Wyjazdowy mecz - bilety

ODPOWIEDZ
interbear
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2012, 11:14

Wyjazdowy mecz - bilety

Post autor: interbear »

Witam ! ma ktoś doświadzczenie w wyjazdowych meczach Interu ? i był pare razy na wyjazdach juz , bo jak tak to mam pytanie > czy jest jakas mozliwość kupienia biletu w Udine pod stadionem czy raczej szanse są równe zeru :D ?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Bilety

Post autor: Orzeu »

jest, ale na trybunę kibiców Udine. NA trybunę kibiców gości tj. Interu się nie dostaniesz
interbear
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2012, 11:14

Re: Wyjazdowy mecz - bilety

Post autor: interbear »

No dobra spoko , ale jak my sie z bratem tam wbijemy w barwach Nerazzurri to po głowie nie dostaniemy ? czy to bardziej jakies takie piknikowe trybuny są :) :P
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Wyjazdowy mecz - bilety

Post autor: Orzeu »

interbear pisze:No dobra spoko , ale jak my sie z bratem tam wbijemy w barwach Nerazzurri to po głowie nie dostaniemy ? czy to bardziej jakies takie piknikowe trybuny są :) :P
nie wiem czy po głowie nie dostaniecie :P ale jak już to bym kupował bilety na środkowe trybuny, zawsze za bramkami są kotły
interbear
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2012, 11:14

Re: Wyjazdowy mecz - bilety

Post autor: interbear »

:) Pytałem tylko czy jest mozliwosć kupna bo wiesz te strony gdzie mozna zamówić bilety to tylko pisza zostało jesze tylko 20 biletów albo pozostał tylko 1% biletów , ale widze jak mowisz ze bez problemu w kasie mozna przed meczem kupić to to zwykłe zagrania marketingowe tych stron są :) Tak czy siak Dziekuje bardzo za informacje ! Forza Inter :)
ODPOWIEDZ