Mercato

To co każdy kibic lubi...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Handa - Bastoni, de Vrij, Skriniar - Spinacola, Barella, Brozo, Eriksen, Candreva - Lautaro, Lukaku

zapraszam do dyskusji
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Tu nie ma co gadać, tu trza lać!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

maniekfci pisze: 16 sty 2020, 20:35 Handa - Bastoni, de Vrij, Skriniar - Spinacola, Barella, Brozo, Eriksen, Candreva - Lautaro, Lukaku

zapraszam do dyskusji
Spinacola podobno ma grać z Sensim i Kwadwo w pokera w szpitalu, a nie w piłkę.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Mercato

Post autor: ddamiann17 »

Dzyl pisze: 16 sty 2020, 19:32 To co myślę, że do końca tygodnia oficjalnie klepniemy Eriksena, Giroud i Spinazzole i walczymy o scudetto?
Mam nadzieję, że te plotki o odejściu Vecino zimą to tylko plotki bo biorąc pod uwagę kontuzjogenność Sensiego i Barelli lepiej mieć szeroką kadrę w pomocy, tym bardziej, że gramy na 3 frontach. Wystarczy, że odejdzie Politano robiąc miejsce dla Giroud i Dimarco robiąc miejsce dla Spinazzoli.
Akurat zawodnik kontuzjogenny, to nie zawodnik, który często miewa kontuzje - to zawodnik, który często takie kontuzje powoduje. Tak więc nijak się to ma do Sensiego czy Barelli (choć akurat Nicolo gra dość ostro, więc może rzeczywiście jest zawodnikiem kontuzjogennym). Ogólnie jeżeli chcemy walczyć o Scudetto to musimy mieć szeroką ławkę rezerwowych i jeżeli odejdzie Vecino, a przyjdzie Eriksen, to tak czy siak potrzebujemy kolejnego pomocnika. Gramy na trzech frontach i niby priorytetem wydaje się być Scudetto, ale w przypadku kontuzji dwóch pomocników (jak to miało niedawno miejsce) kolejny raz jesteśmy w ciemnej du***.. Oby pierwsza część sezonu dała do myślenia naszemu zarządowi - jeżeli chcemy walczyć o Mistrza, to musimy mieć 2-3 pomocników więcej, aby w razie kontuzji któregokolwiek z nich mieć odpowiednie zastępstwo. Forza! ⚫️ 🔵
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

ddamiann17 pisze: 17 sty 2020, 03:31
Dzyl pisze: 16 sty 2020, 19:32 To co myślę, że do końca tygodnia oficjalnie klepniemy Eriksena, Giroud i Spinazzole i walczymy o scudetto?
Mam nadzieję, że te plotki o odejściu Vecino zimą to tylko plotki bo biorąc pod uwagę kontuzjogenność Sensiego i Barelli lepiej mieć szeroką kadrę w pomocy, tym bardziej, że gramy na 3 frontach. Wystarczy, że odejdzie Politano robiąc miejsce dla Giroud i Dimarco robiąc miejsce dla Spinazzoli.
Akurat zawodnik kontuzjogenny, to nie zawodnik, który często miewa kontuzje - to zawodnik, który często takie kontuzje powoduje. Tak więc nijak się to ma do Sensiego czy Barelli (choć akurat Nicolo gra dość ostro, więc może rzeczywiście jest zawodnikiem kontuzjogennym). Ogólnie jeżeli chcemy walczyć o Scudetto to musimy mieć szeroką ławkę rezerwowych i jeżeli odejdzie Vecino, a przyjdzie Eriksen, to tak czy siak potrzebujemy kolejnego pomocnika. Gramy na trzech frontach i niby priorytetem wydaje się być Scudetto, ale w przypadku kontuzji dwóch pomocników (jak to miało niedawno miejsce) kolejny raz jesteśmy w ciemnej du***.. Oby pierwsza część sezonu dała do myślenia naszemu zarządowi - jeżeli chcemy walczyć o Mistrza, to musimy mieć 2-3 pomocników więcej, aby w razie kontuzji któregokolwiek z nich mieć odpowiednie zastępstwo. Forza! ⚫️ 🔵
Miałem na myśli bardziej podatność na kontuzje, może źle to sformułowałem :)
W kwestii Vecino - ciekawe czy Conte go nie widzi w składzie czy tez Urugwajczyk sam chce odejść. Gagliardini prezentuje chyba nawet niższy poziom od Vecino, ale jak odejdzie Vecino to płakał nie będę bo to zawodnik na średni klub. Oczywiste jest to, że musimy wtedy w jego miejsce kogoś sprowadzić, ale żadne nazwiska poza Vidalem i Eriksenem się nie przejawiały jeśli chodzi o pomocników. Vidal raczej nierealny po tym ja Valverde został zwolniony z Barcy.
Ciekaw jestem kogo sobie zażyczy Pan Conte, jeśli sytuacja z odejściem Urugwajczyka dojdzie do skutku.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Barella w ostatnich 2 sezonach na Sardynii opuścił 7 meczów w tym 6 za kartki,a jego kontuzja z Torino to nieszczęśliwy wypadek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Typowa szklanka masakra
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Jugend wylądował
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Co najwyżej podatny na kontuzje, a nie kontuzjogenny
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Bardzo słabo jak dla mnie na tą chwilę wygląda to mercato. Były szumne zapowiedzi, były wielkie nadzieje na wysokie sprzedaże a póki co mamy same niepowodzenia. Gabigol już powinien być dawno spieniężony. Za tą kase konkretny pomocnik typu Vidal. Cały czas nie mamy zmiennika dla Lukaku. Wysypala się zamiana z Romą i nie sprzedany jest nie potrzebny Politano, którego cena spada z każdym miesiącem.... na domiar zlego dzisiaj czytałem że Bayern nie wykupi Perisicia...

Mamy za to jakiegoś wraka Olda. Opcje nr 17 w moim rankingu na wahadło.
Jeśli nie uda się ściągnąć Eriksena to będzie jakiś dramat.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Zaczyna się płacz jak przed sezonem , okienko jeszcze otwarte ,trzeba działać rozsądnie bez pośpiechu :)
Young już zaklepany i w końcu Biraghi będzie miał z kim rywalizować :)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze: 17 sty 2020, 20:14 Bardzo słabo jak dla mnie na tą chwilę wygląda to mercato. Były szumne zapowiedzi, były wielkie nadzieje na wysokie sprzedaże a póki co mamy same niepowodzenia. Gabigol już powinien być dawno spieniężony. Za tą kase konkretny pomocnik typu Vidal. Cały czas nie mamy zmiennika dla Lukaku. Wysypala się zamiana z Romą i nie sprzedany jest nie potrzebny Politano, którego cena spada z każdym miesiącem.... na domiar zlego dzisiaj czytałem że Bayern nie wykupi Perisicia...

Mamy za to jakiegoś wraka Olda. Opcje nr 17 w moim rankingu na wahadło.
Jeśli nie uda się ściągnąć Eriksena to będzie jakiś dramat.
Jaszczu, nie dramatyzuj. Proszę Cię.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Mercato

Post autor: Ljarro »

Dżesika Niestara będzie zapierdzielała po skrzydełku jak mało kto.
A tak na serio, typ ma 34 lata, a ja go w ogóle nie kojarzę pod względem sportowym, myślałem że zakończył karierę parę lat temu. Trzeba liczyć że Conte go ożywi
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Patrzcie na twarz Younga ,wygląda na młodzieniaszka, nie to co Kessie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Jaszczu91 pisze: 17 sty 2020, 20:14
Opcje nr 17 w moim rankingu na wahadło.

:lol: Conte załamany tym faktrm
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Dobrze, że kontrakt tylko na pół roku z opcją przedłużenia. Swoją drogą nieprawdopodobnie cienki musi być Lazaro, skoro na prawym wahadle nadal śmiga przywrócony do świata żywych Candreva, a na lewej stronie jako konkurenta dla słabiutkiego Biraghiego Inter sprowadza 34-letniego połykacza ptasich odchodów...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Żałosne to mercato, a Marotta to zwykły nieudacznik. Skoro tak ciężko sprowadzić Giroud to czemu nie dać szansy Gabigolowi? Ewidentnie widać, że strasznie dojrzał, został niekwestionowaną gwiazdą południowoamerykańskiej piłki i powinien zostać sprawdzony. Do tego jest młody i ma ładne tatuaże, zamiast niego chcemy podstarzałego francuza który będzie dużo zarabiał. Young ? to dopiero jaja, w moim osobistym rankingu zajmuje 129 miejsce i generalnie to beka, bo ptak mu nasrał do gęby, a do tego ma już prawie 44 lata. Kompletnie nie ogarniam tego, że mając całe 1,5 mln które wydaliśmy na Younga nie przeznaczyliśmy na kogoś lepszego, np. Alabe. Osobiście marzy mi się jednak powrót Cancelo, do dzisiaj zdarza mi się wylewać łzy do poduszki po jego odejściu i nie rozumiem czemu go nie wykupiliśmy. Niby gramy o scudetto, a nasi kompletnie zawalają okienko zimowe. Wszystkie transfery powinny być już dograne w połowie września, nie wiem jak Marotta może tego nie rozumieć. A tak co? mamy już 18 stycznia, zaraz się kończy okienko, a nie zostało zrobione nic. Jestem głęboko rozczarowany.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Ależ zmieniła się pozycja Pana Marotty wśród kibiców Interu na naszym forum. A nie tak dawno był jeszcze koniem turyńskim. :P
Możecie cisnąć sobie beke ale dla mnie ściąganie Younga jest słabe. Myślę, że nie zagra 5 spotkań w Serie A. Latem będzie trzeba szukać konkretnego wzmocnienia.

Najważniejszy cel na tą zimę to jednak Eriksen. Chcę go zobaczyć u nas i koniec.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Jaszczu91 pisze: 18 sty 2020, 09:41 Ależ zmieniła się pozycja Pana Marotty wśród kibiców Interu na naszym forum. A nie tak dawno był jeszcze koniem turyńskim. :P
Tak to tutaj pisało ze trzech lub czterech paranoików i teraz każdy ma z nich beke
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Jaszczu91 pisze: 18 sty 2020, 09:41 Myślę, że nie zagra 5 spotkań w Serie A...
Myślę,że wskoczy do pierwszego składu od zaraz i nie odda go do końca
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze: 18 sty 2020, 09:41 Ależ zmieniła się pozycja Pana Marotty wśród kibiców Interu na naszym forum. A nie tak dawno był jeszcze koniem turyńskim. :P
Nie wsadzaj wszystkich do jednego worka przez 3-4 podrzednych amatorów, którzy weszyli przed sezonem podstępy, utożsamiane z "kretami i koniami turynskimi".
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze: 18 sty 2020, 10:02
Jaszczu91 pisze: 18 sty 2020, 09:41 Myślę, że nie zagra 5 spotkań w Serie A...
Myślę,że wskoczy do pierwszego składu od zaraz i nie odda go do końca
Też tak myślę, będzie kluczowym zawodnikiem w defensywie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry,

Pragnę przedstawić wizję kadry, którą ujrzałbym 1 lutego 2020 roku.

Handanović (Padelli) - Skriniar (Godin), de Vrij (Ranocchia), Bastoni (D'Ambrosio) - Candreva (Moses), Eriksen (Sensi), Brozović (Borja Valero), Barella (Gagliardini), Young (Biraghi) - Lukaku (Giroud), Martinez (Sanchez).

Won: Dimarco, Vecino, Politano, Lazaro.
In: Young, Moses, Eriksen, Giroud.

No i co, jak oceniacie? Mówiłem, że Scudetto.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 18 sty 2020, 11:33 Dzień dobry,

Pragnę przedstawić wizję kadry, którą ujrzałbym 1 lutego 2020 roku.

Handanović (Padelli) - Skriniar (Godin), de Vrij (Ranocchia), Bastoni (D'Ambrosio) - Candreva (Moses), Eriksen (Sensi), Brozović (Borja Valero), Barella (Gagliardini), Young (Biraghi) - Lukaku (Giroud), Martinez (Sanchez).

Won: Dimarco, Vecino, Politano, Lazaro.
In: Young, Moses, Eriksen, Giroud.

No i co, jak oceniacie? Mówiłem, że Scudetto.
mini Triplete Inter 2020.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Kredence pisze: 18 sty 2020, 03:03 Żałosne to mercato, a Marotta to zwykły nieudacznik. Skoro tak ciężko sprowadzić Giroud to czemu nie dać szansy Gabigolowi? Ewidentnie widać, że strasznie dojrzał, został niekwestionowaną gwiazdą południowoamerykańskiej piłki i powinien zostać sprawdzony. Do tego jest młody i ma ładne tatuaże, zamiast niego chcemy podstarzałego francuza który będzie dużo zarabiał. Young ? to dopiero jaja, w moim osobistym rankingu zajmuje 129 miejsce i generalnie to beka, bo ptak mu nasrał do gęby, a do tego ma już prawie 44 lata. Kompletnie nie ogarniam tego, że mając całe 1,5 mln które wydaliśmy na Younga nie przeznaczyliśmy na kogoś lepszego, np. Alabe. Osobiście marzy mi się jednak powrót Cancelo, do dzisiaj zdarza mi się wylewać łzy do poduszki po jego odejściu i nie rozumiem czemu go nie wykupiliśmy. Niby gramy o scudetto, a nasi kompletnie zawalają okienko zimowe. Wszystkie transfery powinny być już dograne w połowie września, nie wiem jak Marotta może tego nie rozumieć. A tak co? mamy już 18 stycznia, zaraz się kończy okienko, a nie zostało zrobione nic. Jestem głęboko rozczarowany.
Obrazek
Jaszczu91 pisze: 18 sty 2020, 09:41 Możecie cisnąć sobie beke ale dla mnie ściąganie Younga jest słabe. Myślę, że nie zagra 5 spotkań w Serie A. Latem będzie trzeba szukać konkretnego wzmocnienia.
Ameryki tym stwierdzeniem, to raczej nie odkryłeś skoro podpisujemy z Youngiem kontrakt na pół roku, Biraghi latem wraca do Fiorentiny, a Asamoah został przyspawany do ławki.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

O ile akceptuje rozwiązanie z Youngiem na pół roku, bo jeśli się nie pokaże to mamy go z głowy tak nie akceptuje Mosesa. To, że coś wyszło kilka lat temu nie musi znaczyć, że wyjdzie po raz kolejny tym bardziej, że on nigdy nie był wybitnym graczem. Poza tym po transferze Eriksena szykuje nam się na tyle komfortowe lato, że będziemy mogli skupić się przede wszystkim na stworzeniu konkretnych wahadeł. Young na pół roku spoko, Moses na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu - absolutnie nie.

Mam nadzieje, że mamy tego Meuniera w notatniku, co by oznaczało, że duże siano byłoby na lewe wahadło.

Meunier/Candreva i Nowy Left back/Young plus D'Ambrosio jako opcja nr 3 na oba wahadła. Całkiem sensownie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Moses, Young - typowi zadaniowcy dla Pana Conte. Coś jak w NBA. Mi to odpowiada.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Typów rzemieślnicy. Moses to taki Lukaku wahadła, silny murzyn, wyrobnik pod oddział Generała.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Wahadłowi na kontrakcie z Interem po Mosesie:

Prawa:
Moses
Candreva
Lazaro
D'Ambrosio

Lewa:
Young
Asamoah
Biraghi
Dalbert
Dimarco

:lol:

Nie ma co myśleć o Meunierze dopóki nie zrobimy porządku w tym.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Dimarco i Lazaro pewnie idą na wypożyczenia, a Asamoah i D'Ambrosio połamani. Dalbert jest na wypożyczeniu więc w aktualnej chwili bym go nie liczył, tym bardziej, że nie wiadomo czy wykupimy Mosesa jeśli naprawdę przyjdzie.
Więc wahadła pewnie będą Young/Biraghi i Moses/Candreva , jak wrócą Asa i DD to zrobi się tłoczno nieco, ale DD może grać też na środku obrony, a Asa w pomocy.
ODPOWIEDZ