Mercato

To co każdy kibic lubi...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah, Santon, Zappacosta/Kaderabek
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Valero, Nainggolan, Barella, Dembele
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva, Malcom
Atak: Icardi, Martinez, Colidio

I lecimy po scudetto.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

http://transfery.info/115336,cztery-gol ... hce-go-psg

Może powinniśmy wrócić po Tellesa. W końcu ma więcej asyst od Bereszyńskiego i Cancelo razem wziętych.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Telles zagrał u nas ponad 20 spotkań. Liga portugalska to gówno i tam każdy pokemon kręci niezłe liczby.
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Pomyliłeś z Erkinem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
nie, to ten gosc ktory rozegral 21 spotkan a ludzie dalej twierdzą ze nie dostał szansy - dla przykladu Dalbercik rozegrał 13 meczów i 2/3 minut mniej od Tależa a każdy i tak wie że jest....rzadki.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Telles to ten co zrobił sztuczkę przy wrzucie piłki z autu na derbach Mediolanu :) tylko z tego go kojarzę.
https://www.youtube.com/watch?v=BV_fraBQLcU
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

A sorry rzeczywiście pomyliłem z Erkinem :)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Spojrzałem sobie na Politano, bo jestem prawie pewien, że go weźmiemy i co mnie zaskoczyło - cały czas dzienniakrze wypisują, że to prawoskrzydłowy. Tymczasem dane z transfermarkt - w zeszłym sezonie najwięcej meczów (17) na lewym skrzydle, potem srodek ataku (10) i potem prawy atak (6). Dwa sezony semu 20 meczow na lewym skrzydle, 10 na prawym.

My się może mylimy i to nie jest transfer na prawa strone tylko to ma być dubler Perisicia?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Spojrzałem sobie na Politano, bo jestem prawie pewien, że go weźmiemy i co mnie zaskoczyło - cały czas dzienniakrze wypisują, że to prawoskrzydłowy. Tymczasem dane z transfermarkt - w zeszłym sezonie najwięcej meczów (17) na lewym skrzydle, potem srodek ataku (10) i potem prawy atak (6). Dwa sezony semu 20 meczow na lewym skrzydle, 10 na prawym.

My się może mylimy i to nie jest transfer na prawa strone tylko to ma być dubler Perisicia?
W przekroju 2 ostatnich sezonów - zgadza się. W całej karierze jednak znaczna przewaga [2 krotna] prawego skrzydła [prawego napastnika]. To pokazuje jego uniwersalność, więc gracz na plus.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Właśnie to my powinniśmy uzupełnić się chorwatami, a konkretnie Vrsalijko i Rebić na prawą
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Orzeu pisze:jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Brozo klauzula 50 mln, w obecnym rynku transferowym nie jest to jakaś duża kwota, można się obawiać o jego przyszłość.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Michellaga pisze:
Orzeu pisze:jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Brozo klauzula 50 mln, w obecnym rynku transferowym nie jest to jakaś duża kwota, można się obawiać o jego przyszłość.
Niedawno to połowa tutaj chciała dopłacać, żeby "odganiacz much" opuścił Inter, więc o co te obawy?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Póki co to już jest najlepsze mercato od ośmiu lat, a jeszcze nawet się nie otworzyło okienko.

Oczywiście ci wszyscy zawodnicy nie muszą wypalić, nie tacy już nie wypalali - weźmy kazusy Szewczenki w Chelsea, Kaki w Realu czy Bonucciego w Milanie. Ale na papierze to są znakomite, znakomite posunięcia i niezależnie od rezultatu naszemu niepozornemu Ausilio należą się owacje na stojąco.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Moim zdaniem o naprawdę udanym mercato będzie można mówić dopiero jak przyjdą godni następcy Cancelo i Rafinhi + konkretny skrzydłowy :) cieszy, że już w czerwcu mamy zaklepanych 4 dobrych zawodników z czego 2 za friko.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Jakiś leszcz kebo spruł się na sb jak powiedziałem mu, że te jego nędzne raperzyny z ameryczki są słabe. Kto dał mi bana i kim jest ten cienias?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

emika pisze:Jakiś leszcz kebo spruł się na sb jak powiedziałem mu, że te jego nędzne raperzyny z ameryczki są słabe. Kto dał mi bana i kim jest ten cienias?
Gówno nas obchodzi Twój ban i jacyś raperzyni, szczególnie w dziale mercato. Idź się żal gdzieś indziej.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Nainggolanem mi sie nie widzi na ŚPO jeśli miałbym być szczery, przecież to box to box. Zappacoste bym wymienił za Vesyno no i ktos by sie przydał na zmiennika ASamoaha bo Santon nieoczekiwanie nas opuszcza (XD)
emika pisze:Jakiś leszcz kebo spruł się na sb jak powiedziałem mu, że te jego nędzne raperzyny z ameryczki są słabe. Kto dał mi bana i kim jest ten cienias?
mowiłem nie obrażaj Ś.P, xxxtentejszyn? troche szacunku dla goscia zwlaszcza ze byl dobrym czlowiekiem i przede wszystkim inteligentnym czarnuchem co nie zdarza sie zbyt często u ludzi o jego kolorze skóry w Ameryce.

RIP X, mam nadzieje że śmigasz na jednej chmurce razem ze swoją dziewczyną Jocelyn, która popełniła kiedyś samobójstwo i mam nadzieje że zrobiliście także miejsce do siedzenia dla Astoriego.
Stachoo pisze: Gówno nas obchodzi Twój ban i jacyś raperzyni, szczególnie w dziale mercato. Idź się żal gdzieś indziej.
Stacho wyjasnił
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Mercato jeszcze nie zaczęte a w Interze mamy zaklepanych 5 grajków:
De Vrij
Asamoah
Lautaro Martinez
Nainggolan
Malcom
Każdy ma potencjał na wyjściowy skład. Jeśli odpalą Inter będzie bardzo mocny w nowym sezonie. W dodatku bierzemy ludzi z Lazio, Romy i Juventusu osłabiając rywali. Dwa transfery latynosów są w jakimś stopniu niewiadomą ale jakoś mam wrażenie że odpalą. Brakuje tylko prawego obrońcy do rywalizacji z D'Ambrosio. Jeśli Ausilio ściągnie Zappacostę albo Florenziego to ocena tego okienka może ocierać się o 10/10 :cool:
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Prawa obrona teraz najważniejsza. Jeżeli Ausilio kupi Florenziego to zdobędzie moje serce.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

emika pisze:Prawa obrona teraz najważniejsza. Jeżeli Ausilio kupi Florenziego to zdobędzie moje serce.
Haha xd masz fantazje. Zagraj w Fm-a lepiej. Widać, że nie pojmujesz calcio, skoro masz jakąś nadzieję na Florenziego. Typowe
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Kusy leszczu nie pisz do mnie bo nawet wtedy czuje smród z Twojej paszczy.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Zaraz bany polecą
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

emika pisze:Jakiś leszcz kebo spruł się na sb jak powiedziałem mu, że te jego nędzne raperzyny z ameryczki są słabe. Kto dał mi bana i kim jest ten cienias?
Ban w pełni zasłużony, proszę o niezaśmiecanie tematu o mercato :)
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

A ja proszę o nie bycie pizdą. Pozdrawiam.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

emika pisze:A ja proszę o nie bycie pizdą. Pozdrawiam.
A ja proszę żebyś przestał być płaczkiem. Bierz odpowiedzialność za swoją głupotę placzku. Tak popisz sobie znowu
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Dawać Quintero. Furewer odbanuj mnie. Już 3 dzień mija.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze:Zaraz bany polecą
A ja proszę o nie bycie pizdą. Pozdrawiam.
Żeby nie było, że nie ostrzegałem.
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

Nie spodziewałem się, że ktoś od nas łyknie Santona.

Dobra robota!
ODPOWIEDZ