14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze: Postuluję o następujący wyjściowy skład: Handanović - D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Telles - Melo, Medel - Perisić, Jovetić, Ljajić - Icardi.
Optymalny i chyba nasz najlepszy skład jaki może wyjść. Mam tylko 2 nazwiska w kontekście składu, które mnie trapią. Icardi i jego obecna forma, oraz Biabiany i jego obecna forma. Jeśli by zdjąć Icardiego, dać w jego miejsce Jojo [nie optymalnie], a Biabianego do pierwszego, wydaje mi się, że więcej postrachu robiła by nasza ofensywa w przodzie.
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: adilbn »

Mój skład na Napoli: Handanović - D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo - Medel, Guarin - Perisić, Jovetić, Ljalić - Icardi ;)
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: pusiek »

Stachoo pisze:
IlCapitano pisze: Postuluję o następujący wyjściowy skład: Handanović - D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Telles - Melo, Medel - Perisić, Jovetić, Ljajić - Icardi.
Optymalny i chyba nasz najlepszy skład jaki może wyjść. Mam tylko 2 nazwiska w kontekście składu, które mnie trapią. Icardi i jego obecna forma, oraz Biabiany i jego obecna forma. Jeśli by zdjąć Icardiego, dać w jego miejsce Jojo [nie optymalnie], a Biabianego do pierwszego, wydaje mi się, że więcej postrachu robiła by nasza ofensywa w przodzie.
Nic dodać, nic ująć.
Janosv360
Posty: 112
Rejestracja: 1 gru 2008, 17:00
Lokalizacja: Zgorzelec/Węgliniec

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Janosv360 »

Najważniejsze żeby nie stracić punktów :) Remis brał bym w ciemno, bo bądź co bądź na wyjeździe będzie ciężko pokonać śmieciarzy ;)
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: sempre_fci »

Napoli w formie i u siebie... Remis biore w ciemno.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

Wygramy to, jestem pewien. Napoli to kmioty, oni przegrywanie mają w DNA, Mancini to wie i wie co zrobić, by ich zniszczyć. Jestem spokojny o wynik.

Z Wielkim ELO, EssA
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Wszyscy piszą o idealnym ustawieniu na mecz i każdy chce 4-2-3-1 jak ostatnio. Ale patrząc na to co robi Mancini nie zdziwię się jak wyjdziemy np 3-5-2 jak na Torino i defensywna taktyka da zwycięstwo 0-1. Inter Manciniego ustawiany jest pod przeciwnika. Nawet nie chodzi o dobór ustawienia, ale nawet i piłkarzy do konkretnego ustawienia. Jeśli gramy z ogórkami u siebie to możemy grać ofensywnie jak ostatnio i to z ofensywnym duetem bocznych obrońców Telles- Nagatomo. Ale na Napoli spodziewam się kompletnie innego składu niż ostatnio. Powoli zaczyna mi się podobać to że sam do końca nie wiem co wymyśli Mancini na następną kolejkę. Inter Manciniego ciężko jest rozszyfrować i to sprawia, że rywal nie wie czego się spodziewać przed meczem z nami. To duży plus.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: webo123 »

znając Manciniego i jego zapędy z rotowaniem skłądu twierdzę, iż wyjdziemy ustawieniem 4-3-2-1 gdyż jeszcze takowego nie widziałem w tym sezonie w wykonaniu naszych pupili :D
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Dzyl »

Tak i z Dodo i Montoyą w obronie :D
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

Ja tu widzę identyczny mecz jak z podrzędną stołeczną romą. W sumie to inaczej nie ma sensu grać, bo jak wyjdziemy tak jak do forsinone to skończy sie również 4-0, ale dla gospodarzy.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: emika »

IlCapitano pisze::inter: :flaga:

Frosinone podrzędne niemiłosiernie to tylko przystawka, w neapolu zasyfiałym nastąpi pogrom niemiłosierny, wręcz nie do opisania, po tym meczu każdy nabierze do nas szacunku, za wyjątkiem tej szumowiny klinsiego, lewackiego degenerata, alkoholika i dywersanta. Sarri trener pewnie juz ze strachu jara ósmą paczke fajek, ale i tak nie rozgryzie Świętego Interu pomimo, że do meczu jeszcze dwa dni. On nie wie jak zagramy, ponieważ Mancini Trener Roberto ustawia taktykę pod każdego przeciwnika, on nie ma pomysłu jak moglibyśmy zagrać. Ze strachu pot pojawia się na jego gorącym czole, robi się czerwony na twarzy i trzęsą mu się ręce. Ostatkiem sił sięga po słuchawkę telefonu i wzywa klubowego psychologa, zwierza się, płacze.

:inter: :flaga:
Wzruszyłem się ;( ;(
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

IlCapitano pisze: ...Ze strachu pot pojawia się na jego gorącym czole, robi się czerwony na twarzy i trzęsą mu się ręce. Ostatkiem sił sięga po słuchawkę telefonu i wzywa klubowego rejonowego psychologa psychiatrę,zwierza się, płacze
rozumiem,że zacytowałeś fragment autobiografii,pozwoliłem sobie nanieść drobne korekty
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Chuchu »

Jakby Sassuolo urwało punkty Fiorentinie, a nam udałoby się wycisnąć tą wygraną, to nasza sytuacja na tym etapie rozgrywek byłaby co najmniej bardzo dobra. Wiadomo, będzie bardzo ciężko, bo Napoli to obecnie chyba najlepiej grająca drużyna w lidze, ale liczę na naszych. Po zwycięstwo!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: RoB »

IlCapitano pisze:To już jutro. Im bliżej meczu, tym mam większe przekonanie o tym, że zmiażdżymy niesłychanie ten niezwykle prowincjonalny klub, zwany ssc napoli. Po tym meczu, Hamsik Marek zażąda transferu do Przenajświętszego Interu w styczniu.
Skoro jesteś taki pewny zwycięstwa nad tym prowincjonalnym kubem to postaw z tysiaka i wrzuć skrina. Dobry kurs jest.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

0-0 biorę w ciemno.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Bardzo ciężki wyjazd, patrząc dodatkowo na statystyki to nie zapowiada się kolorowo, ale wierzyć trzeba. Liczę na kolejny mecz, w którym Mancini zaskoczy przeciwnika jakimś taktycznym rozwiązaniem, a piłkarze wykonają plan w 100%. Żeby wywieźć choćby punkt trzeba żelaznej defensywy z kolejnym dobrym meczem Handy. Żeby liczyć na coś więcej trzeba jeszcze trochę polotu i szczęścia z przodu. Byłoby pięknie przywieźć 3pkt, ale remis też nie będzie złym rezultatem. Forza Inter!
Piekarz
Posty: 2017
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Porażka mnie nie ruszy (chyba że bardzo wysoka), nie w takich meczach wypracowuje się miejsce w tabeli na koniec sezonu, a raczej w takich jak z Frosinone czy Torino. Ale remisu w ciemno nie biorę. Jeśli mamy kiedyś w końcu podbić to śmietnisko, to teraz jest dobry moment.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: emika »

Postawiłem na Inter Przenajświętszy i Fiorentine. Jutro idę na kobiety lekkich obyczajów.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

Wczoraj trochę wygrałem dzięki Frosinione, no to dziś można odważnie postawić na Inter (i Violę)

Forza Inter !!!
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: kulasiak »

Widzę, że na stronie panuje albo huraoptymizm albo pesymizm totalny. Jeszcze kilka kolejek temu po serii remisów wielu pisało, że Inter nic nie wygra itd., a po kilku wygranych znów panuje przekonanie, że walczymy o scudetto. Dziś z remisu byłbym bardzo zadowolony, ale przewiduję niestety porażkę. Wygrana oczywiście by mnie niezmiernie ucieszyła, ale prawda jest taka, że wszędzie idzie Interowi lepiej niż w Neapolu, a do tego jest to chyba najpoważniejszy obok Juventusu kandydat na mistrza w tym roku(bo Roma i tak sfrajerzy nawet jakby miała 10pkt. przewagi w 33 kolejce). Podsumowując trzeba ogrywać średniaków, a będzie trzecie miejsce o które walczymy. Takie mecze to tylko dodatek bo 3 pkt. z Carpi to tyle samo ile 3 pkt. za Napoli na wyjeździe.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: sempre_fci »

No i po meczu... Nagatomo [']
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

Skoro już po meczu to chciałbym pochwalić Nagatomo, dobra gra do 44, ale Manciniemu znowu coś odwaliło i na drugą połowę wyjdzie ktoś inny :(
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: andyvdm »

Nie wiem czy można mieć coś innego we łbie niż trociny kiedy wiedząc że ma się żółtą kartkę na koncie robić taki agresywny wślizg i to przy linii bocznej boiska. Ten japonski parodysta, półamator i śmieć kolejny raz nam zawala spotkanie.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Na powtórkach ewidentnie widać ze to Allan sam wpada w tą naszą pierdołe i kopie go w plecy. Wykorzystał moment i głupi wslizg i czerwona jak dla mnie mocno kontrowersyjna. Równie dobrze Koulibaly mógł dostać druga żółta za łokieć na Mirandzie.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 14. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: sempre_fci »

Ale to Miranda mial łokiec na Kulibalim...
ODPOWIEDZ