16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Czarson »

Kolejny krok do przodu na drodze do chwały, brawo. Nie wiem jak na poziomie serie a można popełniać takie kadynalne błędy jak defensorzy Udinese, biorąc to pod uwage powinniśmy strzelić im jeszcze ze 2 bramki po składnych akcjach a nie indywidualnych błędach rywali. Mimo to nie ma podstaw do narzekania, wysokie, imponujące zwycięstwo na terenie z którego w poprzednich latach czesto wracaliśmy na tarczy. Ciesze się bardzo, pozdrawiam
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

maverik pisze:
Stachoo pisze:
IlCapitano pisze:Nie mogę tego napisać na SB, bo otrzymałem niezasłużonego bana, więc napiszę to tutaj. Czytam JuvePoland dla beki, polecam. Dobra jest, mocna i ten ból dupska porównywalny z nowoczesno-platformerskim :) Rekomenduję wszystkim koneserom i miłośnikom beki.
Czytając posty tego Cabriniego z juvepoland - cytuje "bierze mnie na wymioty"
czego oczekiwać po zakompleksionym człowieku? jak on uważa nas za złodziei Scudetto :lol: jego śmieszny klubik nakradł i nie może się z tym pogodzić

co do meczu, brak Nagatomo = pewne zwycięstwo ;)
Nie rozumiem sensu tej dyskusji. Jaki to ma związek z naszym meczem? Ja osobiście nie czytam JP i nawet tam nie wchodzę bo na nic mądrego tam się nie natknę. Skoro tam są sami idioci to po co o nich pisać na naszym forum? Lepiej to po prostu olać.

Co do meczu Interu z Udinese to cieszy wysokie zwycięstwo ale też fakt, że Inter potrafi bezlitośnie wykorzystać każdy błąd rywala. Trzy bramki zdobyte po asystach obrońców to też jakaś sztuka. Umiejętne wykorzystanie błędów rywala to też cecha klasowych drużyn. Widocznie Inter powoli się nią staje. Cieszy przełamanie Joveticia i kolejne gole Icardiego. Ten drugi wreszcie oprócz tego że strzelił to jeszcze zagrał w miarę dobry mecz. Najbardziej podobała mi się jego asysta głową do Ljajicia. Mógł szukać strzała ale wyłożył piłkę koledze. Gdyby to wpadło to była by świetna akcja. Podoba mi się także rywalizacja o miejsce w pomocy. Nie grali Medel i Kondogbia, Melo i Guarin zagrali przyzwoicie a wchodzący Brozović kolejny raz załadował bramkę po wejściu. Mancini ma powody do zadowolenia. Właściwie na kogo nie postawi to ten odpłaca się dobrą grą.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Klinsi64 »

IlCapitano pisze:... Jest to zasługa Manciniego Trenera Roberto Wybitnego, który stworzył niesłychany kolektyw.
IlCapitano 20.08.2015, 11:33
Nie wiem czyj bełkot mnie bardziej denerwuje, jego czy zasrańca manciniego.

IlCapitano 19.08.2015, 21:05
Tak baranie, wystaw Jesusa na lewej obronie, a Santona trzymaj na ławce. Chyba postawie sobie dla beki dyszke na Atalante.

IlCapitano 12.08.2015, 11:14
Schelotto? Nagatomo? A idź w pizdu, trenerzyno.

IlCapitano 15.08.2015, 10:37
Matole, grunt pali mu się pod nogami bo za tydzień startuje liga, a on nie wie jakim ustawieniem chce grać, nie ma konsekwencji działania(najpierw Kovacić na regista, później rzucany na skrzydło i pretensje, że zagra słabo), gramy futbol na poziomie okręgówki, wszystkie sparingi wjebane, a na dodatek bredzi o perisiciu jakby to on miał rozwiązać te wszystkie problemy. To są fakty i nie brońcie tego amatora, bo to komedia. Przygotujcie się na sezon pełen wrażeń.

Takie są fakty :D
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Klinsi64 pisze:
Takie są fakty :D
:brawo: Dziękuje. Dobranoc

Meczu niestety wczoraj nie mogłem oglądać, ale wynik jest BARDZO dobry. Kolejne, ważne trzy punkty. Zostały nam w tym roku dwa mecze. W tygodniu mam nadzieję, że zagrają Ci co dostawali mniej szans, a w następnej kolejce Serie A pokonamy Lazio i zostaniemy na fotelu lidera. Jedno lub dwa dobre wzmocnienia w styczniu (najlepiej na samym początku) i walczymy dalej. Patrząc na terminarz dwa pierwsze miesiące 2016 r. będą kluczowe dla drużyny Manciniego. Oby LM powróciła do Mediolanu, a jak uda ugrać się coś więcej .... Forza Inter!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Raffal »

A wiesz ze czytanie twoich wyppowiiedzi dla beki meczy ? Nic nie wnosi ani nie ssmieszy...
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze:podobała mi się jego asysta głową do Ljajicia. Mógł szukać strzała ale wyłożył piłkę koledze. Gdyby to wpadło to była by świetna akcja.

Zgadza się, trzeba pochwalić za to Icardiego.

Wracając do meczu: nasi trenerzy kazali naciskać na obrońców Udinese (5min pressingu, wycofanie na 5min i znowu 5 min pressingu). Opłaciło się 3 razy :)

Pozdr.
aro
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:13

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: aro »

IlCapitano zluzuj i ogarnij ze nie masz racji
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Raffal »

nie chce sie wdawać w pyskówkę, fakt popełniam dużo błedów ponieważ pisze na telefonie czesto.

Wypowiedzi Twoje sie czyta jak każdego innego....nie rozumiem po prostu dlaczego piszesz w taki dziwny sposób.
Każda opinia kiedy jest merytoryczna jest ciekawa ale pisanie "przenajswiętszy", "Wielki" itd. itp. to tylko bełkot nic nie wnoszący do rozmowy... a przecież nie raz czytałem Twoje ciekawe spostrzeżenia i choć często się nie zgadzałem to normalnie się dyskutowało a teraz to jakiś bełkot dziecka.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 16. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Stachoo »

Raffal pisze:nie chce sie wdawać w pyskówkę, fakt popełniam dużo błedów ponieważ pisze na telefonie czesto.

Wypowiedzi Twoje sie czyta jak każdego innego....nie rozumiem po prostu dlaczego piszesz w taki dziwny sposób.
Każda opinia kiedy jest merytoryczna jest ciekawa ale pisanie "przenajswiętszy", "Wielki" itd. itp. to tylko bełkot nic nie wnoszący do rozmowy... a przecież nie raz czytałem Twoje ciekawe spostrzeżenia i choć często się nie zgadzałem to normalnie się dyskutowało a teraz to jakiś bełkot dziecka.
fakt
ODPOWIEDZ