6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Ten mecz Inter zagrał katastrofalnie. Dwie pierwsze bramki na konto Handanovicia a potem już wszystko się posypało. Inter nie potrafił odpowiednio zareagować po stracie dwóch goli. Viola poczuła krew i robiła z nami co chciała. Myślę że nawet bez błędów Handy i w 11 i tak byśmy ten mecz przegrali. Fiorentina zagrała znakomicie taktycznie. Kondogbia i Melo do tej pory grali swobodnie w środku bo mieli dużo czasu i miejsca na rozegranie. Wczoraj wysoki pressing jaki wymyślił Paulo Sousa zabił Inter. Do tego brak Joveticia który jako jedyny potrafi utrzymać piłkę na połowie przeciwnika spowodował ze Inter nie potrafił sklecic jakiejkolwiek akcji. Bardzo byłem zdziwiony ze w takim wypadku na boisku nie pojawił się Ljajic.
Personalnie zawiódł praktycznie każdy. Ale najbardziej mnie boli to ze znowu mamy niespodziewane rozczarowanie. Wydawało się że ci piłkarze coś stworzą a jednym meczem wszystko zostało zrujnowane...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Yascarr »

BAGGIO! pisze:
IlCapitano pisze:. Nie mamy prawa przegrywać w ten sposób u siebie na boisku z taką drużyną pokroju Fiorentiny.
Niby dlaczego?
Dla g***a psiego, młocie! To co się wydarzyło wczoraj jest ogromną kompromitacją, a dlaczego? Bo Inter uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze, bo jak do tej pory wygraliśmy wszystkie 3 mecze na San Siro nie tracąc przy tym bramki. Nie przyjechała Barcelona tylko Fiorentina, klub który wydaje na transfery 5x mniej niż biedny Inter Mediolan, ta Fiorentina która robiła nam koło pióra przez całe mercato w sprawie Salaha. Nawet pomijając to wszystko, 1-4 na własnym podwórku samo w sobie jest żenujące. Zgadzam się z tym, że to był prawdziwy test mentalności i został przesrany po całości, w zasadzie po takim gównie można śmiało powiedzieć, że wróciliśmy do punktu wyjścia. Nad piłkarzami nie będę się pastwił, ale wiadomo, że co do niektórych mam już od dawna wyrobione własne zdanie i przykro mi, że to co pisałem w wakacje powoli zaczyna się sprawdzać.

Na pocieszenie: mamy 15pkt, tyle co lider. 10pkt przewagi nad Juventusem, 6 nad Milanem i 4 nad Romą. Ważne żeby dalej kosić gówniaków jak do tej pory i zbierać te punkty. Niestety kolejne 3 spotkania zapowiadają się na bardzo bardzo trudne i po takim czymś jak wczoraj ciężko być optymistą i mieć nadzieję, że nic się nie posypało w tej drużynie.

A najgorsze jest to, że każdy chyba bardzo czekał na ten mecz z Fiorentiną. Wreszcie z niecierpliwością czekało się na pierwszy gwizdek, a tu taki but na ryj i nagle samopoczucie jak za czasów Mazzarriego.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: yoda79 »

Nie przesadzacie trochę, że jeden mecz i po sezonie? Owszem to nas sprowadza na ziemię, ale mam nadzieję, że w Interze grają wreszcie mężczyźni i po jednej klęsce nie ma mowy o defetyźmie.
Co do meczu to zawiedli chyba wszyscy, pomoc została wręcz zniszczona, Melo i Kondo wyglądali jak kociaki a nie pitbulle; Handa niepotrzebnie zamulił przy tym karnym, tak nie można grać na takim poziomie. Perisic biegał bez ładu i składu, ale tu trochę zawalił Mancio, który nie chyba sam nie wie, gdzie Ivan ma grać. I nie oszukumy się i nie twórzmy mitów o hejcie na Perisicia, gość ma katastrofalne wejście w drużynę, nic zespołowi nie daje.
Porażka boli, ale mnie bardziej bolało jak widziałem w jakim tempie rozgrywa akcje Viola... Za szybko, za dokładnie dla nas; 3 bramka to kwinresencja piłki nożnej, piękna akcja, zagrana z pewnością siebie i pewnością, że w polu karnyym będzie mój człowiek.
To tyle na chłodno, liczę na 3 pkt z Sampą i potem 2 tygodnie na ogarnięcie pewnych rzeczy.
Forza Inter.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Waldini »

yoda79 pisze:Nie przesadzacie trochę, że jeden mecz i po sezonie? Owszem to nas sprowadza na ziemię, ale mam nadzieję, że w Interze grają wreszcie mężczyźni i po jednej klęsce nie ma mowy o defetyźmie.
Forza Inter.
Nic do dodania. Przerżnęliśmy mecz, to się zdarza. W słabym stylu i to też się zdarza i co w związku z tym? Ano nic, to jest sport, a w sporcie takie rzeczy się zdarzają. Trzeba wyciągnąć wnioski i zasuwać dalej. Nie wiem, może niektórzy sądzili, że skończymy ligę z kompletem zwycięstw i w jednej chwili ich misterny plan się sypnął i złapali depresję? Śmieszne jest to pisanie, że trenera trzeba zwolnić, że nici z LM i inne bzdury. Marudzenie jak u gimnazjalistek w czasie menstruacji.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: BAGGIO1 »

Yascarr pisze:
BAGGIO! pisze:
IlCapitano pisze:. Nie mamy prawa przegrywać w ten sposób u siebie na boisku z taką drużyną pokroju Fiorentiny.
Niby dlaczego?
Dla g***a psiego, młocie! To co się wydarzyło wczoraj jest ogromną kompromitacją, a dlaczego? Bo Inter uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze

Po pierwsze - jakim prawem mnie obrażasz? Cwany przez Internet jesteś? Ciekawy jestem jaki kozak z Ciebie twarzą w twarz. Jeśli liczyłeś, że zniżę się do Twojego poziomu to muszę Cię rozczarować. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię dyskutować na poziomie.

Uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze? Przez kogo? Twoich kolegów, specjalistów z SB? Dobre sobie.

Przegraliśmy w c****ym stylu, ale to się niestety zdarza, co chciałem pokazać na przykładzie niedawnej porażki Barcy. Grunt żeby nasi spięli dupska i zabrali się ostro do roboty. Zapowiada się mega ciężki sezon, a jeśli ktoś po 5-ciu kolejkach myślał inaczej to chyba żyje oderwany od rzeczywistości.

Forza Inter!
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Adriano_forever »

BAGGIO! pisze: Uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze? Przez kogo? Twoich kolegów, specjalistów z SB? Dobre sobie.
A może przez specjalistów z forum?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Klinsi64 »

Adriano_forever pisze:
BAGGIO! pisze: Uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze? Przez kogo? Twoich kolegów, specjalistów z SB? Dobre sobie.
A może przez specjalistów z forum?
wypowiadających się na sb jest więcej niż na forum,więc o idiotów łatwiej,choć forum powoli nadrabia dystans
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Mora »

Yascarr pisze:
BAGGIO! pisze:
IlCapitano pisze:. Nie mamy prawa przegrywać w ten sposób u siebie na boisku z taką drużyną pokroju Fiorentiny.
Niby dlaczego?
Dla g***a psiego, młocie! To co się wydarzyło wczoraj jest ogromną kompromitacją, a dlaczego? Bo Inter uznawany był za najsolidniejszą drużynę w lidze, bo jak do tej pory wygraliśmy wszystkie 3 mecze na San Siro nie tracąc przy tym bramki. Nie przyjechała Barcelona tylko Fiorentina, klub który wydaje na transfery 5x mniej niż biedny Inter Mediolan, ta Fiorentina która robiła nam koło pióra przez całe mercato w sprawie Salaha.
Jednym postem udowodniłeś, że jesteś burakiem i nie znasz się na piłce. Ciekawe czy w realnym świecie też jesteś taki wyszczekany czy odwagi wystarcza tylko na napinkę przez kabelek. Zapomniałeś chyba o szacunku do innych oraz o tym, z kim Inter grał we wcześniejszych meczach...Inter nie ogrywał Barcelony czy Bayernu tylko Atalantę, Carpi czy drużyny z Werony, minimalne zwycięstwa, tylko 6 strzelonych bramek w pięciu meczach, mnóstwo szczęścia, a Ty myślałeś, że bez problemu rozpierdolimy solidną Fiorentinę i lecimy po scudetto? Dziecko, zejdź na ziemię. Wiadomo, że nikt się nie spodziewał aż takiej klęski, ale mecz od pierwszych minut zawalił nam bramkarz i takie porażki się zdarzają nawet klasowym drużynom, do których Inter póki co ciężko zaliczyć. Zresztą nawet po takiej kompromitacji nie powinieneś zachowywać się jak nie panujący nad emocjami burak.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Yascarr »

Jezu, wstyd mi. Idę się powiesić. A meczów już nie będę oglądał bo się nie znam. Dzięki :)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Bart »

Jak ktos nam znowu "napierdoli 1:4", to zanim co madrzejszy zacznie przescigac sie w wypisywaniu obelg i zaczepek, niech zastanowi sie w jakim miejscu w internecie sie znajduje i w jakim celu to forum powstalo. Raczej po to, zeby jednoczyc fanow o wspolnej pasji do tego samego klubu, a nie zeby byc miejscem pajacowania niedojrzalych frustratow przyzwyczajonych do "dyskusji" rodem spod fejsbukowych memow.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: maniekfci »

Bart pisze:Jak ktos nam znowu "napierdoli 1:4", to zanim co madrzejszy zacznie przescigac sie w wypisywaniu obelg i zaczepek, niech zastanowi sie w jakim miejscu w internecie sie znajduje i w jakim celu to forum powstalo. Raczej po to, zeby jednoczyc fanow o wspolnej pasji do tego samego klubu, a nie zeby byc miejscem pajacowania niedojrzalych frustratow przyzwyczajonych do "dyskusji" rodem spod fejsbukowych memow.

opisz
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Yascarr »

Przykre to jest to, co niektórzy wypisują. Przyzwyczajeni do kompromitacji w ostatnich latach nie zdają sobie sprawy z niektórych rzeczy. To jest Inter Mediolan, klub z piękną historią i ta nazwa dalej zobowiązuje do prezentowania JAKIEGOKOLWIEK poziomu. Dostać 3 bramki w 20 minut grając 11 na 11 na własnym boisku od takiej Fiorentiny? Nie przypominam sobie czegoś takiego wcześniej. Nagle dla wszystkich Fiorentina to bardzo dobry zespół, bo w pierwszych kolejkach pokonali Milan, Carpi, Bolognie, Genoe i dostali wpierdziel od Torino. Po Scudetto idą, no nie? Za to Inter który wygrał pierwsze 5 kolejek i był pierwszy w tabeli to już chyba tylko "przez moich kolegów i ekspertów z sb" był uważany za najsolidniejszą drużyne w lidze. Uj z tym że Viola niedawno straciła chyba wszystkich najważniejszych piłkarzy (Neto, Savić, Pizarro, Cuadrado, Salah) i zmieniła trenera, a Inter nie stracił nikogo praktycznie i w mercato wydał najwięcej ze wszystkich. Przyjdzie taki Baggio i powie że nic się nie stało, jeszcze się dziwi dlaczego nie możemy niby w ten sposób przegrywać. Jak tu się nie wk*rwić?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Nen »

Yascarr pisze:Przykre to jest to, co niektórzy wypisują. Przyzwyczajeni do kompromitacji w ostatnich latach nie zdają sobie sprawy z niektórych rzeczy. To jest Inter Mediolan, klub z piękną historią i ta nazwa dalej zobowiązuje do prezentowania JAKIEGOKOLWIEK poziomu.
Serio nie zauważyłeś, że chodzi o formę, a nie treść?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze: ale ja mam dosyć bycia pośmiewiskiem ligi od 4 lat.
Żegnamy w takim razie <baybay>
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: BAGGIO1 »

Yascarr pisze: Przyjdzie taki Baggio i powie że nic się nie stało, jeszcze się dziwi dlaczego nie możemy niby w ten sposób przegrywać. Jak tu się nie wk*rwić?
Taki Baggio sobie od tak nie przyszedł. Pamięta dobrze jak Inter walczył o kwalifikacje do P. UEFA, pamięta Calciopoli, mistrzostwa pod wodzą Manciniego, czasy Mourinho i wszystko to co wydarzyło się po 2010 r. To raz. Dwa - gdzie napisałem, że nic się nie stało? Gdzie napisałem, że mimo porażki "jest zajebiście" ? Napisałem po prostu, że takie wtopy się zdarzają klasowym drużyną podając przykład Barcy. Swoją droga aktualnie do klasowego zespołu nam sporo brakuje. Nie bagatelizuje porażki, ale nie napiszę po jednym meczu, że "powinni zamknąć ten klub" jak często można przeczytać na SB.

Oczekuje trochę innego poziomu dyskusji i szacunku. Można się w pewnych rzeczach nie zgadzać, ale bycie "mocnym" w gębie, do tego przez Internet jest słabe, mega słabe. Nie wiem, może robię się za stary, ale dla mnie komentarze typu: "IlCapitano 30.09.2015, 17:08 Zamknij ryja debilu" IlCapitano 29.09.2015, 18:54
na sampdorię gówno-gówno-gówno", "IlCapitano 29.09.2015, 12:19 Wojnę też przegracie elo mordo sztywno pozdrawiam" są zwyczajnie żałosne.

Niektórzy chyba naprawdę oderwali się od rzeczywistości i myślą, że prawdziwe życie to to samo co FM czy Fifa ... Jeśli ktoś "ma dość" bo być może w szkole koledzy się z niego śmieją, że kibicuje Nerazzurrim to niech zmieni klub. Tylko na jaki? Barca dostała oklep, Realowi też już zdarzyła się wtopa. Man. City? hmmm czyżby czasem też nie dostali 1-4? ooo wiem, Bayern Monachium - oni są zajebiści, a do tego gra tam Lewy...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Stachoo »

BAGGIO! pisze:
Yascarr pisze: Przyjdzie taki Baggio i powie że nic się nie stało, jeszcze się dziwi dlaczego nie możemy niby w ten sposób przegrywać. Jak tu się nie wk*rwić?
Taki Baggio sobie od tak nie przyszedł.

Słowa Yascarra można zacytować odnosnie jego samego - przyjdzie sobie taki Yascarr [zarejestrowany po 2010 i powie, że stała się wielka tragedia, jeszcze się dziwi, dlaczego Inter nie wygrywa mecz za meczem jak miało to miejsce w 2010 roku i kilka lat wstecz...hmmm...i jak tu się nie wkur*ić
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 6. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Raffal »

BAGGIO! pisze:
Yascarr pisze: Przyjdzie taki Baggio i powie że nic się nie stało, jeszcze się dziwi dlaczego nie możemy niby w ten sposób przegrywać. Jak tu się nie wk*rwić?
Taki Baggio sobie od tak nie przyszedł. Pamięta dobrze jak Inter walczył o kwalifikacje do P. UEFA, pamięta Calciopoli, mistrzostwa pod wodzą Manciniego, czasy Mourinho i wszystko to co wydarzyło się po 2010 r. To raz. Dwa - gdzie napisałem, że nic się nie stało? Gdzie napisałem, że mimo porażki "jest zajebiście" ? Napisałem po prostu, że takie wtopy się zdarzają klasowym drużyną podając przykład Barcy. Swoją droga aktualnie do klasowego zespołu nam sporo brakuje. Nie bagatelizuje porażki, ale nie napiszę po jednym meczu, że "powinni zamknąć ten klub" jak często można przeczytać na SB.

Oczekuje trochę innego poziomu dyskusji i szacunku. Można się w pewnych rzeczach nie zgadzać, ale bycie "mocnym" w gębie, do tego przez Internet jest słabe, mega słabe. Nie wiem, może robię się za stary, ale dla mnie komentarze typu: "IlCapitano 30.09.2015, 17:08 Zamknij ryja debilu" IlCapitano 29.09.2015, 18:54
na sampdorię gówno-gówno-gówno", "IlCapitano 29.09.2015, 12:19 Wojnę też przegracie elo mordo sztywno pozdrawiam" są zwyczajnie żałosne.

Niektórzy chyba naprawdę oderwali się od rzeczywistości i myślą, że prawdziwe życie to to samo co FM czy Fifa ... Jeśli ktoś "ma dość" bo być może w szkole koledzy się z niego śmieją, że kibicuje Nerazzurrim to niech zmieni klub. Tylko na jaki? Barca dostała oklep, Realowi też już zdarzyła się wtopa. Man. City? hmmm czyżby czasem też nie dostali 1-4? ooo wiem, Bayern Monachium - oni są zajebiści, a do tego gra tam Lewy...
popieram 100%
ODPOWIEDZ