Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4553 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mercato
Awatar użytkownika

Eder raczej odejdzie, przychodzi Martinez to po co nam 3 środkowych napastników? boję się, że Candreva zostanie bo coś ostatnio jakieś plotki były o jego nowym kontrakcie. To był był jakiś sabotaż naszych działaczy. Wypieprzyć tego gościa na zbity pysk i brać chociażby takiego Politano w jego miejsce , jest młodszy, bardziej perspektywiczny i ma umiejętności jakieś. Z Candrevy już nic nie będzie, a w roli zmiennika wolę Karamoh.

Awatar użytkownika

Kod:
Coraz więcej wskazuje na to, że po Mistrzostwach Świata w Rosji Bartosz Bereszyński zostanie nowym piłkarzem Interu Mediolan.
http://transfery.info/115087,historyczn ... szynskiego

Awatar użytkownika

Strona WWW: http://wloskiecalcio.blogspot.com/
Nagatomo po MS trafil do Interu to czemu nie Beres :D

Aha

Awatar użytkownika

Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder

Awatar użytkownika

Cytuj:
Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder
Widzę to podobnie, musi ktoś przyjść konkretny za Cancelo i ktoś do rotacji na zmiennika a Dalbert i Santon już powinni pakować walizki, chodź Dalberta bym jeszcze nie skreślał do końca.

Jak nie uda się kupić Rafinhii to pewnie przyjdzie Dembele, do tego Nainggolan obowiązkowo i mamy w pomocy Brozo, Nainggolan, Dembele/Rafinha i na ławce Gaglia, Vecino, Valero - chodź ta ławka mizerna

Ze skrzydłowych to podejrzewam przyjście Malcoma lub Politano. Mam cały czas nadzieję, że Candreva odejdzie i w jego miejsce kupimy jakiegoś kozaka.

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Wszystko wskazuje na to, że mamy Nainggolana w Interze. To co rok temu wydawało się niemożliwe a sprawiło by mi wielką radość dzieję się teraz. Tylko, że żadnej euforii jakoś nie czuje. Ja osobiście postawiłbym na Rafinhię niż na Belga.
Plusem w tej sytuacji niewątpliwie jest osłabienie Romy i znajomość Radżji z Łysym Panem :smile:

Dokładnie Jaszczu jak mam cieszyć się z Nainggolana gdy w Polsce łamana jest konstytucja.

Awatar użytkownika

dawac tego najgo ale fast i na pewno nie za zaniolo ani karamoha aco

ps2. a w stadionu w rzymie jak nie bylo tak nie bedzie xddd

http://serieapolonia.pl/problemy-budowa ... -korupcji/

Awatar użytkownika

Strona WWW: http://www.kujon.end.pl
Ja bym to widział tak:
Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah, Santon + jeden nowy na prawą
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Valero + 3 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh + 1 nowy prawy skrzydłowy
Atak: Icardi, Martinez, Colidio

W obronie zostanie niestety Santon, ale przyjdzie ktoś na prawą stronę. Ja obstawiam, że dołączy Bereszyński - dobrze wychodzą nam ostatnio transfery na linii Sampdoria-Inter, chodź wiadomo każdy wolałby Cancelo.

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.

Nowy prawy skrzydłowy- tutaj albo Chiesa albo Malcom, Spaletti woli pierwszego więc Włoch powinien tu być jako priorytet. Żadnych Politano bo to nie ten poziom jeszcze.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Ja bym to widział tak:

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.
.
Jak kupimy jednego z nich to będzie dobrze. Poza tym ja Vecino bym sie ni pozbywał bo nie ma szans, żeby ściągnąć kogoś lepszego w jego miejsce. Bardzo mnie zastanawia wygląd naszej pomocy w przyszłym sezonie bo potrzebujemy tam konkretnych wzmocnień i ciekaw mnie co Ałzylio wymyśli. Rafa I Nainggolan byliby idealni, ale nei wierze, ze będzie nas stać na obu.

Chuja zobaczycie a nie 9gollanow i innych jak UEFA znowu nam dojebala kary. Kurwy jebane

Awatar użytkownika

Jak mam sie cieszyc z naingolana kiedy na sb jest lamana konstytucja i taki klinsi gnijacy nierob urzadza tam sobie prywatny folwark

Dokładnie Nasir, a odell kąsa jak ratlerek za nogawke, ale jest na ochronce, więc zabawia administrację.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4553 ]