13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: VVujek »

Mamy szeroka kadrę wiec Mancio może zaskakiwać w każdym meczu,tym 352 zaskoczył wszystkich,ciekawe co teraz wymyśli.
Wygramy 1-0 :)
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: forzaragazzi »

1-0 biorę w ciemno. Mam nadzieję że skład będzie zbliżony do tego z Romą - bez Icara, ale za to z Jojo i Ademem bo wymienili parę razy fajnie piłkę. Jeżeli Kondogbia zagra tak jak Torino to także oczywiście powinien wybiec na boisko. Im bliżej bramki przeciwnika, tym chyba lepiej sobie radzi. Z czwórki Miranda - Murillo - Medel - Melo chyba jeden zawodnik sobie odpocznie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Klinsi64 »

jeśli nie wygramy 2,3 golami to będzie kompromisacja ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: maniekfci »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Wg informacji od mojego prywatnego informatora Trener Roberto Mancini wystawi kogoś z głębokiej rezerwy, jutro okaże się czy będzie to Gnu czy jednak ktoś inny.
Natomiast w kwestii wyniku podaje wiele wersji, ja wierzę w tą: 7 albo nawet i 8:0.
Wiem, że dzięki zaplanowanej przez naszego Trenera strategii taki wynik jest możliwy, więc 3 pkt. to oczywistość.

Pozdr. Mordeczki
Niech Wielkie ELO Was strzeże
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Chuchu »

Wypadałoby w końcu wygrać coś większą różnicą bramek niż 1. Mecz u siebie z beniaminkiem znajdującym się w strefie spadkowej wydaje się być idealną okazją. Roma zgubiła punkty z Bologną, ale nie ma co liczyć, że Empoli zatrzyma Fiorentinę na wyjeździe, Hellas z Napoli też sobie raczej nie poradzi, nawet grając u siebie. Ani jednego meczu nie wygrali w tym sezonie i to raczej nie jest przypadek.

Co do naszego meczu no to do pierwszego składu ma wrócić Jovetić, zabraknie na pewno kontuzjowanego Santona. Nasz rywal znajduje się na 18. miejscu z 11 pkt (3-2-7) i bilansem bramek 11-18. Nie ma innej opcji jak kolejne 3 punkty na naszym koncie po tym spotkaniu. Po zwycięstwo!
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Adriano_forever »

Niestety do tej pory jak nie wygrywamy 1 bramką to mecz przegrywamy. Nie wiem czemu ale coś czuję, że o wygraną może być ciężko. Obym się mylił.

Mam też nadzieję, że jutro dnia konia nie będzie miał nasz Longo wypożyczony do Frosinone...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Nen »

W ostatnich 5 meczach strzelili 7 goli podczas gdy my zdobylismy 4 bramki. Stracili natomiast 8, a my 1. Oznacza to, że będziemy mieć swoje okazje na strzelanie, ale musimy też nie lekceważyć Frosinone i zagrać czujnie z tyłu bo nie mający nic do stracenia beniaminek grać pod bramką rywali potrafi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: maniekfci »

Proszę Was, najlepsza obrona ligi ma być sforsowana przez ekipę z końca tabeli? Beka, strach przed meczem jakby na Giuseppe Meazza miała FC Barcelona przyjechać.

Pozdro dla kumatych
EssA
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Lopez »

Z lekceważenia przeciwnika biorą się niespodzianki.Do każdego przeciwnika trzeba podchodzić jakbyśmy grali derby
Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Leali
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: maniekfci »

A więc poznaliśmy gladiatorów walczących w dzisiejszym spektaklu:

Inter: 1 Handanovic; 55 Nagatomo, 25 Miranda, 24 Murillo, 12 Telles; 83 Melo, 7 Kondogbia; 11 Biabiany, 10 Jovetic, 22 Ljajic; 9 Icardi.

Frosinone: 33 Leali; 28 Rosi, 24 Diakité, 6 Blanchard, 3 Crivello; 17 Paganini, 5 Gori, 21 Sammarco, 10 Soddimo; 9 Ciofani, 30 Castillo.

Szczerze powiedziawszy, zastanawiam się czy wynik 7 albo nawet i 8:0 nie będzie za niski, biorąc pod uwagę skład jaki wystawił nasz Trener Roberto Mancini.

Forza! :flaga:
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Imrahil »

No no, jest lider. Zero z tyłu, aż cztery z przodu. Spodziewałem się wymęczonego zwycięstwa a tu jednak gładka gra, szczególnie w drugiej połowie. Goście trzymali tępo tak do 30 minuty, jednak te kratery między formacjami musiały tak się dla nich skończyć. Inna sprawa że mogliśmy spokojnie wbić te trzy czy cztery gole więcej.
Ciężko wytypować gracza meczu, Melo terminator kasował jak leci, Adem w ataku świetnie rozgrywał, Murillo z Mirandą nie do przejścia, Telles niesamowicie skuteczny w obronie, Bimbał mecz życia, Handanović co trzeba to wybronił.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Jaszczu91 »

Jednak trochę się na tej piłce znam. Wielokrotnie pisałem że Inter ma kim grac z przodu i zacznie grać dobrze gdy Mancini zagra ofensywnie. No i nadszedł wreszcie ten mecz. Adem Ljajic był dziś niemal idealny. Brakło tylko gola, choć miał dobre okazję. Wreszcie strzelilismy więcej goli ale do tego gra defensywny tez była niemal perfekcyjna. W poprzednim sezonie tak dobry mecz skończył by się 3:1 ale teraz było 4:0. To było tylko Frosinone ale takie zwycięstwo bardzo cieszy bo pokazuje że Inter cały czas się rozwija.Z tygodnia na tydzień ta drużyna staje się lepsza i coraz bardziej wydaje mi się ze coś się z tego urodzi. Wielki test z Napoli juz za tydzień. Ale jakoś dziwnie jestem spokojny o wynik tego meczu.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Czarson »

Niezły mecz, świetna druga połowa w naszym wykonaniu. Deklasacja rywala, nie było rozczarowania.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Adriano_forever »

W końcu dało się ten mecz oglądać. Działo się dużo. Genialna końcówka. Oby więcej takich spotkań
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Stachoo »

Poza strasznie bierną i drewnianą grą Icardiego, wszystko było idealne. Widać, że zgranie dopracowujemy w każdym meczu.

Nic tylko powiedzieć Forza Inter! Forza liderze!!!
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Mora »

Wreszcie przekonywujące zwycięstwo, a nie wymęczone 1:0. Bardziej niż Icardi irytował mnie w tym meczu Kondogbia, który zaliczył mnóstwo łatwych strat. Piękna akcja przy bramce Murillo. Trzeba jednak cały czas pamiętać, że to tylko Frosinone, prawdziwym testem będzie starcie z Napoli.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Jaszczu91 »

Właśnie słowo o Kondogbii. Tez mnie strasznie irytował dzisiaj. Od 20 do 35 minuty zaliczył cztery proste straty i to na własnej połowie. Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć. Nie skończyło się to golem ale jeśli będziemy grać z lepszym rywalem to będzie ciężko. Na Napoli jeśli zagramy 4-2-3-1 to Melo i Medel w środku.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: pusiek »

Podoba mi się najbardziej to,że Mancini co chwile robi jakieś rotacje w składzie, gdzie przeciwnik tak na prawdę nie wie czego sie po nas spodziewać. Nie ma takiego klepania na siłę,że Guarin czy Żaba muszą byc w pierwszym składzie.Co do meczu, to faktycznie od Kondogbii bym wymagał więcej, a jeśli chodzi o Icara to nigdy go nie uważałem, za prawdziwego napastnika. Sama jego cena jest dla mnie śmieszna, ale to moje zdanie. Co do meczu z Napoli to z doświadczenia wiem,że po takich meczach jak ten, następny może sie źle skończyć- obym się mylił!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: miniu86 »

Brawa za 3 punkty i piękny wynik. Gdyby koledzy byli skuteczniejsi, Ljajic nabiłby tych asyst więcej. Teraz czas na wielki test z Napoli. Oczekuję zaangażowania i charakteru, a 0-0 biorę mimo wszystko w ciemno.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Hanys »

wszystko fajnie pięknie , ale widzał ktoś jak Mancini się wygrzmocił jak chciał podać piłkę? xd
ogólnie duży mecz na plus i fajnie Ljaić(man of the match) i na dużyplus Telles
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Kebo »

No i elegancko, w końcu więcej niż 1-0 czekamy na Napoli, będzie ciężko, ale wierzę, że damy radę :)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Raffal »

Poki co Kondogbia faktycznie nie zachwyca....ba w chwili obecnej to jeden z najsłabszych punktów :|

najbardziej irytuje brak dynamiki u niego....
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Klinsi64 »

pusiek pisze:...a jeśli chodzi o Icara to nigdy go nie uważałem, za prawdziwego napastnika. Sama jego cena jest dla mnie śmieszna, ale to moje zdanie.
:lol: pamięć kibica jest zajebiście krótka...z jakiegoś powodu Icardi jest w słabszej formie,stąd biorą się te błędy w przyjęciu piłki,brak zdecydowania itd,wirtuozem to on raczej już nie będzie,ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność,to ciągle nasz najskuteczniejszy napastnik,Jojo po 2 meczach miał 3 gole i od tamtego momentu nic nie strzelił,ale o tym cisza :)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Don_Balon »

No i kolejne 3 pkt. Naprawdę fajne zwycięstwo, bo w końcu przełamanie bariery 1-0, no ale bez huraoptymizmu, graliśmy z beniaminkiem, którego zawodnicy San Siro widzieli co najwyżej w tv, więc poprzeczka nie była zbyt wysoko.

Ciężko tu typować najlepszych / najgorszych, bo jako zespół wyglądaliśmy dobrze. Wciąż mamy jednak problemy z utrzymaniem tempa i koncentracją, co jakiś czas oddając pole gry przeciwnikowi – na szczęście mamy na tyle potężny mur z tylu, że nie robi to zbytnio problemu.

Mi w przeciwieństwie do większości podobała się gra Kondogbii, który robił baaardzo dużą różnicę fizyczną w środku pola. Dużo gorzej, że ta różnica w dwóch okresach (ok 30 min. w obu połowach) kończyła się notorycznie złym podaniem. Wygląda to trochę na problemy fizyczne – mówił o tym zarówno francuz jak i Mancio, więc liczę na znaczną poprawę. Oczywiście nie gra on jak 35 mln, ale nie ma tragedii.
Świetny Melo, Genialny Murillo (jak utrzyma taką formę przez dwa lata, to nie ma bata na dłuższe zatrzymanie go w Mediolanie), Telles nie do przejścia.

Odrębne słowo co do ataku. Ljajić ma w sobie coś, czego od czasów Wesa w Interze nie widziałem. Jest to niesamowita wola podporządkowania sobie gry i wzięcie ciężaru gry. Nie było w tym meczu akcji, która by przez niego nie przechodziła, a do teraz zastanawiam się jakim cudem po jego wypuszczeniach nikt nie strzelił bramki (chodzi o dwie sytuacje z drugiej połowy, gdzie puszczał w uliczkę Icara i Jojo). O Ljajiciu mówi się, że to wielki talent, ale głowa już niezbyt tęga, ale mam nadzieję, że wykorzysta swoją szanse i na dłużej zagrzeje miejsce w jedenastce.
Dość irytował mnie Jojo. Niepotrzebne zwalnianie gry, kombinowanie, trochę gwiazdorzenia i na tle Ljajicia zagrał bardzo słabo. Do poprawy!
Icardi … obecnie chyba najbardziej kontrowersyjny zawodnik w ekipie. W przeciwieństwie do narzekających to bardzo mi się podoba jego gra jeśli chodzi o poruszanie się po boisku. Szuka gra, walczy, i w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu cały czas jest „pod grą”.

W ostatecznym bilansie istnieje drobny problem w ataku. Każdy z w/w trójki gra całkiem inną piłkę, i jak na razie nie widać między nimi żadnego zrozumienia. Mancio ich broni ilością wspólnych minut. Jak dla mnie, niech się nie rozumieją jak najdłużej o ile będą wyniki jak wczoraj :)

Forza!
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: pusiek »

Klinsi64 pisze:
pusiek pisze:...a jeśli chodzi o Icara to nigdy go nie uważałem, za prawdziwego napastnika. Sama jego cena jest dla mnie śmieszna, ale to moje zdanie.
:lol: pamięć kibica jest zajebiście krótka...z jakiegoś powodu Icardi jest w słabszej formie,stąd biorą się te błędy w przyjęciu piłki,brak zdecydowania itd,wirtuozem to on raczej już nie będzie,ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność,to ciągle nasz najskuteczniejszy napastnik,Jojo po 2 meczach miał 3 gole i od tamtego momentu nic nie strzelił,ale o tym cisza :)

Po prostu uważam,że za 25-35 mln warto sprzedać napastnika który nic dobrego nie wnosi do gry. Co chwile te żenujące symulacje przy stracie piłki. Tutaj trzeba zacisnąć zęby i wracać za akcją, a nie robić z siebie pajaca. Pamięć to może i mam ''zajebiscie krótką'' ale pamiętam jeszcze doskonale w jakich okolicznościach rok temu Icar te bramki strzelał.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Frosinone

Post autor: Orzeu »

Po prostu uważam,że za 25-35 mln warto sprzedać napastnika który nic dobrego nie wnosi do gry.
22 bramki w poprzednim sezonie - to jest nic dobrego?
ODPOWIEDZ