Mercato

To co każdy kibic lubi...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Perisic był królem strzelców w Belgii przypominam
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Czekam na konferencje po dzisiejszej porażce z juve, kto tym razem dołączy do grona niepotrzebnych?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Milan całkiem nieźle grał z Bayernem, podobała mi się ich gra, o wiele lepiej niż Inter z United, zobaczymy czy cokolwiek się poprawi dziś względem ostatniego spotkania, bo jeśli nie to mamy kłopot.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stachoo pisze: 24 lip 2019, 09:49

Wiem jednak o co Ci chodzi. Perisic jak na ilość sytuacji, jakie miał, mógłby spokojnie podwoić ilość bramek jakie zdobywał w 4 ostatnich sezonach.
Właśnie o to mi chodzi. Sporo okazji marnował. Czasem odnosiło się wrażenie, że im prostsza sytuacja, tym trudniej mu strzelić.
Oczywiście, człowiek jest ciekawy jakby mu poszło za plecami napastnika.

Najbardziej byśmy jednak chyba chcieli, żeby się go dało włączyć w transfer Lukaku.

Pozdr
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 10:02 Milan całkiem nieźle grał z Bayernem, podobała mi się ich gra, o wiele lepiej niż Inter z United, zobaczymy czy cokolwiek się poprawi dziś względem ostatniego spotkania, bo jeśli nie to mamy kłopot.
rok temu milan wygral z bayernem 4-0 a my bodajze tylko 2-1 koniec koncow bylismy przed nimi w lidze, jaki z tego wniosek? a no taki ze notorycznie pieprzysz glupoty i dziwie sie ze administracja nadal cie tutaj toleruje, bana tez dostales wyjatkowo krotkiego. masakra jakas
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Alfa pisze: 24 lip 2019, 10:25
Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 10:02 Milan całkiem nieźle grał z Bayernem, podobała mi się ich gra, o wiele lepiej niż Inter z United, zobaczymy czy cokolwiek się poprawi dziś względem ostatniego spotkania, bo jeśli nie to mamy kłopot.
rok temu milan wygral z bayernem 4-0 a my bodajze tylko 2-1 koniec koncow bylismy przed nimi w lidze, jaki z tego wniosek? a no taki ze notorycznie pieprzysz glupoty i dziwie sie ze administracja nadal cie tutaj toleruje, bana tez dostales wyjatkowo krotkiego. masakra jakas
Ale ty o tym nie decydujesz. Zrozum.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 10:02 Milan całkiem nieźle grał z Bayernem, podobała mi się ich gra, o wiele lepiej niż Inter z United, zobaczymy czy cokolwiek się poprawi dziś względem ostatniego spotkania, bo jeśli nie to mamy kłopot.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

milan w tym składzie już meczu nie zagra więc mogliby nawet wygrać 3-0,a nic to nie znaczy :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

GdS - Icardi si aspetta di essere reintegrato in gruppo dopo la tournée

Dajmy mu szanse.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 12:11 GdS - Icardi si aspetta di essere reintegrato in gruppo dopo la tournée

Dajmy mu szanse.
Popieram. Dajmy szansę.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Stachoo pisze: 24 lip 2019, 11:46
Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 10:02 Milan całkiem nieźle grał z Bayernem, podobała mi się ich gra, o wiele lepiej niż Inter z United, zobaczymy czy cokolwiek się poprawi dziś względem ostatniego spotkania, bo jeśli nie to mamy kłopot.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
chyba nie wsrod fanow Interu, tutaj po jednym sparingu z junajted wieszcza koniec sezonu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Barella chyba już zweryfikowany, drugi mecz na ławce kosztem Gagli.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 24 lip 2019, 12:51 Barella chyba już zweryfikowany, drugi mecz na ławce kosztem Gagli.
Te Twoje chore teorie spiskowe. Że ty masz czas na takie pierdoły :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

skoro ta randama jest taka mądra to niech odniesie się do swoich słów że perisić top3 skrzydłowych
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

A co mam powiedzieć, Ivan 2-3 lata temu absolutna czołówka skrzydłowych w Europie. Bez dwóch zdań.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Conte w wypowiedzi pomeczowej powiedział, że na środku obrony będzie rotował między D'Ambrosio, Skriniarem, De Vrijem i Godinem, a Bastoni i Ranocchia będą uzupełnieniem tej czwórki. Tym samym obrona jest skompletowana. Wobec tego Miranda robi out. Zaskoczenie specjalne to nie jest, jak mamy mocniej postawić na Bastoniego i D'Ambrosio odsunąc od gry ofensywnej to dla Mirandy miejsca tu nie ma.

Generalnie głębia składu w defensywie rozsądna. Podoba mi się.

Zobaczymy co się stanie z Perisiciem i Politano, ale któryś z nich raczej musi wylecieć. Dojdzie dwóch napastników, będzie Lautaro, a posiadanie 5 napastników to raczej przesada, choć pamiętam czasy kiedy mieliśmy w ataku Vieriego Adriano Cruza Martinsa i Recobe i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Według doniesień Monaco dosyć intensywnie węszy pośród naszych piłkarzy. Gdyby udało się im sprzedać Mirandę, Jao Mario, Dalberta i Perisica to byłoby świetnie. Zakupy jak w Biedronce. Puścić takiego czteropaka za 65 baniek to by była bajka.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

jak wezmą jednego, to będzie dobrze
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Perisić jest najdroższym drewnem świata a jego wartość wynosi +/- 25mln
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Dalbert serio tak dobrze sobie radzi w sparingach? nie oglądałem meczu z MU i Juve i nie wiem, ale z komentarzy pod newsami wynika to, że gość u Conte zaczął się ogarniać. Jeśli tak to nie ma sensu go za grosze sprzedawać bo może być jakąś ciekawą opcja na wahadło. Bo podstawa to pewnie Asamoah-Lazaro/Candreva
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wolverhampton in trattativa per Cutrone, Everton in trattativa per Kean: quale dei due trasferimenti si concretizzerà secondo voi?

Dodatkowo:

West Ham kupuje Hallera za 45 mln funtów z Eintrachtu.

Newcastle kupuje Joelinton za 45 mln funtów z Hoffenhaim.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

mogą i ich stać
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dzyl pisze: 24 lip 2019, 21:40 Dalbert serio tak dobrze sobie radzi w sparingach? nie oglądałem meczu z MU i Juve i nie wiem, ale z komentarzy pod newsami wynika to, że gość u Conte zaczął się ogarniać. Jeśli tak to nie ma sensu go za grosze sprzedawać bo może być jakąś ciekawą opcja na wahadło. Bo podstawa to pewnie Asamoah-Lazaro/Candreva
Nawet jeśli dobrze sobie radzi to co z tego? Rok temu Candreva w sparingach strzelił bodajże 3 bramki, jakie to miało znaczenie w sezonie ligowym? Gówno gównem pozostanie. O ile Candreva miał w przeszłości świetne momenty w Lazio i bardzo dobre półtora roku w Interze i można zaakceptować go jako zmiennika na wahadle licząc, że po prostu świetnie czuje się w tym co proponuje Conte tak Dalbert nie zagrał w Interze ani jednego meczu w lidze na naprawdę dobrym poziomie i ma się po prostu stąd wynosić.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

A na koniec sezonu:

Dalbert 2 gole i 11 asyst
Candreva 6 goli i 15 asyst
Wybraniec Tymbark 0.3, deLuxe 0,7
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Krótkowzroczność kibiców Interu:

Dalbert sabotuje mecz z Empoli - won z Interu
Dalbert zawala bramke z Lugano- won z Interu
Dalbert zagra dwa przyzwoite mecze sparingowe - powinien stanowić trzon zespołu, może coś z niego będzie :lol:

Icardi strzeli ponad 100 goli dla Interu
- nie sprzedawac za mniej niż 110 baniek
Marotta wystawi Icardiego na listę transferową po zamieszaniu o którym niewiele wiemy - jest gówno wart, puścić nawet za 40 mln. :lol:

No i to na tyle.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Jest roznica miedzy poziomem pilkarskim, a kwestiami etyczno-finansowymi.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

To interesujące. Powiedz coś więcej w odniesieniu do tego przypadku.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

sampam pisze: 25 lip 2019, 11:10 Jest roznica miedzy poziomem pilkarskim, a kwestiami etyczno-finansowymi.
XD
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Dzyl pisze: 24 lip 2019, 21:40 Dalbert serio tak dobrze sobie radzi w sparingach? nie oglądałem meczu z MU i Juve i nie wiem, ale z komentarzy pod newsami wynika to, że gość u Conte zaczął się ogarniać. Jeśli tak to nie ma sensu go za grosze sprzedawać bo może być jakąś ciekawą opcja na wahadło. Bo podstawa to pewnie Asamoah-Lazaro/Candreva
Tak, wygląda ciekawie. Jeśli mamy za niego ściągać jakiś odpad z Anglii, albo wydawać znowu 30 baniek na gracza o podobnym poziomie to ja bym go zostawił. Jednak z zastrzeżeniem, że zagra jeszcze kilka takich meczów jak ostatnie i przekona wszystkich, że tamtego gracza z zeszłego sezonu już nie ma.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

oho widze juz po remisie z juve wrocily na sb dobre nastroje, juz capytany i jego pazie przymierzaja korone za scudetto, ja tymczasem pytam gdzie ten lukaku co go marotta od dwoch miesiecy kontraktuje?
ODPOWIEDZ