17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Chuchu »

Przed nami ostatni mecz w 2015 roku. Na Meazza podejmujemy Lazio, które w tym sezonie jest po prostu fatalne, a nic nie zwiastuje ich powrotu do formy. Od 7 kolejek bez zwycięstwa, za to z 5 porażkami. Trzeba to koniecznie wykorzystać, bo w tej kolejce czołówka gra raczej łatwe mecze i trzeba utrzymać przewagę.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: darren1 »

Chuchu pisze:Przed nami ostatni mecz w 2015 roku. Na Meazza podejmujemy Lazio, które w tym sezonie jest po prostu fatalne, a nic nie zwiastuje ich powrotu do formy. Od 7 kolejek bez zwycięstwa, za to z 5 porażkami.
Czyli idealna okazja aby wtopić :-D
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: MarcoPolo »

Nie ma co się łudzić, czasy kiedy Anderson, wjeżdżał sobie pomiędzy niezgrabne nóżki Rano,Jesusa czy Nagatomo na szczęście poszły w zapomnienie tak jak jego forma z zeszłego sezonu.
Candreva jakiś taki wypalony, Lazio w mizernej formie, ledno remisami czasem zapunktuje....
Widzę to tak :
Inter pewnie mierzy po kolejne 3 punkty, gwiazdy takie jak Maurito Icardi,Stevan Jovetic czy Adem Ljajic, niczym nienasycone bestie z lasu, staną na czele armii czarno-niebieskiej.
Oddziały pomocy pod przywództwem nowego admirała Brozovica wspieranego przez Melo i Kondogbie nie dadzą szans ofensywie Lazio na zaistnienie, a niezniszczalna linia obrony z tygrysem Murillo,Lordem tygrysów Mirandą,niezaspokojonym rysiem Montoyą i kojotem Tellesem znowu pokaże co to znaczy nie stracić bramki najwięcej razy na świecie !
Samir Handanović kolejny raz udowodni co to znaczy być prawie co tydzień w 11 kolejki, a Inter spokojnie umocni się na pozycji lidera na koniec roku !

FC INTERNAZIONALE MILANO 1908 - Lazio Rzym

3:0

Icardi
Jovetic
Guarin (wejście smoka)

:!:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Stachoo »

Ma(R)co_Polo pisze:Nie ma co się łudzić, czasy kiedy Anderson, wjeżdżał sobie pomiędzy niezgrabne nóżki Rano,Jesusa czy Nagatomo na szczęście poszły w zapomnienie tak jak jego forma z zeszłego sezonu.
Candreva jakiś taki wypalony, Lazio w mizernej formie, ledno remisami czasem zapunktuje....
Widzę to tak :
Inter pewnie mierzy po kolejne 3 punkty, gwiazdy takie jak Maurito Icardi,Stevan Jovetic czy Adem Ljajic, niczym nienasycone bestie z lasu, staną na czele armii czarno-niebieskiej.
Oddziały pomocy pod przywództwem nowego admirała Brozovica wspieranego przez Melo i Kondogbie nie dadzą szans ofensywie Lazio na zaistnienie, a niezniszczalna linia obrony z tygrysem Murillo,Lordem tygrysów Mirandą,niezaspokojonym rysiem Montoyą i kojotem Tellesem znowu pokaże co to znaczy nie stracić bramki najwięcej razy na świecie !
Samir Handanović kolejny raz udowodni co to znaczy być prawie co tydzień w 11 kolejki, a Inter spokojnie umocni się na pozycji lidera na koniec roku !

FC INTERNAZIONALE MILANO 1908 - Lazio Rzym

3:0

Icardi
Jovetic
Guarin (wejście smoka)

:!:
Z tym Guarinem bym się nie zapędzał, ale reszta ok :)

na 3 - 0 Brozović, a niech mu będzie, jest w formie
Wloch
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2013, 20:02

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Wloch »

Po obejrzeniu konferencji prasowej Manciniego, już wiemy, że od początku meczu zagrają: Handanović, Miranda, Murillo, Medel i Brozović.

Dwie ciekawostki:
1. Lazio w Serie A nie wygrywa od prawie 2 miesięcy a na wyjeździe nie wygrywa od prawie 3 miesięcy.
2. Aktualny trener Lazio nigdy nie pokonał Manciniego (1 remis i 2 porażki).

Po trzy punkty! Forza Inter!
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Kondzik »

Na spokojnie 2-0 i mozna siadac do karpia :cool: reszta niech oglada nasze niebiesko czarne plecy :flaga:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Trzeba ich dziś upokorzyć, wpędzić w kompleksy, pokazać dominację na GM. Inny wynik niż nasze zwycięstwo jest nie do zaakceptowania.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: sempre_fci »

Obawiam sie, ze Lazio nam wcisnie jakiegos farfocla i bedzie remis :/
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Nen »

Trzeba to wygrać, to wiadome. Juve wymordowało 3 pkt z Carpi, a Napoli i Viola pewnie uczynią to samo w swoich meczach. Dobrze byłoby świętować Boże Narodzenie z komfortową przewagą. Nie będzie to łatwy mecz, ale do wygrania - wątpię, aby Lazio się zamurowało, co da swobodę naszej ofensywie. Trzeba jednak uważać, bo nawet w fatalnej formie mają w składzie groźnych graczy (dobrze, że nie zagra Klose).
Wbrew pozorom, ten mecz może być najłatwiejszy dla nas z tych, które zostały w tej rundzie - tym bardziej musimy wygrać.

Ciekawe, kto zagra na boku obrony oprócz Tellesa, Montoya prezentował się b. dobrze, ale to byłby jego 3 mecz w tygodniu. Santon, chyba jeszcze nie gotowy, na pewno nie na taki mecz. D'Ambrosio? Czy Mancio robi z Danilo stopera, nie powołując do tego Ranocchii. Oby nie Nagatomo. Reszta składu raczej oczywista.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: yoda79 »

To co grają w pierwszej połowie Melo, Medel, Perisic czy Montoya to kryminał, w przerwie opieprz, dwie zmiany i walczymy dalej.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maniekfci »

3-metrowy, murzyński chuj w dupę wszystkim w gardło po same jajca
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: yoda79 »

Mam nadzieję, że nigdy więcej nie zobaczę tego idioty w koszulce Interu. Poważnie, takiego durnia, przygłupa, imbecyla i przychlasta dawno nie widziałem. Won z Interu łajzo.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: marcinek91081 »

Jesteście kutasami!!!! takich meczów sie nie przegrywa!!! Melo do idiota, Mancio swoimi decyzjami pokazał że dogrywa tylko ten sezon
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Klinsi64 »

yoda79 pisze:Mam nadzieję, że nigdy więcej nie zobaczę tego idioty w koszulce Interu. Poważnie, takiego durnia, przygłupa, imbecyla i przychlasta dawno nie widziałem. Won z Interu łajzo.
miałem w przerwie napisać,że Melo powinien usiąść bo gra kupę od jakiegoś czasu... :D
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: and »

Melo show !!
Co za debil !!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: yoda79 »

Klinsi64 pisze:
yoda79 pisze:Mam nadzieję, że nigdy więcej nie zobaczę tego idioty w koszulce Interu. Poważnie, takiego durnia, przygłupa, imbecyla i przychlasta dawno nie widziałem. Won z Interu łajzo.
miałem w przerwie napisać,że Melo powinien usiąść bo gra kupę od jakiegoś czasu... :D
Gdzieś od początku listopada, ale to nic, zszedł Jojo a ten kretyn został na boisku.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: MiRas. »

Pierwsza połowa to po prostu była klęska, jeden gorszy od drugiego. Melo, Montoya zagrali jakby byli kominiarzami, a nie profesjonalnymi piłkarzami, zresztą wcale lepiej nie pokazał się Medel, Perisić, Biabiany czy Icardi. Nie potrafiliśmy praktycznie w żaden sposób zagrozić bramce Lazio, którzy zaparkowali swego przegubowego Ikarusa przed 16stką, a nasi odbijali się od niego jak ćmy od szyby, za którą pali się światło. Pierwsza połowa to był swoisty demon przeszłości...

Druga połowa niewiele lepsza, gol Icardiego, zimna krew, świetne podanie Perisicia i wszystko byłoby dobrze, byłby remis, ale nie... mamy w składzie IDIOTĘ... mamy MELO. Jak można w takiej sytuacji faulować we własnym polu karnym?! Żeby odwalić takie coś, to trzeba być bałwanem. A sytuacja z Biglią... 5 meczy zawieszenia jak nic, ale nie obraziłbym się, gdyby Lega Calcio poszła nam na rekę i wsadziła mu z dychę. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby z tego meczu zrobić taki cyrk,

Zasłużona porażka, pretensje tylko do siebie, a w zasadzie do bezmózgiego fundatora drugiej bramki dla Lazio.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: miniu86 »

Wybitny sabotaż Felipe Melo. Mam nadzieję na jakieś 15 meczy zawieszenia bo wtedy Mancini po prostu nie będzie mógł go wystawiać.

Można sobie dywagować odnośnie tego kto dzisiaj powinien wyjść w pomocy, ale myślę, że trzeba to ująć szerzej. Trzeba mieć na prawdę mega pakę w ataku, żeby sobie wychodzić w pomocy zawodnikami o profilach Melo i Medela jednocześnie.

Szkoda tych punktów, ale jednocześnie trzeba pamiętać, że w tym sezonie trochę szczęścia też nam dopisywało. Boli tylko, że nie potrafiące wygrać od 7 kolejek Lazio, przyjeżdża na Meazza i zabiera ze sobą pełną pulę.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: maniekfci »

NO JA PIERDOLE
TĘPE CHUJE
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Imrahil »

Pisałem przed meczem, że tylko katastrofa może nas doprowadzić do porażki ze słabym Lazio na własnym stadionie. No i katastrofa nastąpiła. Zaczęło się od Manciniego i jego defensywnej taktyki. Kolejna sprawa to fakt, że my co mecz gramy totalne gówno w pierwszych 15 minutach meczu. Zero koncentracji, zero chęci. Mecz był do uratowania no ale, jak zawsze, Mancini irytuje zmianami. Każdy widział że Melo gra bardzo słabo, a ten frajer trzyma go na boisku. Efekt ? Karny, czerwo i brutalny faul. Brawo Mancini i twój pupil Melo daliście nam piękny prezent na gwiazdkę. Mówiąc wprost - wypad.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Adriano_forever »

Od początku meczu było widać, że Melo coś odwali. Durne faule, nadmierna ostrość, dużo strat. No i doczekaliśmy się show w jego wykonaniu. Cóż, szkoda. Ostatni mecz w tym roku i źle będziemy to wspominać.

Aaa i jeszcze jedno:

"Candreva bez formy. Candreva gówno gra" - :hahaha: :D :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Piekarz »

Melo dał najbardziej debilny występ, jaki widziałem od pamiętnego Muntariego z Catanią. Przebił 4 lata kretyńskich popisów Guarina, gratuluję!

Szkoda, że przez tego bęcwała nie udało się dowieźć remisu, ale zasłużyliśmy na porażkę. Wybitnie nie nasz dzień, prawie każdy na boisku albo bardzo słaby, albo koszmarny.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Jaszczu91 »

Jestem mega wkurzony... nawet ja widziałem ze Melo juz w przerwie nadaje się do zmiany ale Mancio zostawił go do końca. Juz nawet nie chodzi o karnego... ale co on zrobił Biglii... piłkarski kryminał. Mam nadzieje ze dostanie z 10 meczów pauzy. Przyda mu się. Kondogbia i Brozovic są w dobrej dyspozycji a szanse gry obok Medela dostaje Melo. Ni wiem po co? Mancini ze zmianą Joveticia tez odwalil do pieca.
Ogólnie nic dzisiaj nie wychodziło ale spokojnie można było to zremisowac a tak kończymy to półrocze porażką. Szkoda
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Chuchu »

Adriano_forever pisze:"Candreva bez formy. Candreva gówno gra" - :hahaha: :D :hahaha:
A poza dobrym strzałem z 16 metrów i dobitką z karnego coś pokazał?

Nie ma prawa grać Melo, a Brozović czy Kondogbia siedzieć na ławie, tym bardziej, że jeszcze w pomocy Medel, a takim tartakiem w środku pola to się nie da rywala zdominować, nawet jak jest w tak słabej formie. No bo nie da się ukryć, że Lazio również świetnego meczu nie zagrało, tylko my taki słaby.

Z pozytywów to dobry mecz Tellesa i Murillo, no i Icardi się chyba obudził w końcu.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Czarson »

Kurwa mać nie dziwie się, że gra tak słabo wyglądała co chciał osiągnąć Mancini wystawiając taki skład? Myślał, że znów wymyśli coś genialnego z dnia na dzień i całe Włochy będa mu biły brawo. Sami podaliśmy ręke Lazio, byli w kryzysie ale ich poszczególni piłkarze dysponują odpowiednimi umiejętnościami żeby nam zagrozi. Montoya po 2 dobrych występach z ogórkami dostał szanse i jej nie wykorzystał, powinien wrócić do Barcelony. Obawiałem się o ten występ. Duet Melo- Medel zabija mez, juz dawno jest to wszystkim wiadome. Za mało kreatywności a dzis nawet dokladnych podan na kilka metorow do partnera. To musiało się tak skonczyc. Brozović musiał ten mecz rozpoczac w 1skladzie bedac w takiej formie, dziwne. Biabiany dzis zagral tak jak potrafi czyli slabo- to jest dobry gracz na koncowki spotkan z Chievo czy innym sredniakiem. Perisic zbyt dlugo szuka formy, ile to jeszcze potrwa? Nie ma czasuuuuuuu. Dziwi mnie, ze 32letni facet daje sie tak prowokowac, jeszcze jakby to bylo jego pierwsze zdrzenie z liga, on przeciez wie jak to dziala, jak mozna nie kontrolowac swoich emocji na boisku. Dzis przeszedl samego siebie, jego wystep zapisze sie na kartach historii.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: sampam »

Klasyczny Melo. Z nim zawsze kojarzylem MŚ w RPA. Od dzis bede mial kolejne "wspomnienie".
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Lazio

Post autor: Adriano_forever »

Chuchu pisze: A poza dobrym strzałem z 16 metrów i dobitką z karnego coś pokazał?
No w pierwszej połowie mógł dwie nawet strzelić. Lecz piłka poszła nad poprzeczką. W drugiej połowie też gol. Co tu więcej chcieć? Swoje zrobił, sam wygrał mecz.
ODPOWIEDZ