym mówiłem - Ty nie widzisz problemu, ale żaden trener - a na pewno nie taki, którego zatrudnimy lub co gorsza pozostawimy - nie będzie grał Primaverą ani nawet w pełni drugim garniturem w LE, najmniejszych szans na to nie ma.

A tak poza tym - jaka reklama, z Primaverą na boisku? Sześć pogromów z rzędu to w najlepszym wypadku darmowy kabaret dla całej Europy, a w najgorszym antyreklama. Ja tam już wolę obejść się bez tych groszy niż całe życie słyszeć, że mój klub przegrał z jakąś Legią czy Lechem dwa razy w jednym sezonie. Nie mówiąc już o tym, że faza grupowa LE to miejsce na reklamę właśnie dla takich zespołów, a nie dla Interu - choćby nie wiem jak beznadziejnego.
ODPOWIEDZ