Mercato

To co każdy kibic lubi...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

miranda nie odejdzie bo ma rok konktaktu, kto nam da 5mln za 33lata z taka umowa? bezsens, niech zostanie jeszcze rok, zasluzyl w koncu by zagrac w LM
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Poza tym on jest jednym z nielicznych zawodników z naszej obecnej kadry z doświadczeniem z LM. Jego odejście to jakiś poroniony pomysł i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Musimy się wzmacniać a nie stać w miejscu.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze:Poza tym on jest jednym z nielicznych zawodników z naszej obecnej kadry z doświadczeniem z LM. Jego odejście to jakiś poroniony pomysł i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Musimy się wzmacniać a nie stać w miejscu.
dokładnie, zgadzam się.

Ale mam obawy. Bo już kilka artykułów było o tym, że Inter może go poświęcić. Chętnych na pewno by nie zabrakło.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

miranda zostan please przydasz sie na ławe jak sie ktos z dwojki skryniar de wrij wysypie.


cieszy tez ze ranocchia sie w miare ogarnal, lepiej pozno niz wcale
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Beka , jak ktoś może chcieć odejścia Mirandy? Jeżeli faktycznie w głowie Ausilio zrodziła się taka myśl to Piero jest niespełna rozumu. Miranda musi zostać za wszelką cene a jakieś grosze które za niego dostaniemy to będziemy mogli sobie wsadzić w dupę a nie kupić gracza na podobnym poziomie do Mirandy. Jedyna opcja to pewnie jakby sam Miranda przylazł i powiedzial że chce odejść wtedy pewnie z szacunku do niego za to że przyszedł za darmo jakoś by się dogadali. Po raz pierwszy od lat mamy zabezpieczony środek obrony na kozackim poziomie i tak łatwą ręką mamy z tego rezygnować ? głupota. W podstawie De Vriij I Skriniar , Miranda opcjonalnie za jednego z nich i mamy najlepszy obok rubentusu środek defensywy. Trzeba też pamiętać iż Holender w karierze zaliczył poważną kontuzje kolana , trzeba mieć to na uwadze. Jedno jest pewne wszyscy trzej pograją dużo w przyszłym sezonie . Zapewne Skriniar będzie grał zawsze a w zależności od formy i zdrowia Vrij lub Mirinda. Co do prawej obrony , myśle ze za Cancelo dobrą opcja byłby wymieniony w tym wątku wcześniej Zappacosta. Kompletnie zapomniałem o typku a mając do wyboru kolejny wynalazek jak Dalbert to o wiele lepiej pogadać z Chelsea i wypożyczyć z rozsądna kwotą wykupu takiego właśnie sprawdzonego typa jak Zappacosta. Co do pomocy to moim zdaniem potrzebujemy koniecznie kreatywnego pomocnika bo z tym największy problem . Kogoś kto myśli troche szybciej na boisku i umie kreować akcje i tutaj mi przychodzą do głowy tylko 2 nazwiska : Kovacic i Toreira . Obojetnie który zawita do nas, będę szczęśliwy. Co do pomocnika który strzeli te około 10 bramek to myśle ze Ilicic pasował by tu jak ulał . Dobry wiek , przyszedłby piłkarz gotowy z miejsca do gry. Myślę że Ilicic pewnie by sobie jeszcze miejsce w podstawie wywalczył. Co do skrzydłowych to nie mam żadnego pomysłu. Nie wierze specjalnie w tego Politano, kompletnie mi się gość niczym nie wyróżniał w tym sezonie , może bardziej Verdi ale też nie mam przekonania . Pytanie ile by kosztowali? jak 25-30 mln to juz lepiej chyba mocniej postawić na Karamoh albo intensywnie pomyśleć nad zmianą ustawienia .
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

kredens2222 pisze:Beka , jak ktoś może chcieć odejścia Mirandy? Jeżeli faktycznie w głowie Ausilio zrodziła się taka myśl to Piero jest niespełna rozumu. Miranda musi zostać za wszelką cene a jakieś grosze które za niego dostaniemy to będziemy mogli sobie wsadzić w dupę a nie kupić gracza na podobnym poziomie do Mirandy. Jedyna opcja to pewnie jakby sam Miranda przylazł i powiedzial że chce odejść wtedy pewnie z szacunku do niego za to że przyszedł za darmo jakoś by się dogadali. Po raz pierwszy od lat mamy zabezpieczony środek obrony na kozackim poziomie i tak łatwą ręką mamy z tego rezygnować ? głupota. W podstawie De Vriij I Skriniar , Miranda opcjonalnie za jednego z nich i mamy najlepszy obok rubentusu środek defensywy. Trzeba też pamiętać iż Holender w karierze zaliczył poważną kontuzje kolana , trzeba mieć to na uwadze. Jedno jest pewne wszyscy trzej pograją dużo w przyszłym sezonie . Zapewne Skriniar będzie grał zawsze a w zależności od formy i zdrowia Vrij lub Mirinda. Co do prawej obrony , myśle ze za Cancelo dobrą opcja byłby wymieniony w tym wątku wcześniej Zappacosta. Kompletnie zapomniałem o typku a mając do wyboru kolejny wynalazek jak Dalbert to o wiele lepiej pogadać z Chelsea i wypożyczyć z rozsądna kwotą wykupu takiego właśnie sprawdzonego typa jak Zappacosta. Co do pomocy to moim zdaniem potrzebujemy koniecznie kreatywnego pomocnika bo z tym największy problem . Kogoś kto myśli troche szybciej na boisku i umie kreować akcje i tutaj mi przychodzą do głowy tylko 2 nazwiska : Kovacic i Toreira . Obojetnie który zawita do nas, będę szczęśliwy. Co do pomocnika który strzeli te około 10 bramek to myśle ze Ilicic pasował by tu jak ulał . Dobry wiek , przyszedłby piłkarz gotowy z miejsca do gry. Myślę że Ilicic pewnie by sobie jeszcze miejsce w podstawie wywalczył. Co do skrzydłowych to nie mam żadnego pomysłu. Nie wierze specjalnie w tego Politano, kompletnie mi się gość niczym nie wyróżniał w tym sezonie , może bardziej Verdi ale też nie mam przekonania . Pytanie ile by kosztowali? jak 25-30 mln to juz lepiej chyba mocniej postawić na Karamoh albo intensywnie pomyśleć nad zmianą ustawienia .

Miranda nie przyszedl za darmo
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Czarson pisze:
kredens2222 pisze:Beka , jak ktoś może chcieć odejścia Mirandy? Jeżeli faktycznie w głowie Ausilio zrodziła się taka myśl to Piero jest niespełna rozumu. Miranda musi zostać za wszelką cene a jakieś grosze które za niego dostaniemy to będziemy mogli sobie wsadzić w dupę a nie kupić gracza na podobnym poziomie do Mirandy. Jedyna opcja to pewnie jakby sam Miranda przylazł i powiedzial że chce odejść wtedy pewnie z szacunku do niego za to że przyszedł za darmo jakoś by się dogadali. Po raz pierwszy od lat mamy zabezpieczony środek obrony na kozackim poziomie i tak łatwą ręką mamy z tego rezygnować ? głupota. W podstawie De Vriij I Skriniar , Miranda opcjonalnie za jednego z nich i mamy najlepszy obok rubentusu środek defensywy. Trzeba też pamiętać iż Holender w karierze zaliczył poważną kontuzje kolana , trzeba mieć to na uwadze. Jedno jest pewne wszyscy trzej pograją dużo w przyszłym sezonie . Zapewne Skriniar będzie grał zawsze a w zależności od formy i zdrowia Vrij lub Mirinda. Co do prawej obrony , myśle ze za Cancelo dobrą opcja byłby wymieniony w tym wątku wcześniej Zappacosta. Kompletnie zapomniałem o typku a mając do wyboru kolejny wynalazek jak Dalbert to o wiele lepiej pogadać z Chelsea i wypożyczyć z rozsądna kwotą wykupu takiego właśnie sprawdzonego typa jak Zappacosta. Co do pomocy to moim zdaniem potrzebujemy koniecznie kreatywnego pomocnika bo z tym największy problem . Kogoś kto myśli troche szybciej na boisku i umie kreować akcje i tutaj mi przychodzą do głowy tylko 2 nazwiska : Kovacic i Toreira . Obojetnie który zawita do nas, będę szczęśliwy. Co do pomocnika który strzeli te około 10 bramek to myśle ze Ilicic pasował by tu jak ulał . Dobry wiek , przyszedłby piłkarz gotowy z miejsca do gry. Myślę że Ilicic pewnie by sobie jeszcze miejsce w podstawie wywalczył. Co do skrzydłowych to nie mam żadnego pomysłu. Nie wierze specjalnie w tego Politano, kompletnie mi się gość niczym nie wyróżniał w tym sezonie , może bardziej Verdi ale też nie mam przekonania . Pytanie ile by kosztowali? jak 25-30 mln to juz lepiej chyba mocniej postawić na Karamoh albo intensywnie pomyśleć nad zmianą ustawienia .

Miranda nie przyszedl za darmo
Słuszna uwaga , nie wiem czemu wbiło mi się do głowy ze wpadł za darmoszke , masakra jakaś
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Verdi jak i Politano brali udział w ponad 50% bramek w swoich drużynach. Ma to duże znaczenie biorąc pod uwagę ilość strzelonych bramek i miejsce w lidze ich drużyn.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Trochę żartem.
Jak już Milan zbankrutuje to będzie do wyciągnięcia za 2mln euro Bonavertura :) a może i Suso (tego akurat nie chcę)
Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Odet pisze:Trochę żartem.
a może i Suso (tego akurat nie chcę)
Pozdr.

on ma konika pod zainteresowanie naples, z którego beka, bo biorą na trenera opasłego dyzmę, knura w głębokim tłuszczu smażonego, wieprza i ulańca Anczelota
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Czytam sobie ze Lautaro Martinez ma mieć klauzulę wykupu 111 mln. I tu rodzi się moje pytanie czy nasi włodarze są takimi amatorami że godzą się na coś takiego czy może jeszcze gorzej są debilami i sami to zaproponowali ? W czasach gdzie byle gowniak w Hiszpanii ma wpisane 200 mln my godzimy się na jakieś 111 mln za chłopaka który potencjalnie ma być nasza gwiazda w niedługim czasie. O co tu chodzi?
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Jakie gówniaki w Hiszpanii mają klauzulę wykupu po 200 mln euro?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

No tak ale klauzula klauzulą a ilu piłkarzy zostało do tej pory w historii wytransferowanych za 111 mln
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Speaker pisze:No tak ale klauzula klauzulą a ilu piłkarzy zostało do tej pory w historii wytransferowanych za 111 mln
Masz rację nie było tego dużo ale chyba widzisz jak ceny w ostatnim czasie drastycznie idą do góry i lada moment 100 mln nie będzie robiło na nikim wrażenia . Już w tym okienku pewnie kolejne bariery zostaną przekroczone.
Mora , z tymi 200 mln oczywiście przesadziłem ale taki Paco Alcaer czy Semedo mają klazule po 100 mln. Chodzi mi bardziej o to że ewidentnie nasi włodarze widzą w Lautaro przyszłą gwiazdę i wiążą z nim ogromne nadzieje więc kompletnie nie rozumiem po co ta klauzula . Powinniśmy unikać jak ognia tego typu sytuacji. Przecież jak Martinez odpali to mając na uwadze jak ceny rosną nie będzie problemu dla wielkich uruchomić taką klauzulę bo 111 mln za moment będzie jak dziś 70-80 mln.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: and1 »

Spalletti stwierdził, źe zarząd musi dotrzymać zobowiązań porzedniego zarządu wobec UEFA, więc warunki finansowe nie są zależne od Suning. Mimo wszystko Luciano mówi o tym, że o przedłużeniu umowy porozmawiamy później więc mu się nie spieszy - w zależności od budżetu zdecyduje. Jeżeli najważniejsi zostaną, dojdą te z wolnych trasnferów, uda się zatrzymać jakoś Rafinhe i jeżeli nie da się Cancelo to Vrsaljko altenratywe dla Perisica i kogoś za Candreve to mercato będzie dobre.
Rebelde
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Mercato

Post autor: Rebelde »

Zobowiązania podpisane jeszcze za Thohira z UEFA, to mają jakaś date ważności? Co klub musi zrobić, żeby nareszcie się od nich uwolnić? W ostatnich latach, ledwo ledwo ale spełnialiśmy wymogi. Więc jak to działa?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Rebelde pisze:Zobowiązania podpisane jeszcze za Thohira z UEFA, to mają jakaś date ważności? Co klub musi zrobić, żeby nareszcie się od nich uwolnić? W ostatnich latach, ledwo ledwo ale spełnialiśmy wymogi. Więc jak to działa?
no chyba 30 czerwca upływa termin ostatnich zobowiązań podpisanych przez Tokira
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Dlatego mega jestem ciekaw co nasi pokażą od lipca, czy naprawdę będą w stanie sypnąć kasą i pokazać, że możemy ściągnąć kogoś z nazwiskiem, czy Politano będący kotem w worku będzie maksimum ich możliwości.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

raczej na szastanie pieniędzmi bym nie liczył. Żadnych Nainggollanów, Vidalów, Verrattich, czy Pastorów nie będzie.

Zamiast tego wolni agenci + młode potencjalne gwiazdy takie jak Politano, Barella, Torreira, czy Verdi, bądź też mlodzi zawodnicy ze słabszych lig . Na nic innego nie liczę, a to i tak będzie dobre.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Jeśli Politano jest pierwszym wyborem Spalla to ja jestem na TAK, może okaże się kocur a nie kot w worku.
Pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Politano zalatwil Sassuolo 6pkt w meczach z Interem, moze nie jest wybitny ale ja wierze, ze dodac cos od siebie. Napoli dawalo za niego prawie 30mln w styczniu, ciekawy gracz, trzeba takich pozyskiwac z rodzimej ligi.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Jest już De Vrij i Asamoah, a nie widzę w składzie Interu zawodników na których możemy zarobic
Za Daleberta zgarniemy z 15 mln (oby) i to będzie tyle
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Zobaczcie na nasz skład - czy czymś takim mamy walczyć w LM i w lidze o top 4 jednocześnie? teraz się udało jakoś to 4 miejsce wywalczyć, ale dojdzie gra na dodatkowym froncie i muszą być poważne zmiany w składzie i szersza kadra do rotacji. Obrona nie wymaga dużych przemeblowań, gdyż możliwe, że odejdzie Dalbert/Santon to tutaj wbija Asamoah, do obrony dochodzi De Vrij i niewiadoma pozostaje sprawa Cancelo. Jeśli go nie wykupimy to liczę na transfer kogoś na podobnym poziomie, bo DD to co najwyżej zmiennik.

Większe zmiany muszą zajść w linii pomocy i ataku. Nawet nie dopuszczam myśli, że odejdzie Rafinha. Brozo i Gaglia powinni zostac, co do Vecino i Valero mam wątpliwości, ale na ławkę ewentualnie mogą być, tylko, ze ktoś konkretny musi przyjść do pomocy ktoś a'la Nainggolan. Tylko jakie są szanse na kogoś takiego?

Do ataku dochodzi nam Martinez, mam nadzieję, ze Eder odejdzie, to samo Candreva. Kimś takim jak Politano bym nie pogardził, ale jako zmiennik jedynie, a do wyjścowej jedenastki potrzebujemy kogoś na wyższym poziomie.

Zobaczymy jak to się zacznie w lipcu, póki co możemy tylko przewidywać i gdybać.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Prawdopodobieństwo że odejdzie Candreva czy Eder są bardzo małe, raz ze nikt dobrze nie zapłaci a dwa to ich ostatnia szansa by zagrać w CL ja bym na żaden transfer się nie zgodził na ich miejscu
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Priorytetem powinno być dogadanie się z Valencią i Barcą w sprawie Cancelo i Rafinhii, obaj są na odpowiednim poziomie, poznali ligę i są zgrani z partnerami. Jeśli ich nie zatrzymamy, to czuję że nikogo sensownego w ich miejsce nie sprowadzimy, tylko jakieś półśrodki. Na wielkie nazwiska nie liczę, komunistyczny rząd ciągle patrzy nam na ręce.

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w Milanie? Rok temu wydali przeszło 200 mln euro i nie zagrają w LM, w tym roku też mają w planie tak szastać czy wielka wyprzedaż?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

@ Mora

No w tym roku to kurek zakręcony, przesadzili rok temu, wynik brak, spore długi, więc raczej pozostaje im szrot typu Strinić, Reina itd. Chociaż moim zdaniem jakiejś wielkiej wyprzedaży tam nie będzie, zobaczymy jak im pójdzie spotkanie z UEFA, ale to nie nasze zmartwienia w tym momencie.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Inter na dziś
Handanović, Padelli
D'Ambrosio, Miranda, Skriniar, De Vrij, Asamoah, Ranochia, Santon.
Brozović,Gagliardini, Vecino, Valero, JM
Candreva, Icardi, Perisić, Karamoh, Lautaro, Eder

Grając w CL potrzeba nam 23/24 konkretnych piłkarzy. A mamy 20.
Moje życzenia na mercato: na prawą obronę nie wiem :)
powrót Cancelo, najlepiej.
Do środka pola Thomas Partey (wszechstronny może grać nawet na prawej obronie, Duncan - tak tak, właśnie tak :) , Ilicić, Rafinha.
Atakujący: Depay, Lamela.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Wydaje mi się, że to nie będzie zaskakujące mercato. Po trójce którą już zakontraktowaliśmy chyba można śmiało stawiać, że teraz nasi wezmą Politano. Podobno już w styczniu dostaliśmy słowo od Sassuolo, że będziemy mieli pierwszeństwo negocjacji. Jeśli to faktycznie wybór Spallettiego to ufam, że wie co robi.

Przypuszczam, że celem numer jeden jest jakiś doświadzczony pomocnik do środka i faktycznie zamiast Barelli czy Toreiry doczekamy się kogos z trójki Dembele-Radja-Strootman.

Rafinia zostanie, Cancelo nie wiem, sam jestem ciekaw.

Dalbert i Eder odchodzą na bank, bo są za nich oferty.

Ciekawe co się stanie z Candrevą i kto jeszcze wyskoczy "z kapelusza" bo spodziewam się przynajmniej jednego takiego transferu
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Myślicie, że będzie jeden doświadczony, topowy zawodnik? Taki się nam do LM przyda.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

emika pisze:Myślicie, że będzie jeden doświadczony, topowy zawodnik? Taki się nam do LM przyda.
Osobiście wątpię. Myślę, że nasi zrobią 2-3 transfery sprawdzonych graczy w Serie A za kwoty nie przekraczające 30 baniek. Osobiście typuję Strootmana i Politano, ale oby mnie zarząd pozytywnie zaskoczył jakimś prezentem z okazji LM.
ODPOWIEDZ