15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

ODPOWIEDZ
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Kebo »

Palacio xDD? Jojo Ljajic i Bimbał z przodu w pomocy koniecznie Brzoza
Wloch
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2013, 20:02

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Wloch »

Mancini podczas konferencji prasowej powiedział, że od początku meczu zagrają: Handanović, Miranda, Murillo, Melo i Jovetić.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: rumcyk »

Także chciałbym zobaczyć Palacio w kombinacji z Biabianym, Ljajiciem i Jojo. On lubi kombinacyjną gre i mógłby to pokazać oraz się cofać lub schodzić dając miejsce Jojo czy Ljajiciowi na zmiane pozycji. Dodatkowo dałbym Brzoze obok Melo. Obstawiam 3-0 i liczę, że w drugiej połowie pogra Gnou i może Montoya.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: emika »

Jakby ktoś miał wątpliwości co dziś będzie miała Genoa, to tu refrenik https://www.youtube.com/watch?feature=p ... i8dMI#t=16
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Czarson »

Obyśmy się nie rozczarowali dziś.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: and1 »

Ich najlepszy strzelec wyeliminowany za czerwona kartke. Gramy u siebie. Byle jak wazne zeby wygrac.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Adriano_forever »

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 12 Telles; 83 Melo, 17 Medel; 11 Biabiany, 8 Palacio, 22 Ljajic; 10 Jovetic.

Za 40. minut zaczynamy!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: yoda79 »

Zmienić dwa wraki - Palacio i Melo i spokojnie w 2 polowie ich pykniemy.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: BAGGIO1 »

Myślałem, że będzie łatwiejsza przeprawa. Genoa przyjechała w jednym celu - bronić się za wszelką cenę. Mogło być 2 lub 3 do zera, ale trochę nieskutecznie dziś nasi. Dobrze, że coś wpadło i są kolejne 3pkt! Miranda dziś moim zdaniem najlepszy. Jeszcze 6 pkt w tym roku i myślę, że możemy zaczynać nowy rok jako lider. Forza Inter!
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Imrahil »

No i elegancko, 1-0 po pewnej grze w każdym elemencie. Podoba mi się reakcja drużyny po porażce z Napoli. Trzeba iść dalej, zbierać te punkty, może coś się z tego urodzi na koniec sezonu.
Co do składu. Miętus ława i to nie jest jakieś mega zaskoczenie. Nie ma formy a domaga się gry i więcej podań. Palacio w swoim stylu, poszarpał, pobiegał i zdechł w drugiej połowie. Adem w formie. MVP dla Mirandy.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Adriano_forever »

Martwić mnie trochę zaczyna Jovetić. Początek sezonu miał mega i od tamtej pory tak o. Przynajmniej statystycznie coraz słabiej wygląda, a mieliśmy już 15. kolejkę.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: yoda79 »

Zero argumentów ze strony drużyny Gaspa, w sumie bezdyskusyjne (mimo, że jednobramkowe) zwycięstwo.
Melo to wrak, owszem robi groźne miny i czasami odbierze piłkę, ale jego czas minał; podobnie jak Palacio, którego jednakże cenię za poprzednie sezony.
Panowie, jak tak dalej pójdzie, wrócimy tam gdzie nasze miejsce - do LM.
Forza Mancio, forza Indor, forza Inter! ;)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Nen »

Wymiana przy golu na 2:0 fenomenalna. Jak ten zezowaty sędzia mógł machnąć chorągiewką..
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Yascarr »

Na Melo narzekać to głupota. Jest bardzo dobry, waleczny i kluczowy w pomocy. Prawdziwy bandzior, właściwie to z takich prawdziwych walczaków mamy tylko jego i Murillo, bo Medel to krasnala przypomina bardziej. Ljajić dalej w formie, niech jeszcze Jove zacznie strzelać i asystować a siła ofensywna będzie baaardzo ok.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Chuchu »

Kolejny bardzo dobry mecz Ljajicia. Gość przyszedł do nas na ostatnią chwilę, ale może się okazać strzałem w dziesiątkę. Jak tak dalej będzie grał, to nie ma opcji, żeby go nie wykupić. Wygrywamy znowu 1-0, ale tym razem powinno być wyżej, bo sędzia nie uznał prawidłowego gola, no i ogólnie byliśmy wyraźnie lepsi od rywala. Przez całą pierwszą połowę Genoa nie oddała ani jednego strzału, rzadko kiedy wychodzili z własnej połowy.

Najważniejsze 3 punkty, wczoraj Roma znowu zaliczyła wtopę, dzisiaj trzymamy kciuki za Bolognę i Udinese.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Klinsi64 »

mimo w sumie niewielu okazji bramkowych,dało się to oglądać,widać że zawodnicy co raz lepiej się rozumieją
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Lopez »

Forma Joveticia może troche martwić,ale najważniejsze,że mamy godnego następce.Syna marnotrawnego Adema.Mam nadzieje,że Icar weźmie przykład z kolegi pospina pośladki tak jak Adem i udowodni Manciniemu,że warto na niego stawiać.

Po meczu z napoli troche się o wynik obawiałem.Nie tego,że przegramy bo to nie wchodziło w gre,ale że zremisujemy co byłoby dla nas jak porażka.

Zwycięstwo 1:0 cieszy bo to nie tylko 3pkt,ale piana na pysk konkurencji
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 15. kolejka Serie A: Inter - Genoa

Post autor: Jaszczu91 »

Inter przyzwyczaja do wygrywania 1:0. Jedni krytykują styl i minimalizm ale mi osobiście to nie przeszkadza. Kolejny dobry w defensywie mecz w naszym wykonaniu i 10!!! Czyste konto Handanovic!!! Wczoraj bylem pod wrażeniem gry Mirandy. Gość kasuje każdego rywala. Każdy pojedynek 1 na 1 z napastnikiem wygrany. I do tego jest oparciem dla młodszego Murillo, który przy nim wyrośnie na klasowego zawodnika.
Jeśli chodzi o ofensywę to tez gra wyglądała o wiele lepiej niż w zwycięstwach z początku sezonu. Więcej wykreowanych sytuacji pod bramkowych. Po prostu wczoraj zabrakło skuteczności bo mogło spokojnie skończyć się 3:0. Absolutnie nie brakowało mi Icardiego. Dobrze by było gdyby Mancini ogarnął Icara tak jak zrobił to z Ljajiciem, który na początku sezonu tez miał pod górkę a teraz jest naszym najlepszym zawodnikiem.
ODPOWIEDZ