Talenty, brylanty, diamenty :D

To co każdy kibic lubi...
korcia29
Posty: 10
Rejestracja: 5 mar 2008, 21:20

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: korcia29 »

Bojan Krkić ale on jest nie do kupienia, bo Barca go nie sprzeda. :(
;-) Piotro :D
13adi13
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:22
Lokalizacja: Bydgoscz

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: 13adi13 »

Dos Santos
Vela
Alexis Sanchez
Guardado
Pjanic
Aguero
Fabio
Rafael

Chyba z dużo FM :P
FORZA INTER!!!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Chuchu »

Obecnie możemy się pochwalić znakomitymi talentami :) Balotelli i Santon mają potencjał na bycie najlepszymi na swojej pozycji :)

Poza tym podoba mi się (bez głupich podtekstów proszę :P) Rafael z Manchesteru United oraz Hulk z FC Porto.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Raffal »

na mnie duze wrazenie zobił Obi :) chcialbym zeby doszedł do pierwszej kadry na stałe. Nawet kosztem Dekiego.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Lamatico »

Vela, Dos Santos dwaj znakomici Meksykanie, swoją wartość pokazali na rozgrywkach o Złoty Puchar Concacaf. To dzięki ich grze reprezentacja Meksyku wygrała ten turniej.

Na mnie duże wrażenie zrobił Jack Wilshere z Arsenalu. Oglądałem tegoroczny Emirates Cup i ten zawodnik tam błyszczał. Łatwość mijania rywali, przerzucanie nad nimi piłki. Będą z niego ludzie. Poza tym z Arsenalu ciekawą postacią jest Fran Merida... ciekawa lewa noga.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Ten Wilshere to rzeczywiście wielki talent, chłopak ma 17 lat a gra jak stary wyjadacz, na luzie którego mógłby mu pozazdrościc niejeden piłkarz. Merida też bardzo ciekawy, kolejny zresztą ze szkółki Barcelony więc z tej samej z której pochodzi Fabregas. Obydwoje zresztą grają bardzo podobnie. Arsenal wypożyczył go do Levante, ciekawe co z nim będzie.

Mnie interesuję jak poradzi sobie w tym sezonie Macheda, teraz powinien dostac o wiele więcej szans niż w zeszłym sezonie.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: 1+8 »

No w Arsenalu to wiadomo kuźnia talentów Wilshere gra wspaniale Vela też wypływa na szersze wody Ramseya za często nie widziałem w akcji no i Fabregas który by się nam przydał ale to już nie talent tylko gwiazda światowego formatu wiele talentów jest też w Holandii i Belgii Dembele, Aisatti, Wijnaldum, Van den Borre oczywiście liga portugalska Moutinho no i w Porto też by się jacyś znaleźli z bramkarzy Neuer z Shalke i Ochoa z Club America z Angielskiej Agbonlahor, Ireland, Lucas Welbeck, dos Santos, i Lennon Hiszpania jest ich wiele ale ja wymienie według mnie najlepszych Aguero, Diego Capel, Mata i Bojan we Włoszech oczywiście u nas Santon, Balotelli i ci co się dobijają do pierwszego składu min. Destro, Krhin i Obi a oprócz tego Alexis Sanchez, Giovinco, Aquafresca, Jovetic, Pato jest jeszcze wielu których pewnie nie wymieniłem no ale scoutem nie jestem
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Pazzesco »

Ja wymienie dwóch młodych napastników, którzy w przyszłości będą wymiatać w Europie :
J. Altidore i F.Adu - obaj mają wielki talent, mam nadzieję, że w przyszłości jeden z nich zagra u nas :P
Obrazek
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: kcpwwa »

Adu to raczej wieczny,niewybuchniety talent.  :lol2:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Stefan999
Posty: 73
Rejestracja: 9 sie 2008, 13:31
Lokalizacja: Damian Miller ul.Chochoła18 Łódź 91-230

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Stefan999 »

ostatnio ogladalem bundeslige i podobala mi sie gra mlodego marokanczyka Mimoun Azaouagh ktory strzelil dwie bramki w okienko w pierwszym meczy bochum w tym sezonie
i rowniez podobala mi sie gra freiera z tej druzyny

swoja droga to ten mlody marokanczyk moglby sprobowac swoich sil w interze

:love: :flaga33: :inter: :flaga: :szal: :flaga33: :szal: :inter: :flaga: :flaga33: :szal: :inter: :flaga: :flaga: :inter: :szal: :flaga33: :love:
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

1+8 pisze: No w Arsenalu to wiadomo kuźnia talentów Wilshere gra wspaniale Vela też wypływa na szersze wody Ramseya za często nie widziałem w akcji no i Fabregas który by się nam przydał ale to już nie talent tylko gwiazda światowego formatu wiele talentów jest też w Holandii i Belgii Dembele, Aisatti, Wijnaldum, Van den Borre oczywiście liga portugalska Moutinho no i w Porto też by się jacyś znaleźli z bramkarzy Neuer z Shalke i Ochoa z Club America z Angielskiej Agbonlahor, Ireland, Lucas Welbeck, dos Santos, i Lennon Hiszpania jest ich wiele ale ja wymienie według mnie najlepszych Aguero, Diego Capel, Mata i Bojan we Włoszech oczywiście u nas Santon, Balotelli i ci co się dobijają do pierwszego składu min. Destro, Krhin i Obi a oprócz tego Alexis Sanchez, Giovinco, Aquafresca, Jovetic, Pato jest jeszcze wielu których pewnie nie wymieniłem no ale scoutem nie jestem
chyba właśnie pobiłeś swój rekord pod względem najdłuższego zdania na forum :D cholernie wysoko zawiesiłeś sobie poprzeczkę

teraz co do talentów które wymieniliście:
Stefan999 pisze: Mimoun Azaouagh
on ma już 27 lat
Pazzesco pisze: J. Altidore i F.Adu
Altidore owszem może zrobic ciekawą karierę zwłaszcza teraz na wypozyczeniu w Hull, a ten Adu to cholera wie co jest. W Benfice i Monaco dawał ciała, zresztą spotkałem się nawet z opinią że on może miec ponad 30 lat! oczywiście to tylko teoria spiskowa ale jakby się zastanowic - niewyrośnięty Freddy za młodu (tzn. ok 20 lat) wymiatał w sekcjach juniorskich (powiedzmy 13-nasto latków), a teraz kiedy jest już tym ''ponad 30-letnim piłkarzem'' po prostu nie daje rady w zawodowym futbolu, gdzie nie ma przewagi wieku. Oczywiście nie jest to oficjalna wersja :D
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Kamikaze »

Zachwyca mnie gra byłego Milanisty Yoanna Gourcuffa, ktory najwyrazniej wczuł sie w Bordeaux    http://www.youtube.com/watch?v=dI0--mM7Ue4


Ciekawie rowniez gra Angel Di Maria z Benficy
http://www.youtube.com/watch?v=mZnl-rmp ... re=related
Ostatnio zmieniony 10 sie 2009, 21:03 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: groch »

Odnosnie Carlosa Veli mysle ze nie bylo by ciezkie wyciagniecie go z Arsenalu...


Artem Milevskyi jest wielu ktorzy mowia ze jest to gwiazda FM, ale mi sie jego gra podoba...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Lamatico »

groch pisze: Odnosnie Carlosa Veli mysle ze nie bylo by ciezkie wyciagniecie go z Arsenalu...
Wydaje mi się że należałoby zapłacić ok 20 milionów Euro minimalnie...
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Shady »

groch pisze: Odnosnie Carlosa Veli mysle ze nie bylo by ciezkie wyciagniecie go z Arsenalu...
Wyciągnięcie kogokolwiek z ligi angielskiej, a już na pewno młodego i perspektywicznego zawodnika z "wielkiej czwórki" tanie nie jest.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Adriano_forever »

Fakt to co powiedział Shady jest prawdą. Ale co do Veli to myśłe że stanie sie kiedyś kluczowym zawodnikiem na świecie. Młody i nienaganny technicznie. I cięęężko go z Arsenalu by było wyciągnąć
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Shady »

Ogólnie ceny w angielskiej ligi są jak dla mnie wzięte z kosmosu. Tam za przeciętnego gracza kluby nierzadko liczą sobie po 10-15 mln Ł.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Jedrula »

anglicy na gwiazde szykuja niejakiego Jose (chyba) Baxtera z Evertonu chlopak ma dbodajze 16/17 lat
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: kibix »

Shady pisze: Ogólnie ceny w angielskiej ligi są jak dla mnie wzięte z kosmosu. Tam za przeciętnego gracza kluby nierzadko liczą sobie po 10-15 mln Ł.
i wynagrodzenia przeciętnego gracza także są niemałe. jeśli Santon i Balotelli nie spoczną na laurach to powinni być w przyszłości najlepsi na swoich pozycjach.myślę także, że jeśli Gourcuff się postara będzie graczem nie gorszym od wielkiego Zizou, który w jego w wieku też nie był największą gwiazdą i grał w Bordeaux.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Nasir »

W poprzednim sezonie Ligue 1 Gourcuff byl najwiekszym odkryciem i chyba najwieksza gwiazda calej ligi. 12 goli( i to niektore takie perelki ze nawet Zlatan by sie nie powstydzil, a gol z PSG to chyba gol sezonu:D), 11 asyst. Bordeaux zrobilo swietny interes, Milan bedzie tego jeszcze tego dlugo zalowal. mysle ze bylby do wyciagniecia za ok 30 mln za dwa lata, bo po co by go teraz wykupili, zeby go sprzedac. bardzo podoba mi sie jego elegancja w grze.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Nen »

Jeszcze jeden taki sezon i położną na nim swoje brudne łapy Barcelona i Real. Gra niezwykle efektownie ma wielu fanów i idealnie pasowałby do ligi Hiszpańskiej.
God protect me
Jestem*Hardkorem
Posty: 3
Rejestracja: 7 sie 2009, 15:27

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Jestem*Hardkorem »

Wilshere  Bojan  Augero i oczywiscie Gourcuff najlepszy zawodnik ligue 1
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Nasir »

a jak wiadomo barcelonie czy realowi sie nie odmawia, co pokazal pan Zlatan.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Pazzesco »

Gdy już jesteśmy przy Ligue 1 to oprócz Gourcuffa są jeszcze tacy jak Gomis i Ben Arfa. Jestem pewien, że w przyszłości bedą jednymi z najlepszych.
Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Nasir »

Keisuke Honda rocznik 86'. Obecnie wystepuje w VVV Venlo, Po dwóch sezonach legitymował się dorobkiem 52 spotkań i 22 goli. poczatek obecnego mial rownie wspanialy, po 3 kolejkach 4 gole i 2 asysty.

http://www.youtube.com/watch?v=v-Qa2Haa ... dded#t=193
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Jestem*Hardkorem
Posty: 3
Rejestracja: 7 sie 2009, 15:27

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Jestem*Hardkorem »

Givanildo Vieira de Souza czyli Hulk zawodnik fc porto 1 sezon temu jego dorebek wynosil 37 bramek w 42 meczach dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi moze bysmy sie o niego pokusili a 2 lata ;p
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Lamatico »

http://www.youtube.com/watch?v=_5GU80NgdCk&feature=fvw
http://www.youtube.com/watch?v=qh_bwQgW ... p%3A%2F%2F
Moim zdaniem jeśli talent będzie się tak rozwijał i żaden brutal go nie połamie to będą z niego ludzie... Sami zobaczcie...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Woo-cash »

Nathan Delfouneso - zwrócił moją uwagę na Mistrzostwach Europy bądź Świata. Obecnie występuje w Aston Villi. Kto wie może w przyszłości okaże się niezłym grajkiem :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: mati01000 »

z ligue 1 to na sto % ben arfa ale takze garry bocaly z om ma 21 a juz swietnie walczyl na obronie w montrepellier !
z la liga to napewno herrero jeszcze nie ma pewnego miejsca w 1 11ale rozwija sie na bdb drodze i jeszcze Juanfran z osasuny mysle ze na pare lat beda grac w naprawde silnych ekipach :)
zulv
Posty: 1
Rejestracja: 7 lis 2009, 09:44

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: zulv »

Marcelo przydał by się
ODPOWIEDZ