36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

ODPOWIEDZ
Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Kogel »

36 kolejka Serie A


Obrazek




Stadio Giuseppe Meazza
Środa - 08.05.2013, godzina 20:45



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Charakterystyka siły ofensywnej Interu Mediolan:

Gole:

Obrazek

----------------------------------------------------------

Asysty:

Obrazek


Charakterystyka siły ofensywnej Lazio:

Gole:

Obrazek
----------------------------------------------------------

Asysty:

Obrazek


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prognozowane 11-tki (wg SKY):

Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłkarze niedostępni:
Obrazek Zanetti, Silvestre, Samuel, Nagatomo, Gargano, Stankovic, Milito, Mudingayi, Obi, Castellazzi, Palacio, Cassano, Mbaye.
----------------------------------------------

Obrazek Brocchi, Ederson, Mauri.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek


* - statystyki goli i asyst zaciągnięte ze strony whoscored.com
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Kujon »

Roma wczoraj przegrała więc Lazio ma szanse ją dogonić....

Mecz w TV bo NSport puszcza, pozostaje tylko jedno pytanie: Co zaserwuje nam dzisiaj Strama, bo czymś zaskoczy na pewno.

Jak dla mnie: Inter - Lazio 1-3, Klose coś ukuje na 100%.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Przyznam że proponowany wyżej skład wygląda nie najgorzej. Ale my przecież mamy Strame więc... będzie kolejna wtopa na Meazza
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: MiRas. »

Graliśmy jak nigdy, przegraliśmy jak zawsze.

- dwie kontuzje - standardowa sytuacja,
- zachowanie Handanovicia przy pierwszej bramce mam nadzieję, że odsunęło zainteresowanie Barcelony tym bramkarzem,
- Alvarez na prawej nodze nawet ustać nie potrafi, gówno mnie interesuje, ze strzelił gola, skoro dwie setki zmarnował (LEWĄ NOGĄ!) w sposób karygodny... karny... jprdl,
- Kovacić... jak tak dalej będzie grał, to nasz trener tysiąclecia postawi go na bramce, bo stwierdzi, ze tak cudownie wyprowadza akcje, ze to nie ma różnicy, czy ze swojej połowy, czy wręcz spod własnej bramki będzie to robił,
- ... że Guarin nie połamał rąk w 73 minucie Marchettiemu to ja się naprawdę dziwię,
- jakiś Onanizator wali strzał życia... a my nie potrafimy z 11 i 3 metrów wpakować piłki do pustej bramki.
- S. Ryczel w 91 minucie: "(...) Stramaccioni broni fenomenalnie po strzale Rocchiego" :D

Także Lidze Europy machamy na do widzenia i z pełnymi portkami czekamy na to co wymyśli na następy sezon wujek Massimo, Einstein taktyki i futbolu - Stramaccioni oraz odkrywca Krzysztof Kolumb z Mediolanu - Marco Branca Łapanka.

A tak całkiem serio, dzisiaj pieprzenie o wielkim sercu na boisku i walce mogę łyknąć, bo jakby nie patrzeć, widać było chęć... ale też brak jakiejkolwiek strategii, taktyki, ustawienia, trenerskiej ręki.. takie po prostu kopanie piłki z sercem i walka w wykonaniu 10 pachołków i Kovacicia, czyli coś, co można spotkać na polskich Orlikach.

Jeszcze tylko wpierLOL od Genoi i Udinese i mamy wakacje.
IlCapitano

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: IlCapitano »

Po chuj banujecie ludzi? Jeśli chodzi o mnie i tak będę pisał co mi leży na sercu, nieustannie, dopóki w tym kurwidole nie nastąpią radykalne zmiany. Stumetrowy chuj w dupę Morattiemu, Brance i Stramaccioniemu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Il Capitano pisze:Po chuj banujecie ludzi? Jeśli chodzi o mnie i tak będę pisał co mi leży na sercu, nieustannie, dopóki w tym kurwidole nie nastąpią radykalne zmiany. Stumetrowy chuj w dupę Morattiemu, Brance i Stramaccioniemu.
+5 piw ziom

Najgorszy moment w historii klubu? I guess.

NIKT mi nie wmówi, że Alvarez to nie jest kaleka, choćby pińcet bramek strzelił.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Imrahil »

Pamietacie ta gadke,ze zespol jest glodny zwyciestw ? :hahaha:

Wracajac do spotkania.. widzialem znacznie gorsze w tym sezonie w naszym wykonaniu,wiec nie rozumiem wyplyniecie kwasu po tym meczu.. bo nie zagramy w lidze europy ? litosci. Dobrze ze Moratti siedzial i ogladal swoje dzielo, a mine mial nietęgą..
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Seba »

Mecz po którym nie może być mowy o porażce przez kontuzje, karnego dla Lazio itp. Przegraliśmy na własne życzenie. Jeśli Strama wyskoczy z jakimś usprawiedliwieniem, to powinien zostać publicznie wychłostany. Alvarez czasem większości bramek w tym sezonie nie strzelił głową? Nie mógł mu ktoś podpowiedzieć, aby karnego też wykonał głową? ;)

Chciałbym poruszyć jeszcze dwie kwestie:
1. Rozpoczynamy mecz, piłka wędruje do Ranocchi, a ten przez nikogo nie atakowany wywala ją na pałę do przodu, co oczywiście zakończyło się stratą. Kto robi takie rzeczy w 5 sekundzie meczu? Rozumiem zawodnik wychodzi na wolne pole, ktoś zgubił krycie i nadarzyła się okazja na długie podanie, ale przecież w przodzie był sam Rock'y (który nawet nie biegł, tylko stał w miejscu) i 5 zawodników Lazio. Jak tak można?
2. Strama po meczu z Napoli pochwalił Ranocchie za występ.Jak sam powiedział, jeszcze dzień przed meczem Włoch miał tak opuchnięte kolano, że nawet dresu nie mógł założyć. Mija kilka dni, Andrea ponownie gra i kończy mecz z kontuzją. Czy ktoś jest zdziwiony takim przebiegiem wydarzeń? Nie wiem, czy lekarze wydają pozwolenie na grę, zawodnik występuje na własną odpowiedzialność, czy może trener każe grać. Jedno natomiast jest pewne. Jeśli takie działania stosowane są wobec wszystkich piłkarzy, to już wiemy skąd tak wiele urazów.
Obrazek
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: hbk »

Mozna sie pocieszac, ze byl to chyba pierwszy mecz, w ktorym chlopaka sie chcialo.
Co do Interowskiej degrengolady, ktora jak widac trwa nadal, juz sie wypowiadac nie bede, bo napisalem po meczu z Napoli.
Wszyscy czekaja na decyzje o zwolnieniu Stramy, ale ja czekam na decyzje o wywaleniu (tu powinno byc brzydkie slowo) dyscyplinarnym Branci. To co ten chlopak robi, to sie w pale nie miesci. Co to jest to lysce cos biegajace w ataku? Jak mozna kupowac Rokkiego? Co to jest ten Alvarez? Jak mozna wydac 10 mln na kolesia, ktory nie umie nic zrobic prawa noga, on sie chyba nawet przy wysaidaniu z auta by wywrocil. Kupienie Skelotto pomine, przedluzenie kontraktu z Chivu, kupno DŻonego i konia Alvareza, Skelotto jest tak slaby, ze Strama juz woli mlodzikow wpuszczac, to dopiero swiadczy o tym, jak on jest zalosny. O genialnych ruchach transferowych latem nie wspomne: najpierw przedluzyl kontrakt z Lucio, by pozniej go zwolnic. Kupil Handanovicia i juz musial zwalniac Julio Cesara. A ten nadal zbiera bardzo dobre recenzje w Anglii. Cyrk na kolkach!!! Wypychamy Szneijdera, a Ty Stankoviciu odpoczywaj w spokoju, nie przejmuj sie, moze przedluzymy kontrakt, tak ladnie sie leczysz.
Nam naprawde nowy trener nie pomoze. Inter wyglada na rozerwany od srodka przez dziadkow, glupie transfery Branci i do tego klauna trenera i ekspertow od przygotowania medycznego.
Najsmieszniejesz jest to, ze kolesie od transferow jezdza u nas za darmo do Ameryki Poludniowej i do Hiszpanii, a pozytku z tego nie ma.
Chcesz Branca mojej rady odnosnie transferow? Zacznij sciagac wyrozniajacych sie pilkarzy z Wloch i lepiej tu wydawaj grube pieniadze, a nie sprowadsz z Wloch smieci, takie jak Gargano i Murzyngaj oraz Andreolli. Bo wydawanie milionow na zawodnikow spoza Serie A nie konczy sie zbyt dobrze (przyklady: Pereira, Alvarez, Guarin cudownie tez nie gra). A kupowanie z naszej ligi daje nam ogranych zawodnikow, gotowych do gry od razu (Palacio, Cassano) i do tego oslabia to naszych przeciwnikow. Bayern tak robi i zyje:)
Poraz pierwszy mam juz chyba dosc ogladania w Interze tej calej argentynskiej bandy.
Reasumujac:
Jak Branca nie zostanie zwolniony, to nic w tym cyrku sie nie zmieni. Nam zaden legendarny trener z jajem nie pomoze.
Co do kontuzji. Od tego sa w klubie medycy oraz trenerzy przygotowania fizycznego. Jesli pozwalaja grac pilkarzom z kontuzja... nawet nie chce mi sie tego komentowac.
Ostatnio zmieniony 8 maja 2013, 23:16 przez hbk, łącznie zmieniany 1 raz.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Matteo »

MiRas- Marco Branka Łapanka haha świetne określenie :brawo: Co do meczu, nawet komentatorzy N, którzy przewaznie nie mają nic ciekawego do powiedzenia stwierdzają, że kontuzje jak i to że piłkarze Interu ruszają się jak oldboje to wina ZŁEGO PRZYGOTOWANIA DO SEZONU PRZEZ TRENERA. Dobranoc.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: andyvdm »

http://i.imgur.com/3ZlZ44o.jpg

Tabela obecnej rundy rozgrywek, 18 pkt - o jedno oczko wiecej od spadkowicza Palermo :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

andyvdm pisze:http://i.imgur.com/3ZlZ44o.jpg

Tabela obecnej rundy rozgrywek, 18 pkt - o jedno oczko wiecej od spadkowicza Palermo :hahaha:
Cofnijmy się jeszcze o trzy kolejki. Wtedy jesteśmy już tylko ponad Pescarą, Palermo i Atalantą. W ciągu ostatnich 20 KOLEJEK byliśmy wśród CZTERECH NAJGORSZYCH drużyn w lidze (19 punktów na 20 meczów). Bardzo prawdopodobne, że dokładając do tego jeszcze dwie, które nas czekają, znajdziemy się wśród TRZECH NAJGORSZYCH za ten okres (prawie 60% całego sezonu). Grając tak jak od grudnia przez cały sezon moglibyśmy SPAŚĆ z ligi. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy nasza kadra jest aż tak gówniana, że lepsza tylko od dwóch drużyn w całej Serie A. Sramaccioni jest do natychmiastowego wypierdolenia na zbity krzywy ryj, nadaje się do tego bardziej niż Gasperini i Ranieri razem wzięci.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Matteo »

Fakt, nawet Ci, którzy dziś byli na boisku m.in Handa, Juan J., Guaro, Kovacic a nawet taki Kuzmanović i Perreira to na pewno nie są zawodnicy którzy graliby w jednej z 4 najgorszych drużyn a my jesteśmy taką patrzec na tabelę formy. Nie ma co pieprzyc ze nie ma tego czy tamtego, bez przesady to nie znaczy ze mamy przegrywac Z KAŻDYM bo na to nie ma żadnego wytłumaczenia. Każdy w miarę ogarnięty trener ugrałby więcej bo przecież taką obroną (JJ,Rano,AP) oprócz Johnego wychodzilismy czasami mając pełny skład. W pomocy Murzyngaj, Dejan czy nawet Gragano nie wnieśli by nie wiadomo ile. Najbardziej ucierpiał atak, ale nie wierze ze w Primaverze nie ma 1-2 szybkich i młodych chłopaków którzy takiej Atalancie, trzeciemu od konca Palermo czy Cagliari nie potrafili by coś ustrzelić mając kilka okazji. Zamiast próbowac ten @%##$ wystawia emeryta do ataku który i tak nic nie ustrzeli lub nie wystawia napastnika wcale, żal patrzec...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Kujon »

Kujon pisze: Jak dla mnie: Inter - Lazio 1-3
Trafiłem :oops: :D

Alvarez dziś wrzucił piłkę prawą nogą, jest progres :hahaha:

Trener mnie znowu zaskoczył - mówił, że Rano miał kontuzje ostatnio, to go wpuścił żeby się chłopaczyna połamał do końca, przy okazji zawalając bramkę/i jak i golkeeper, który jest w nadzwyczajnej formie ostatnio :hahaha: -

W sumie trzeba wspomnieć jeszcze piękną bramke młodzika z Lazio i farfocla naszej kuternogi z 3 i 11 metrów.

Najlepszy Kova dzisiaj, który jest dla mnie mega kozakiem, bo inaczej nie można nazwać chłopaka, który grając z dobrym zespołem jakim jest Lazio potrafi sobie minąć połowe ich drużyny - ale co z tego, jak na jego pozycji gra ten łysy stary cep z ameryki płd, a malutki chorwat musi odbierać piłki w defensywie.

Widzieliście oprawe ? Czyżby Curva miała dość?

http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... _MGbig.jpg
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Imrahil »

andyvdm pisze:http://i.imgur.com/3ZlZ44o.jpg

Tabela obecnej rundy rozgrywek, 18 pkt - o jedno oczko wiecej od spadkowicza Palermo :hahaha:

Idealny dowod dla Massimo, ze cos w tym klubie jest niehalo. Jestem w pelni przekonany, ze takowa tabela wyladuje po zakonczeniu sezonu na biurku prezesa. Co z tym zrobi, wkrotce sie przekonamy.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Don_Balon »

Nie ogarniam tego jak to jest możliwe, że przy 4 defensywnych pomocnikach przeciwnik operuje na naszym 20-30 metrze bez jakichkolwiek przeciwników, a przed sobą ma tylko biednych obrońców, którzy odpowiadać mają za całą naszą defensywe. I to nie tylko ten mecz, ale całą profesjonalną kariere Stramy tak to wygląda (poza derbami, gdzie wszyscy stali na 20). Taktycznie prezentujemy poziom dna.

Kontuzje? patrząc na dzisiejszy skład to prawdą jest tylko to że z 1 składu wypali tylko napastnicy i Pupi. Wg Wielkiego StraMoucioniego uprawnia nas to do tracenia kilku bramek w każdym meczu. Rozumiem, że braki z przodu prowadzą do tego, że nie ma kto strzelać, ale kutwa nie powoduje strat bramke w tak hardcorowych ilościach. Zresztą jak na Strame jest to normalne - jego filozofia "im wiecej obrońców tym bezpieczniej" prowadziła dokładnie do takiego samego efektu - gradu goli przeciwnika.

Sztab szkoleniowy - zawsze powtarzałem, że to amatorzy. Odkąd pamiętam zawsze na koniec sezonu pękaliśmy, a i w jego trakcie nieraz pojawiały się jakieś śmieszne niedoleczone kontuzje. I tu nie zgadzam się z CN - na Jose pracowali jego ludzie (z Riu Farią na czele) i odrazu widać byly efekty tej pracy.


Obecnie jesteśmy zespołem o fajnym 1 składzie, bez rezerwy (szrot+dziadki) i z fatalnym trenerem, który to wszysko miesza z gównem (swoimi pomysłami). Zresztą idealnie odzwierciedla to całość Interu - amatorszczyzna od piłkarzy przez sztab po zarząd. Moratti chce stadion i cała polityka jest pod to podstawiona, tak jest prawda i nie ma co liczyć na sukcesy przez 5-7 lat. Do tego nie zamierza dokładać kasy (swoje już dołożył w przeszłości). Złe jest to że oddaje zarządzanie bieżącymi sprawami genialnemu duetowi Strama-Branka, który w iście poetyckim stylu potrafi wszystko sp-dolić.

Wywalić szrot, kupić 2 solidnych graczy, ściągnąć naszą młodzierz, ściągnąć Leo i Blanc'a i odrazu moglibyśmy walczyć o 3 miejsce. Tymczasem Branka zrobi transfery za 30 mln i w żaden sposób nie wzmocni składu, Strama posiedzi 3 miesiące nowego sezonu (Boże, w końcu kiedyś będą musieli go zwolnić), a wtedy kogo wezmiemy na ławkę? Ranierego?
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: tomiko85 »

Ranieri drugi raz nie przyjdzie hehe ale Smuda może zaryzykuje?:)
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: 36 kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Matteo »

Smuda w razie niepowodzenia powiedziałby tak jak Niemcom: kilku zawodników sie nadaje reszta to Serie B i że z gówna nic dobrego nie ulepi :P
ODPOWIEDZ