38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

ODPOWIEDZ
Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Kogel »

38 kolejka Serie A (ostatnia)

Obrazek




Stadio Giuseppe Meazza
Niedziela - 19.05.2013, godzina 20:45



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Charakterystyka siły ofensywnej Interu Mediolan:

Gole:

Obrazek

----------------------------------------------------------

Asysty:

Obrazek


Charakterystyka siły ofensywnej Udinese:

Gole:

Obrazek
----------------------------------------------------------

Asysty:

Obrazek


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prognozowane 11-tki:

Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłkarze niedostępni:
Obrazek Zanetti, Milito, Obi, Stankovic, Silvestre, Mudingayi, Castellazzi, Gargano, Samuel, Jonathan, Cassano, Mbaye, Ranocchia, Chivu.


Obrazek Lazzari, Faraoni.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek


* - statystyki goli i asyst zaciągnięte ze strony whoscored.com
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

Ostatni mecz sezonu, gramy o nic, ale na ataku i tak zostanie wystawiony Guarin, a nie Garritano. Skutki trzymania kretyna na ławce trenerskiej.


Oj, dobrze, że to już ostatni mecz. Pewnie czeka nas kolejny cios i kompromitacja, ale być może w tym tygodniu usłyszymy, że Strama wylatuje. Oby, oby. Kończmy to.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Przydałoby się takie 0:3, bo Moratti jeszcze uwierzy, że Strama może coś zdziałać w przyszłym sezonie. Sromotna porażka mogłaby już kategorycznie rozwiać jego wątpliwości.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: MiRas. »

Ufff, sezon formalnie zakończony. Piłkarze spadają na wakacje, na których i tak byli zresztą cały rok, Stramaccioni wylatuje z Interu i zaczynamy ten cyrk od nowa kręcić.

Ten sezon był tak żałosny, że nawet ciężko go podsumować. To jest najgorszy sezon, jaki miałem okazję jako kibic Interu przeżyć. Dziękujemy ci za to Stramaccioni, dzięki Moratti, Branca, Combi i najserdeczniejsze podziękowania dla reszty ciuli, którzy przyczynili się do takiej hańby.

Absolutnie nie wierzę w to, ze ten prawnik nadal będzie naszym ... hmm cięzko to nazwać trenerem... więc wyrobem treneropodobnym. Nie ma takiego idioty na całym świecie, który zostawiłby amatora na tym stanowisku po takim sezonie.

Co do meczu to spodziewałem się porażki, stawiałem, ze Udinese ciachnie nam 3 gole, ale 5 goli... nie pamiętam kiedy ostatni raz tyle u siebie straciliśmy. Tragedia.

Aż boję się napisać, że już żadna wypowiedź Stramy po meczu mnie nie zdziwi, ale myślę, że moja wyobraźnia ma jakieś granice, w przeciwieństwie do jego kreatywnych i głupich wypowiedzi. Może powie coś w stylu: "Graliśmy świetnie do momentu utraty pierwszego gola" albo "Dajcie mi dr'a Housa i skończą się kontuzje".
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

5 straconych bramek u siebie - jestem pod wrażeniem, Stramaccioni największą kompromitację zostawił na koniec.

- ujemny bilans bramkowy
- 16 porażek
- 9 miejsce czyli najgorsze od roku 1994
- najgorszy sezon za kadencji Morattiego
- ostatnie 9 spotkań to 7 porażek

To będzie niesamowita ironia losu jeśli Moratti nie zwolni trenera po największej katastrofie za swojej kadencji. Na prawdę nie wiem jakim cudem Stramaccioni przekonuje ludzi, że to wszystko wina kontuzji. Nawet tacy dyletanci jak eksperci z Nsport potrafią połączyć ilość kontuzji(ponad 40) z niewłaściwym treningiem.

No nic, czekam teraz na informacje o wypierd.oleniu Stramy. To był koszmar.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: kachol »

16 porażka w lidze, kompromitacja na całej linii i dobitne podsumowanie sezonu... Czas na to co przyniesie lato, nie wyobrażam sobie, że ze składu nie wyleci połowa piłkarzy, trener, Branca i wielu wielu innych...

Gratulacje dla Udine, rok po roku się trzymają mimo, że tracą czołowych graczy, my na odmianę tłumaczymy się wszystkim tylko nie własną słabością, a prawda jest taka, że Inter dał dupy na całej linii... Winna jest LE, sędzia, lekarze, kontuzje, ale nigdy nie piłkarze i trener... A my dostawaliśmy oklep z drużynami, które powinna rozjechać nasza primavera o czym Stramma zapomina na każdej kolejnej konferencji prasowej...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Oficjalnie Mazzari nie jest już trenerem Napoli. Teraz niech Moratti zrobi co należy.

Ciekawe, czy na dzisiejszą porażkę także znajdzie się wytłumaczenie. Strama jest na tyle bezczelny, iż jest w stanie to zrobić.

Kovacic jest obecnie najlepszym piłkarzem Interu.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Mora »

Serce pęka na pół, gdy widzi się taki Inter...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: IlCapitano »

Mamy drugie miejsce w lidze pod względem straconych bramek. Za Pescarą. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Jaszczu91 »

Jak jeszcze znajdzie się taki idiota który napisze że nie można jednoznacznie ocenić Stramy przez kontuzje to znajdę delikwenta urwe łeb i nasram do szyji.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: hbk »

To czy Strama odejdzie jest wedlug mnie kwestia wtorna, jest slabym trenerem, ale za degrengolade w druzynie odpowiada Branca i Strama.
1) Nie mamy druzyny. Dlaczego? Bo trener jest wfista. Po drugie Branca sciaga ludzi z lapanki, jego ruchy transferowe nie maja zadnego sensu. Chocby sytuacja sprzed poltora roku, najpierw przedluza kontrakt z Lucio, by po pol roku go wywalic za darmo. O jego magicznych transferach w tym sezonie nie wspomne. Nie mamy druzyny, bo Branca sciaga byle co, byle jak, byle by bylo. Kilkadziesiat milionow idzie sie walic przez tego amatora. Coutinhe odchodza, Cambiassy i CHivu zostaja
2) Kontuzje. Dla mnie odpowiada za nie: osoba od przygotowania fizycznego, lekarze i na koncu Strama.
3) Sposob zarzadzania druzyna. Jesli jedyna solucja na rozwiazanie problemow jest zwolnienie trenera, to nie mamy jak i z czego budowac druzyny. Do tego jak prezez z Branca w trakcie sezonu kastruja trenera, to nic dziwnego, ze druzyna sie rozpada (Kastrowanie - sytuacja z Sneijderem, gdy na zyczenie Morattiego Strama odsuwa od skladu Sneijdera. Jak to dziala na morale druzyny, nie musze mowic. W miedzyczasie nikomu nie przeeszkadza sytuacja z Stankoviciem oraz Chivu, ktorzy siedza w domu i ciagna kasy wiecej wspolnie, niz Sznejder). Znamienne, ze zarowno za czasow Ranieriego i Stramy mielismy serie zwyciestw, a pozniej przychodzil kompletny dol formy.
4) Jesli chcemy zbudowac druzyne, to wywalmy wreszcie tego amatora Brance, Combiego i Strame. Zaufajmy juz nawet Mazzariemu i zamknijmy morde Morattiemu by nie wtrynial sie w sprawy klubu. Wtedy mamy jakies szanse, samo zwolnienie Stramy nic nie przyniesie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Nen »

Wszyscy się dziwią, że Strama jeszcze nie zwolniony, ja sie dziwie, ze sam sie do dymisji nie podał. Dopiero teraz dociera do mnie skala tego sezonu najgorszego od 20 lat z najwieksza liczba porazek w historii. To nie miało prawa się zdarzyć...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Seba »

Nie zdawałem sobie nawet z tego sprawy, ale faktycznie wspólnie ze Sieną mamy po Pescarze najwięcej straconych bramek w lidze :o Na brak obrońców Stramaccioni nie mógł narzekać, więc jak by się z tego wytłumaczył? Zwaliłby na brak Palacio, Cassano i Milito? Nie wspominając o meczach, w których na boisku przebywało jednocześnie 5-6 defensorów, a bramki wpadały jak na treningach. Trener okazał się totalną pomyłką i wymówki są wręcz niedopuszczalne.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Imrahil »

Jaszczu91 pisze:Jak jeszcze znajdzie się taki idiota który napisze że nie można jednoznacznie ocenić Stramy przez kontuzje to znajdę delikwenta urwe łeb i nasram do szyji.
Taki jestes kozak to zapraszam do siebie.

Nie jestem jakims guardianem Stramaccioniego ani zadnym kaznodzieja zeby przekonywac wszyskich o swojej racji i zdaniu na temat zakonczonego sezonu. Uzytkownik Hbk i tak w dosc skroconej wersji wyjasnil sytuacje panujaca w klubie, jesli do kogos takie proste schematy nie docieraja to zostaje tylko wersja rysunkowa dla uczniow podstawowki.

Liga sie zakonczyla i to jedyna pociecha ze nie trzeba bedzie ogladac tej zenady. Jesli Strama wyleci to niech wezmie polowe skladu ze soba wraz z ludzmi pracujacymi w tym klubie, a jesli slowo honor nie jest mu obce to sam powinien podac sie do dymisji.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Jaszczu91 »

Imrahil Hitokiri pisze:
Jaszczu91 pisze:Jak jeszcze znajdzie się taki idiota który napisze że nie można jednoznacznie ocenić Stramy przez kontuzje to znajdę delikwenta urwe łeb i nasram do szyji.
Taki jestes kozak to zapraszam do siebie.

Nie jestem jakims guardianem Stramaccioniego ani zadnym kaznodzieja zeby przekonywac wszyskich o swojej racji i zdaniu na temat zakonczonego sezonu. Uzytkownik Hbk i tak w dosc skroconej wersji wyjasnil sytuacje panujaca w klubie, jesli do kogos takie proste schematy nie docieraja to zostaje tylko wersja rysunkowa dla uczniow podstawowki.

Liga sie zakonczyla i to jedyna pociecha ze nie trzeba bedzie ogladac tej zenady. Jesli Strama wyleci to niech wezmie polowe skladu ze soba wraz z ludzmi pracujacymi w tym klubie, a jesli slowo honor nie jest mu obce to sam powinien podac sie do dymisji.
Ja po prostu za bardzo jestem przywiązany do tego klubu, żeby patrzeć spokojnie na tego pajaca, który prowadzi mój ukochany klub do ruiny. Nie widzę absolutnie żadnych pozytywów w tym sezonie i dla mnie zdecydowanie najbardziej winny takiej sytuacji jest trener. Jeśli czytam te jego wypowiedzi i tłumaczenia po porażkach to mnie krew zalewa. A jak ktoś w te brednie wierzy to po prostu podnosi mi się ciśnienie. Po takim meczu jak wczoraj nikt nie powinien czekać na to co zrobi Moratti itp. Strama po ostatnim gwizdku sezonu powinien powiedzieć przepraszam i odejść...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Mora »

Hejtowanie Stramy na tym forum już dawno stało się formą śmiesznego popisywania i odwracania uwagi od spraw naprawdę ważnych. Niektórzy chyba nie zasną w nocy, jak nie przekręcą nazwiska naszego trenera czy nie dodadzą jakiegoś obrazka tudzież komiksu z Andreą w roli głównej.

Oczywiście, że Stamaccioni zawiódł i powinien odejść z klubu, jednak obwinianie go za WSZYSTKO jest bezpodstawne. Chociażby gra w obronie. Straciliśmy poza Pescarą najwięcej bramek w całej lidze. Z pewnością część winy spada na Stramę, ponieważ widać było brak wypracowanych schematów w grze obronnej, wiele było luk, problemy z kryciem, radosny futbol itp. Z drugiej strony pamiętam chociażby mecz z Fiorentiną (1:4), kiedy przeciwnik spokojnie składał się do strzały zza pola karnego, a nowy Nesta ( :lol: ) Ranocchia stał 5 metrów dalej i się przyglądał. To Stramaccioni ma wziąć Rano za rączkę i ustawić 50 cm od napastnika? Stramaccioni ma prosić piłkarzy, żeby łaskawie wyskoczyli do główki? Strama musi wpajać Guarinowi, że nie traci się piłki na 20 metrze przed własną bramką? Takich błędów indywidualnych naszych kopaczy było znacznie więcej, co najmniej kilkanaście bramek Inter stracił przez takie banalne błędy tych niby piłkarzy. Jeśli chodzi o kontuzje, to przecież jest w klubie cały sztab ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie piłkarzy do gry. Odpowiada za to kilka czy nawet kilkanaście osób, nie sam Stramaccioni. Jasne, że najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego i na niego zwalić winę, ale wypadałoby najpierw trochę pomyśleć.

Stramaccioni popełnił przede wszystkim błędy w taktyce, bo jakiegoś sensownego pomyślunku w jego działaniach nie było widać. Nasi kopacze grali na stojąco licząc na przebłysk geniuszu Cassano i skuteczność Palacio. Czasami jakiś mecz wyszedł Guarinowi i jakoś się ciułało punkciki. Gdy Cassano i Palacio doznali kontuzji był dramat. Inter polegał na indywidualnościach, nie był zespołem. To ewidentny błąd Stramy. Pretensje można mieć też za przygotowanie mentalne zawodników. Jak się nie ma umiejętności to trzeba nadrabiać walką, zaangażowaniem i gryzieniem murawy. Może jestem ślepy, ale ja tego w wielu meczach nie widziałem. Zdarzało się, że nasze gwiazdeczki przechodziły obok meczu, udając że coś tam się starają i biegają. Taki Inter oglądało się najgorzej. Brak motywacji u piłkarzy to również po części wina Stramaccioniego. Trzeci najpoważniejszy błąd to brak jaj i wzajemne lizanie sobie fiutów na konferencjach. Dostajemy baty różnicą trzech bramek a po meczu teksty, że walczymy dalej, ciężko pracujemy, jest jakiś projekt i niebawem będą efekty. Wkurwiało to przez cały sezon, obyśmy nie musieli już słuchać tego bełkotu.

Strama wg mnie wyleci na 99% i prawdopodobnie zastąpi go Mazzari. Ostrzegam przed zbiorowym onanizmem jak to będzie fajnie bez Stramaccioniego, bo w końcu jest nowy trener i na pewno będzie lepiej, wracamy do Ligi Mistrzów itp. Nie, wcale nie będzie lepiej. Sam Mazzari gówno tu zdziała. W Interze 2012/2013 łatwiej wymienić piłkarzy, którzy zawiedli, niż tych, którzy z powodzeniem mogą tworzyć dobry zespół w następnym sezonie. Nie zawiedli Handanović, Kovacić, Cassano i Palacio. Guarin miał dobre tylko kilkanaście spotkań, Zanetti jest już dość wiekowy, Samuel i tak odejdzie. Z tej czwórki (Handanović, Kovacić, Cassano, Palacio) Handa ma propozycję z Barcelony, a Cassano prawdopodobnie odejdzie do Emiratów Arabskich. I co niby ma z tym gównem zrobić Mazzari? Nie łudźcie się, że będą jakieś sensowne transfery, bo przecież z powodu braku awansu do LM nie ma pieniędzy. Można się łudzić, że Handa i Cassano zostaną, a Icardi zostanie nowym Vierim...

Jeśli Inter chce znowu dołączyć do włoskiej i europejskiej czołówki ofiarą tego sezonu nie może być wyłącznie Stramaccioni. Na zbity ryj powinien wylecieć sztab medyczny, a Moratti powinien zrobić cztery bardzo ważne rzeczy: najpierw powinien wyłożyć trochę pieniędzy z własnej kieszeni na sensowne wzmocnienia, następnie KONIECZNIE musi się porozumieć z nowym inwestorem, bo sam ten klub stoczy jeszcze niżej, poźniej musi błagać na kolanach Lele Orialiego żeby wrócił do klubu (wszystkimi możliwymi sposobami, zrobienie laski powinno wchodzić w grę), a na końcu wyrzucić z klubu nieudolnego Brancę. W międzyczasie oczywiście muszą iść postępy w sprawie budowy nowego stadionu. Jak widać zwolnienie Stramaccioniego jest tutaj najmniejszym problemem, Massimo czekają znacznie poważniejsze wyzwania, jeżeli chce odbudować Inter.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: hbk »

Jaszczu91 pisze:
Imrahil Hitokiri pisze:
Jaszczu91 pisze:Jak jeszcze znajdzie się taki idiota który napisze że nie można jednoznacznie ocenić Stramy przez kontuzje to znajdę delikwenta urwe łeb i nasram do szyji.
Taki jestes kozak to zapraszam do siebie.

Nie jestem jakims guardianem Stramaccioniego ani zadnym kaznodzieja zeby przekonywac wszyskich o swojej racji i zdaniu na temat zakonczonego sezonu. Uzytkownik Hbk i tak w dosc skroconej wersji wyjasnil sytuacje panujaca w klubie, jesli do kogos takie proste schematy nie docieraja to zostaje tylko wersja rysunkowa dla uczniow podstawowki.

Liga sie zakonczyla i to jedyna pociecha ze nie trzeba bedzie ogladac tej zenady. Jesli Strama wyleci to niech wezmie polowe skladu ze soba wraz z ludzmi pracujacymi w tym klubie, a jesli slowo honor nie jest mu obce to sam powinien podac sie do dymisji.
Ja po prostu za bardzo jestem przywiązany do tego klubu, żeby patrzeć spokojnie na tego pajaca, który prowadzi mój ukochany klub do ruiny. Nie widzę absolutnie żadnych pozytywów w tym sezonie i dla mnie zdecydowanie najbardziej winny takiej sytuacji jest trener. Jeśli czytam te jego wypowiedzi i tłumaczenia po porażkach to mnie krew zalewa. A jak ktoś w te brednie wierzy to po prostu podnosi mi się ciśnienie. Po takim meczu jak wczoraj nikt nie powinien czekać na to co zrobi Moratti itp. Strama po ostatnim gwizdku sezonu powinien powiedzieć przepraszam i odejść...
Za Beniteza kontuzje i slaby zespol -> winny Gruby Benek
Za Leonardo roche lepiej, ale zenada w meczu z MIlanem i LM -> winny Leonardo
Za Gaspa zenada _> winny Gasp
Ranieri -> winny Ranieri
Strama -> winny Strama
Czy naprawde do Ciebie nie dociera, czy mam narysowac?
Przesledz sobie ostanie dwa lata transferu, rzuce Ci kilka nazwisk by bylo Ci latwiej:
Kharja
Poli
Palombi
Zarate
Forlan
Powrot CHivu
Rokki
Rozumiem Strama winny,
Winny jest sposob zarzadzania druzyna, osmieszac to sie osmiesza Branca z Morasiem, a Strama jest po prostu glupkiem przyjmujacym ciosy. Takim wioskowy glupkiem, ktorego sie powiesi ku uciesze kibicow i zenada bedzie toczyc sie dalej.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Bart »

Strama jest winny temu, że od meczu z Genoą rok temu (5:4) nic nie poszło do przodu. Kompletnie nic. To, co wtedy uważaliśmy za jego początkowe błędy, jak się okazało, zadziałało ze zdwojoną siłą. Oczywiście nie jest jedynym winowajcą, ale w niczym tej drużynie ostatnio nie pomógł. A tego wymaga się od trenera. To potrafił zrobić chociażby Allegri, który również miał styczność z rozbitą drużyną w kryzysie, a co by nie mówić, mercato mieli jeszcze gorsze od Interu.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: kachol »

Mora - myślę, że większość zdaje sobie z tego sprawę, a pisze się na trenera tak często bo jego najłatwiej uderzyć - prosty powód, jest najbardziej zniewieściały z tej całej grupy, reszta przynajmniej jest bezczelna, ale przez cały sezon narzekamy i na prezesa, trenera, piłkarzy, Brance etc. Myślę, że nikt nie był specjalnie pokrzywdzony...

Prawda jest taka, że coś pękło po odejściu Mou w klubie, nagle wszyscy byli syci i wszyscy poza kibicami nie zauważyli, że zamiast umocnić swoją pozycję zaczął się powolny zjazd w dół, a po odejściu Leo już w ogóle zaczęła się komedia. Do tej pory nie wiem jak zespół, który zdobywa potrójną koronę 3 sezony później ląduje z trenerem amatorem na ławce, asem w ataku w postaci Rocciego (lubię typa, ale sorry kilka lat za późno przybył), a największą gwiazdą jest młokos z Bałkanów (szacunek liczę, że chociaż raz oczekiwania będą spełnione). Po prostu epickie przemienienie historycznego sukcesu w katastrofę.

Mora napisał rzecz o której warto pamiętać, 4 piłkarzy nadaje się do pozostania w klubie, reszta emerytura albo out. Nie chce mi się nawet liczyć ile kasy utopił Branca, albo to sprzedając piłkarzy po zaniżonej cenie, albo wydając duże pieniądze na z dupy wynalazki.

Teraz pozostaje jeszcze pytanie czy jest możliwy jak pisze Mora:
- powrót Orialiego - szanse 0%
- wywalenie Branci - szanse 0%
- nowy strategiczny inwestor - szanse 0% - pewnie będzie jakaś zapchaj dziura, która będzie w stanie wyłożyć trochę na stadion, zadowolić się 2 miejscami na górze i może da z 10 mln na transfery co i tak będzie ok, ale wg mnie powinien przyjść wielki inwestor, który będzie podejmował decyzję strategiczne
- zmiana trenera - szanse 90% - więc będzie pytanie ile dostanie władzy i na ile będzie w stanie przy niewielkich środkach ukręcić z gówna bicz, który pozwoli wrócić chociaż do LE. Im więcej będzie mógł zmienić tym na to większa szansa i oczywiście im więcej składu będzie mógł wymienić tym dla niego lepiej - do tego będzie musiał mieć na tyle szczęścia, że Branca sprowadzi mu kogoś kogo on sam chce, a pośród innych wynalazków trafi się chociaż taki, co nadaje się na zmiennika. Naprawdę szykuje się gówniana posada i od początku współczuje nowemu trenerowi, chociaż oczywiście jak na rasowego madafakera i hejtera pewnie będę go w którymś momencie obrzucał błotem;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

Wg mnie z tą kadrą to trochę przesadzacie. Jestem pewien, że jak przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia to nagle okaże się, że tą kadrą można walczyć o LM, a może i o coś więcej.

Największa tajemnica nie rujnowania drużyny i sezonu, gdy nie chcesz za dużo inwestować, tkwi w tym by zainwestować w trenera, który potrafi jak najwięcej wyciągnąć z posiadanego materiału. Moratti zaś chciał zaoszczędzić i na piłkarzach i na trenerze. No sorry, tak się nie da. Mądry trener potrafi zminimalizować ryzyko ciągłych kompromitacji(czyt. ostatnie 20 kolejek) i przy okazji wskaże na rynku niedrogich zawodników, którzy wniosą do kadry jakość.

W tym sezonie mieliśmy do czynienia z kompletną degrengoladą Interu. Ilość porażek, straconych bramek czy prawdziwych kompromitacji jest zatrważająca. 4 gole na Meazza wbiła nam Atalanta, 5 Udinese, poza tym kilka na prawdę zawstydzających porażek z outsiderami. Dno. To na prawdę wyczyn tak się pogubić w niecałe 3 lata po wygraniu LM.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: hbk »

miniu86 pisze:Wg mnie z tą kadrą to trochę przesadzacie. Jestem pewien, że jak przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia to nagle okaże się, że tą kadrą można walczyć o LM, a może i o coś więcej.
Jonathan, Chivu, Silvestre, Nagatomo, Murzyngaj, Skelotto, Kuzmanovic, Alvarez, Rokki i debilowaty Guarin. Serio uwazasz, ze z tym czyms mozna walczyc o kwalifikacje do LM i cos wiecej? LM kwalifikacje, to moze na daloby rade [zakladajac zero kontuzji i forme napastnikow], ale wiecej? Panie z czym do ludzi? I tak paru asow z naszej kadry nie wymienilem...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

O kw. do LM to z palcem w dupie bo jakoś do meczu z Juve szło nam całkiem całkiem, i to mimo takiego jeb.anego beztalencia jak Stramaccioni. Oczywiście nie mogłoby być mowy o takiej pladze kontuzji. Popatrzmy jednak na taki Milan, czy mają od nas widocznie lepszą kadrę? Nie wydaje mi się.

Żeby walczyć o scudetto rzeczywiście trzeba by wzmocnić nieco kadrę, ale wcale nie mam tu na myśli wywalania połowy kadry i wydawania wielkich sum na transfery. Serie A nie jest teraz najtrudniejszą ligą świata. Wystarczy przypomnieć sobie jak często cała czołówka(prócz Juve) traciła punkty.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 38 kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: hbk »

Jak dal mnie problemy Interu zaczely sie, gdy Moratti z Branca wykastrowali Strame (sprawa Sneijdera i jego odsuniecie od skladu). Wtedy wlasnie zaczela sie najwieksza degrengolada w skladzie, ktora nie minela do konca sezonu. Wina oczywiscie w tym glownie Branci i Morasia, ale oczywiscie tez Stramy, ktory zbyt dobrym trenerem nie jest.

Trzeba wzmocnic kadre, ale przypominam ruchy transferowe z ostatnich trzech lat:
- Biabiany, Coutinho
- Pazzini, Rokki, Zarate, Forlan
- Kharja, Poli, Palombo, Kucka (nie dzdazyl nawet przyjsc)
Juz ich wszystkich nie ma, a przeciez nie wymienilem calosci transferow.
U nas nie ma zadnej polityki transferowej, przychodza i odchodza przypadkowi ludzie. Za to wlasnie odpowiada Branca i to jemu pierwszemu nalezy powiedziec papa. Przeciez na tych pilkarzach stracilismy parenascie ladnych milionow. Jesli dodamy do tego chocby to, ile ciagnie Chivu i Dejan, to widac, ze trener z jajem wiele nie pomoze. Najpierw zacznijmy normalnie zarzadzac druzyna, pozniej myslmy o trenerze.
ODPOWIEDZ